Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
3. mar 2008

lubka tebe sa to uz krati 😅 este neviete co to bude alebo sa chcete nechat prekvapit?

siguska
5. mar 2008

ahoj,tak my sme prave teraz v MI... sem-tam tu je vidno kociarik... Len tak sme sa splasili, sadli do vlaku.. a uz sme aj tu....
no uvidime.. snad to tu nejak prezijem...

zuzuh
6. mar 2008

Ahojte, trocha sa vam tu vpletiem do debaty. Chcem sa vas spytat, kedze ste tam dost blizko ukrajinskych hranic, ci ste nepoculi o tom ze sa v Uzhorode daju kupit znackove kociare? Poculam som ze ich tam predavaju niekde na trhu a su lacnejsie ako u nas.

mory
7. mar 2008

zuzuh tak ja zijem v zahranici neporadim ☹

vera113
7. mar 2008

zuzuh - áno je to pravda... ale mne osobne (ešte ako tehotnej) sa nechcelo trepať na druhú stranu a tvrdnúť dlho na hranici. Ja som kúpila ten svoj v MI a som spokojná...
Lubka - ahoj už si v MI? Až budeš daj vedieť, pohútame a nejako sa stretneme. Teraz behám po doktoroch, takže doma som málo kedy ... preto si sa nedovolala. 😅

atima
9. mar 2008

ahojte baby
skoda že nas je tak malo že to až tak velmi nežije ako v inych diskusiach ale čo už.
Stanka pozrela som si tvoj albumik a som sa našla na jednej fotečke 🙂

vera113
13. mar 2008

Ahojte maminy... predpokladám, že máte veľa roboty s detičkami, lebo je tu tak mrtvo 😒 ja mám teraz trochu času,melému sa totiž venuje manžel 😀

bubenko
16. mar 2008

ahooooooj 😀
odpuste mi ze niesom tu tak casto aby som mala prehlad o tom ako sa mate ☹ ☹ ☹ ☹
mame sa dobre, mala si vyzaduje vela pozornosti a tak nemam vela casu pisat, dufam ze ked dojdem do uk tak sa to zmeni a budem tu castejsie 😉
poslala som nove fotky 😀

mimus
17. mar 2008

ahojky. Pozeram, ze nam to tu celkom vymrelo ☹

My este stale makame na tom dome, kedze nam uz neostava vela casu, kym tu bude uz aj bambulka. Nemam vela casu sem chodit, ale kedze ste toho vela nepopisali, tak to rychlo dobehujem 😀 . Obzrela som albumceky. Deturence vam krasne rastu.

bubenko kedy sa vraciate naspat do uk? Ostali ste doma kvoli pasu? Vraj na rodny list a potom pas budem musiet cakat az 4 mesiace...?

mory tak uz urcite idete domov v lete?

lubka, tak co veci uz dokupene? Taska zbalena? Mna teraz vystrasila znama. V 27tt zacala krvacat, tak ju museli brat hned na cisarak. Maly je sice zdravucky, ale velmi malinky. Takze po tejto sprave uz tento vikend nabehnem do obchodov. Musim si prichystat aspon veci do nemocnice, lebo clovek naozaj nikdy nevie. Po poslednej prehliadke mi povedali, ze placenta stupla, ale i tak je stale este dost pod normou. Ak vraj zacnem krvacat, alebo mi stecie voda, tak mam hned ficat do nemocky. Takze ma velmi midwife nepotesila ☹ .

mory
21. mar 2008

mimuska tak na seba davaj pozor a s vecami sa neponahlaj vzdy sa daju dokupit aj potom 😉
drzim palce aby si to tehulkovanie dotiahla do stastneho konca 😉

a prajem krasne velkonocne sviatky 😎

bubenko
22. mar 2008

ahoj mory 😉
mimus nic sa neboj a hlavne sa do nemocnice nebal tak ako ja, isla som s velkou cestovnou taskou a skoro nic som nepotrebovala 😅 , davaj na seba pozor, do uk idem 5.aprila a na tyzden so mnou ide aj moja mamka, som rada lebo manzel nas prestahoval za tu dobu co som bola tu a tak sa tam este nevyznam a potrebujem si hlavne vsetko poupratovat a to by som pri Sarah vela nespravila. Ak chces mozeme si potom pokecat o tom co ti do tej porodnice vlastne treba 😕
inak vsetky pekne pozdravujem a dufam ze uz budem mat viac casu tu chodit a pisat 😕 😅 ☹ ☹
Sarah je rozkosna ale nechce mi cez den spat 😝 ☹ 😝 😢 😝
zasa sa ozvem drzte sa 😉 🙂

bubenko
22. mar 2008

ozaj mimus, ked sa Sarah narodila tak sme malu dali prihlasit na matriku v meste kde sa narodila a ked nam dali ten aglicky rodny list po ktory manzel isiel o par dni lebo vsade sa obiednava, tak potom siel do Londyna na ambasadu ale kedze mali vela roboty tak nas obiednali az o mesiac a potom ked sa to tam vybavilo tak to z Londyna posielali do BA. Manzel bol na ambasade obiednany 4.dec a oni poslali a v BA to bolo 14.dec, no a prislo mi to 7.marca, takze nieje to az take hrozne, myslim ze to bolo aj preto take rychle lebo sme obaja slovaci, ale potom ti este kludne napisem ked budes chciet vediet nejake veci ohladom vybavovania ci v uk alebo tu na sk, hlavne bud zdravucka 🙂

mimus
24. mar 2008

ahojky
tak co ako ste sviatkovali? Bolo vela vody? Nasa bambulka uz bola oliata aj v brusku 😀

zacali sme uz velke nakupovanie pre babulku, tak sa v tom kazdy den vytesujeme

bubenko nam sa ma mala narodit v polovici juna a uz teraz chceme volat na ambasadu a objednat sa na prvy tyzden na jul. Domov ideme v septembri a dufame ze do 20.09 uz bude ten rodny list hotovy, aby sme stihli urobit pas a 25.9 spat do uk. Nevies ci sa da ten rodny list potom vydvihnut aj v blave? (or lepsie ak by to poslali do michaloviec) Uz teraz sa bojim tych vybavovaciek. Nerada by som ostala doma na sk, lebo muzik sa musi vratit do prace, tak dufame, ze to stihneme.

mory
25. mar 2008

mimus krasne vecisky 😉

a kde chces rodit? v UK? alebo v michal;ovciach? uz sa ti to krati urcite si nedockava a uz by si chcela malinku vidiet 😀

mimus
25. mar 2008

ahoj mory
rodit chcem v uk. Vlastne ani nechcem, ale musim. Kedze manzel nemoze mat taku dlhu dovolenku, aby sme odisli domov uz zaciatkom maja a cakali doma na porod. Aj ja chcem v praci vydrzat az do polovice maja minimalne.
Jasne, ze sa na nu velmi tesime. Kazdym dnom viac a viac. 😵
A ty ako?

bubenko
25. mar 2008

ahoj mory ako sa mas? oblial ta dakto alebo mam prist ja? 😀
mimus tak snad ti to dovtedy pride, vsetko zalezi od toho kolko budu mat na osobitnej matrike roboty, mne vtedy do telefonu povedala ze sa caka tych 10 tyzdnov. Inak aj ja som preto rodila v uk lebo som chcela manzela pri sebe 🙂 . Porod som sice nemala lahky ale s personalom v nemocnici som bola velmi spokojna 😉 . Ta tvoja malinka bude urcite riadny betarik podla fotiek na ultrazvuku 😀
vera 113 tvoj Filipko je zlatucky, spinka ti pekne? 😔
idem poslat nejake nove fotecky 😉
oblievacov sme mali dost, Sarah len kukala co tolko behame a kvicime 😝

vera113
1. apr 2008

Ahojte kočky. Tak kde ste sa to stratili? 😕 Ja mám dnes trošku čas, tak som vás chcela pozdraviť. Mimochodom ten môj "drobec" má už 6kg a to má dnes ešte len 2 mes. Asi budem musieť začať viac jesť, aby som ho vládala 😀
bubenko : Ty si teraz na slovensku ak som správne pochopila? Chodíš aj do mesta na prechádzky s malou kočkou? Neviete mi niektorá z vás povedať, kde sa stratila lubka?? 😅 Dlhšie sa neozvala... Tak už musím off. Majte sa mi krásne.

mory
1. apr 2008

tak ja najprv poblahozelam k mesacninkam 😉 SARAH k 5 mesiacikovy a FILIPKOVI k 2 mesiaciku 😵

vieri maly je zlatucky cisty tato 😀 a lubke neviem nic 😒

mory
1. apr 2008

jaj sak aj my mame mesacninky 😀 vsetky sme rodili 1veho 😝 😀

lubka.l
1. apr 2008

ahojte kocky.ja som sa nestratila,len som mala mensi problem s netom.ahoj viery sorky ze som sa neozvala ale nemala som cas.ved vies vsetko vybavit za jeden tyzden a do toho upratovanie pred sviatkami a zabijacka.ale vsetko je o.k. v kosiciach som bola ale ta lekarka tam nebola ,na poslednu chvilu si vzala dovolenku.rano ked som tam volala tak tam mala byt a ked som dorazila tak tam bol luptak,aj snim to bolo v pohode.

lubka.l
1. apr 2008

ahojte,hodila som par fotiek z priprav tak sa mrknite.neskor doplnim dnes sa mi uz nechce.este treba zbalit tasku,vsetko skontrolovat a cakat.vcera som bola v poradni,vsetko o.k.ze vraj som o tri tyzdne poprede ale nie vzdy to znamena skory porod.takze sa nachystame a pockame.zatial sa neotvaram takze super.a co ty mimus,tiez tu niesi casto.a ako pripravy?

mory
1. apr 2008

ahoj lubi to je super ze si o.k. 😉 kekla som fotocky a preco nedas fotku bruska?

lubka.l
1. apr 2008

ahoj mory.dam aj fotku bruska ale nabuduce.dnes sa mi nechce.

mimus
2. apr 2008

ahojte baby
Dlho som sa neukazala, lebo este stale makame na dome. Konecne nam uz dokoncili aj nove topenie, takze nas caka uz len kupelna a vstavane skrine do konca maja. Dufam, ze to stihneme. Pustila som sa aj do velkeho nakupovania pre babulku. Saticiek uz ma tolko, ze ich urcite ani nevynosi, ale nemozem sa zastavit 😀. Este nas caka aj kocik, zatial sa rozhodujeme a mali by sme mat vlastne uz vsetko.
bubenko or lubka dajte potom vediet co vsetko tu treba do nemocky, nech viem ci uz mam naozaj vsetko.
Idem kuknut vase fotecky

lubka.l
2. apr 2008

ahoj mimus.hod nejake fotky zo saticiek mozno ma na nieco inspirujes.ja si tiez myslim ze uz mame vsetko ale stale sa nieco najde.rada by som vydela ako ste prerobili ten dom.planujes v nom zostat alebo predat?

lubka.l
4. apr 2008

ahojky.pridala som par fotiek tak kuk.

lubka.l
4. apr 2008

ahoj mimus,mrkla som fotky.krasne vecicky.radost nakupovat.

mimus
4. apr 2008

ahoj lubka
vidim, ze aj ty si sa cinila 😀 a pridala si fotecky. Jeeej aj brusko uz mas pekne. Ja mam skoro take velke, a to som este len v 30tt. Asi sa musim krotit v papani.

mory
6. apr 2008

cavte bruchacky 😀 uz sa vam to pomaly krati jaj urcite ste nedoskave to ja si pametam seba jak velmi som chcela aby uz boli na svete a konecne ich videla 🙂

lubka.l
6. apr 2008

ahoj mory.ani mi nehovor.uz aby sa narodila,nevieme sa dockat.mrkla som na tvoje fotky co si pridala,deticky su zlatucke a z eliijki je uz pekna slecna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre