Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
7. apr 2008

lubka to ti verim a este k tomu prve babo tak to je ocakavania 😀

no eliuska je uz poriadne velka a je fajna betarka to moriky bol zlate dieta oproti nej ona je jak 10 chalanov 😀 ale robia mi radost neviem si svoj zivot bez nich predstavit 😵

vera113
8. apr 2008

Ahojte kočky, ej ha to už prešlo toľko času??? 😕 lubka jake super bruško...daj aj foto celej postavy nech mrknem jak Ti to pristane... mory - polievaš svoje deti vodou, aby rýchlejšie rástli? Veď len nedávno si mala fotky jak boli menšie... ach jaj jak ten čas letí... Tak zatiaľ len toľko, musím sa učiť lebo pomaly končí semester... 😝

mimus
8. apr 2008

ahojky baby. Zase som tu nakukla po dlhsom case. Slubujem, ze tento vikend tu uz budem cely 😉 a dobehnem vsetko 😀 .

lubka.l
11. apr 2008

ahojky.stale tu mrknem ale nikto tu nieje,zrejme tak robi kazda a tak tu nik nepise.mozno zajtra sa tu niekto najde.ja som o.k a co vy babenky?

lubka.l
11. apr 2008

inac vcera som chcela tiez napisat ale nejak to nechcelo oddosielat.tak papa

mory
11. apr 2008

lubi to mas pravdu aj ja vidim ze je tu mrtvo tak ani nepisem 😀
super ze sa mas dobre uziva si posledne tyzdne 😉

bubenko
12. apr 2008

ahojte dievcence 🙂
lubi tak uz sa ti to krati, poriadne a hlavne dlho teraz spi, lebo potom uy nebudes 😀 😝 . Co ja by som teraz dala za to kebz som sa mohla vyspat ☹ 🙄 😅
mimus ako brusko? 😲 napis nam daco ako sa mas 😉
mory ty si taka chuducka ze si neviem ani zvyknut, vyzeras super 😉 😉 😉 , uz sa na teba a tvoju rodinku velmi tesim ved leto je tu zaraz ze?
vera ako filipko, da ti pospat? 🙂
moja Sarah prave zaspala a tak som vam chcela aspon daco napisat, je velmi zlata ale poslednu dobu uz nespi ani tolko kolko predtym, dnes sme vstali uz o piatej a pritom lahali sme dost neskoro lebo malej sa akosi spat nechcelo a stale sa budila. Ked sme rano vstali a pozrela som sa do zrkadla tak som vyzerala akoby som bola prave po chemoterapii 🙄 ☹ 😝 . Inac aj cez den si vyzaduje strasne vela pozornosti, neda sa pri nej skoro nic spravit, ved cez den mi spi len po desat minut 😢 . Do uk som prisla pred tyzdnom a prisla so mnou aj mama, ale len na tt dnes uz leti spat, skoda lebo taka pomoc by sa mi hodila 😅 ☹ . Malinka nam uz zlatucko debatuje a je to velky smejo, len ten spanok. Trochu som sa obavala aka bude cesta lietadlom, ale zvladla to perfektne 😀 , tak uz je hore tak pappapapapapapa

lubka.l
12. apr 2008

ahoj bubenko.s tym spankom to uz nedozeniem,pretoze uz davno po nociach nemozem spat.vstavam na toaletu,jest,pit a ked zacne kopat tak ju musim hladkat aby prestala.takze prax zo spankom uz mam,ale viem ze s babom to bude ine.teraz ked som unavena tak nerobim nic,no s babom si to nebudem moct dovolit nic nerobit.tak ti prajem vela sil a trpezlivosti.papa

mimus
12. apr 2008

ahote. Taaaak som tu. Idem pookukovat fotecky v albumoch 😉
Ja sa mam ok. Pisala som tu aj cez tyzden, ale vobec mi to neodoslalo a nechcelo sa mi vsetko pisat po druhy x.

Takze len tak v skratke:
bambulka rastie (aspon myslim, lebo brusko je uz obrovskeeee 😅 ) a vykopkava naozaj pravidelne
domcek sa konecne blizi ku koncu. Uz nas caka len kupelna na dalsi vikend sa do toho idu pustit
kocik sme este nekupili, ale uz mame vybraty, uz len ho objednat

lubka ty si este stale v uk ci uz doma? vracias sa po porode spat, alebo uz ostavate doma?

lubka.l
14. apr 2008

ahoj mimus.ja som este v uk.zhanam potvrdenie od lekara ze mozem letiet,ale nejak sa mi nedari.midwaif mi ho nechce dat a zajtra ma ist k lekarovi tak som zvedava,ale uz ma upozornila ze to bude tazke,pretoze oni sa boja dat potvrdenie ze vraj tym padom beru za mna zodpovednost ak by sa nieco stalo.

dididi30
14. apr 2008

ahojte....tak ja som par rockov byvala v michalovciach na ibv a potom som sa vidala do nitry a teraz som v zahranici........
lubka, kde presne si v zahranici??

lubka.l
14. apr 2008

ja som mala letiet 7.aprila z bratom ale slovenske papiere mi neuznali a potvrdenie chcu 48 hodin stare tak som este stale tu.
ten konik stale nejak blbne.vcera som nemohla nic napisat a dnes radsej menej a hned poslem lebo ma z neho vyhadzuje.

lubka.l
14. apr 2008

ahoj dididi ja som v lutone. a co ty?

lubka.l
14. apr 2008

mimus hod nejake foto domceka na modra strecha.

mory
14. apr 2008

lubi ja myslim ze ak ti nechcu dat papier na let tak mozes letiet na vlastnu zodpovednost a ako dlho trva let?
ja by som na tvojom mieste letela aj tak si uz v 9 mesiaci takze aj keby sa porod rozbehol kludne mozes porodit zdravucke babetko 😉

dididi30
14. apr 2008

ja gloucester 😀 ......ako dlho si tam?? tusim si tehu, si spojona s vysetrovanim??

lubka.l
14. apr 2008

ahoj mory.na vlastnu zodpovednost ma nechcely zobrat.pretoze v deviatom mesiaci to maju letecke spolocnosti v podmienkach ze uz nemozes letiet.ja som mala potvrdenie na osmi a ani som im nepovedala ze som v deviatom,len ukazala slovenske potvrdenie,trochu sa z nimi hadala ale nic z toho.a autobus nepripada do uvahy.

mory
14. apr 2008

lubi tak to uz fakt neviem ale sak ti nemozu povedat neletiet ked chces rodit na slovensku 😖 a co budes robyt?

dididi30
14. apr 2008

lubka a co tak autom?? my chodime domov len autom, ale to asi nejde co??

lubka.l
14. apr 2008

let trva dve hodiny,takze nieje taky dlhy.uvidime zajtra.ak mi neda potvrdenie tak to musim zvladnut tu v uk.
dididi ja som tu 2apol roka.nie tak dlho.a ta otazka znela spokojna alebo spojena?

lubka.l
14. apr 2008

autom?za 24 hodin v aute by som sa zblaznila.tiez chodime autom na slovensko ak ideme obaja ale ak sama tak stale letim.

sarra6
14. apr 2008

ako tu niekoho mozem spoznat som tu nova

dididi30
14. apr 2008

no to hej, ked sama to je o inom....my sme tu tiez asi tak dlho.......a ta otazka znela spokojna?? 😀 .....asi chces rodit na sk, nie?? no ja som chcela tiez, ale budem tu, lebo mam dceru a ta chodi do skoly a nemoze tolko v skole vymeskat...ja to vydrzim aj ked tu tie porody moc nechvalia.....

mory
14. apr 2008

sara a odkial si?

mory
14. apr 2008

dididi ale sak ti v pase pise ze mala ma 4 roky a to uz xhodi do skoly? 😲

dididi30
14. apr 2008

mory no chodi, ved v anglicku sa chodi do skoly od 4 rokov.....neviem kde si, ale ak si v anglicku tak by si to mala vediet 😉

lubka.l
14. apr 2008

dididi ja chcem rodit na sk v kosiciach,ale zatial to ruzovo nevyzera ☹
a ci som spokojna?po tych skusenostiach co tu mam si myslim ze slovensky zverolekar by bol lepsi!!

mory
14. apr 2008

dididi wau to som fakt nevedela 😅
ja som v izraeli a tu sa chodi do skoly v 6tivh rokoch 😉

dididi30
14. apr 2008

lubka 😀 😀 😀 perfektne si to vystila, len sa ti cudujem,ze kde si chcela rodit v na sk, preco si nesla domov skor....inak aj moja segra letela domov rodina na sk v 9 mesiaci ale pustili ju, asi zalezi aky je colnik alebo letecka spolocnost, neviem 😨

dididi30
14. apr 2008

mory v poho 😉 , tak uz to vies 🙂 no ved vsade sa chodi v 6 rokoch len tu od 4 chudata male 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre