Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lubka.l
8. máj 2008

ahoj mimus.rada ta pridam do kontaktov ale neviem tvoje meno.ale na azet mi to prislo dnes.dakujem.inac ten tvoj znamy nieje byvaly hokejista.

lubka.l
8. máj 2008

inac ivana di.... je moja sesternica.

mimus
8. máj 2008

to je nahoda co?

mimus
8. máj 2008

Ja som sa dnes neukazala, lebo muzik mal volno, tak sme obehali (vlastne som odchramala) po obchodoch. Boli sme aj na sone. Malinka nam rastie ako z vody. Vraj uz ma cez 2.5kg a bola aj dlhsia na 34tt tyzden. Tak nam s usmevom povedala, ze sa bud narodi skor, alebo bude vacsie babatko. Placenta mi stupla, sice je este stale nizsie, ale nemusim ist na cisarsky 😵 . A uz je aj hlavickou dole, takze sa midwife mylila a mne vysiel tusak.

lubka ja som si cez skype nasla teba, takze ked sa stretneme obe v rovnakom case malo by ti to vyhodit 😉

mory
9. máj 2008

mimus super spravy no vidis nakoniec vsetko dobre dopadlo a malinka ta uz teraz pocuva 😀 a to ze je dlha je dobre aspon bude modelka 🙂

lubka.l
9. máj 2008

mimus same dobre spravy. 😀
ak som to stymi papiermy pochopila spravne tak to znamena ze 5 juna podam ziadost,do 7dni mi vystavia nahradny cestovny doklad.a ten zapis bude trvat 3-4mesiace.pojdem na sk a tam budem cakat kym to poslu aby som mohla prist naspat.

mimus
9. máj 2008

ano lubka dobre si to pochopila. Mozes o ten rodny list ziadat aj na slovensku, ale neviem ako a kde, takze mi o neho poziadame tu, kedze i tak musime ist na ambasadu po ten nahradny cd. Ten ti poslu na adresu tu, a ten rodny list ich poziadas oslat uz na slovensku adresu. Mozes ist domov a tam cakat. My ideme domov az koncom augusta do konca septembra, tak dufam, ze to dovtedy stihnu. Bubenko pisala, ze cakala 3 mesiace.

dnes nam zase robia tu kupelnu, lebo ju chcu dokocit uz tento vikend. Tak tu mam zase frmol 😀 . Zajtra uz nevarim, som povedala, ze urobime grilovacku. Akurat som okorenila masko a dala do chladnicky.

A vy ako sa mavate?

malaskoricka
9. máj 2008

bubenko my sa budemem snazit ale asi az ked budem "stara kozA" 🙂 nam sa akosi nechce

atima
9. máj 2008

ahojte

atima
9. máj 2008

je tu niekto?

lubka.l
11. máj 2008

ahojte my sme vcera tiez grilovali a dnes to zopakujeme.
mimus a nezistila si ci sa neda ten apostil (ci ako) vybavit postou?

mimus
11. máj 2008

Ahojky 😵
Zase krasne pocasie, ujj pracka uz bezi a ja sedim s kamoskou v zahrade, ale snazim sa vyhybat slniecku, aby mi nenabehli pehy 😀
Ja dnes idem urobit buchty na pare. Uz sa na ne tesim cely tyzden. Dnes rano som sa zobudila na bolest v podbrusku, uplne ako keby som mala dostat. Hned som vypalila na vecko a normalne som ocakavala mrchu , ale do hodinky to preslo.
lubka este som tam nevolala. Asi tam zavolam, az ked sa mala narodi. Vybavit sa postou urcite da, len neviem ako dlho to bude trvat, tak preto tam chcem ja zavolat. Chceme to mat cim najskor, takze ak bude treba cakat dlho cez tu postu, tak radsej tam pojdeme osobne.

ahojky atima uz sme tu 😉 , ale teba uz tu asi niet co?

malaskoricka
11. máj 2008

ahojte...to mate pravdu na grilovacky je pekny cas 🙂

lubka.l
12. máj 2008

ahojky.
takze malu budem musiet prihlasit doma pretoze bratovi nechceli vystavit moj rodny list.mimus tvoja mamka ma plnu moc alebo ako sa da vybrat ten rodny list bez mojej pritomnosti.
stale som mala smolu z papierovackami tak preco nie aj teraz.
nasa sarka je chora pretoze mamina nemohla odolat grilovanemu masku a coca coly.ked som ju nakrmila tak vsetko vyvrackala a tak musime mliecko robit.dufam ze zajtra to uz bude o.k a mi budeme papakat moje mliecko.dva dni na stravenie "zleho"mliecka hadam stacia.odo dnes uz len zdrava strava.a v nemocke povedali aby som jedla vsetko bez obmedzenia.ked som zavolala mamke co robit tak ma tak sprdla ze radsej sa poradim na konikov 😀 😀 😀 (hahaha)
a co nove u vas mamicky a buduca mamina?

mimus
12. máj 2008

ahojte baby.
Stale nikoho? To naozaj bude tym pocasim 😀 .
lubka volala som mamci tak vravela, ze este v septembri bola vybrat pre segru a netrebalo ziadne splnomocnenie, ale mozno to uz zmenila, tak sa pojde dnes or zajtra spytat. Ak by sa to nedalo, stale mi moze poslat original co mam doma, a potom ked dojdeme domov si ja sama pojdem vyZdvihnut novy.
Oni tu stale tvrdia, ze vraj mozes jest vsetko ked kojis, ale oni su tu ini 😀 😅 .

emily333
12. máj 2008

ahojte maminky uz hajkate 🙂

mory
13. máj 2008

mimus aj u nas sa hovori ze sa moze jest vsetko ale z mierou 😉 hlavne je nepit a nefajcit 🤐

emily ahoj 🙂

mory
14. máj 2008

halooooooooo kde ste? asi mate pekne tak behate po vonku co? 😎

lubka.l
14. máj 2008

ahoj mory.pocasie nieje az take super.slniecko sviety ale fuka vetrisko.my chodime na prehliadky takze nam to zaberie kopec casu. a co ty uzivas si teplo a oddychujes? 😀

mimus
14. máj 2008

Som napisala a ono mi to neposlalo ☹ . Tak znova
Ahojte baby 🙂

Zajtra uz ma prsat, tak este chcem doprat vsetke veci. Tiez u nas este svieti slniecko, ale uz aj pofukuje. Aspon to rychlejsie vyschne. U nas sa pracka proste nezastavi. Dnes mam rozluckovu party v praci, takze sa vecer chystam tam. Chcem im upiect kolaciky, lebo tie slovenske kolegyne zboznuju 😀 Uz sa celkom tesi na vecer. Vcera som sa tu neukazala, lebo aj muzik mal volno, tak sme boli na malu (5hodinovu 😅 ) prechadzku okolo jazera co tu mame. Aj sme sa tam napapali. Uzivame si este klud vo dvojici 😀 , ale uz sa tesime aj ked zoberieme bambulku.
A ako sa maju vase deturence? Zdravucke, posluchaju 😵

mory
14. máj 2008

lubka no uzivam si lebo sme sa prestahovali tak mam kpopu roboty 😝 este stale nieje vsetko hotov e a zariadne ale je to super byvat v dome paradaaaaaaaaaaa 😀

mimus prijemnu zabavu a uzivaj si posledne dni s manzelikom 😉

bubenko
14. máj 2008

ahojte maminy 😀 a buduce maminy 😀
minule som tu pisala ale asi mali chybu alebo co lebo mi moj prispevok nechcelo poslat 😠
Nedavno som so Sarah bola v meste a trosku ju na lickach opalilo, ale na druhy den to uz mala riadne cervene a na dalsi si to stale suchala a este k tomu dostala nadchu takze sme mali zaujimave ni aj noci, dost malo spi tak teraz to bolo na odpadnutie. Zacala som jej davat taky sirupcek co som kupila doma na sk a tiez hedelix na vykaslavanie ktory uz brala aj predtym ked bola chora, ale ten sirup na nadchu brala prvi raz a teraz neviem, ci sa mi tak obsipala z toho sirupu alebo preto ze si to tak suchala ☹ . V pondelok rano to uz mala aj na cele a ruckach, tak sme sa rozhodli ze s nou pojdeme k doktorovi a sirup som vysadila. Ale v utorok rano to uz nemala a tak sme nikde nesli. Som rada ze jej to zmizlo samo 😝 😅 😀 Inac uz sama sedi ajked sa este sem tam prevrati do zadu, na nocnicku nechce byt chcela by som ju na nocnik ucit este kym nechodi aby mi neutekala, ale ona nechce zda sa mi ze je este velky pre jej ritu 😀 🙂 . Vcera sa tak hadala s cumlom ze som sa skoro pocurala od smiechu 😀
ako sa mate?
mory kedy presne pridete, ja idem domov koncom juna a budem doma do polovice augusta 😎 , uz sa na vas velmi tesim 😉 🙂 😀 😎

mimus
16. máj 2008

bubenko tak malinka ti robi pekne pokroky. Zlatunka je 😵 Viem si predstavit tu hadku s cumlikom, deturence su take rozkosne.

mory uz vybalena 🙂 vsetko prestahovane, upratane. Ti nezavidim, lebo ja to tu mam tak iste. Uz mam toho prerabania plne zuby. Este ze tie velke prerabky sme stihli pred prichodom malej. Ale ved to poznate, stale je co robit na dome ☹

Ja som vcera mala rozluckovu party v praci. Dopadla super. Konecne som na materskej 😀 .Vsetke kolegyne ma prekvapili. Firma prichystala bufet, tak sme sa napapali, i tortu som si dala. Aaaaa ten kopec darcekov. Budu mi chybat, ale sa vlastne aj tesim, ze mam na chvilu pokoj od roboty.

lubka.l
16. máj 2008

ahojte.
mory to stahovanie ti nezavidim,kopec kopec roboty a este deti.ale ty to zvladnes lavou zadnou.
bubenko malinka je zlatucka,tym smiechom vynahradza to ked je zla. aspon mna to potesi.
mimus takze vecer sa vydaril nad ocakavania.
vierka kde si?

bubenko
16. máj 2008

mory kde si 😠 , tak uz ste sa prestahovali? 😕 a ako sa ti byva? napis mi ci pridete v lete a kedy presne, ja som ti uz pisala ze idem domov koncom juna a budem doma do polovice augusta 🙂 videla som nove fotecky to su ako z vasej zahrady? tak sa len stahujte, urcite mas toho dost, ale som rada ze sa tesis z noveho 😀
a vy baby ako sa mate?

emily333
17. máj 2008

AHOJTE. to tu pomali rozbieha 🙂

mory
18. máj 2008

bubenko uz sme prestahovany len este nieje vsetko dokoncene ale aspon ze mame kde spat 😀
domov pridem asi od 17.7. - 7.8 😎 ale sama s detmi amos na 90 % nepride ☹ ale sak ked ty budes tak mi nikoho ineho netreba 😀 dnes budem zistovat ci su lety a kolko to stoji a dam ti vediet aj som ti volala dvakrat ale ty nikdy nedvihas 😠

mimus
18. máj 2008

ahojky baby.
Tak ako vikendujete? Ja odkedy som doma, akosi mi unikaju dni, ani neviem kedy je aky 😅 den.
Ja som vcera urobila knedliky, paradajkovu omacku a masko, tak ze bude aj na dnes, ale moj muzik prisiel z futbalu aj s kamaratmi a dnes som musela varit znova. Ale aspon sa nenudim 🙂 Brusko stale rastie a uz to vyzera, ze prasknem. Aspon mne sa zda. Dost ma uz vsetko picha, takze uz by som bola najradsej, keby sa uz aj ohlasila. Dufam, ze tu bude aspon do terminu, lebo pretahovat sa mi nechce 😎
baby vy akurat odchadzate spat, ked my prideme domov 😀

vera113
18. máj 2008

Ahojte kočky,
tak po dlhšej dobe dávam o sebe vedieť....prepáčte akosi som nestíhala. Ale šak to pozbáte. 😀 Pozerám, že sa tu dejú veci...
mory: už si sa presťahovala? Všetko je už na svojom mieste??
lubka : tak ako sa máme? Zabehnutá v novom režime?
bubenko: to tvoje drobátko už behá v chodačke, alebo má ešte čas?
mimus : len sa teš z bruška dokiaľ ešte je - potom to nebude také kľudné
----- ----- ----- inak "kukám" nové "tváre" tak ahojte medzi nami.... 😀 😉

lubka.l
20. máj 2008

ahojte.tak mi zasa upratujeme.pri kupani sam nam otvorila zatka a vodicka vytiekla na nasu postel.takze perieme a susime.
a co mate nove vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre