Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
20. máj 2008

lubka 😀 a preco kupete na posteli? nemas ten nadstavec na vanicku? 😒

lubka.l
20. máj 2008

nie nemam. nemam ho kam postavit.

mimus
20. máj 2008

ahojte
lubka si mi volala, ale prisla mi kamoska, tak sme sedeli v zahrade 🙂 na slniecku sme sa vypekali.
no tak teda susite 😵 urcite ta to nahnevalo co? no co uz, aj nehody sa stavaju 😉

mory
20. máj 2008

sak on sa slklada na uzucko to mozes po pouziti polozit za dvere a neprekaza 😉
ja mam a uz nepouzivam ale sme daleko jedna od druhej inak by som ti ho dala 😀

mimus ako? uz sa ti to krati 😎

mimus
20. máj 2008

noo to hej, ale este sa mi nezda ze skoro porodim, bo brusko este pekne hore. Ja cakam az do juna, lebo sme vzdy chceli junovcatko 😀

lubka.l
20. máj 2008

ja mam aj taky kos na pradlo ktory sa sklada ale nemal miesto tak je na streche.ja som totiz v podnajme v dome a mam len jednu izbu a v nej vsetko.

lubka.l
20. máj 2008

ja som nato mala urcenu skrinku ktora je pod oknom a kedze je teplo a mam ho otvorene taksa bojim aby nechitila prjevan.ale uz je vsetko suche.pekny vecer.papa

mory
21. máj 2008

mimus neboj bude to junovcatko a nech si este v brusku pobude tam jej je zatial najlepsie 😉

lubka sak na tych par minut co ju kupkas zatvor okno a potom mozes zase otvorit, myslim ze to stoji zato aby si nemusela vzdy susit 😀

bubenko
21. máj 2008

ahojteeeee 🙂
mory tak som rada ze uz ste prestahovani a dufam ze si s novym byvanim aj spokojna 😉 . Tak sa tesim ze prides, super tak spolu budeme dost dlho uz sa na vas tesim 😀
lubka tak to som sa riadne zasmiala, aj ja som dakedy kupala malu na posteli ale teraz sme uz na zemi lebo mala tak vystraja ze sme vsetci mokri takze postel uz neriskujem 😀 😅
mimus tak sa len drz, este trosku vydrz a uz bude tu 😉 , teraz ta vsetko boli ale ked sa narodi vsetko ta prejde ver mi 😀 .
nasa Sarah je riadny betar mam pocit ze ona tu chodacku o mesiac roztrieska, tak v nej skace ze dobre nevyskoci, ale aspon sa unavy 😅 . Uz nechce ani lezat ani sediet chce byt len na nozkach a skakat.

mory
22. máj 2008

bubenko sak pametas jaky bol moriky? 😀 aspon ze si si to vtedy natrenovala 😀
aj ja sa strasne tesim 😵 a eliuska zboznuje babetka tak sarah bude pre nu parada 😀

lubka.l
22. máj 2008

ahojte.tak mi sme sa boli vcera registrovat a uz nam dali aj rodny list.a zajtra sa chystame do londynu potvrdit tym apostilom ci ako.a malicka dnes trucuje.

siguska
22. máj 2008

ahoj, otazocka,
prisli sme za babkou do michaloviec, a potrebovali by sme pozicat postielku, neviete o niekom?
Za info veeelmi dakujem.

mory
22. máj 2008

siguska tak ja neviem zijem v zahranici 😉

mory
22. máj 2008

bubenko uz mam objednane letenky takze prideme 18.7 -8.8. 😎 sa tesiiiiiiiiiiiim ale amos asi nepride iba ak by sme zohnali nieco lacne par dni pred odletom 😒

bubenko
23. máj 2008

mory aj ja sa velmi tesiiiiiiiim 😉 , tak ja vas tam uz budem cakat, strasne sa na vas tesim konecne fajne pokecame 😲

bubenko
23. máj 2008

pridavam par fotiek, ja viem, konecne, par fotiek ti dam ked sa stretneme, uz ti asi nebudem posielat mory aj tak vidis ako vyzera ze 😅 😀

bubenko
23. máj 2008

tak nic nechce mi fotky zobrat ☹ 😠

mory
24. máj 2008

bubenko no ja hladam fotky a nikde nic a potom som citala posledny prispevok ze ti ich neberie 😀
ani si nevies predstavit jak sa ja tesim 😵 😵 😵

mimus
24. máj 2008

ahojte baby
tak ako? Uz sa tesite domov co 😉
My sa mame celkom dobre. Sice ta bolest chrbta sa stale vracia, ale uz som si zvykla. Snazim sa chodit len hodinku a potom pol hodinku oddychovat. Snazim, ale poznate to, vsetko chcem mat ciste a hotove. A tak mi to aj tak neda, a vecne nieco upratujem, periem or zehlim. Aaaa dokupujem 😀 Pochybujem, ze to bambulka vynosi, ale ked ja si nemozem pomoct 😎 .
a ako vase deturence?

malaskoricka
24. máj 2008

ahojte kocenky..tak to je u nas pocasie☹ kazdyx den prsi a ja co sa vyzivam v kocikovani "cudzich" babetiek mam obmedzenu cinnost ach jjaj:(
vy sa ako amtE?

mimus
26. máj 2008

Ahojky
No tak to pocasie je dnes naozaj otrasne ☹ . Nic sa mi nechce, kedze len leje a este to vetrisko 🙄 .
Ja este prosim malu nech vydrzi do juna. Akurat by mali dokoncit uz celu kupelnu, tak ju vyluxujem. Tiez este nemam pozehlene plienky, tak nech si este v brusku pobuden aspon do konca tyzdna.
Brusko celkom hore a vobec mi nekleslo. Nepocitujem ziadne tvrdnutia. Uz mi aj ta bolest chrbta povolila. Bolo to hrozne, lebo vsetko to prechadzalo do pravej nohy a nemohla som ani chodit. Teraz sa citim akosi pridobre na to, ze uz coskoro porod. Muzik sa vcera smial, ze ticho pred burkou, sak uvidime. 😀
Dnes sa chystam aj ja do obchodu kupit nejaku tu podprdu, lebo ta mi este v taske chyba. Neviem aku velkost kupit, ale sak necham si poradit.

jaduska
26. máj 2008

Ahojte žienky. Nie som síce z Michaloviec, ale chystám sa tam v piatok s deťmi za manželom do práce, tak sa vás chcem opýtať, či náhodou nebudú v meste nejaké akcie k MDD.
Dík za info a pekný dník vám prajem 😉

mory
27. máj 2008

kocky no kde ste?
mimus si urcite vychutnava p[osledne dni s vylozenymi nohami 😀 a vierka s lubkou sa venuju kojeniu 😀 a bubenko?????????? 😕 co ty asi robys? asi sa balis na SR ze? 😀 jak ti fajne aj ja uz chcem dufam ze nam ten cas rychlo ubehne a ze sa coskoro stretneme 😎

mimus
27. máj 2008

nooo ved som si tu pisala posledne dni sama so sebou. To vas nikde nebolo 😉

Ja uz po ranajkach. Taka hladna som sa zobudila ako vlk .
Krasne si este uzivam brusko. I ten chrbat uz neboli. Este spim ako babo. Sice sa budim zakazdym, ked sa chcem otocit, alebo ist na vecko, ale hned aj zaspim.
Dnes po prvykrat sa mi snivalo o porode. Nooo vlastne nie tak o porode, ako o kontrole, kde mi porodna povedala, ze hlavicka je uz pekne nizko a ze som uz aj otvorena, takze mi dava max. 24hod. do porodu 😀 . Az som sa zlakla, ked som sa prebrala. Ja musim pockat aspon do stvrtka, aby to sedelo s manzelovymi smenami 😀

mory
27. máj 2008

mimus 😀 np ten den si nevybveries ale drzim palce aby ste vydrzali do stvrtka 😀
ja ani nebudem pisat o com sa mi dnes snivalo lebo tiez som rano rozmyslala ci to bol sen alebo ci tu vazne ten clovek bol? 😖

mimus
27. máj 2008

ale ja vydrzim, ved chceme junovcatko 🙂
a ako ty mory. Uz si si zvykla v novom domceku?

lubka.l
27. máj 2008

ahojte.
mory neuhadla si,nekojime.ja mam zapal v prsniku vysoke horucky hoci dnes sa uz citim lepsie este tyzden nemam kojit. a malicka sara je tiez chora ma zapchaty nos a nemoze papat z flase takze sa strasne zlosti.na jeden cumlik som spravila taku dierku aby jej to pomalicky tieklo.prave teraz spi na mojom pleci spapala 80ml mozno trosku pospi.zrejme som mala dobry napad ,tak trochu to funguje.
vierka mozno niekde dovolenkuje ked je unas tak teplo,nebude predsa sediet za pocitacom a vpnku tak fajne.
mimus tak drzim palce aby bolo junovcatko.

mory
27. máj 2008

lubka tak to mi je luto nech sa ti to rychlo zahoji 😉

mimus
28. máj 2008

ahojte baby
lubka dufam, ze dnes sa uz obe mate lepsie 😉

Nam dnes priviezli chladnicku, tak sa od rana vytesujem. Sice este nie je zapojena, ale uz som ju celu vyumyvala a pockam az ked sa muzik zobudi po nocnej.

Brusko mi este stale ani troska nekleslo. Ale moja mamca vravela, ze ked cakala mna, tak jej nekleslo ani ked uz mala kontrakcie a bola v porodnici. Museli ma dve sestricky stlacit dole, lebo sa mi nechcelo von 😀 .
Vcera som bola na krv v nemocnici. Bolo tam v cakarni okolo 50 ludi. Az som sa zarazila, ked som vosla dovnutra, ale jeden pan sa hned zacal obzerat a ked videl, ze nie je volne miesto, tak mi ponukol jeho. Bolo to mile 😵
Ja musim vydrzat este dnesok a odzajtra nech sa uz mala pyta kedy chce 🙂

Konecne som vcera v noci po 1x citila ako sa malej cka 😵 . Doteraz som tu o tom len citala. Ckalo sa jej az okolo 10 minut, tak som ju hladkala po chrbatiku, lebo sa pucila von 😀 . Az som ju lutovala, chudatko moje male. Potom ked to prestalo sa zacala v brusku krutit a kopat, tak som sa zacala prechadzat, aby som ju uspala. Pomohlo a tak som znova o 2 rano zalahla.

bubenko
28. máj 2008

mimus ja sa tak velmi tesim ze za chvilocku uz bude malinka na svete, pametam ako som ja opisovala svoj porod a to ma uz Sarah 7 mesiacou 😀 , len sa drz, uvidis ake stastie ta onedlho caka, je to prekrasny pocit ked sa ti mala narodi a budes ju po prvi-krat drzat v naruci 😵
a vy dievcence ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre