Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lubka.l
20. jún 2008

ahojte.vcera sme sa boli kupkat na bazene so sarou.plavala lepsie jak ja.a 8 jula ma sara ponaranie s instruktorkou.tak sa tesim.
mory uz pracujes?

mory
20. jún 2008

lubka pracujem uz mam len pol hodinky s atesim domov 😀
super ze chodite plavat aj my chodime na kupko ale mala velmi neplava skor sa prechadza po bazene 😀

malaskoricka
20. jún 2008

ahojte 😉

lubka.l
20. jún 2008

ahoj malaskoricka

lubka.l
20. jún 2008

mory takze pracujes len doobedu a potom si s detmi. 🙂

malaskoricka
20. jún 2008

jej kocene som zasdtihla nejake kvazy michalovcanky🙂
staleje tu tkapusto ☹

lubka ako sa mate??

lubka.l
20. jún 2008

my sa mame fajn,len pocasie je na...takze sedime doma.a co ty?

lubka.l
20. jún 2008

malaskoricka ,hod par fotiek seba a aj bruska,aby sme videli ako rastie.

malaskoricka
20. jún 2008

ja mam dnes prace vyse hlavy ale je horuco tak sa mi vonkoncom nic nechce....
fotky hodim coskoro ked najdem fotak..z mobilu su nekvalitne..

reana
20. jún 2008

Ahojte baby,som tu nova a ako tak citam,tak vas hodne zije v zahranici.Ja zijem s muzikom v Skotsku a pisete tu o cestovnom pase pre malicke.No,tiez ho chceme po narodeni vybavit,termin mam 13.7.,ale vobec netusim kde a ako a zakolko.Asi len na tej ambasade v Londyne,ze? Mohli by ste mi niekto,prosim,poslat odkaz na stranku,kde sa o tom dozviem viac? A tiez tu padla otazka o vybaveni si preplatku porodneho doma na SK.Co je na tom pravdy? dakujem 🙂

lubka.l
20. jún 2008

ahoj reana.peniaze na sk dostanes vtedy ak ti ich nepriznaju v state kde rodis.
http://dev.dracon.biz/embassy/pas.php toto je stranka kde sa dozvies viac o ambasade.

kotek
20. jún 2008

caute dievcence,
tak som tu. uz len cakam na vikend. vzdy som bola presvedcena, ze vybavit si papiere je najhorsie v michalovciach. lietanie od dveri k dveram a pristup k ludom hlavne k mladym. aspon ja mam zle skusenosti. 😉
ale tu v anglicku to nie je o nic lepsie. uz mam toho tak dost ze sa normalne uz tesim na vikend. hoci nerobim a teoreticky nemam byt z coho unavena, ale psychicky to uz dajak nezvladam. 😒 avsak vyzera to tak ze to vsetko prinieslo ovocie a mala by som od pondelka nastupit konecne do prace. dufam, ze si nikdy nebudete musiet vybavovat income support, lebo kym sa to cele dava do pohybu to clovek zeby mal nervy zo zeleza 🙂
vacsina z vas to teraz je asi na materskej, jak vam dobre. ohladom takychto veci ako je materska nemam nejako prehlad, ale dievcence ak by ste potrebovali informacie a aj overene ohladom nejakych benefitov tak mozno mozem pomoct. ja uz mam asi vsetky mozne benefit, ktore by som mohla mat. neviem ako je to s vami, ale rada pomozem. 😉
och uz sa neviem dockat dovolenky na slovensku. urcite pojdeme autom. do lietadla by sme sa asi nevmestili a tiez by nas vyslo drahsie. ja nechapem ze do polska su take lacne letenky a na slovensko su drahe jak neviem. pozerala som na koniec jula tak pre troch vychadza 190 libier, a to len cesta domov. a kde to este cesta naspat a pozicanie auta. no katastrofa. tym autom je to mozno viac nepohodlne ale aspon si naberiem kopu veci zo slovenska a tiez na slovensko.
urcite vam kazdej jednej necham svoj kontakt na seba,aby sme sa mohli doma stretnut.

lubka.l
20. jún 2008

ahoj kotek.
ja som zatial poziadala o child benefit.nevies kde mozem stiahnut ziadost ak chcem aby mi zaplatili peniaze za narodenie dietata ci porod.potrebujem to na sk ak mi to zamietnu.dakujem

kotek
20. jún 2008

ahoj lubka, prepac ale o tomto nemam prehlad pretoze ja som rodila na slovensku. skus sa opytat mimusi lebo ona rodila len nedavno tu v anglicku a skor bude mat v tomto prehlad.

lubka.l
20. jún 2008

kotek,ja som s mimus v kontakte.pozname sa zo sk,myslela som ze si rodila tu v uk,neva ja si to zistim.

reana
21. jún 2008

lubka.I- No vadaka,kuka som na tu stranku,ale to je v pripade,ze chces dat dietatu slovenske obcianstvo a teda aj pas potrebujes mat slovensky,ze? My ho ale chceme dat registrovat tu,nech je maly skotik.To asi potom nahodou nevies nejaku stranku? 😉

lubka.l
21. jún 2008

reana,viem kde sa registruje ale tu kde byvam,ty si musis najst vo svojom meste.registri office ...... bodky znamenaju mesto kde byvas.skus to takto.

mory
22. jún 2008

ahojte 🙂
v nedelu tu nikto nebol? 😕 asi mate pekne tak vyletujete 😎

mimuska no ako? mamka pomaha?? uz ste boli aj vonku?

bubenko a ty uz pobalena? jak ti zavidim ze uz idete 😝

ja som chora aj moriky bol dnes doma lebo si vcera na kupalisku porezal nohu a kedze som tam nebola a nevidela som ranu tak sme to zanedbali a nedali zasit a dnes doktor povedal ze to zasit trebalo lebo ze sa mu to tak bude dlho hojit ☹

prajem pekny zvysok vecera 😉

lubka.l
23. jún 2008

ahojte.mory pocasie nebolo az take skvele,ale behali sme po obchodoch.
neviete nahodou niekto cislo na hlavnu matriku v bratislave? 😉

mory
24. jún 2008

dobre ranko 🙂
vcera tu bolo ticho 😕
ja som stale chora hnacky neprechadzaju ale uz som v robote a najradsej by som z tade odisla 😠 ja som polomrtva prisla do roboty a sef mi hovori ze to bude psychologicke ze ja vobec niesom chora ☹ no tak ma nasrala som mala 100 chuti zobrat kabelku a odist 😔

prajem pekny den 😎

lubka.l
24. jún 2008

ahoj mory.ja som vcera nepisala ,lebo som bola taka nasrata.volala som do bratislavy kedy budu papiere a ona mi povedala ze tam este neprisli z londynu a ked pridu tak mam pocitat 11tyzdnou. ☹
takze to vyzera ze leto na sk nestravim. 😒 .poobede som sla do mesta ze si nieco kupim,a tam sami vypredaj a zostali len velke cisla a ja zasa nervy 😠 .dnes sa pojdeme kupkat na bazen a hotovo.
prajeme pekny dnicek 😝

mory
24. jún 2008

lubka tak to by aj mna nasralo 😠 ale nechapem preco musis cakat na papiere ja som si papiere vybavovala az na slovensku ked mal moriky pol roka a leteli sme na slovensko s jednorazovym pasom ktory mi dali tu na mabasade 😉 skus zavolat na slovensku ambasadu v londine a opytaj sa mali by ti to tam dat a stoji to par korun. je to nato aby si mohla s malou vycestovat z krajiny a tam uz budes musiet pockat kym sa papiere vybavia a daju ti normalny pas pre malu 😉

mory
24. jún 2008

a zabudla som napisat ze ja som cakala necele 3 mesiace ale vsetko som posielala zo slovenska takze ked si to uz poslala tak to mozno bude skor 😉

lubka.l
24. jún 2008

mory a vydavala si sa v izraeli?

mory
24. jún 2008

nie na slovensku

lubka.l
24. jún 2008

aaaha.a nemas foto?

mory
24. jún 2008

mam len obycajne nie v pocitaci ☹

lubka.l
24. jún 2008

nevadi,mozno sa stretneme na sk,tak ukazes 😉 dobru noc

mory
25. jún 2008

lubka ahoj uz si tu? a nenapisala si ze preco cakas na papiere? 😉

mimus
25. jún 2008

ahojte
tak ja naozaj este nic nestiham. Misenka je dost uplakana posledne dni. Vcera jej odpadol pupcek tak uz dnes mozeme pomasirovat brusko. Celu noc prelakala a tak teraz pekne spinka. Chodim s nou 2x na prechazdky, lebo v kociku nam pekne spinka a tak nestiham konik 😀 .
Vcera bol muzik v londyne pre apostile a zasiel aj na ambasadu. Ked tam volal, tak mu tvrdili, ze este stale treba mat objednany termin, ale i tak to skusil. Vyhadzovac na dverach sa siel spytat a zobrali ho, takze aj ten rodny list uz vybavil. Ale tak tiez nam treba teraz cakat 4 mesiace mu povedali. Lubka nie si sama 😉 . My ideme domov v septembri a uz pockame kedy papiere dojdu. Ta dufam, ze nebudem doma az do vianoc 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre