• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

mory lebo svadba nebola na sk a este nebola zapisana v matrike.takze najprv zapisu sobas a az potom mozem zapisat saru a poslu papiere na vycestovanie.vies jedna povie to druha ono a som v riti, lebo som tam kde na zaciatku ze nic neviem asi tak.takze len vyvolavam co dalej.
25. jún 2008 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mimus no to viem o com rozpravas aj u nas bol prvy mesiac vselijaky a uplakany kym sme si na seba a denny rezim nejako zvykli ale potom to uz bolo dobre a eliuska bola najlepsie babo na svete :wink: prajem aj tebe asi si sa z misky len tesila a robila vam radost je to dost zlosite zo zaciatku lebo vlastne len raz v zivote sa stavas matkou potom si uz viacnasobnou :grinning:
26. jún 2008 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,my sa ideme dnes vazit a potom mozno kupkat na bazen.vyslo nam slniecko tak uvidime ci bude aj teplo.a co vy maminy ako stravite dnes den?
27. jún 2008 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lubka mala je zlatucka a jak ju paradis :slight_smile:
daj potom miery nech vidime ci nam tu rastie nova miss slovensko :grinning:
27. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,takze vazime rovnych 5 kil,meriame 56 cm.a mamka musi pomaly zmenit satnik,pretoze mi bude vsetko male. :grinning:
slniecko zmyzlo :frowning2:
27. jún 2008 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

lubka pekne miery :wink:

bubenko by mala byt uz dnes v michalovciach jaj jak jej zavidim ale o 3 tyzdne uz budeme aj mi tak sa tesiiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :grinning:
28. jún 2008 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mory, a na kolko idete na SR? my ideme do izraela asi 8. augusta na 3-4 tyzdne
28. jún 2008 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leishmania ahoj :slight_smile: ideme na slovensko na 3 tyzdne a 8.augusta sa vraciame do izraela :grinning: odkial letis? ja z budapeste :wink:
29. jún 2008 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je sranda,este nevieme ale zatial sme vzdy z viedne, mal totiz yacat sky europee letiet do tel avivu, tak sme listky nekupovali, mali zacat od jula, ale vraj daka izraelska firma kupila vsetky listy od sky europe-u, tak pockame este par dni v juli ci sa nieco neobjavi ak nie budeme musiet uz kupit, cez co kupujete letenky? inak nejak zdrazeli nie?
29. jún 2008 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leishmania ja som kupovala letenky cez net lebo je to najlacnejsie a tiez preto som kupila do budapesti lebo z blavy to mam domov daleko a z budapesti je to o polovicu nemej (casovo)
a kolko stoji letenka u vas?
29. jún 2008 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bezne 20tis, najlacnejsia co som nasla s poplatkami 15tis, ako ja tiez len cez net....od vas to ako vyjde?
29. jún 2008 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat ta za 15 tam uz neboli vsetky dni volne, odchod 8augusta vobec nie...bud tyzden asi budeme kupovat letenky
29. jún 2008 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mna to vyde na dospeleho 500 $ cize u vas 10 tisic ale tu je dolar 2x drahsi cize cez 20 tisic
29. jún 2008 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevies nahodou kolko stoji na slovensku ten anglicky peniaz? neviem ako sa vola tusim paund
29. jún 2008 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1 British pound = 37.810898 Slovak koruna

500$ to je este celkom dobre...skusime este air slovakia zistit ako chodia, a vraj z izraela sa da kupit za 350$ listok, to chce MM preverit ze by sme odtial kupili listky, to mu daka kolegyna vrvaela, no nie som si ista...
29. jún 2008 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to cez nejake madarske airlines letite?
29. jún 2008 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem my sme skusali cez air slovakia a bolo to strasne drahe a letime s MALEV to je madarska spolocnost
29. jún 2008 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je odveci ze vsetko ma taku nizku hodnotu na slovensku lebo prerobym kopu penazi ked tam dostanem len polovku z toho co za to dam :frowning2: :confounded:
29. jún 2008 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no koruna isla hore....hadam sa nam podari nejaku slusnu cenu najst...
29. jún 2008 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dik za infos :slight_smile: aspon nebudem cakat nic dobre od air slovakia, sme mysleli ze budu mat lacne lety ked je to viac menej chartrove
29. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no je to sice charter ale oni uz poriadne dvyhaju ceny :angry: sa viac oplati ist normalnym luxusnym lietadlom a skoro za tu istu cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2008 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved vidim!!! hrozne...najlecnejsi bol El Al zatial 29tis pre oboch
29. jún 2008 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,tak som hodila par fotiek z bazenika,8jula mame kurz ponorania,tak sa tesim.
30. jún 2008 o 00:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak uz sme v MI, ide ma slak trafit jak je tu horuco, neviem si zvyknut, najradsej by som isla naspet. Mala nemoze dobre spat tak dufam ze to do augusta nejak prezijeme :unamused: . Mala je na roztrhanie, ale je velmi ziva tak som zvedava dokedy ich to bude bavit :slight_smile: , zub este ani jeden. Cesta bola dobra, celkom v pohode, mala na cele lietadlo kricala tata tak sme sa smiali ze ma len jedneho tak naco ho hlada :grinning:
lubka aku plienku malej davas ked idete do bazenika? ci bez plienky?
30. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dlhsie som sa vam neozvala...konecne mame prvu fotocku babetka..tesim a z nej strasne velmi..sice nadalej ostavam ako rizikovka ale verim ze budeme ok:slight_smile:

bubenko no to si si vybrala akuratny cas dojst do MI...tu je dost desne horuco...a navyse dost vela burok tu je :pensive:
1. júl 2008 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubenko gratulujem k 8 mesiacikom :dizzy_face: a nasa eliuska ma dnes presne rok a pol :grinning:
jak ti zavidim ze uz ste tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dufam ze ked mi prideme uz nebude tak horuco :grinning:

malaskoricka gratulujem a drzim palce aby ste to dotiahli do stastmneho a krasneho konca na ktorom ta caka ten najkrajsi pokladik :wink: :dizzy_face:
1. júl 2008 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. bubenko su take plienky na kupanie od huggies little swimmers maju ich v tescu v uk a neviem ci su aj na sk.
1. júl 2008 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozri sarinu poslednu fotku z bazenika a uvidis ako vyzera ta plienka na kupkanie.
1. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mory dakujem kraasne:slight_smile::slight_smile:
2. júl 2008 o 07:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
bubenko jak ti fajne,uz aj ja chcem byt na sk.onedlho aj mory poleti,potom mimus .moznoze sa to aj mne podari.pocasie na milujarmilu.
malaskoricka pripajam sa k blahozelaniu,a nech vam to rychlo ubehne.
2. júl 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok