Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

sofik
14. júl 2008

Ok. Dakujem ti pre prípad sa opýtam ludí ak nebudem vediet. 🙂

bubenko
15. júl 2008

ahojte 🙂
mame sa dobre, babky sa tesia o dusu 😀 , mala je sem tam hrozna, nechce spat, este ani jeden zubok tak cakame ☹ , krasne debatuje a je velmi bystra a vybabrana 😲
mory pocula som ze si chora a ze mozno nedojdes domov je to pravda?
zelam vam vsetko dobre 😀 , ked bude viac casu napisem viac ahojte, mory poslem ti cislo do IP

vera113
15. júl 2008

Ahojte kočky...tak ako sa máte??? Ktorá ste už na SR? bubenko - už si doma čo??? Ako dlho sa zdržíš? Chodíš s malou do mesta? My už máme vonku 2 zuby a derie sa ďalší - takže už poznáme plač z bolesti 😝 mory - čo Ti je? Čo tu čítam? Čo si sa neuhýnala, keď okolo lietala choroba?? 😠 Idem mrknúť do albumov, lebo kočky sú už určite veľké čaje... 😵 Hej, teraz mi ťuklo, že každá má dievčatko, len ja som sa akosi netrafila do radu.. 😀

bubenko
15. júl 2008

uz sme na sk a tesim sa ze dojde mory s detmi, ktora ste vlastne teraz v MI?, dame stretko?

mimus
16. júl 2008

ahojte
noooo tak aj my si uzivame nasu Misenku 😵 hlavne jej plac je niekedy uzasny 😀 , ale uz si zvykame aj na ten. No co, ked si ju tatino rozmaznal a teraz len na ruckach by sa nosila 🙂 .

mory je chora? tak prajem co najskorsie uzdravenie, aby mohla ist aj domkov oddychnut 🙂

bubenko tak si to doma poriadne uzivate co? aj ja by som uz isla na siravu, ale nam to toto leto nevyslo prave kvoli tomu rodnemu listu. Dufam, ze dojde aspon za tie 3 mesiace ako vravia.

vera aj ja som uz na to pozerala, ze dievcatka tu vedu 😀

dufam, ze tie vase zubky vykuknu co najskor a hlavne co najmenej bolestivo 🙂

mory
16. júl 2008

tu som zienky ano som chora mam nejaku cravnu virozu 🙄 no co uz uz len nech som na slovensku a mamka sa o mna postara 😵 😀

bubenko to nic ze nema zuby aspon nekuse a potom jej vidu vsetky naraz a bude nemej bolesti alebo vlastne bolesti bude dost len za kratsi cas 😀

mimus tak si uzivajte a vuidim ze uz ma miska mesiac wau ten cas leti 😅

bubenko no mi dve dame stretko hned v sobotu rano 😀 pridem na kavu 😀 uz sa tesakujeeeeeeeeeeem 😎

matulik
17. júl 2008

cafte mamicky 😵 a jedno kinderko malaskoricka... 🙂
joj vsetky prazdninujete....potrebujem poradit tak sem kuknem neskor nech vas troska zamestnam.... 😅

mimus malinka je ako babika...ja si tu sedim pozeram na to svoje brusino a neverim ze je moje...len nedavno sa tvarilo plocho a uz som ako mroz.... 😀

no tak oddychujte....mory skoro sa vyliec... 😉

mory
17. júl 2008

tak zienky sa lucim zatial rano ideme na slovensko uz sa tesim len dufam ze tu cestu prezijem s detmi sama 😅
drzte mi palce 😎

lubka.l
18. júl 2008

ahojte.
mory prijemnu cestu na sk,uzij si dovolenku.
mimus mi si musime este trochu pockat na tu nasu cestu domov.

bubenko
18. júl 2008

ahojte ako sa mate? a deticky?
chcem sa vas spytat, tie co ste v uk, dostali ste ten prispevok co sa dava prvorodickam?

mimus
18. júl 2008

ahojte
noo lubka pockame, sak co ine nam ostava
mory stastnu cestu
matka jej jak uz brusko rastie. Mne naozaj niekdy chyba, takze urcite bude aj druhe babo 😀 Ostavas rodit tu v uk ci ides domov?
bubenko ja som ho este nedostala ale pracujem na tom 😉 myslis tych 25000zo slov.?

lubka.l
19. júl 2008

ahojte
mi sa trapime,pretoze nam idu zubky,vychadzaju velmi skoro ale co uz.nech to mame rychlo zasebou.

mimus
20. júl 2008

lubka vyzera to, ze sme tu ostali len dve 😀 , ale tak nech si baby doma uziju. My sa potom rozbijeme v septembri 😉
juj tak aj vas uz trapia zubky 😕 . tak drzime s misenkou prsteky nech to je co najrychlejsie 😉
My sme zmenili mliecko, ale mala este i tak stale dost vracka. Ale zato zje za dvoch, takze aj pekne pribera. Zajtra mame kontrolu, tak sa dozvieme kolko sme zas pribrali. Uz je aj pekne rozmaznana a normalne nahodi ten svoj herecky plac a len na ruky chce ist. Vzdy si poviem, ze ju necham nech si poplace, ale nevydrzim . Hned ked ju zoberiem, tak stichne a taky blazeny usmev nahodi. No betarka je to uz poriadna 😀

lubka.l
21. júl 2008

my sme boli na kontrolu v piatok a vazime5640g a meriame 60,5cm.a konecne spi v koliske,potom sirupe ktory jej dali na zubky je ako keby si trochu vypila.
a ake mliecko teraz papate?

mimus
21. júl 2008

papame aptamil a vyzera to uz trosku lepsie. Misenke sa uz ukazuje aj druhabrada 😀 a licka ma jak skrecok. Zlatnka je, konecne nam baculateje. Dnes sme mali tu kontrolu. Vazime 4580g a meriame uz 58cm.
tak to musi byt Sarka zlatunko smiesna taka pripitucka co? 😀

mory
22. júl 2008

no tak sa hlasim z michaloviec 😀 zeny parada koinecne doma

lubka drzim paôceky aby tie zubky ak netrapili ☹ 😉

marieta622
22. júl 2008

ahoj baby tak sa hlásim do klubu

lubka.l
22. júl 2008

ahoj marieta,vytaj v klube

bubenko
23. júl 2008

ahojte, tak my sme uz s morym spolu, deti nam vystrajaju 😀
tak sa mi zda ze uz nam idu zubky lebo Sarah hnackuje a je dost zla a spi este horsie ako predtym, tak uvidime. Ozaj aj ja pridem v septembri, tak sa mozeme dohodnut ak budete doma a stretnut sa 😉

lubka.l
23. júl 2008

o.k bubenko ja letim 5 septembra a isto sa zdrzim dlhsie. nam idu 4 zubky naraz este k tomu zadne.
☹ ☹

mory
24. júl 2008

marieta ahoj kde presne byvas
mala sarinka je strasne zlatucka taky blondaty anjelik 😀

lubka takze letite na moje narodky 😀 ale uz sa vam to krati urcite sa tesis co

lubka.l
24. júl 2008

na cestu domov sa tesim ,len sa netesim na tie vybavovacky.som zvedava kedy pridu tie papiere z blavy.
vy si uzivate leto naplno co.tu je stale pocasie nah....,hoci dnes je to trochu lepsie.

mory
24. júl 2008

lubka potesim ta ale som tu tyzden ale neprestajne prsi a neda sa nikam ist takze tu to vobec na leto nevyzera 😅

lubka.l
24. júl 2008

mory mozme sa vymenit mne by to pocasie nevadilo,bolo by hlavne ze som doma. 😀
ty sa ties urcite tesis ze si doma,ved teplo si uzijes ked sa vratis 😝

mimus
29. júl 2008

joooj baby vy naozaj asi super dovolenkujete ked tu nikoho niet 😉
lubka a ty ako?
hej este som chcela...ked si volala do blavy bola k tebe mila, lebo kaka mi vravela, ze len co jej dvihla tak na nu spustila drzo ☹ . Chcem tam zavolat, len zase tiez nechcem, aby moju ziadost potom presunula naspodok 😀

lubka.l
29. júl 2008

ahojky,ked som tam volala zo zaciatku tak tam bola taka drza ktora zastupovala ale ked ti dvihne ta co tam pracujetak je mila. sara trosku zlosti koli zubkom a dnes este dostala dve injekcie tak je zla duplom.este ze dnes ma 3 mesiace tak uz jej mozem davan nurofen ktory jej viac pomaha ako calpol.
a vy ako? miska poslucha?
😀

marieta622
30. júl 2008

Ahoj mory nie som priamo z Michaloviec, bývam v Strážskom

mory
31. júl 2008

kocky tak tu uje vazne teplo dnes by sme chceli ist na siravu ale akosi ma boli hlava tak neviem 😒
inak prajem pekny den 😎

leishmania
31. júl 2008

cau mory, tak ako na SR? my sme kupili letenky predvcerom na termin 24.8-13.9 skor to neslo. MM sa uz tesi nevidel rodinu od minuleho juna.

kavaapalma
3. aug 2008

ahojte tak uz som sa vratila z dovcy,ale keby sa dalo tak by som este tyzden navyse zostala no moj drahy uz bol rad,ze ideme dom.....
citam,ze poniektore ste uz na Slovensku a konecne je pekne pocasie ja som to vystihla cez tie dazde som bola akurat prec 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre