• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

Album s fotkami nemám, ani neviem ako sa to robí, a už su aj väčší majú 5 a 2 roky. Ja som sa tiež bála ako to zvládnem, ale zvykneš si, len som musela stále dávať pozor, lebo starší Filip si myslel, že Tomáško je na hranie, a raz ho uhryzol do prsta na nohe, a stále keď mohol snažil sa doňho štuchnúť, veľmi žiarlil, ale čo poznám zopár mám, ktoré majú prvú dcéru, vraj je to iné. No darmo dievčatá su už od mala zodpovednešie a rozumnejšie. A moj synovia si večne keď spadli udreli len hlavu, našťastie nikdy nič vážne, aj keď hrče boli. ´To patrí k veku.
18. jan 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A byvas priamo v Mi? Pri kom si rodila?
18. jan 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bývam priamo v MI. Už neviem ako sa volal, ale bol to taký mladý doktor, celkom srandista. Ale nevybavovala som si žiadneho doktora, kto tam bol tak som odrodila.
19. jan 2007 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky nechcem vam skakat do reci ale ja som tiez byvala 18 rokou v michalovciach teraz momentalne uz byvam v ceskej republike nestzujem si, ale rada sa tam vraciam, bola by som velmi rada keby som si mohla z nekym z vas pokecat, ja mam 8 mesacne dievcatko markektu takze si myslim, ze by sme mali o com kecat
19. jan 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siduska :wink: ahoj, bývala si priamo v Michalovciach, kedy si odišla?
20. jan 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzicka,
byvam teda blizko teba? som priamo zo Sniny...
20. jan 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky adda ano byvala som priamo v mi presne kolo idei a odisla jsem hned po skole v 18, nekedy mi je hrozne smutno a chyba mi to tam, chodime kazde leto k babicke, a aj na zempinsku siravu,je to tam super len akurat uz to niej e take na sirave ako byvavalo, zda sa mi to tam teraz nejake mrtvo
:unamused:
20. jan 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siduska,
na sirave je fajn... lepsie je vsak na Domasi, je tam vraj cistejsia voda
20. jan 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Lasenka
no to mas pravdu sice na domasu sem nechodila ale pocula som na nu len samu chvalu.na sirave je dobre, ze tam je aj obcerstvenie, paci sa mi tam, kupat sa tam ale nechodim, teraz jak su tam tie bazeny to by este slo, me tam robi ujo na brane a dava pozor na bazeny takze mam to dobre.
21. jan 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nejako sa to tu rozrastlo odkedy som tu nebola. Prave sme sa vratili z Vranova od svokry.
21. jan 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky suzi tak sa pochval ako bolo u svokry
22. jan 2007 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, chcem sa opytat michalovskych mamiciek ake maju skusenosti s detskymi lekarmi. Vdaka
22. jan 2007 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vo Vranove bolo ok., len keby tak neprsalo. Aspon som si oddychla od malej a ona sa mohla popredvadzat :slight_smile: . A ty Siduska si sa vydala do Ciech, ze tam byvas?
22. jan 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vydala som sa do ciech teraz mam osem mesacnu derku a vobec neviem ako s nou mam rozpravat ci cesky abo slovensky
22. jan 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: tak čo kočky spíme už :zipper_mouth:
23. jan 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte michalovcanky :slight_smile: ja som momentalne uz kosicanka , ale pochadzam zo Strazskeho :slight_smile:
23. jan 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: a ako sa ti žije v KE nefučí tam stále vietor?
23. jan 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu uz dva a pol roka, ale neviem si zvyknut ... to moje male rodne mestecko je to prave orechove pre mna :slight_smile:
23. jan 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ja by som si asi tiež nevedela zvyknúť, mala som problém zvyknúť si v bytovke, lebo som predtým žila v rod.dome, ale zvykla som si, všetko chce čas
23. jan 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tiez niesi priamo original michalovcanka? odkial si?
23. jan 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: z Moravan, poznáš, okres MI
23. jan 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moravany ? Tak to sa musim z hanbou priznat ze nepoznam :confused: :pensive:
23. jan 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ale inak zo Strážskeho mám kamošku, teraz žije v Blave, ale neviem či by si ju poznala my sme ročník narodenia 1972-73 :unamused: :astonished: ale už asi idem dnes spinkať, tak čauko zajtra
23. jan 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa vola? taky rocnik je moja sestra... :wink: tak prajem dobru noc, papa
23. jan 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: je tam niekto? :frowning2: :unamused: :wink: :slight_smile:
25. jan 2007 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo michalovcanky je tu niekto
28. jan 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak co chodi sem este nekdo kto by si rad pokecal?
25. júl 2007 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som od Michaloviec, ale už bývam v KE :wink: :wink:
26. júl 2007 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim michalovcanky :slight_smile:)),
som priamo z MI, no byvame s manzelom v Piestanoch ( nadherne mestecko ),aaaaa tesime sa na nasu malickuuuuuuuuuuuuuuuuu...uz len nech je to TU....
2. sep 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Radka. Ja sice este nepatrim medzi tehulky, ale snazime sa uz cely mesiac :grinning: . Tiez som z Mi, ale viac ako sedem rokov uz zijem v UK. No domov mi stale chyba takze pocitame, ze ak sa nam podari tak do troch rokov sa aj s manzelom vratime spat.
Drzim prsteky na toho 13teho. My sme si 7.10 minuleho roku povedali ano, takzeteraz je oktober pre mna vynimocnejsi mesiac. Uz sa tesim na vyrocie, dufam, ze uz aj s fazulkou v brusku.
2. sep 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok