Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

kavaapalma
16. aug 2008

vera super momentky Filipko je zlatucky 🙂

mimus
17. aug 2008

baby no kde ste? 😢

mory
18. aug 2008

mimus o 00:37 su vsetky urcite v posteli 😀
kukla som album malinka je uz taka velka a zlatucka a myslim ze sa posoba na teba 😉
ako sa mate uz sa balis? jak ti zavidim ☹ ale v dobrom 🙂 😎 uzite si na slovensku aj za nas este raz 😀

mimus
18. aug 2008

ale ja som to myslela vseobecne mory 😝 nikto sem uz skoro nekukne ☹
si ma potesila, ze sa miska podoba na mna, lebo kazdy nam hovori, ze je cela ocko 😀 tak aspon jeden bodik mam aj ja
este nebalim, len nakupujem, takze neviem ako to vsetko zbalim 😀 😅
pozrela som allbumy sirava. Vyzera, ze ste si stretko pekne uzili aj s drobcami 😉 mory je velke fesacisko 😵 eliuska zlatunka a ako rychlo rastie

lubka.l
18. aug 2008

ahojte
mimus ja tiez nakupujem a sbalenim neni problem,mozes si dat poslat balik na sk minimum 10kg 15libier kazde dalsie kilo 1,5 libri.ak chces dam ti nanich cislo odboraju z domu uk a balik ti bud prinesu na adresu do domu alebo si ho mozes vyzdvihnut na priemyselnej ulici v mi(pri pekarni pod nadjazdom)budu tu tento stvrtok az sobota a potom kazde 2 tyzdne. takze nakupujem vo velkom.sarka stale viacej place koli tym zubkom a je strasny nervak.
pocasie je na milujarmilu. 😠 😀

mory
19. aug 2008

mimus sak ja viem len som srandovala 😀 😉 zo zaciatku sa mi zdalo ze miska je na ocka ale teraz som si kukla fotky a je cela ty tak len sa tes 🙂 a na sirave sme si uzili az az bolo fakt super sice nam akurat velmi nedoprialo pocasie ale aj tak bolo super 😎

lubka no tak vidim ze si sa dobre dopredu informovala a to chces so sebou zobrat cely dom? 😀 ja som nabrala tolko veci a polovicu z toho sme ani neobliekli 😀

mimus
19. aug 2008

lubka cislo mozes dat, mozno sa prida 😉
to pocasie serie aj mna, uz na to nemam nervy. Vecne len prsi. Tesim sa domov a dufam, ze bude pekne, nech aspon tam si uzijeme slniecka.

mimus
19. aug 2008

joj mory diki 😀 ja tiez tvrdim, ze je cela po mne 😉

bubenko
19. aug 2008

ahojte maminy, tak som si konecne nasla cas a som tu 🙂
tak sme zasa tu, este je tu svokra tak je dobre, ale v nedelu ide prec a budem s malou sama, odkedy sme prisli zo slovenska tak by bola stale len na rukach, ide ma slak trafit lebo je uz riadne tazka. Chcela by som pridat nove fotky ale neviem ich zmencit, mna asi drbne 😠
ako dlho budete doma mimus? a vy lubka?
na sk je velmi horuco a ked sme dosli tu tak to bol riadny rozdiel, tu je kosa 😢
mimus mala je po tebe, ajked ma nieco z tatika, je zlatucka 🙂

lubka.l
20. aug 2008

ahojte
mory,no skoro cely 😀 ,ale nie sarka podostavala tolko veci a niektore este namala ani na sebe a par veci potrebnych na krmenie a ohrievanie,tak to beriem na sk a predam to cez netbazar.u nas to je strasne drahe takze niektore mamicky sa potesia 😝
v piatok sme boli na vazeni a mame 6350g a meriame63cm 😀

daniela84
20. aug 2008

dobry den podobne ako vy aj ja som za radaila medzi cerstve mamicky a tento stat mi toho vela podobne ako vam nedopraje, preto sme sa s ostatnymmi mamickami spojili a vysli proti nezmyslom, ktore nastoluje dnesna vlada, preto vas prosim podporte nasu Petíciu za stiahnutie návrhu zákona o príspevku na starostlivosť o dieťa, za novelu zákona o rodičovskom príspevku a za ďalšie zmeny v legislatíve, ktoré zohľadnia potreby rodičov.podpisat sa mozte aj na stranke http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php
Dakujem vam

lubka.l
20. aug 2008

mam nove foto kuk
😀

kavaapalma
21. aug 2008

ja uz som sa linkla 😅
ten tyzden som od veci ani nepisem lebo taham nocne teraz som sem len tak narychlo mrkla,ale idem radsej do hajan,potom ked nebudem vidiet dvojmo tak si kuknem nove fotecky
hej a dosla mi MS do kelu tak nic dem dal 😀 a veselo 😀

lubka.l
24. aug 2008

ahojte
Tu uz je take ticho a my sme este na dovolenku ani neodisli. no co uz 😝

tweetinkapp
24. aug 2008

Ahojte maminky,
neviete nahodou ako je to s kupou kocika pripadne postielky na Ukrajine? Lebo som pocula, ze sa tam daju kupit aj znackove kociky za polovicnu cenu. 😎

mimus
24. aug 2008

lubka nemam cas na konik, lebo beham po obchodoch a nakupujem darceky a saticky ore Msenku, aby bola kocka 😉 . juuuuj tak sa tesim jak male babo (aj za Misku sa tesim 😀 ), ze uz cochvila budeme doma. Inak Misenka je teraz zlatunke babtko, vobec nam neplace. I v meste len kuka dookola, ked nahodou nespinka. Dufam, ze v utorok uz bude viac casu, tak sem mrknem. Inak som pozrela fotky uz vcera. Sarka krasne rastie. Joj nadehrne su tie nase babulky, vsak baby 😉 😵

kavaapalma
25. aug 2008

tweet je to pravda chodim na UA a daju sa tam kupit paradne veci na deticky chodacky,kociky,bicykle,postielky no treba ist a popozerat a je to lacnejsie sice nie az o polovicu ale ovela lacnejsie nez u nas o polku su tam lacnejsie skor znackove botasky ,sportove supravy,rifle,kabaty a tak.......
Ja osobne az budem mat babo tak podstatnu cast vybavy pre male si urcite kupim na ukrajine.

mory
25. aug 2008

tweetinka no ja som pocula ze v polsku sa da kupit znackove a za polovicnu cenu 😉
a inak ty si uz v 81tt? 😕 😀 uprav si to nech vieme akeho drobacika mas 🙂

tweetinkapp
25. aug 2008

kavaapalma
velmi pekne dakujem za info. len som sa chcela uistit, ze sa mi tam oplati ist 🙂
mory
dakujem za upozornenie 🙂 uz som to opravilaa. no a co sa tyka toho polska, tak tam tiez urcite skocim, kedze to nemam daleko. len preto som sa pytala na tu ukrajinu, lebo to mam troska dalej a aby som nesla zbytocne

siguska
25. aug 2008

bry vecer sa vam praje...

bubenko
26. aug 2008

ahojte, tak nam uz asi ozaj idu zubky, ajked nie a nie sa prerezat 😢 😠 ☹
mala nam konecne zacala rackovat a pritom uz skoro sama chodi, spime stale menej 😝 , asi tak 16.sept. by sme mali ist zasa na sk, mame dalsie ockovanie. Uz sa celkom tesim lebo tato je stale v robote a my sme tu skoro stale same ☹
mory uz si my napisala tu adresu do IP?

mimus
26. aug 2008

ahojte baby
joj ta ja uz som tooooolko nakupila, ze sa urcite do auta nepobalime 😀 take zlavy su tu, tak som nakupila Misenke same znackove nike, adidas za totalne smiesne ceny, ale jaka bude kocica 😉.

lubka no ako, dovolala si sa do blavy?

bubenko tak to sa mozme stretnut vsetke 3 niekde doma 😉. Hned ked dojdem domov, tak vam poslem do IP cislo na slov. mobil, lebo teraz neviem, ktore my nasi pridelia 😀

Inak ma nestraste s tym spanim, lebo ja som si myslela, ze ked uz teraz zacala Misenka tak pekne spinkat, tak to uz bude len lepsie a nie horsie 😅

bubenko
27. aug 2008

ahojte 🙂
tak to urcite, mali by sme sa stretnut, ja zvyknem mat na sk stale to iste cislo na mobil tak ti ho poslem do IP aj lubke, inak verim ti ze si vela nakupila no ved ked je zlava no -nekup to- 😀 😅 , aj ja tak chodim na nakupy, niekedy sice nic nepotrebujeme ale ked sa s malou nudime tak sa ideme prejst do mesta a ja vzdy nieco najdem a potom sa sice tesim aka bude v tom Sarah zlatucka ale mam tiez vycitky lebo utracam a pritom jej ani nic netreba lebo kolko veci co som kupila na sebe ani nemala ☹ , uz sme vybavene aj na zimu 😅
lubka,mimus a kedy presne idete? dlhsi cas som tu nebola tak neviem 😅
mory ako sa mas?

mimus
27. aug 2008

bubenko odpisala som ti na IP. My ideme domov 3.9. autom a budeme doma od 5.9. do 4.10. nooo ak dovtedy dojde rodny list, lebo ked som tam volala tak povedali, ze uz im to trva dlhsie nie len 3 mesiace 😠
O nakupoch skoda reci, Misenka tiez nevynosi vsetko, ale ked to su tak krasne vecicky, ale tiez som uz vyradila male vecicky, ktore ani na sebe nemala, tak mi bolo luto. Spolieham sa na to, ze doma budem castejsie niekde vonku ako tu, tak musim mat viac saticiek, takze dufam, ze to oblecia aspon raz 😎

mory, kavaapalma, vera kde ste? Vy sa urcite rozpisete, ked ja budem doma a to zas ja tu potom len nakuknem 😀

bubenko
30. aug 2008

ahojte, mory kde si? Ako sa mate?
nasa Sarah uz krasne rackuje a pritom uz kazu chvilu bude sama chodit, uz pekne stoji sama na nozickach ale krocky su neiste. ako sa mate? lubka l. a ty kedy ides?

kavaapalma
30. aug 2008

tu som babenky nestihala som ten tyzden som tahala poubednajsie a skoro kazdy den som musela do mesta takze cely den v keli.... teraz konecne predlzeny fikend a pocasie na milu jarmilu dobre,ze pocas tyzdna sa trebalo roztopit a k tomu este aj moj drahy dnes taha 24h. sluzbu,tak som sa rozhodla dat do poriadku celu spalnu total komplet,takze mam vsetko porozhadzane a medzitym sem tam kuknem na net aj teraz musim cakat,lebo mi bracho robi 4-zastrcku aby sme mohli vsetko zapojit naraz....
no a popritom este behame a zhaname nejaky domcek by sme si chceli kupit,tak som v jednom kuse rozlietana,ale mne to nevadi lebo neznasam nudu 😝
super ti bude mimus doma a mala tie saticky urcite vynosi a okrem toho hlasia aj pekny teply september a urcite tu budete castejsie vonku nez tam a ktovie mozno na teba aj niekde v meste natrafim 😉

mory
30. aug 2008

bubenko no vidis tak ti bude mala behat na 10 mesiacov jak nas moriky 😀

my sa mame dobre zajtra posledny den prazdnin aj ked ja do roboty musim 😠 ale co uz dufam ze sa malej bude novej skupine pacit a ze si rychlo zvykne na novu ucitelku 😅

lubka.l
30. aug 2008

ahojte.
bubenko letime 5 septembra a tiez budeme kym nevybavim rodny list ako mimus. 😉

mory
31. aug 2008

lubka no super na moje narodky 😀 tak sa vam to krati 😉

mimus
1. sep 2008

ach baby uz sa nam to krati. Taka som nervozna uz z tej cesty, lebo misenka sa ako na potvoru pokazila v spinkani. Neviem ci neciti tu nervozitu zo mna ☹ .
mory tak ked budes pslavovat tak mysli na nas. My by sme mali dojst tiez 5ho 😀
kavaapalma ved ked dame stretko tak prid a pokacame spolu.
Dufam, ze sa naozaj stretneme baby
lubka ty ako? uz zbalena? mna to caka dnes, ale vecicky pre misku balim az zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre