Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

kavaapalma
1. sep 2008

ok babenky,ak sa bude dat rada sa pripojim
tak vam zelam stastnu cestu 😉

mimus
3. sep 2008

baby myslite na nas....hlavne na misenku......dnes vyrazame domkov.....caka nas dlllllha cesta....ozvem sa v piatok

mory
3. sep 2008

mimus tak stastnu cestu a uzite si slovensko 😎

vera113
3. sep 2008

Ahojte kočky, tak sa hlásime po dlllhej odmlke. Sme síce v novom byte, no nemáme tam net.. 😢 Ale máme novinku: už máme nie len 2 dolné ale aj 4 horné zuby.. NIesli sme to statočne bez väčšieho plaču. Nové foto pridám až budem pripojená cez svoj PC. Ináč mrkla som na foto, ach tie detičky ale rastúúúú... 😅 😵

mory
4. sep 2008

vera no super gratulujem takze polovicu chrupu mate zasebou 😀
sak aj tebe filipko rastie boze zachvilu bude chodit 😅

zuzu2302
4. sep 2008

ahojte baby... potrebovala by som radu.... kedze vy ste tam a ja tu 🙂) .. idem s malou na 2 tyzdne do GB a papame mliecko Nutrilon AR2 je to to hustejsie, pretoze mi grckala.. nieco podobne tam nieje?? aby som so sebou netahala zbytocne tie plechovky... ak viete poradit. napiste mi prosim IP... .alebo detska doktorka bude vediet poradit?? lebo ja fakt neviem no....

bubenko
4. sep 2008

zuzu2302 ahoj, ked ides iba na dva tt tak si so sebou vezmi ten Nutrilon, lepsie bude ak malej nebudes menit znacku, my sme tak na sk museli vymenit lebo mi to ang. doslo a potom ked sme sa vratili tak to ang. uz nechcela a za dva dni mi skoro nic nejedla, ale mozno tvoja bude v pohode. Su tu rozne mlieka, tazko povedat, my teraz papame SMA - od 6 do 24mesiacov.
MAME PRVI ZUBOK!!!!!!!!!! 😀

mory
4. sep 2008

bubenko gratulujeeeeeeeem 😀 a ako sa inak mate? co sem nechodis? 😠

lubka.l
4. sep 2008

ahojte.
takze aj my zajtra letime na sk,takze sa tu zrejme dlho neukazem.
bubenko,mimus dufam ze dame stretko.
mory a tebe vsetko naj k narodkam 😉

mory
5. sep 2008

lubka dakujem 🙂 prajem stastnu cestu a poriadne si doma oddychni 😉

eva7780
5. sep 2008

ahojte kocky,ja som tiez z MI(z okolia)mozem sa k vam pridat? 🙂

eva7780
5. sep 2008

ahojte kocky ani netusim ako mi hodilo moj prispevok k vam,pisala som ho do uplne inej temy 😀 😀 ale aj tak vam prajem pekny zvysok vecera

bubenko
5. sep 2008

mory vsetko najlepsie k narodeninam 😀
mame sa dobre, ale kedze nam idu zubky tak niesme najlepsie, stale vystarjame 😝
dufam, ze dame stretko 😉

mory
5. sep 2008

ty si?

mory
5. sep 2008

tu si? malo byt 😀

mimus
6. sep 2008

baby tak sme doma..... cesta bola naozaj dlha ale miska to zvladla celkom statocne....nevieme si zvyknut na tie horucavy...misenka je dost nepokojna, lebo je vecne spotena..tak uź neostava ine len mat ju holucku 😀
pozeram, ze ste sa rozbehli zo zubkami tak sa tiez trapite ☹

mory
7. sep 2008

mimus jak ti zavidim ze ste doma 😎 aj ja chceeeeem
uzite si aj to teplo lebo v anglicku ho vela asi nemate 😅 😀

kovbojkalilli
7. sep 2008

ahojte Michalovcanky aj som z okresu Mi,nejak je vas tu malo ☹

mory
9. sep 2008

ahoj kovbojka no vies skoro vsetky su roztrusene po svete tak asi preto 😎

kovbojkalilli
9. sep 2008

tak to asi je pravda,skoda,ale urcite nie vsetky..

bubenko
10. sep 2008

vitaj kovbojkalili 🙂
tak uz sa derie aj druhy zubok, Sarah je ako cert, vcera vecer asi okolo deviatej vstala a vystrajala a tak sme s nou museli tancovat a unavit ju, okolo polnoci konecne zaspala, my sme uz len odpadli. Najprv pospala v postielke kedze nevedela ze som ju tam dala ale potom isla k nam na postel ako poslednu dobu vzdy a tak sa roztahuje, ze nemame kde spat 🙄 ☹
ako sa mate? tak horucavy? no uz sa tesim 😎 😅

mimus
11. sep 2008

juj bubenko, tak my tiez sa snazime misenku nebrat do postele. Sice je este drobulinka, ale rozvaluje sa uz po celej, kedze sa kruti ako vrtulka 😀 .
dnes je uz troska zamrcene, ale stale je teplucko. S uk sa to porovnat urcite neda 😉
mory vy tiez este mate horucavy co?

bubenko
12. sep 2008

tak o chvilu sme aj my na sk 🙂 , len si neviem predstavit tu cestu kedze nam idu zubky a mala je velmi zla 😠 , ked tak by sa len hrala ale sediet vobec nechce a este k tomu letime do BA lebo inak sa nedalo a odtial berieme z pozicovne auto a teraz ta cesta z BA, dufam ze bude aspon trosku spinkat lebo v sedacke uz poslednu dobu vobec nechce byt ☹ , a ked raz pusti plac tak to sa treba zblaznit ☹ .
V pondelok budem balit, mozno uz aj v nedelu zacnem kedze neviem ci sa teraz tak rychlo pobalim 😅 , riadne sa bojim toho ako to zvladneme 😒 😝 😅
mory ako? a vy ostatne? 😀

mory
12. sep 2008

mimus ano mame stale horuco ale uz je to lepsie 😎

bubenko no super az jednu fotku si dala do albumu 😀 😠 sak ju pofot krasavicu mi chyba velmi mi je za vami smutno ☹ skode ze sme od seba tak daleko 😔

u nas vsetko po starom akurat ze mame doma mysy tak davam pasce a nic 😠 um ma ide sibnut 🙄

bubenko
12. sep 2008

uz je tam viac fotiek

vera113
14. sep 2008

Ahojte kočky, tak konečne má doma zapojený net, tak tu už dúfam budem častejšie... 😀 Ako tak čítam tak by sa teraz na SR mali nachádzať Ľubka a aj mimus. No škoda, že nemáme na seba kontakt - možno by sme sa stretli. Ináč tu je už poriadne chladno a prišlo to zo dňa na deň. To je hrozné, takéto zmeny počasia. 😝 V sobotu absolvujeme prvý krát svadbu, tak som zvedavá, ako sa bude malý družba držať... 😉 No a kde ste mimochodom všetky??? Hmmm??? 😠

mory
15. sep 2008

ahoj babule 🙂

vazne je to tu mrtve a aj ked niekto pride tak je tu sam 😅 😀 no nic aspon sa vyrozpravat ked uz nic 😝
my sa mame dobre moriky je trochu nachladeny ale inak dobre a mame uz prijemnejsie pocasie a chyba nam uz len 1 zub do kompletneho chrupu 😀

vera drzim palce na svadbe aj ja idem dnes ale sama manzel a decka ostanu doma , sa budem citit jak slobodna zena 😀

vera113
15. sep 2008

mory a to sa Ti ako podarilo??? No a manžel s tým súhlasil? Nebude na Teba žiarliť 😉 😀

mory
16. sep 2008

vera co by ziarlil? 😀 bolo super aj som sa fajne najedla tak to je najhlavnejsie 😀 😝

mimus
16. sep 2008

joj ta aj tu uz mame anglicke pocasie tak som po dlhom case chora jak pes
lezim s teplotami v posteli ani misenku mi nechcu dat 😢 😢 aby odo mna nechytila
vera chceme dat stretko ta dufam ze sa dajak dohodneme a ja sa budem citit lepsie
lubka sa mi zatial vobec neozvala tak neviem lebo mam na nu len skype tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre