• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

ahojte
este nam nezapojili net.tak tu je kontakt namna 0915082829.pisem z kaviarne tak len tak narychlo.papa
18. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ze z kaviarne :sweat_smile: ty sa mas :sunglasses: ja tu sedim v robote jak trubka :angry:
22. sep 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neverili by ste ako ma ta choroba dlho drzi :frowning2: uz sa zdalo, ze je lepsie, ale ja truba som prestala brat tabletky a som znova na zaciatku choroby :cry: keby aspon znova slniecko vyslo.
inak je doma fajn a vobec sa mi nechce naspat do uk.
bubenko je uz tiez doma?
23. sep 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dlho som sa neozvala, ale akosi nieje cas pri malej lebo je velmi zla, sme teraz vsetci chori, ide ma slak trafit :angry: :cry:
dokedy ste doma mimus a lubka?
mory ako?
25. sep 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby taak uz nas pripojili.
bubenko ja sa tu este zdrzim ,este nemam rodny list sarki.
25. sep 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my odchadzame 4. oktobra naspat do uk, ale sa mi akosi nechce naspat :frowning2:

choroba uz presla akurat mi z teploty ostal opar na ustach tak ani misenku bocat nemozem :frowning2:
27. sep 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čafte kočky, takže si to doma užívate? Ľubka to značí, že už máš doma net? Mimochodom už ste sa s mimus stretli??? Ak sa nič nezmení, tak tento týždeň by som mala byť v MI ak nám to počasie dovolí tak by sme sa mohli stretnúť... :wink:
28. sep 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vera
s lubkou sme sa stretli iba raz, tak ak to vyjde mozme este tento týzden :wink:
29. sep 2008 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz sa citime lepsie, ide ma uz doma slak trafit, rada by som sa aj ja pripojila k stretku, len mi dajte vediet kedy dobre? Nemam stale moznost byt pri pocitaci, ale kuknem co a ako.
30. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co tak tento stvrtok? dajte vediet ci ano a najlepsi cas :wink:
my uz v sobotu odchadzame, ta by som vas este chcela stihnut :dizzy_face:
30. sep 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je stvrtok tak som zvedava ci vam to stretko vide :sunglasses:

velmi vcam zavidim ze ste vsetky na slovensku :frowning2: aj ja by som chcela :rolling_eyes: no tak najskor mozno o 2 roky ked tu nezahyniem od cnoty :pensive:
2. okt 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory nikto nepise takze asi z toho nic :frowning2:
nas dnes a zajtra cakaju nakupy a v sobotu sa balime a vyrazame spat do uk
velmi sa mi nechce, ale 10novembra pride mamca potom romanove deti a potom segra s ktorou sa vraciam na slovensko 1.12. a ostaváme do polovice januara....takze to rychlo zbehne :grinning:
inak uz ti nema byt preco az ta smutno, lebo pocasie je o nicom...sice ty mas slka urcite dost....to len my sme postihnuti dazdom....uz sa tesim na zimu a na sneh
2. okt 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus romanove deti? :confused: to som nepochopila :sweat_smile:
2. okt 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on uz ma 2 deti z prveho manzelstva :wink: 12rocnu dcerku a 10rocneho chlapca :grinning:
inak nikto sa neozval, takze som nestretla nikoho :frowning2: ....noooo okrem lubky
3. okt 2008 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus to vazne????????? :sweat_smile: to som nevedela :confused: a tom akoze suseda :grinning:
no aspon ti malu pobavia :slight_smile:
3. okt 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej...sme sa bali ako ju zoberu, ale nas milo prekvapili a velmi ju lubkaju.... su dokonca nahnevany, ze ju berieme prec :dizzy_face:
3. okt 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.ja som sa dostala k netu az teraz dennodenne som bola v kosiciach.zajtra sobota trosku oddychnem a od pondelka zasa.cislo na seba som nechala na nete no nikto sa neozval inac by som si nejaku tu chvilku nasla a ked ma napadlo zavolat taz uz bolo velmi neskoro vecer.ved sa este niekedy stretneme sak neumierame. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, mam kadeco nove ale napiosem neskor lebo nemam cas, pa :frowning2:
4. okt 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubenko co sa stalo? :confused: kde si na slovensku ci v uk?
4. okt 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak v prvom rade ti chcem popriat vsetko naj k vcerajsim meninam mory :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
inak teraz je vsetko velmi ubehane a stale niekde lietam a preto som nemala velmi cas a stretnut tak odpust mimus, tebe Lubka sa este ozvem ked ostavas doma dlhsie.
Mam velku novinu som zasa tehotna a som zhruba v 4tt, velmi sa tesime ale musim uznat ze to bol dost velky sok kedze sme este neplanovali druhe. Sarah ma len 11mesiacov a uz druhe? Neviem si predstavit ako budem zvaldat jej ockovania na slovensku a svoje vysetrešnia v ang. Vazne si neviem predstavit ako s nou budem s bruchom lietat, sice nam uz zacala sama chodit ale este tak neisto, je stale velmi narocna a ku hocikomu uz na ruky nepojde ako predtym, sem tam nechce ist ani k svokre a to je s ou kazdy den :fearful: Ja viem ze sa to zmeni ked uz bude chodit, ale bojim sa ako ju potom budem s tym bruchom nahanat :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: JOOOOOOOj je to tak skoro :frowning2: , ale i tak sa velmi tesime a dufam ze bude vsetko v poriadku. Teraz som este stale na sk a tak ked som si urobila test tak som vola gynek. ci ma vezme ako samoplatcu avysetri ma, mam ale isty problem ,ebo plod je velmi malicky a mam tam obrovsku cystu, tak teraz s tym vraj nemoze nic robit ale vraj sa nesmiem prilis namahat aby ta cysta nepraskla lebo by som zrejme potratila. Tak som dost nespokojna, ale povedala ze mam prist znova o dva tt a skontroluijeme to aj drobca v brusku, tak drzte palce :cry:
Sarah je velmi bystra a uz sa naucila kopec veci no a na 1rocik jej pripravime velku oslavu :grinning:
a vy ako sa mate?
6. okt 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubenkoooooooooooooooooo :grinning: :grinning: jeeeeeeeej tak sa tesiiiiim s tebouuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
daj mi na teba cislo lebo ja ho nemam a uz si nepametam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra ti zavolam pokecame :wink:
6. okt 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
bubenko GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: a drzim palce
7. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
bubenko aj ja gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a drzim prsteky nech to dotiahnes bez problemov az do koca tehu a Sarah bude mat krasnu sestricku alebo braceka :wink:
inak ja si v uk konecne uzivam Misenku :grinning: , lebo doma mi ju kazdy bral :sweat_smile: .
9. okt 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus :grinning: ale urcite ti slovensko a rodina chybaju co? :frowning2: ako bolo?

ja som uz v praci ale celkom v pohode lebo dnes len do 12:00 :grinning:
10. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze chyba slovensko aaaaa rodinka este viac, ale uz v novembri pridu vsetci postupne na navstevu tu do uk :grinning:
juj tu pracu ti nezavidim....naozaj si tu matersku uzivam :slight_smile:
10. okt 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky no kde ste? zaneprazdnene s detickami? :grinning:
ja som v praci :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bubenko no ako? co tehulkovanie? uprav si udaje v pase aby sme sa mohli tesit s tebou s pribudajucimi tyzdnami a rastucim bruskom :dizzy_face: :wink:
12. okt 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :frowning2:
ja mam zle spravy dnes mi zomrela babka som z toho strasne smutna mala som ju velmi rada :cry: je mi strasne ze nemozem byt doma s rodinou a ani ist na pohreb :pensive: :frowning2: (bubenko bola to lastomirska babka) :cry: :cry: :cry: :cry:
12. okt 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory uprimnu sustrast :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry:
chapem ako ti je tazko, mna tiez naposledy trapilo ked mi zomrel ujo a nemohla som ist domov a straaaaaaaaasne to bolelo, zapal sviecocku a poplackaj, skor to preboli.....
12. okt 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak uz sme v uk.stvrtok prisiel rodny,piatok vybavovacky a v sobotu sme cestovali.uz sme pri ockovi. :grinning:
mory uprimnu sustrast.
13. okt 2008 o 04:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka tak to si mala ku koncu pekne natrepane :wink:
stihla si aj to porodne vybavit s rodnym listom ci uz si to nechala na mamcu?
ako sa citis spat v uk? ja si teraz misenku normalne nenormalne uzivam :grinning:
jaj taka zlatunka je teraz :grinning:
inak som hodila nove foto z domu
14. okt 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok