Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
15. okt 2008

mimus jeeeeej krasne fotky a jak sa deti podobaju na romanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😲 taku podobu som este nevidela 😅 a ty vyzeras super ono to aj mne vzdy prida na krase ked som na slovensku 😀

lubka.l
15. okt 2008

ahojte.
mimus dufam ze som vybavila vsetko.malicku si teraz uziva tatko ja si musim pockat koli nam si zobral volno tak nech sa tesi.a slovensko mi chyba.ale onedlho vianoce tak to nejak vydrzime.a fotky pridam neskor este mam vybavovacky tuna v uk a az bude cas tak nieco hodim.

mimus
15. okt 2008

no oni su cisty tato 😵
mne slovensko pridalo na vahe 😀
lubka sak sa mu ani nedivim, xe zobral volno...jasne, ze mu sarinka chybala 😉
my ideme s misenkou domov 1.decembra a roman uz teraz lamentuje, ze ako to bez nej vydrzi 😀
jasne, ze mna ani nespomenie 😠 😎

mory
17. okt 2008

no tak co dievky kde ste?

vratili ste sa do UK a uz vas niet 😎

mimus
17. okt 2008

ta ked sa nikto neozyva ☹ ta ja nechcem pisat sama
mory nevolala si bubenko? lebo tiez nic nenapise 😅
dnes nam svieti slniecko, takze pojdeme niekam na prechadzku 🙂
inak vcera na nase ulici sme mali podivanou. Do susedov nabehli policajti a prehladavali im dom i auta. Nam zablokovali prijazdkovku k domu, takze sme 1 a pol hodiny cakali, lebo sme chceli ist na nakup. 8 aut, boli aj so psom, takze to tipujeme na drogy. Zatkli im dvoch synov a vyviedli ich v putach. Konecne...aj tak vecne len kamaratov mali plny dvor a vrieskali niekedy poriadne dlho....taaaak som sa tesila, lebo to je jediny dom na nasej ulici, ktory kazdy neznasa, kedze su vecne hlucny. No mozno konecne stichnu 😀

mory
17. okt 2008

mimus 😀
s bubenko som rozpravala maju sa dobre ma trosku nevolnosti ale to prejde a nema vela casu na net tak preto nepise 😉

vera113
18. okt 2008

.a jeje som toho zac moc prešvihla... Tak v prvom rade
bubenko 😉 😉 😉 😉 😉 BLAHOŽELÁM 😵 😵 😵 😵 😵
joj baby nestíham nič, to preto som sa tak dlho neozvala. Podľa všetkého znova meníme bývanie takže zas vybavovačky, k tomu všetkému moja škola (tento rok by som mala končiť) ta stresujem a dorábam veci pre tento semester. Manžel tiež nastúpil do školy ta tiež v kuse sedí za PC a robí seminárky - no a to hlavne po večeroch, kedy by som tu teoreticky mala byť ja 😝 Náš drobec má už 7 zubov a čosi sa mu utam zas derie 😅, nesce mám teraz spinkať - no katastrófen! Mrkla som sa aj na fotečky - hej ten čas sakra ale letí!!! Tie deťúrence polievate alebo čo??? Sú prekrásne VŠETKY 😵 😉
Tak ja zas končím, musím využiť čas, kedy drobca zabávajú rodičia a niečo popísať do tej sprostej školy. 😝

mimus
20. okt 2008

tak ja iba zdravim, kedze zase sa nic nedeje 😀

vera113
21. okt 2008

K tomu pozdravu sa pripájam aj ja. Mimus to čo si robila tak neskoro na nete? Šak keď Misenka spinká - máš aj Ty.. 😉

bubenko
21. okt 2008

ahojte baby, konecne som sa trosku dostala na net 😝 , mame sa dobre, prave som zacala 8-tt tehulkovania a drobcek ma 7mm ale musim uznat ze mi je riadne zle, pri Sarah mi tak nebolo ☹ a to cely den 😢 , mynule som s nou bola sama doma a tak mi prislo zle ze som nevedela co zo sebou a Sarah sa len na mna vesala a vesala, uz by to mohlo skoncit lebo zacina chodit a musim na nu neustale davat pozor 😝 , ja uz ani neviem co by som ziedla. V noci a ani cez den Sarah dobre nespi, mozno dalsie zubky, ved mame iba dva 😅 , som strasne unavena a to este nemam ani velke brucho a zatial som ani ktovie ako nepribrala. Sarah je zlaticko, vybyta ale zlaticko. Odkedy sa ucime na nocnicek je z nej velka sranda 😀 , skusim pridat aj par fotiek
a vy ako? mimus mala je roskosna, idem este pozriet na ostatne fotky maminy 😀

mory
21. okt 2008

bubenko ahoj no konecne 🙂 a kde su tie spominane fotky? 😕 nic som nenasla 😀

mimus
21. okt 2008

vierka ta tu o hodinu menej a to som este pred vypnutim pc kukla ci sa dakto neozval 😀
bubenko neboj aj tie nechute prejdu 😉 ja som tiez vracala prve 3 mesiace i 3x do dna a v 13t to preslo zo dna na den. juuuj mozno to bude bracek pre Sarah, ked je to ine 😵
aj ja sa uz tesim na fotecky
mory a tvoje deturence ako?
nasa kazdym dnom sa meni..... k vacsiemu huncunstvu sa len priuca 😀 betarka uz riadna je....ocino rozmaznal a ja len po rukach teraz zeby som nosila 😅

mimus
22. okt 2008

tak ja posuvam emu zase hore 😀
misenka dnes spinkala zase po tyzdni celu noc....uz som sa bala, ze jej ta nespavost zostane. Dnes sa vyspala do ruzova tak je ako slniecko....vsetko ju rozosmeje....zlatunka je 😵
ideme uz zobudit ocina, lebo spinka po nocnej a pojdeme na prechadzku, kedze nam svieti slniecko 😎

mimus
22. okt 2008

nie emu ale temu 😀

mimus
22. okt 2008

vyzera, ze si naozaj budem pisat sama ☹
mory a ty kde si tiez uz ubzikla 😀 a lubka?
vera je ospraveldnena, lebo sa uci 😉
bubenko tiez, lebo si pamatam ako som sa citila na zaciatku tehu
a kavaapalma je kde? tiez sa uz dlhi neozvala

mimus
22. okt 2008

malo byt dlsi cas 😀 boooze ja pisem jak madar 😀

mory
23. okt 2008

mimus jaaaj ty tu furt tak ponocujes 😅
ja nemam vela casu na konikovanie lebo v robote toho mam kopu a doma akosi nestiham 😀

mory
23. okt 2008

mimus a som videla nove fotky 😲 ty tak dobre vyzeras 😉

lubka.l
23. okt 2008

ahojte
stale ked si sadnem za pc tak moje slniecko vstane.ale urcite az bude cas tak pridam foto aj ja.prajempekny den

mimus
23. okt 2008

ta ked nemozem akosi spat v posledne dobe....nechapem 😠 vcera som zalahla o poljedenastej a do polnoci som sa i tak prehadzovala 😖 . Asi mi to zostalo z prace, kedze som robila poobednajsie od 16h do 00h.
mory dobre.....boooze nikdy som nebola strsnejsia, vlastne taka tlusta, ale este furt sa ukludnujem, ze to zhodim. Aj ked to nevidim ruzovo 😅 Po porode som sice rychlo zhodila, lebo misenka si vyzadovala 24h maminku vkuse a ja som sa trapila pre to kojenie, ale akonahle sa z nej stalo zlate dieta tak sa z mamky stavala slonica 😀 .
lubka no konecne 😉 hoood uz nejake foto nech aspon takto uvidim Saru, ved ani doma si ju neukazala
Inak som vam zabudla napisat, ze sme boli vazit a merat Misku na 4m a mala 70cm a 7.04kg. ufff rastie nam tak rychlo. Vraj je uz velka na 6 mesiacov 😀 Urcite bude dlhana po ockovi 😀

lubka.l
23. okt 2008

ahojte takze som hodila par fotiek

mimus
24. okt 2008

lubka mala je kocka velka uz 😉
ako naspat v uk?

bubenko
24. okt 2008

tak nam ale rastu tie deticky co? no lubka.l mala Sara uz veru nieje taka mala a mimus tvoja Misenka veru krasne rastie, ozaj bude vysoka 😀 .
my sa mame dobre, ale je mi stale zle ☹ , na buduci tt pride Sarinkym tatik tak sa velmi obidve tesime 🙂 , no a v sobotu robime velku oslavu ved mame rocik 😀 😉 🙂

mory
24. okt 2008

cavte zeny 😎

krasne fotky jaaaj zlate su babetka ale len na fotkach ja by som uz dalsie nechcela aspon nie teraz 😀

aj mi budeme oslavovat v pondelok nas tato bude mat 40tku 😨 😀

u nas vsetko v poriadku vcera nam konecne prsalo sice nie dlho ale aspon sa zlialo poriadne sak uz bolo na case 😝 mame nove akvarium decka sa strasne tesia eliusa by len v kuse stala pri nom a fyrt si daco brble no len jej zatial nikto nerozumie 😀 😠

mimus
24. okt 2008

som rada, ze ste sa konecne ozvali 😀
bubenko Sarinke prajeme krasnu oslavu a veeeeeeeeela darcekov a tebe nech uz tie nevolnosti prejdu 😉
myslim, ze aj pre mna toto bolo to najhorsie z tehotenstva...esteze to v 13t skoncilo
viem, ze je to este daleko 😅 ale kde budes chodit na vysetrenia a kde rodit?

mory aj vam prajeme super oslavu. Roman oslavoval v septembri 30tku a plakal, ze je uz stary cap 😀
sak sa tak aj musi citit pri svojich deturencoch 😀 ved mala je uz vyssia ako ja 😅
xi xi to Eliuska musi byt zlatunka ked uz tak rapoce

mory
25. okt 2008

mimus ze stary cap? 😀 ja som amosa spoznala ked mal 32 a to vyzeraaaaaaaaaaaaaal velmi mlado no sak aj teraz 😀 vobec nevyzera na 40.

ja neviem co budeme dnes robit vonku je super ani nie teplo ani nie zima proste idealny den na vyletik a ja neviem kam ist lebo eliusa uz okolo 10-11 bude chciet spat 😖 takze fakt neviem 😒

prajem krasnu sobotu 😎

mimus
25. okt 2008

aj ja prajem krasny vikendik 😉

mory
26. okt 2008

mimus kuk som nove fotocky tak mala sa podobba na teba 😉

mimus
26. okt 2008

mory diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiki 😀 😵 az mam lepsiu naladu 😉

mimus
26. okt 2008

ako povedala romcova dcerka: Oci ved my dvaja sme cely po tebe, taknech aspon miska vyzera lepsie 😀
sme sa z nej nasmiali 😀
inak mne sa vzdy pacili, take pocarovne deticky (aj chlapci - za to so sa vydala za blondaka 😀 ) a vzdy som tuzila po babu z tmavymi vlaskami a ockami. No uz ked som sa vydavala som vedela, ze z nas dvoch sa toto nenamiesa 😀 . Ale mala je taaak sladucka. Tvoj maly je uz teraz fesacisko 😉 a Eliuska urcite poblazni cele michalovce jak nabehne na prazdniny k babke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre