• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

ahojte.
mory slniecko este neprislo :grinning: :grinning:
:grinning: hodila som par foto kuk :grinning:
6. nov 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka mala je rozkosna :wink:
6. nov 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
tvoje slniecka su tiez zlate :grinning:
6. nov 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zlaty su ale aj fajne neposlusny :rolling_eyes: no ale sak detmi su len raz v zivote tak nech si to uziju :grinning:
6. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som kukla fotecky...mala je zlatunka :wink:
dnes sa mi misenka nezda :confounded: spinkala od 22h do 11:45 a len 2x sa zobudila papat. a o 12:30 zaspinkala znova a este furt spinka :pensive: nechapem lebo inak sa budi o 9h rano a cez den spi 2x po pol hodine
dufam, ze nebude chorucka :confused:
7. nov 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus nic neboj deti maju niekedy taky spaci den tak si ho uzivaj :grinning:
7. nov 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze teraz uz chorucka nevyzera, asi si len pomylila den s nocou. Cely den prespala a teraz vystraja :sweat_smile: som zvedava na dnesnu noc :grinning: ci aj tu si budem uzivat :sweat_smile:
7. nov 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak aj ja si to uzivam.polovica zbalena este polovica chyba,vsetko previest a zasa rozbalovat.porazka
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: dobru noc
7. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ta to stahovanie ti nezavidim :sweat_smile:
miska az teraz zaspinkala...uz ma z nej az hlava bolela, ebo sa opistala uz od 19h a ne a ne spat. No uvidim ako to bude v noci. Som z nej utahana jak pes, takze idem do hajan
prajem dobru noc :pensive:
7. nov 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi sme mali strasnu noc budila sa asi 100x uz mam toho dost zeby 2 rocne decko nechcelo spat :rolling_eyes:
prAJEM PEKNY VYKEND :sunglasses:
8. nov 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked tu nikoho niet :sweat_smile:
si ma nepotesila, ze to ani o dva roky sa nevyspim :grinning:
ja mam upratovaci vikend, kedze uz zajtra pride mamca aj s jej kamoskou. obe idu na cukrarensku vystavu na dalsi vikend, takze spojili prijemne s uzitocnym.
a ja sa nechcm zahambit ta pratam az vypluvam dusu, len nech sa vsetko leskne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to este idem navarit, nech maju aj co spapat
misenka uuz krasne spapa polovicu hippky naraz, krasne otvara pusinku a caka na dalsiu lyzicku.....nedajboze, ze nie som dost rycla, bo to hned vykrik: "davaj mama :grinning: "
9. nov 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus tisko zavidim ze budem mat prijemnu navstevu :wink:
a drxzim palce aby misenka nadalej tak papala a bola papkacik jak moja eliuska :grinning:
mi sme boli vcera u doktora lebo sa mi elius s jej spravanim nepozdava tak povedal ze je uplne zdrava ale to jej spravanie sa mu nepaci tak kazal davat na noc nurofen a fakt pomohlo spala velmi pekne v noci :slight_smile: bud to ma z toho ze maju zmeny v jasliach alebo sa mozno len nieco vyvija alebo ju nieco boli co on navonok nevidel :unamused:
boze som sa rozpisala :sweat_smile: :grinning:
10. nov 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne som tu, ja viem :fearful:
narodeniny dopadli dobre, Sarah dostala kopu darcekov, ale bola chorucka tak nemala najlepsiu naladu :cry: :frowning2:
dnes sme ju dali ostrihat, vyzera smiesne ale mala velmi jemne vlasky a tiez riedke tak sme sa rozhodli ze ju dame ostrihat, kadernicka bola super, snazila sa ju ostrihat co najrychlejsie, ale posledne sekundy uz boli o zivot, mala uz ricala, ale zvladla to :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Idem dat nejake fotky
pozdarvujem
11. nov 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubenko no ahoj i to trvalo :grinning:
a kde su tie slubovane fotky? :angry:
inak prajem pekny den ja som chora jak pes idem o chvilu do doktora som zvedava co mi povie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny to myslite vazne? :confused: kade sa flakate? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako dopadlo u doktora mory?
uz sa citis lepsie?
ja tu mam teraz mamcu a vyzera to, ze chce vykupit vsetke obchody :grinning: jasne,, ze do kufra sa jej to uz nevojde. Esteze roman ide domov autom :grinning:
idem kuk ci bubenko pridala uz fotky :wink: naposledy tam este neboli
inak misenka je uz poriadne rozmznana, len na ruckach by sa nosila....babka rozmaznava, ocino rozmaznava a mama nech sa potom roztrhne :sweat_smile:
13. nov 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zabudla som, ze sme vceramali uz 5 mesiacik...ufff tak to leti :sweat_smile:
mory pamatas ako si mi pisala, ze to tehu, ked som bola len v 5t rychlo zbehne :grinning:
misenka vcera podostavala hracky....sme akurat boli v nakupnom na hracky, tak sme uz nakupili aj na vianoce
sa esim ako sa jej budu pacit pod stromcekom, lebo uz v obchode jej ocka len behali za kazdou melodiou ci svetielkom a len sa natahovala :dizzy_face:
13. nov 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak uz sme na slovensku. :grinning:
14. nov 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka zase??? ta vy len prazdninujete :wink:
14. nov 2008 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mimus prisli sme pre pas aj obcanku.a v decembri asi neprideme tak preto.a peniazky za porod prisli.
14. nov 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooo je tu niekto? lebo ja prave jem :grinning:
16. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory o takomto case :grinning: :grinning: :grinning:
ja este mam navstevu tak nestiham
inak om tiez prave dojedla vyprazany syr a hranolky :sweat_smile: :grinning:
16. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame prvy zubok :dizzy_face:
17. nov 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeeeeeeeeeeem :dizzy_face:
17. nov 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
mimus gratulujem.
sarka je chorucka.smrka kasle a este aj teplotuje a v stredu letime do uk.dufam ze to nejak vydrzi.
mory porad nieco na nostek,ziadne nasivini,olynth a ani morska voda nepomaha.a placeme lebo sme hladne.
17. nov 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaj lubka tak to je tazko radit :unamused: ked nic nepomaha
ale ked mas inhalator tak mozes len s vodou inhalovat a ono to pekne uvolnuje to som robila ja a nostek som vytierala slanou vodou :wink: drzte sa a malinkej skore uzdravenie :slight_smile:
18. nov 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my drzime palceky na skore uzdravenie, nech ten let zvladnete co najlepsie :dizzy_face:
18. nov 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne necerim vlastnym ociam :confused: kde ste?????????????

lubka ako sa ma malinka? dufam ze lepsie :wink:
21. nov 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ked ja kzdy den nakukunem a nikoho nikde :frowning2:
ja uz chytam cestovnu horucku, bo o tyzden letim s misenkou domov a uz teraz mam zimomriavky :sweat_smile:
darceky uz nakupene mate? ja tak na polovicu, takze mam este tyzden bo ja toho doma vela nenakupim :sweat_smile:
akosi sa mi zda vsetko tu lacnejsie
este chcem aj dajake hracky pre misku :dizzy_face:
inak nam krasne rastie a smeje sa stale ako slniecko....zubok vysiel ani sme nevedeli kedy a i teraz je stale dobrucka....normalne ako by sme ani babo nemali
lubka or bubenko nevies ako je to s kocikom ked letim a chcem aj autosedacku tam pripnut....zoberu to do lietadla aj s autosedackou?
21. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok