Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lubka.l
10. dec 2008

ahojte.sorky ze tu teraz niesom ale este nemame net a zrejme bude az po vianociach.tak potom sa urcite ozvem castejsie.teraz som len na chvilku vbehla do kaviarne.tak sa zatial majte krasne papa

kika333
11. dec 2008

ahojte, ja som tu nova, som z Michaloviec a mame mesacne babatko

majmat
11. dec 2008

ahoj mory, no nemam toho vela na doplnenie, babatko este necakame, aj ked chceli by sme... ☹

mory
11. dec 2008

kika vitaj a gratulujem k babetku 😉

majmat tebe drzim palce aby ste sa coskoro rozrastli

skoda ze nemate albumy mozno sa pozname 😅 🙂

kika333
11. dec 2008

dakujem mory, musim pridat album, len najprv musim najst nejake fota.

mory
12. dec 2008

budem cakat 😉
co dnes robyte ja som doma a hladam stromcek a nemozem ho najst 🙄 a pritom som prehladala cely dom 😖 ☹

dufam ze ho najdem 😔

mimus
13. dec 2008

juuuj baby ta ja sa tu chvilku neukazem a tu hned nove baby 🙂
takze vas vitam 😵
ja som teraz z bambulkou na slov. uz od zaciatku dec. a to si viete predstavit.....same navstevy a ja sama nestihacka 😀
aj spoluziacky chcem este postihat bo vypisuju, ci zijem 😅
uz mame dva zubiska 🙂 a aj nausnicky
misenka je uz velka betarka, ale stale sa to zvladnut, lebo vsetko co vyvedie hladi usmevom 😀

majmat aj ja som z mi a zijem v uk - vlastne aj bubenko a lubka
noooo teraz si uzivam michalovce 😀 az do polovice januara

matulik
13. dec 2008

cafte mamulky 😵 😵
mimus tak vitaj doma.... 😵 pozeram,ze malicka vam rastie do krasy,no a uz je aj male zubadlo... 😀 tak to letiiii
si to uzi doma a nechaj sa pekne rozmaznavat rodinou... 😎
kika 😵 blahozelam k babatku 😵
mory 🙂

mory
14. dec 2008

matulik ahoj 🙂 no som cakala kedy sa tu ukazes 😀 lebo som vedela ze si z MI , teba sice poznam iba z videnia ale manzela poznam tak ho pozdrav chodili sme na tu istu skolu 😀

mate zlateho jakubka 😉

co dnes robite kocky? ja nic okrem varenia

mimus sa mas joj co by som dala zato byt na slovensku ☹ ale ked neprideme v lete takj na druhe vianoce urcite 😎

matulik
14. dec 2008

mory 😵 pozdravim...a kujeme za pochvalu za synceka... 🙂
aj tvoje deticky su peknucke....aj pocuvaju....? 😀 maly Mory vyzera byt pekny zbojnik.... 😀 😀 len nech su zdravi,huncuti,ze.....?
a ako sa vam dari v tej divocine-anglicku?my sme to tam po 5-tich rokoch vzdali... 😅kujeme nieco ine,ale momentalne si uzivame synacika... 😀 😎

mory
15. dec 2008

matulik no zbojnik je a poriadny ale eliuska je este vecsia 😀 keby som si mala vybrat pohlavie tak radsej 2 chlapcov 😝

ja som sice v anglicku este nebola ale ani ma moc netaha taka studena krajina 😎

a kam by ste chceli ist? 😅 ja sy myslim ze po 9 rokoch v zahranici by som sa najradsej vratila domov 🙂

majmat
15. dec 2008

ahoj mory, asi to ani skoro nebude, mame to komplikovane... mam svadobny album: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
skus pozriet tento odkaz, malo by ti to ukazat 😉

majmat
15. dec 2008

no ja som v anglicku este len 3 mesiace, ale sama... manzel je doma ☹ je tu casto skarede pocasie a velmi to ovplyvnuje naladu... no musime to vydrzat...
mimus ja som vo wigane a ty? pridem domov v polovici januara, takze sa asi neuvidime... 😖

mory
15. dec 2008

majamat pozrela som albumik krasne fotocky 😉 teba sice nepoznam ale manzel mi je povedomi ale tiez som ho len musela dakde vidiet 😒

majmat
16. dec 2008

dakujeme ti mory 😉 ved este sa niekedy stretneme, ktovie 🙂

mory
16. dec 2008

jeeeeee no dufam ze sa niekedy vazne stretneme okrem bubenka som este nikoho nestretla 😒

cleo55
17. dec 2008

caute babenky nevie niektora z vas kolko stoji 3D ultrazvuk v Michalovciach?

mory
17. dec 2008

ahoj cleo ja neviem 😒

cleo55
18. dec 2008

hmmm skoda ☹

mimus
19. dec 2008

ahojky baby
ja viem, ze sa neukazujem, ale miske nieco zistili a tak behame po vysetreniach 😢
ak by som sa tu do vianoc neukazala, tak uz teraz zelam stastne a vesele 😵

mory
20. dec 2008

mimus a cooooooooooooo? ☹ co sa stalo? prajem vam vsetko dobre a skore uzdravenie nech je to cokolvek 😉

inak prajem aj ja vam statsne a vesele vianoce 😵

matulik
22. dec 2008

mumis neboooj,bude dobre,lebo musiiiii 😉 😵

cleo55 v Mi,neviem co stoji utz,ja som bola v Ke,a stal ma akolo 1500 uz presne nepamatam....v Mi sa robi tusim v nemocke,ale vraj s nim nevedia dobre robit (ucia sa este len,tak mi bolo povedane)..... 😅 😀 takze vitajme v Europskej Unii.... 😀

mamicky a deticky 😵 😵 😵 vychutnajme si Vianoce v rodinnej pohode,a hlavne zdravi a nastartujme Novy rok ako sa patriiiii.....plnou parou vpred.... 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album.php?vAlbumID=24...

matulik
22. dec 2008

😅 ((joj prepacte,tak este raz....)) 😅

https://www.modrykonik.sk/album.php?vAlbumID=24...

matulik
22. dec 2008

😠 😠 😅 😅 😅 do tretice vsetko dobreeeee 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vAlbum...

cleo55
22. dec 2008

ahojky matulik mne je to v podstate jedno len chcem vediet ci je vsetko vporiadku lebo v 6tt som mala horucku max.38st.a sa strasne bojim ci je drobcek na 100% fit.bola som v stredu na ult.a mi povedala ze je vsetko ok ze sa dobre vyvija ale aj tak nie som kludna!

mory
22. dec 2008

cleo neboj 3d utz nieje onic lepsi ako normalny klasicky a ked ti povedali ze je vsetko v poriadku tak misli pozityvne a nevhanaj si zbytocne myslienky do hlavy 😉

matulik aj vam statsne a vesele a stastny novy rok

a co to bola za fotka uz je zmazana 😒

cleo55
23. dec 2008

ahojky dakujem ti mory!a prajem vam vsetkym tie najkrajsie vianocne sviatky!

mory
23. dec 2008

cleo aj vam stastne a vesele 🙂

mimus kde si preco sa neozyvas? ☹ dufam ze ste v poriadku 😉

ja som v robote a od rana ma vsetci seru a to dnes presne pred vianocami no dufam ze zajtra bude lepsie 😖

mory
24. dec 2008

babenky tak vam prajem STASTNE A VESELE VIANOCE A VELA VELA DARCEKOV A SNEHU 😵 😵

lubka.l
26. dec 2008

ahojte baby. kedze uz je takmer po sviatkoch tak vam prajem stastny novy rok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre