• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

ahojte.sorky ze tu teraz niesom ale este nemame net a zrejme bude az po vianociach.tak potom sa urcite ozvem castejsie.teraz som len na chvilku vbehla do kaviarne.tak sa zatial majte krasne papa
10. dec 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tu nova, som z Michaloviec a mame mesacne babatko
11. dec 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mory, no nemam toho vela na doplnenie, babatko este necakame, aj ked chceli by sme... :frowning2:
11. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika vitaj a gratulujem k babetku :wink:

majmat tebe drzim palce aby ste sa coskoro rozrastli

skoda ze nemate albumy mozno sa pozname :sweat_smile: :slight_smile:
11. dec 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mory, musim pridat album, len najprv musim najst nejake fota.
11. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem cakat :wink:
co dnes robyte ja som doma a hladam stromcek a nemozem ho najst :rolling_eyes: a pritom som prehladala cely dom :confounded: :frowning2:

dufam ze ho najdem :pensive:
12. dec 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj baby ta ja sa tu chvilku neukazem a tu hned nove baby :slight_smile:
takze vas vitam :dizzy_face:
ja som teraz z bambulkou na slov. uz od zaciatku dec. a to si viete predstavit.....same navstevy a ja sama nestihacka :grinning:
aj spoluziacky chcem este postihat bo vypisuju, ci zijem :sweat_smile:
uz mame dva zubiska :slight_smile: a aj nausnicky
misenka je uz velka betarka, ale stale sa to zvladnut, lebo vsetko co vyvedie hladi usmevom :grinning:

majmat aj ja som z mi a zijem v uk - vlastne aj bubenko a lubka
noooo teraz si uzivam michalovce :grinning: az do polovice januara
13. dec 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mamulky :dizzy_face: :dizzy_face:
mimus tak vitaj doma.... :dizzy_face: pozeram,ze malicka vam rastie do krasy,no a uz je aj male zubadlo... :grinning: tak to letiiii
si to uzi doma a nechaj sa pekne rozmaznavat rodinou... :sunglasses:
kika :dizzy_face: blahozelam k babatku :dizzy_face:
mory :slight_smile:
13. dec 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulik ahoj :slight_smile: no som cakala kedy sa tu ukazes :grinning: lebo som vedela ze si z MI , teba sice poznam iba z videnia ale manzela poznam tak ho pozdrav chodili sme na tu istu skolu :grinning:

mate zlateho jakubka :wink:

co dnes robite kocky? ja nic okrem varenia

mimus sa mas joj co by som dala zato byt na slovensku :frowning2: ale ked neprideme v lete takj na druhe vianoce urcite :sunglasses:
14. dec 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory :dizzy_face: pozdravim...a kujeme za pochvalu za synceka... :slight_smile:
aj tvoje deticky su peknucke....aj pocuvaju....? :grinning: maly Mory vyzera byt pekny zbojnik.... :grinning: :grinning: len nech su zdravi,huncuti,ze.....?
a ako sa vam dari v tej divocine-anglicku?my sme to tam po 5-tich rokoch vzdali... :sweat_smile:kujeme nieco ine,ale momentalne si uzivame synacika... :grinning: :sunglasses:
14. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulik no zbojnik je a poriadny ale eliuska je este vecsia :grinning: keby som si mala vybrat pohlavie tak radsej 2 chlapcov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som sice v anglicku este nebola ale ani ma moc netaha taka studena krajina :sunglasses:

a kam by ste chceli ist? :sweat_smile: ja sy myslim ze po 9 rokoch v zahranici by som sa najradsej vratila domov :slight_smile:
15. dec 2008 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mory, asi to ani skoro nebude, mame to komplikovane... mam svadobny album: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=235107&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D4%26%3D%26vOffset%3D680
skus pozriet tento odkaz, malo by ti to ukazat :wink:
15. dec 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som v anglicku este len 3 mesiace, ale sama... manzel je doma :frowning2: je tu casto skarede pocasie a velmi to ovplyvnuje naladu... no musime to vydrzat...
mimus ja som vo wigane a ty? pridem domov v polovici januara, takze sa asi neuvidime... :confounded:
15. dec 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majamat pozrela som albumik krasne fotocky :wink: teba sice nepoznam ale manzel mi je povedomi ale tiez som ho len musela dakde vidiet :unamused:
15. dec 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme ti mory :wink: ved este sa niekedy stretneme, ktovie :slight_smile:
16. dec 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeee no dufam ze sa niekedy vazne stretneme okrem bubenka som este nikoho nestretla :unamused:
16. dec 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky nevie niektora z vas kolko stoji 3D ultrazvuk v Michalovciach?
17. dec 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cleo ja neviem :unamused:
17. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm skoda :frowning2:
18. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby
ja viem, ze sa neukazujem, ale miske nieco zistili a tak behame po vysetreniach :cry:
ak by som sa tu do vianoc neukazala, tak uz teraz zelam stastne a vesele :dizzy_face:
20. dec 2008 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus a cooooooooooooo? :frowning2: co sa stalo? prajem vam vsetko dobre a skore uzdravenie nech je to cokolvek :wink:

inak prajem aj ja vam statsne a vesele vianoce :dizzy_face:
20. dec 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mumis neboooj,bude dobre,lebo musiiiii :wink: :dizzy_face:

cleo55 v Mi,neviem co stoji utz,ja som bola v Ke,a stal ma akolo 1500 uz presne nepamatam....v Mi sa robi tusim v nemocke,ale vraj s nim nevedia dobre robit (ucia sa este len,tak mi bolo povedane)..... :sweat_smile: :grinning: takze vitajme v Europskej Unii.... :grinning:

mamicky a deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vychutnajme si Vianoce v rodinnej pohode,a hlavne zdravi a nastartujme Novy rok ako sa patriiiii.....plnou parou vpred.... :grinning: :grinning: :grinning:

http://modrykonik.sk/album.php?vAlbumID=244399&Referer=%2Falbum%Fmyalbums.php%3F
22. dec 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky matulik mne je to v podstate jedno len chcem vediet ci je vsetko vporiadku lebo v 6tt som mala horucku max.38st.a sa strasne bojim ci je drobcek na 100% fit.bola som v stredu na ult.a mi povedala ze je vsetko ok ze sa dobre vyvija ale aj tak nie som kludna!
22. dec 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cleo neboj 3d utz nieje onic lepsi ako normalny klasicky a ked ti povedali ze je vsetko v poriadku tak misli pozityvne a nevhanaj si zbytocne myslienky do hlavy :wink:

matulik aj vam statsne a vesele a stastny novy rok

a co to bola za fotka uz je zmazana :unamused:
22. dec 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dakujem ti mory!a prajem vam vsetkym tie najkrajsie vianocne sviatky!
23. dec 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cleo aj vam stastne a vesele :slight_smile:

mimus kde si preco sa neozyvas? :frowning2: dufam ze ste v poriadku :wink:

ja som v robote a od rana ma vsetci seru a to dnes presne pred vianocami no dufam ze zajtra bude lepsie :confounded:
23. dec 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky tak vam prajem STASTNE A VESELE VIANOCE A VELA VELA DARCEKOV A SNEHU :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. kedze uz je takmer po sviatkoch tak vam prajem stastny novy rok.
26. dec 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok