• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

takze len tak narychlo :sweat_smile:
dufam, ze ste si vianocne sviatky poriadne uzili :wink:
miske zistili atrofiu mozocku a tak ostavam na slov. a roman sa vracia do uk sam
chcem zostat tu pre miskine dobro aj ked bude tazke byt tu zase same, ale kedze chodime teraz denne na cvicenie vojtovky tak to bezi uz teraz rychlo
kontrolu mame az 2.2. tak sa modlim, nech mozocek pekne rastie.....vlastne ja viem, ze vsetko bude dobre a neskor si len spomenieme ako sme sa vystrasili
misenka inak vyzera byt uplne v poriadku, takze nas caka hlavne len pozorovanie a cvicenie, aby nahodou nezaostavala, aj ked nas ukludnili, ze i ked ma mensi mozocek ako ma mat zatial ide presne podla tabuliek
este sa nam i auto vcera pokazilo, ta uz dufam, ze do konca roka (aspon) nas nic zle nepostrehne a ten novy uz bude len o peknom
takze i vam prajem super silvester a len to naj do noveho roka :dizzy_face:
29. dec 2008 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus drzim palce aby vsetko dobre dopadlo :wink: aj vam vsetkym vsetko dobre do noveho roka :dizzy_face:
29. dec 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky prajem vsetkym vsetko dobre do noveho roka aby bol aspon o trosku lepsi a uspesnejsi ako tento :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: nech sa vam splnia vsetky sny a deticky rastu a robia iba vela radosti a pomenej starosti :dizzy_face:
31. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super pomaly si zacinam mysliet ze som jedina z michaloviec :rolling_eyes: kde ste vsetky ? dufam ze ste vsetky v poriadku a aj deturence :confused:

morikovy dnes vypadol prvy zubok strasne sme sa obidvaja tesili :grinning: a eliuska dostala vysnivany kociaik pre babiku k narodeninam :dizzy_face: tak zase sme sa tesili :grinning:

pridem kuk aj zajtra dufam ze sa niekto ozve :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
5. jan 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory nie si jedina, len ja casu nemam :wink:
eliuske (sice oneskorene :sweat_smile: ) prajeme vsetko najlepsie k druhym nardeninam a misenka posiela pusu
ty sa tesis, ze zubky vypadavaju a my zase ze sa tlacia von :grinning:
inak my stale chodime denne na cvicenia a cochvila nam ocinu ide spat do uk tak pdnikame vyletik skoro kazdy den
po 15 rokoch som sa i korculovat pokusala :grinning: no na 3 den dnes to uz bolo lepsie :sweat_smile:
auto este stale nemame opravene, lebo nikto ho nechcel rozoberat cez sviatky tak az dnes ho roman odviezol do servisu
7. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako baby.....teraz ase ja budem jedina co sa tu ukaze :grinning:
8. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja viem dlho som tu nebola :frowning2: , ale odpuste, akosi nemam cas ist sadnut za pocitac ajked si casto na vas spomeniem aj na vase deturence. Vianoce sme stravili tu v uk, no neboli to vianoce ako doma, prisla sice manzelova rodina ale nemali sme tu ani kde vist. Doma ides este navstivit rodinu a tu koho? A tiez mi strasne chybala moja mama :frowning2: a viem ze aj Sarinke. A Novy rok bola tiez riadna nuda, takze som celkom rada ze uz je to za nami. No i napriek tomu vam zelam stastny novy rok a nech je este lepsi ako ten predtym :wink:
Sarah stale rastie a je riadne vybabrana, uz mame treti zubok, no na rok a dva mesiace dost malo ze :grinning:
mame sa dobre, boli sme na ultrazvuk a tak to vyzera ze to bude chlapcek, ale ideme zasa na buduci tt lebo tomu doktorovi sa nieco nepozdavalo na srdiecku, ale vravel ze zatial nemam panikarit, no jemu sa povie, vraj je plod este maly tak cakam do buduceho tt, ide ma slak trafit od nervov.
mory aj my zelame malej elii vsetko naj k narodeninam, inak myslela som na nu, uz musi byt riadne velka a mory je fakt frajer s tym zubom, posielam im pusinku :dizzy_face:
mimus neboj sa, verim ze vsetko bude dobre, aj ja sama sebe to stale opakujem :slight_smile:
mory pridete tento rok domov v lete? ja viem ze je to este skoro sa pytat, ale mne teraz presunuli termin na 4.juna a kedze ktovie kedy sa to drobne naozaj narodi, tak neviem asi to v lete nebudem stihat ist domov, kym vybavime papiere a tak, mozno najskor v septembri a mozno este neskor. Nechcete prist na vianoce? prosim prosim
9. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubenko no uz som myslela ze si na nas zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no super keby si mala chlapceka a nestresuj a pekne pockaj na dalsi UTZ a uvidis ze bude vsetko dobre :wink:
a ty chces rodit na slovensku?

mi ideme domov pravdepodobne na vianoce a novy rok lebo uz chcem konecne zazit krasne vianoce s celou rodinou :dizzy_face: zacinam sporit a poctivo aby sme si vazne mohli dovolit krasnu dovolenku v zime :sunglasses:
11. jan 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hladam nejaku mamicku na popisanie :slight_smile:
14. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vcera sme boli na ultrazvuk a vsetko je vraj v poriadku, tak len dufam ze je to tak :sweat_smile:
akp sa mate?
16. jan 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubenko no to je super sprava :slight_smile: som ti hovorila ze vsetko bude dobre
mi sa mame dobre akurat som dala eliusku spat a ja idem pratat :wink:
16. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
takze zase po kratkom :grinning: case sa ozyvam :wink:
sneh sa v mi topi a teplotky su uz pekne nad nulu, tak sme von skoro cele dni. Chodime kazdy den na cvicenia s misenkou
bubenko si ma potesila, ze nakoniec vsetko je v poriadku...bude chlapec ako buk :wink:
mory pozdravujem i tvoje deturence
joj skoda ze sa nedari stretnut, aby som mohla spoznat vas i vase deturence
teraz tak dllllllho som doma a uz mi sibe z tej nudy a bude to este horsie, lebo ocino nam uz zajtra odchadza do uk a uz teraz je nam smutno za nim :cry:
my sa pravdepodobne vraciame 9.2. nooo ak vsetky vysetrenia dopadnu dobre zaciatkom februara...co ale ani si nepripustame...a vlastne akokolvek dopadnu ideme za ocinom aspon na chvilku, aby sam nezdivel :grinning:

misenka ma uz 4 zubky, vie krasne tapy tapy, ale zatial sa otaca na brusko a spat dost pomaly a lozenie jej este vobec nic nehovori, ale cvicime, takze ju rozcvicime, lebo nozicky jej vraj zaostavaju

bambi odkial si a kde sa nachadzas?
17. jan 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence,
ako čítam všetky žijete v zahraniči. Aj som založila tému pre baby ktoré žijú v Mi ale akosi tu nikto nieje :confounded: :frowning2:
No čo ti baby robia ? :wink:
17. jan 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ekia
ved prave :frowning2: ziadne michalovcanky sa nehlasia, tak aspon my tie co sme utiekli :grinning: sa snazime i tu nieco prispiet :sweat_smile:
ja som teraz dlllho v mi, no aspon na mna je to dlhoooooooooooo. nudim sa ako pes, kedze tu uz ani nikoho nepoznam
aspon misenku mam, tak vsetok cas venujem jej :dizzy_face:
inak adamko je zlatunky :wink:
17. jan 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.no mi sme sa dlho neozvali,este nemame net. ale vcera sme priletely na sk do mi. tak to napravim. mimus mozme dat stretko ak sa nudis :grinning: ozvem sa zajtra papa dobru noc.
18. jan 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo konecne si sa ozvala lubi :slight_smile:
tesim sa tak sa ozvi :dizzy_face:
19. jan 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mimus tc mas v internej poste.
idem do mesta nieco povybavovat a vecer sa ozvem
19. jan 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, máte zlatunkých drobcov :dizzy_face:

Ako sa Vám žije tak ďaleko od Slovenska, od rodiny... My máme rodičov cca 80km a občas mi je tu smutno,že tu nemám žiadnu rodinu. Nemá nám kto postrážiť malého ak by sme chceli niekde spolu s mužikom vyraziť.
Ale zase na druje strane aspoń mi do toho nikto nekecá :wink: Hmm ale skôr by som ich tu brala. Švagrinka žije v Škotsku -ma 6mes. bábo a veľmi jej chýba domov
19. jan 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ahoj uz som sa bala ze sa vam daco stalo sa neozyvate :unamused:

ekia vitaj aj ty mas krasneho drobceka :slight_smile:

ja vidim rodinu raz do roka a je to vazne tazke stale mi je smutno bez prestavky :frowning2: hlavne na sviatky a tak by som velmi chcela byt doma aj syn je uz velky a casto sa pyta na dedka a babku a ze by tam chcel zit :cry:
vtedy mi je najtazsie :pensive: inak som si zvykla byt sama bez chudzej pomoci fakt na toto si nestazujem v pohode stiham vsetko .

inak sa mi mame dobre vcera prsalo ale dnes je uz sucho a ja som doma nesla som do roboty lebo vcera som ostala doma s eliuskou bolelo ju usko a bola som ms nou na hodinku v robote a take ksychty a pripomienky mali ze im serem na hlavu a dnes som ostala doma nech sa tam aj poskladaju do kocky :angry: :grinning:
19. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ekia vitaj, tak si v MI?
ja so Sarah cestujeme 31.januara domov, tak ak budete este doma tak mozme dat stretko :slight_smile:
ja som hrozne chora, skusila som sa liecit len vitaminmy, ale uz stvrty den som chora a vcera vnoci som myslela ze by mse aj isli na pohotovost, ale Sarah by som budit nechcela, este ze celkom dobre spala. Idem dnes k doktorovi, manzelik si zobral pol dna dovolenky a na zajtra ma tiez volno, je hrozne byt chora tehotnej, nechcem uskodit babu a nechcem hoci co zobrat, no som zvedava co mi doktor da :confused:
19. jan 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak aj ja sa pripajam k vam som priamo z MI! takze ziadne zahranicie :wink: bubenko je to fakt hrozne byt chora ked sme tehotne ale aspon to najhorsie obdobie mas za sebou ja som bola chora aj s horuckami v 6 tt no a teraz mame strachy ci ten nas drobec je uplne vporiadku. :frowning2:
19. jan 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubenko, ja som v Mi lebo tu žijem. Cleo, konečne aj niekto kto tu aj žije :grinning:

Bubenko, obdivujem že ste sa tak skoro rozhodli pre druhe bábo :slight_smile: :wink: Ja by som chcela tak po dvoch -troch rokoch no uvidíme ako to výjde, veď človek mieni ....
19. jan 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby noooo konecne to tu ozilo a aj prave michalovcanky sa tu ozvali :wink:

lubka dik za cislo IP som dostala
Ja chodim cvicit s amlou do nemocnice kazdy den od 11:30-12:15 a potom sa stavim u mamci v praci, tak ak chces tak zajtra sa tam mozme strenut. daj len vediet ci ta tam mam po tom cviceni pockat, lebo teraz som momentalne v pozdisovciach a ani auto nemam, kedze muzik si ho zobral a tak len na mojho ocina som odkazana :sweat_smile:

bubenko ja som doma do 9.2. a potom pridem naspat znova 18.3. tak dufam, ze tentoraz to stihneme a konecne sa uvidime.
Ujjjj sa tesim i na brusko, lebo si na to svoje casto spominam......ake to bolo krasne....urcite este i druhe poriesime :grinning: .

Inak vlastne to brucho mi nechyba, lebo si predstavte, ze doma len kysnem a kysnem a mam naspat vahu aku som mala v 8 mesiaci :sweat_smile: chystam sa chudnut, ale nedari sa :cry: , ale to bude tym, ze mam tak dobre dietatko :grinning: misenka spinka cele noci a cez den nikdy neplace a sama sa hrajka :dizzy_face:

cleo aj ja som bola chora v 12tt. Mala som prechladene mozove cesty az som krv cikala a bolesti v podbrusku nenormalne a ani neviem kde som mohla prechladnut ked som si naozaj davala pozor. Doma sme mali teplucko a i v praci sme mali teplo. Malinkej to ale nic neurobilo, tak sa neboj...i to vase chlapciatko bude zdravunke :wink:
19. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus, tak to Vám zavidim to pekne spinkanie a hrajkanie :slight_smile:

Nie že by bol Adamko zle dieťa to nie ale odkedy nám idú zúbky - už máme 4 a idú ďalšie dva- tak sa nám to nočné spanie pokazilo. Dovtedy nam zaspával v postielke a raz sa zobudil okolo 2 na kojenie niekedy prespal aj celú noc. No odkedy idú tie zubiská tak sú noci že okolo 1 je už pri mne v posteli. Aj keď som vždy vravela že ho k sebe brať nebudem aby sa nenaučil spať pri nás. Realita je však taká, že keď mám k nemu vstať každých 10min.čo sa prehadzuje a poplačkáva tak ho radšej vezmem a tak sa vyspím aj ja aj on :wink:

S hraním je to podobne doteraz sme niekedy nevedeli že ho máme ale odkedy štvornožkuje a stavia na nožičky tak ho prestali hračky zaujímať. Najlepšia zábava je sa driapať na gauč stavať sa k stolíku, nábytku a pod.
A kam sa pohnem už mi je v pätách :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Momentálne najbezpečnejšie miesto ak potrebujem niekam odbehnúť/aj WC je už problém/ je stolička na papanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aj ja často myslím na to aké to bolo s bruškom ako to všetko rýchlo ubehlo :pensive: :cry:

Veď o chvíľočku bude chodiť a ešte len včera bol taký malinký....
19. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak baby mne asi to brusko velmi chybat nebude :slight_smile: a to ho nemam este prilis velke neviem si predstavit o taky mesiac-dva :confounded: mimus dakujem za povzbudenie snad to bude vsetko ok! zatial vsetko tomu potvrdzuje,ale sak viete my zeny pokial neuvidime neuverime :slight_smile:
19. jan 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
mimus zajtra mam behacky po meste ale neviem ci stihnem byt na tuto hodinu tam uvas.ak mas cislo posli.ja sa ti ozvem.papa
19. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka som vcera nestihala ta az teraz citam a posielam to cislo do IP :wink: ani dnes som k mame nezasla, bo mala bola na cviceni uplakana, lebo nam dala novy cvik a zle ho znasala, tak som trielila domov

cleo to ti verim ze si nespokojna, lebo i ja som sa bala :wink: a nakoniec mi pomohol k problemom porod :cry: az teraz mi na slov. povedali, ze mala bola kvoli poklesom co som mala na monitore 2 dni pred prorodom bez kysliku nejaky cas a preto ma mensi mozocek ako ma mat, tak preto chodime na cvicenia, lebo jej nozicky nerobia to co by mali :cry: . Ale musim ju pochvalit, ze sa pekne zlepsuje, bobatko moje

ekia no ja mam teraz zlate dieta. ona naozaj neplace cele dni je zlatunka a spi aj ked uz ma 4 zubky cele noci od 20:30 do 9h rana a len medzi 6:30-7h sa budi na mliecko a hned spinka dalej. Ale uz sa tesim jak zacne rackovat a chodit, to zas moze z nej byt certik, ale i rada by som bola velmi, kedze teraz tie problemy s nozickami. Radsej nech za nou beham, len nech je zdrava.
20. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že do 9,00 spať? To ja môžem snívať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes sme hore od 6.30. Držím palce s tými nožičkami. Určite to bude ok, neboj čo nevidieť bude behať :wink:
20. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak vcera som bola u doktora a ten mi povedal ze brat nemozem nic, akurat paracetamol, tak som si ho kupila, tak ked ho vezmem aspon ma zima nebije, ale je mi stale horsie a horsie, uz ma ide slak trafit, este aj zuby :cry: zacali boliet a reze sa mi zub mudrosti, neviem co robit :frowning2:
ekia my sme este druhe babo neplanovali, aj my sme mysleli ze druhe bude neskor ale kedze koli nadoru v prsniku nemozem brat ziadnu antikoncepciu tak sa smiklo a vybavime si dve naraz.
mimus zavidim ti aka je mala misenka zlatucke dieta, to mas fakt super. Nasa Sarah nerozumie preco sa s nou nevladzem teraz hrat a chcela by stale byt len von a pobehovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus tak drzim prsteky tvojej malej nech to zvlada a nech je zdravucka!
21. jan 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok