• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

mimus a pozri si album - bubenko - to je moja naj kamoska a tiez michalovcanka mozno skor spoznas :wink:
2. okt 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee :grinning:
ahoj mory :grinning: :grinning:
som velmi rada ze sa mozem pripojit :wink: , teraz som momentalne v UK ale byvala som takisto na Razusovej- mory je moja suseda :grinning: . Prisli sme sem s manzelom pred troma rokmi a nejaku chvilku tu este ostaneme, rodit budem tu tak uvidime ako to tu chodi :sweat_smile: , hned ako sa malinka narodi pride svokra takze sa az tak nebojim ajked je to nase prve babo :sweat_smile: . Na vianoce chceme ist domov, potom v MI nejaku dobu pobudnem, kym nevybavim vsetky papiere co bude treba.
2. okt 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubenko dnes si dajaka vysmiata :grinning:
2. okt 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie :rolling_eyes: skor zaspata :pensive:
2. okt 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky som taka rada, ze to zase oziva :grinning: bubenko kde si v uk? Ja tu tiez zijem uz 7a pol roka
aaaaaaa neviem ci ti mory pisala. Moj muzicek je tiez z Razusovej
2. okt 2007 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus a kde si bola cely den?
ja som uz doma s detmi a ochvilu idem do mesta tak tu asi dnes nebudem,ale konecne mi ide net :slight_smile:
2. okt 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cely den :grinning: ja spim kazdy den aspon do 12 niekedy az do 13. Robim teraz na poobednajsich smenach tak koncim o polnoci. A potom ked pridem domov tak som na nete do 3 rana :sunglasses:
2. okt 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes som bola v posteli este dlhsie. Som chora az to boli. Asi nejdem ani do prace :pensive:
2. okt 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ti je? :frowning2:
2. okt 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem asi chripka ci nadcha . mam teplotu, huci mi v hlave a kycham na vsetko okolo
2. okt 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa skoro uzdrav :wink: aj ja mam chore detvaky ale chodia do skolky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja idem do mesta tak sa maj :sunglasses:
2. okt 2007 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemny shooping :wink:
2. okt 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, cely den sa venujem malemu - tato prichadza domov vecer a ked uz šimko spinka tak na striedacku sme na nete. brusko uz mam a nie male, pri simkovi som takto vyzerala v 6-7mesiaci. do 9teho mesiaca sa gulam :grinning:
2. okt 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera - to vazne a ja som si vzdy naivne myslela, ze brusko zacina rast az okolo 4 mesiaca :dizzy_face: . Kde byvas v Mi? Chystame sa domov na sviatky, tak co tak zajst aspon na 30 minut niekam na kafco?
A co ty mory prides domov?
Pozeram bubenko, ze v novembri uz budes mat aj Sarah. Budes rodit v uk?
2. okt 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, brusko mi zacalo pri simkovi rast az v 4-5mesiaci, ale ja som nestihla po porode z neho "dat dole" a uz rastie opat :wink: .
mimus, myslis vianocne sviatky? ak sa zdrzis v mi dlhsie, nie je problem kafco, lebo na vianoce odchadzame k nasim aspon na 4dni. ziadne varenie,pecenie...
doma akurat popratam a vyzdobim stromcek. :grinning:
2. okt 2007 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme doma od 22.12 do 6.1, ale ideme aj na lyzovacku na 5 dni este zatial neviem ktore.Co tak prvy vikend po novom roku?
3. okt 2007 o 01:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ja domov casto nechodim teraz sme boli v juli po 2 rokoch a na druhe leto tiez neviem ci dojdeme :confounded: keby ze hej dam urcite vediet :wink:
3. okt 2007 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani mi nechodime az tak casto. No snazime sa aspon raz do roka. Najcastejsie na Vianoce.
3. okt 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus uz si hore? :grinning: ako sa mas? lepsie? :wink:
ja som nebola uz 7 rokov na vianoce ale strasne by som chcela, no zase na druhej strane je to lepsie v lete koli detom ,lebo neviem co by sme v tej zime robyli? :cry: deti na zivo sneh este ani nevideli len v televizore :grinning:
3. okt 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme v mestecku Southend-on-sea a rodit budem tu, som zvedava ako to zvladnem :sweat_smile: , ale uz by som chcela aby sa narodila, uz sa mi nechce cakat :grinning:
tak kedze na tie vianoce budeme v MI, mohli by sme sa potom stretnut, ozaj mimus napis mi meno svojho manzela kedze je z razusovej, mala by som ho poznat, napis do IP.
mory ty mozno dojdes ked budes mat osemdesiat na tie vianoce :grinning: :sweat_smile: :grinning:
ppappapap
3. okt 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: bubenko ty koza :grinning:
3. okt 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubenko mas IP. Netusim kde je to Southend ... Musim kuknut do multimap. A budes doma na Vianoce? Super
mory citim sa troska lepsie, ale este stale to nie je na 100%. Ja uz na sebe pozerujem vsetky tehotenske priznaky :slight_smile: + sa to miesa z tou teplotou. Ja sa neviem dockat ci tam konecne uz budu tie //
3. okt 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus drzim palce a ako dlho sa snazite? a uz ti aj meska? alebo jake priznaky? :confused: :wink:
3. okt 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si este nic nemeska. To len moj drahy sa smeje, ze ja uz mam vsetky priznaky. Bodaj by...taka by som bola rada
3. okt 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus tak ti drzim palce, nielen aby si sa rychlo uzdravila ale aby sa vam podarilo aj to meskanie :grinning:
na vianoce budem doma tak sa mozeme stretnut :wink:
mory pod aj ty domov :cry:
3. okt 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj tvojho muzicka z videnia poznam mimus, teba ani nie, no nic ved sa zoznamime :grinning:
3. okt 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj pridala som do albumu nove fotky :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som stihla pozriet, ale i tak ta nepoznavam :wink: Musim sa opytat muzicka ked dojde.
3. okt 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas naozaj velikaaaaaaaaanske brusicko, ale je tak krasne. Uz sa asi ani nevies dockat co?
3. okt 2007 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubenko no vidis ze ti to s tymi fotkami ide :grinning: ty si fajna veleryba :grinning: ale sak aj ja som bola :sweat_smile: :grinning:
co budete dneska robyt? mi sme doma mame sviatok ja budem asi malovat lebo stena na chodbe vyzera katastrofalne :confounded:
4. okt 2007 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok