Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lubka.l
24. júl 2009

ahojte.
nikde nikto vsetci si uzivaju slniecko. tak som nas posunula.

fofinka1
24. júl 2009

ahojky,aj my mame doma jazierko,minule som manzela donutila spravit zabranu,lebo uz aj nase male steniatko vlciaka sa v nom vykupalo,dieta proste clovek neustrazi,a teraz co je tak teplo tak maly len vodu hlada,staci mu par kvapiek vo vedre a uz tam ma hlavu 😀 takze je pravda,ze clovek musi mat oci na stopkach.

tita201
24. júl 2009

joj jak je teplo cela som lepkava dmes sme v našom domčeku betonovali a ja som od rana varila aby chlapi mali čo jesť ked pridu zo stavby a moj chrustik cele dovbedu prespal akoby citil že mam robotu joj keby už bol dom hotovy tak by som už chcela byť sama s manželom a s drobcom to by bola pohoda 😀

fofinka1
29. júl 2009

haloo kde ste,asi ste vsetky hotove z toho tepla co?aj my s dankom uz mame dost.najlepsie bolo,ked bolo tak trochu pod mrakom,teraz sa danko len poti a kasle,uz mame druhe antibiotika nasadene,tak dufam,ze zaberu
a martinella,zabudla som ti povedat,ked sme sa stretli,ze mi zomrela babka,urcite si ju poznala.este 28.6. dva dni pred dankovymi prvymi narodkami,zivot je svina no nie zeny?

tita201
29. júl 2009

fofinka1 uprimnu sustrasť ☹

fofinka1
30. júl 2009

dakujem.

atima
30. júl 2009

ahojte

možem k vam?

cleo55
31. júl 2009

ahojky atima!samozrejme ze mozes 🙂 my sa pozname z cvicenia!ako maly?

fofinka1
31. júl 2009

ahejte holky,atima vitame ta.
dnes danko spal tri hodiny a 40 minut,pred chvilou sa zobudil,to uz do vecera isto spat nepojde,je normalne,aby rocne dieta spalo len raz do dna? unho nikdy neviem ako bude vyzerat den,raz spi dvakrat doobeda a potom poobede,raz lahne doobeda a zobudi sa poobede ako dnes a raz sa mu spat nechce vobec,asi by som vela chcela aby to bolo s detmi jednoduche no nie?
a zase je tak horuco,a cez vikend,ked je ocko doma a mohli by sme ist na siravu tak je zamracene,zima,prsi,fuka vietor a podobne.a o chvilu je leto fuc.

cleo55
31. júl 2009

fofinka aj moj drobec dnes spal 3 a pol hodiny doobeda co u neho je to nezvycajne mne cez den len tak podriemkava! to je asi z toho tepla 😝 a cez vikend kludne chodte na siravu hlasia veeeeeeelmi horuco

tita201
31. júl 2009

ahoj kočky teraz čo je tak teplo moj maly spi viacej prespi skoro cely den s prestavkami a aj noc vstava len na kojenie troška sa pohrame a už vydim že je unaveny tak ukladam spinkať a niekedy uložim aj seba aj muža lebo to teplo vyčerpava ešte dobre že tak chce spinkať asi bude po nas lebo my strašne radi spime 😀

cleo55
31. júl 2009

tita ja som prespala cele tehotenstvo 😀

fofinka1
1. aug 2009

holky napodobne,ja som tiez prespala cele tehotenstvo,vraveli mi,spi dokial mozes a ono je to fakt pravda,vcera mal danko teplotu 38,5 a hned sa aj pozvracial,tak som mala veselu noc,dnes cely den teplotuje,tak cakam na muzicka,ma sa vratit teraz niekedy a bezime hned do MI na pohotovost,uz tam chodime ako na klavir,ale myslim,ze to ma z toho,ze mu ide zubok.len slinta a tlaci si palcek o dasienko,a kedze este doberame antibiotika,tak si myslim,ze choroba to nebude,je culy,hraje sa,keby bol chory,tak je letargicky a nic by sa mu nechcelo no nie?
ake mate skusenosti s tepllotami,ja som mu uz trikrat od vcera dala nurofen sirup,ale zakazdym sa teplota vrati.
takze cleo zo siravy asi ani tento vikend nic 😠

fofinka1
1. aug 2009

inak tita potrebovala by som nejaky sexi letny zostrih vlasov,to si musela ist na matersku akurat teraz 😀 😝 nevies poradit nejaku dobru kamosku co striha aspon tak dobre ako ty?

cleo55
1. aug 2009

fofinka hlasia ze bude horuci august tak si to vynahradite na dalsi vikend!to uz maly bude urcite zdravucky.asi to bude z toho zubka 😖 tak drzim prsteky nech je rychlo z toho vonku 😀

atima
2. aug 2009

ahoj cleo tak konečne som ťa našla 😀 Ako sa mate? Mohli by sme sa niekedy stretnuť. Nikto z cvičenia sa mi neozval ani Katka ☹ 😠 . Nie si s nimi v kontakte? Bude jarmok tak možme vymyslieť nejake stretko vtedy budeme asi všetky v meste. Chcela som pozrieť maleho ale nemaš albumik to ako? 😕

tita201
2. aug 2009

fofinka1 v pozemnych stavbach kadernictvo JANKA ona vie dobre strihať a inač som nikde nebola spokojna ja chodim do košic do velkeho teska do kadernictva WELLA tam je jedna čierna kočka ktora super striha ja som tam stale spokojna platim sice dosť penazi ale stoji to za to a teraz som už dlho nebola pretože si nechavam dlhe vlasy a minule som nahovorila mamu nech ma podstrihne ja som naťahovala vlasy kde chcem skratiť a ona strihala a vyšlo juj a tie zubky už teraz mam strach ako to zvladnem ☹

atima
2. aug 2009

ja som spokojna aj s kaderničkou pri veľkej pošte vola sa Alena Uhrinová.

cleo55
2. aug 2009

ahoj atima! nie som s nou v kontakte ale vo stvrtok sme mali privitanie na MU a bola tam aj so svojou malou!len my sme sa dost ponahlali a ona tam este ostala sa fotit tak sme ani nepokecali☹ nie si nahodou prihlasena na facebooku?tam mam kopec fotiek maleho!a to stretko je dobra vec!s nozickami uz nejdete na kontrolu?lebo my ideme 10.8

cleo55
2. aug 2009

atima inak maly janik zlatulik pekne pribera co? uplne sa podoba na ocka!

tita201
3. aug 2009

ahoj kočky chcem sa opytať kedy vaši drobci držali sami hlavku 🙂

cleo55
3. aug 2009

ahoj tita tvoj este nedrzi?lebo nas uz uplne sam drzi sem-tam sa zakolise ako keby bol opity ale inak sa snazi 😀

tita201
3. aug 2009

nie nedrži a boli sme u lekarki a povedala že je to v pohode lebo je skor narodeny moj ma 5 kg a tvoj

fofinka1
4. aug 2009

tita my sme s dankom skoncili u neurologicky a potom na cviceni vojtovou metodou ked mal ukonceny druhy mesiac,poslala nas tam detska a neurologicka na nom nasla hned ix chyb a zavad vo vyvine,o mesiac uz hlavku drzal a v jedenastom mesiaci zacal sam chodit,takze si myslim,ze to bolo trochu unahlene rozhodnutie posielat ho hned na to "prijemne" cvicenie vojtovkou.tiez si myslim,ze to bolo preto,ze bol dost velky,ved on vazil 5,5 kila uz na konci 2.mesiaca a bol trosku lenivy sa dvihat,zato teraz ako keby mal milion vrtuli v zadku,nezastavi sa cely den,ja ani neviem,co to znamena,ked dieta kludne sedi a hraje sa s hrackami.zaujimave akurat je,ze som pri nom nic neschudla,prave naopak,po porode mi zostalo 10 kil navyse a to ma dost zerie. 😀
inak baby,keby vas posielala lekarka na detsku neurologiu,v MI je len jedna jedina detska neurologicka pre cely MI a SO okres,vola sa balintova a urcite k nej NECHODTE,najdite si cas a objednajte sa k niekomu do kosic,lebo tato spravi z vaseho decka bud kaliku alebo dementa neschopneho zivota,na mojom dankovi stale nachadzala nejake nove a nove chyby a stale sme museli cvicit,az som sa nasr.....a a sli sme do kosic,kde nam doktorka povedala,ze zbytocne behame po doktoroch so zdravym deckom.nerozumiem,ze ked je niekto sam v okrese,preco si este musi vymyslat diagnozy a tymto sposobom si nachadzat na decku diagnozy. ☹

cleo55
4. aug 2009

tita moj ma momentalne 6,3kg a 64cm ale on sa aj valibuk narodil! a tiez bol neskutocne lenivy len z jedneho dna na druhy drzi hlavicku ani neviem jak sa mu to podarilo ked sa mu nechcelo ani koniky past a teraz vydrz s hlavou hore aj 15min. A ked sa tvoj skor narodil tak to je mozno aj tym ☹ my mame zase taky problem ze nie a nie zaspat na druhej strane stale lezi len na pravej uz ma aj hlavku trosku prelezanu!cez den vpohode bude pozerat a lezat aj na lavej ale v noci ked ho dam na opacnu tak rev neskutocny a lebo sa posunie tak aby hlavku mohol mat po svojom 😖
fofinka o tej doktorke balintovej som uz pocula svoje ze davala detom niejake lieky proti tomu aby nemali epilepticke zachvaty ze len preventivne a skoro vsetky aj nakoniec dostali ☹ cize doktorka je bohovska!

vera113
4. aug 2009

Ahojte kočky... Bubenko BLAHOŽELÁM!!! 😉 Ty si jednička proste..hlavne nech ste obaja zdravučký 😵 Lubka.l je mi veeľmi ľúto, že sme sa doteraz nestretli, stále to nejak výde do džezu... Ináč aj boďa je už doma z Anglicka a jej malá je veľká kočka. 🙂 No a terajšia naša situlácia : drobec je v kuse nachladený, ale nebola a ani nepôjdem, s ním k doktorke, šak aj jeho telíčko si musí nejako vybudovať nejakú obrannu... No a celkom to ide.. Takže tak. Inak pozdravujem všetkých čo tu pribudli...ahojte 😵

fofinka1
4. aug 2009

cleo ja som nielenze u nej bola,cize mam osobnu skusenost,ale aj vela som pocula o jej diagnozach,lieky predpisuje bodajbolo,kamoske povedala,ze jej syn nebude nikdy chodit,vysla z tej ordinacie ako obarena a teraz beha ako srnka,dalsej povedala,ze dieta je sprepacenim dement a predpisala mu nejake lieky,od ktorych nemohlo vobec spat.mne povedala,ze danko zrejme ma kratsiu lavu nozicku aj ruka asi bude zaostavat atd.
vera vitaj medzi nami 🙂 s tym ochorenim maleho mi je to luto,aj dankom je nachladeny a uz berie tretie antibiotika,keby nebolo svokry,ktora hned stresuje,tak mu zbijem horucku a k doktorovi vobec nejdeme,ale ona je zatazena na antibiotika,hlavne,ze sama je nachladena a ked krmi maleho tak mu olizuje lyzicku jedna radost,nemam ma trafit slak?

tita201
4. aug 2009

presne k balintovej chodimednes sme tam boli a najprv ho chvalila aky je šikovny že pekne komunikuje a že je inteligentny aked ležal na brušku a nechcel dvihnuť hlavku tak spravila cirkus že to nie je dobre že ho pošle na rehabilitaciu a cvičiť vojtovu metodu ale on hlavku zdviha hlavne do stran ale udrži kratko ale podla mna ma ešte čas ved je skor narodeni ved každe dieta v niečom zaostava a v niečom je šikovne dnes bol dnu manžel lebo ja na nu nemam nervy povedala mu že ma s nim cvičiť tak že mu hlavku držať rovno aby mal noštek dole tak ja neviem ale mama mi odporučila isť do trebišova že tam je super neurologička tak uvydim mame isť o mesiac na kontrolu a ked bude zasa dristať tak pojdem inde a čo sa tyka tej svokry tak to poznam mojej poviem aby nerobila to či ono a ona narokom po svojomlebo ona vychovala 4 deti tak ona vie všetko lpšie ide mi na nervy neraz sa fajne kvoli nej naplačem už dufam že na vianoce pojdeme do domu a pridem na navštevu na velku noc a vianoce 🙂

brisilda
4. aug 2009

tita nic sis toho nerob doktori prehanaju moj maly mal pol roka a uz sa podla nich mal sam vediet dvyhat v postielke neboj kazde dieta je ine nesu to stroje ktore idu podla prirucky vsetko dobehne . Ja som s malym mala taktiez cvicit kadeco a nechala som to tak dobehol vsetko teraz je s neho poriadne sidlo takze nevesajte hlavu s istych neuspechov vase deticky su sikovne a skor ci neskor vsetko zvladnu napr. moj syn zacal rozpravat az po 3 r. a teraz sa mu jazyk nezastavi 😀 😀 😀

vera113
5. aug 2009

presne tak....každé bábo je iné, jedinečné, originál! Ja by som z toho tiež takú drámu nerobila...ale aj tak by som vám odporučila vyskúšať ešte jednu doktorku...boli by ste prekvapené ako veľmi sú ich výroky odlišné! 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre