Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

bubenko
4. okt 2007

mory, takze dnes budes maliarka a to sa pri drobcoch da? mozno ti pomozu 😀
ani som nevedela ze hladate domcek, tam v menachamii? Asi uz aj vy mate dost tych susedov co? 😠

bubenko
4. okt 2007

mimus kde s manzelom pracujete? co robite? mate v plane sa raz na sk vratit? 😕

mimus
4. okt 2007

Byvame vo Swindone. Pracujeme tiez tu. Konecne mam robotku co ma bavi. Aj kolegyne su super. Sice som jedina pod 30 tkou(vlastne vsetky maju nad 45) da sa z nimi o vsetkom 😝 rozpravat.Pred dvoma rokmi som uz mala take tyzdne ked som chcela odist, ale nasla som si tuto pracu tak sme zostali. No urcite sa domov vratime, ale nie v najblizsich rokoch. Kupili sme tu domcek, ktory nemozeme 3 roky predat. No tak tu budeme urcite do 2010. To budem v uk 10 rokov a muzicek 11 😵

mory
4. okt 2007

bubenko pri detoch sa da vsetko (aj sexovat) 😀 len zalezi na tom ako to beriem ked si povies ze sa pri nich nic neda tak sa neda a ked opacne tak sa da vsetko 😉 ja zvladam vsetko perfektne ale som zamestnana 24 hodin denne 😝 😀
mimus a co v tej robote robys?

mimus
4. okt 2007

testujem vzorky injekcii.Poho robotka, akurat ma uz obcas boli zadok tak sa musim prechadzat aj pocas smeny 😀

mory
4. okt 2007

jezisku to co za robota? 😨 akoze v zdravotnictve? 😉

mimus
4. okt 2007

nooo zo zdravotnictvom to vela nema 😀 Akurat mi denne prejde rukami min. 1000 roznych striekaciek. Zistujem ci zodpovedaju kvalite a vsetko to hadzem do pc. A medzitym mrknem na konika (ak nikto nepozera). Nechcem, aby vedeli, ze sa snazim o babo.

mory
4. okt 2007

jak dlho tam robys? a robia tam slovaci ?

mimus
4. okt 2007

2 roky a nie som tu jedina Slovenka. Este na druhom oddeleni robi holka z Polska

mimus
4. okt 2007

zle to vyznelo tak opravujem: ano jedna Slovenka a este jedna Polka 😎

bubenko
4. okt 2007

mimus tak to ste v uk uz riadne dlho, my sme tu 3 roky a tiez sa raz vratime, ale este nie teraz, kazdy teraz uteka prec a my sa vratime? Este tu nejaky rocok pobudneme ale nechcem tu ostat zit. Mamky by nas samozrejme mali najradsej doma, ale co tam v dnesnej dobe? Dufam, ze o par rockov to bude u nas lepsie, ajked niesom si ista ako to bude ked onedlho nastupuje euro ☹ , ja si myslim ze to bude este horsie 😠
mory mas vymalovane?

malka
4. okt 2007

zdravim vo spolok, ja som tiez v uk a som skoro z mi.

mory
5. okt 2007

bubenko jasne az na ten smrad v byte po farbe 😝
malka ahoj 😉 a odkial presne si? a kedy sa narodila Hanka? nase baby su skoro rovnako stare 🙂

malka
5. okt 2007

dobre ranko, som priamo zo sobraniec.
mory, hanka sa narodila 29.decembra.

takze nechodite casto na sk.
my ano, zhruba 4x v roku.

inac, mimus, drzim palce pri snazilkovani.

mory
5. okt 2007

malka jak ti fajne 4x do roka 😅 mi raz za 2 roky ☹
zo sobraniec som mala 2 spoluziacky 😉

mory
5. okt 2007

malka a hanka uz ma zubky? a kolko? a uz stoji a lozi? som zvedava co? 😀

bubenko
5. okt 2007

vitam ta malka 😉
mory pozri IP 🙂
malka kde v uk ste?
mimus pracujes? 😝

mory
5. okt 2007

bubenko pozrela som diky 😉

malka
5. okt 2007

bubenko, dik za privitanie, hoc nie som v tejto teme nova, prispievala som uz minuly rok, ale nejak to tu na par mesiacov stichlo.
sme vo winnersh, blizko readingu.

mory, hanka ma 2 spodne zubky, stvornozkovat nevie, len sa tak pokyvkava a este sa ani sama nepostavila, len ked ju my postavime a sa niecoho drzi,tak postoji, ale sama sa postavit este nevie.
ale sme na dobrej ceste, lebo v postielke to skusa sama, no zatial sa nam to este nepodarilo
😒
a nie si zvedava 😉
a elia uz lozi?
ako sa volali tie spoluziacky, mozno ze ich poznam
🙂

mimus
5. okt 2007

dobre rannko baby 😝 .Ja som az teraz vstala.
Malka som rada, ze si sa pridala 🙂 a dakujem. Snazilkujeme ostosest 😀 . Meriam aj BT zatial to vyzera slubne.Dam vediet...
Dalsia od Michaloviec, ktora nie je doma, ale v uk 😉 cim to bude baby, ze sme tak rozlietane? 😵

mory
5. okt 2007

malka bud rada ze mala este nelozi a ze sama nestoji 😅 😀
a k tym spolziackam:
angelika gerasimova
lucia petruskova
mimus co by som dala za to keby som mohla spat aspon do 8:00 ☹ a ty spis do 14:00 😨 🤐 😔

mimus
5. okt 2007

tu je o hodinku menej 😀 , ale i tak som si dnes poriadne prispal.Drahy bol na nocnej tak som tahala s nim.

lenkove
5. okt 2007

ahoj babulky,
nahodou sem zavitam a koho nevidim: Mimusku 🙂 tak ju krasne zdravim, jaska ze aj vas ostatne ahooooooooooooooooooooooooj 😀
ja som tiez z okresu MI, teraz zijem na striedacku v Bratislave, v Prahe a cochvila z manezelikovho vymyslu aj v Nemecku a velmi snazim o miminkooooooo. 😎
Tak zdravim maminky, snazilky a Mimus, co vyprorokovala, ze sa stretneme na Modrom konikovi (inak ked si mi to napisala som chvilu dumala ktoraze je to krcma v MI 😀 😀 😀 )

mory
5. okt 2007

aj ste snazilkovali? 😀

mimus
5. okt 2007

😀 ahoj leni!!!!!!! Ja som ti pisala aj na mojasvadba, ale si sa neozyvala. Tak aj na vas to uz prislo? My snazilkujeme 3 mesiac a zatial nic. Ale mrcha by mala prist v stredu. No dufam, ze nedojde min. rok. V nedelu mame vyrocie tak skusim testik.

lenkove
5. okt 2007

Mimus: mas ip 🙂
a k snazeniu: snazime ako divi a nic ☹. Uz sm, meriam BT, ovu mam, prehliadky ok... a obcas zufam: asi tak raz za tri mesiace na 10 sekund. Lebo ja verim, ze babo budem mat a basta fidli!!!!! 😵

lenkove
5. okt 2007

jo a dokonca cvicim mojzisku: asi treti mesiac.. ale priznam, ale poctivejsie by som mohla 😎

lenkove
5. okt 2007

oh, a zabudla som napisat, ze snazime rok 😕

lenkove
5. okt 2007

mimuuus, drzim najviac na svete prstiska, nech to s // vyjde!! potom napis (mail, ct mas! budem cakat 😀 😀 😎 )

mimus
5. okt 2007

No aspon vidim, ze nie som jedina, ktoru to postihlo 😉 . Ja tiez meriam BT, ale na cvicenie este nedoslo. Dufam, ze ani nedojde. Vcera ma drahy skritizoval pre to meranie. Ze ci je to normalne kazde rano merat teplotu... on nechape. No nic svojho chlapa uz asi neprerobim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre