• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

tita, co si to platis u lekara? potrebujes nieco naviac ako preplati poistovna?
19. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tita a ten doktor ma sukromnu ambulanciu?lebo ja co chodimku mojej doktorke tak ona ma sukromnu ambulanciu a tak isto sa u nej dost platii...
19. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je sukromny lekar plati sa u nho za všetko možne niečo preplaca poistovna ale to je dosť malo zda sa mi byť dosť drahy moj nazor :slight_smile:
20. dec 2009 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tita! tak super ze vsetko dobre dopadlo a ze si uz doma!
20. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vianoce dnes som spravila ikebanu a všade to vonia ihličim milujem tu krasnu vonu :slight_smile:
22. dec 2009 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem medzi vas?:slight_smile: aj ja som z michaloviec:slight_smile:
22. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Jankaat! mas pekny termin :grinning:
23. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...juj zajtra uz vianoce....snezik sa na straca pri tom dazdi som smutna z toho
23. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata! Prave som isla hladat na nete, ci sa v Michalovciach robia nejake predporodne kurzy. A som potesena, ze existuje ten bocian. Po sviatkoch tam isto zavolam. :slight_smile:
23. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte, ja len nakukujem o com tu pisete :wink: gynekologovia v MI? zambova sympatacka, filkor nesympaticky...kazdy gyn ma na rovasi nejake tie porodne neuspechy....zial....ani jeden nieje vynimka,niekedy sa stanu aj take veci...
tehulkam prajem krasne tehulkovanie, uzite si to :wink:
23. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastnee a veselee vianoce vaam prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastne a vesele!
23. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja prajem stastne a vesele:slight_smile:

cleo ja viem:...vacsia sranda ked sa male narodi na moje alebo partnerove narodeniny-tiez v auguste:slight_smile:
24. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamičky a buduce mamičky čo mate nove my už mame 3 zubky a dalšie 4 lezu von celkom dobre to znašame maly ma len mierne zvyšenu teplotu a včera mal krizu lebo všetko čo zjedol tak polovicu vyvracal ale zato dnes sa cely deň usmieva ešte aj nakupy v TESKU ho bavili a ja som mohla navštiviť kozmetičku užasny odpočinok vrelo doporučujem. :grinning:
28. dec 2009 o 23:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa predieraju prve 2 zubky :slight_smile: piranka mala :grinning:
29. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia, si byvala michalovcanka? dako poznas dr v mi :grinning:
29. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera, som michalovcanka, momentalne odcestovana ale planujem sa vratit :wink:
30. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastny novy rok vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym :slight_smile:
1. jan 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... stastny novy rok prajem takto dodatocne:slight_smile:
2. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky prajem vam vela lasky štastia zdravia mamičkam čakatelkam rychly a bezbolestny porod a mamičkam zdrave a štastne detičky :slight_smile:
5. jan 2010 o 23:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodite niektora do materskeho centra? je tu vobec v michalovciach nejake? :confused:
6. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky aj vam stasny novyyy rok prajeem.....ja o chvilocku pojdemrodit a moja malickaa sa nechceotocit stale je koncom panvovymm vyzeraa to ai na cisasky .....rodila ste niektoraa cisarskym v humennom??
8. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano :grinning: raz neplanovane, druhykrat planovane .
8. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevies ako to je ked je moja malick aotocena ritkou ci mi daju porodit normalne alebo sekciou?
8. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhe babo sa nechcelo otocit, takze preto sekcia. prvemu sa ani po dvoch vyvolavackach nechcelo na svet. :wink:
9. jan 2010 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, je to podla toho akeho mas porodnika. porod koncom panvovzm ide rodit aj prirodyene, aj ked je to risk....v dnesnej dobe sa radsej robi cisarskz, ale su porodnici ktori to odrodia aj prirodyene....ak mas dobreho porodnika, treba sa dohodnut.
9. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera, druhe babatko si mala dost skoro po tom prvom, slo by na cisarsky aj keby bolo otocene normalne...na prirodzeny porod by si mala byt po cisarskom aspon 2 roky..
9. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tu uz pisala ze mam vybaveneho doktora focka...on je primaaar v he na porodnici ---tak idem tam v pondelok tak sa skusim snim dohodnuut lebo uz je mala sanca ze sa otocii
9. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia, ono najlepsie by bolo, keby oba cisarovia neboli tak skoro po sebe, ale co uz :grinning: :grinning:
dokonca som si mohla vybrat aj termin, lebo v HN su planovane sekcie len 2 dni v tyzdni.
9. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera a ako jazva po cisaraku v pohode??ako dlho ta bolela???a mala si celkovu anestezu alebo spinal??
9. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok