Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lucia1212
1. feb 2010

martina 149 ano ja chodim k Filkorovi aj na poradnu a nemam s nim zle skusenosti,tak preto rozmyslam nad nim k pôrodu,ale je pravda,že ine je k nemu chodit na poradnu a ine byt pri pôrode

martina149
1. feb 2010

Lucia 1212 ja na Filkora nemôžem povedať nič zlé.Ja som pri ňom rodila a bol zlatý ešte aj so mnou srandoval a aj po pôrode sa zaujímal ako sa mám.Ale to mi ho vtedy vybavovala známa a teraz už naňho nemám žiadny kontakt.Ale pri ňom by som zase kľudne rodila.Ja sa len bojím tých nových v Michalovciach,že keby som išla aj tu tak natrafím na ktovie koho.

matka331
1. feb 2010

rejoice staci ti tehu knizka

martineckac
3. feb 2010

martina ja som rodila pri bubanovi v trebišove a bolo tam super, ja som už bola otvorená a malý bol už dosť veľký, tak si ma objednal 10 dní skôr. Ale nie je to pravidlo, že si objednáva.

martina149
3. feb 2010

Martineckac a môžem sa opýtať kedy si k nemu išla na vyšetrenie alebo kedy si mu volala?Predpokladám,že si nechodila k nemu na poradňu?

martineckac
4. feb 2010

martina ja som pri ňom bola na ultrazvuk v 23. týždni, robil mi aj 3d ultrazvuk a takisto v 31. týždni mi robil ultrazvuk a od 36. týždňa som už chodila k nemu na CTG a a takisto mi zase robil USG.

martina149
4. feb 2010

Martineckac počítam s tým,že si mu niečo aj dávala.Prosím Ťa keď môžeš koľko treba dať teraz lebo ja nemám ani potuchy ako je to teraz a kedy si mu dávala.Až po pôrode?Asi treba aj nejakú pozornosť ešte predtým nie?Aspoň si myslím.Ja mám taký blbý pocit,že len tak mu mám zavolať.Myslíš,že ma zoberie keď ma vôbec nepozná?

malka
4. feb 2010

ahojte maminy, tak toto som nasla v teme Februar 2010:

"guľkyyyyyyyyyyy mam nove newsky naša Matka 331 dnes rano o 8:35 porodila Barborku jej miery su 3500g a 50 cm "

matka331, srdecne gratulujem a malej Barborke prajem vela zdravia a radosti zo zivota a rodicom zas vela lasky a trpezlivosti 🙂

latvia
4. feb 2010

martina, tak verejne na forum by si o uplatkoch pisat velmi nemala 😉

matka331
11. feb 2010

ahojteee.....tak ja sa vam hlasimuz som doma vidiim ze ste info mali ...malka dakujme 🙂 s humenskov nemocnicou sa nad mieru spokojnaa a som rada ze som vas pocuvla a isla taam 🙂 cisarsky mi robil pavlovcin a stale sa chodil nam na pozerat super bolo ale doma lepsie 😉 a vy cotu novee?

malka
11. feb 2010

jeeee, ahoj matka, tak ty si uz doma, super, ako sa citis?
pozrela som si fotky malej barborky, je nadherna 🙂
citam, ze si bola spokojna s porodnicou, som tomu rada.
a jasne, ze domace prostredie je na nezaplatenie, aka je barborka, zatial je dobre babatko?
tak sa opatrujte a ozvi sa niekedy, ked ti to malicka dovoli 😉

matka331
12. feb 2010

ahoj malka.....citim sa dobre az na ten rez lebomatosku bolii ale da sa to vydrzat ....barborka je uzastne babetko ani neviem ze ju mam.... 🙂 ona sa napapaa prebalime a spinkaa mi aj 3h...tesiim sa....

nadhera
12. feb 2010

matka, gratulka 🙂 mala je krasna, vela zdravicka obom 🙂 ked som odchadzala z HN porodnice , dr mi vravela - do roka vas tu chcem opat vidiet, moja odpoved bola jednoznacna,ee, do roka som tam bola opat. Takze sa snaz aj ty. 😀 😀

matka331
13. feb 2010

nadhera dakujem .....joj neviem ci chcem ist druhy krat rodit ...... 😠 keby ze viem na isto ze pojdem rodit normalne a anie cisarskym tak ano ale inaac nie....

valia
15. feb 2010

Ahojte dievčatá,,, nevedeli by ste mi poradiť, či robia v mi spermiogram a keď hej, tak u koho:??

latvia
15. feb 2010

spermiogram by mal robit ktorykolvek gynekolog

kristina011
18. feb 2010

Ahojte všetky východniarky. 😵 😵 😵
Veľmi rada by som vás poprosila o podporu hlasovania v hudobnej súťaži Materských škôl na www.bezpecnaskolka.sk.
Ide o MŠ Dlhé nad Cirochou, ktorá ako jediná z najbližšieho okresu sa do súťaže prihlásila. Prosím, stačí im poslať hlas. My rodičia z tejto škôlky by sme radi pre naše detičky aj modré z neba zniesli.
Preto prosíme o podporu.
Veľké ĎAKUJEM. 😎

matka331
20. feb 2010

kristina uz som zahlasovala dufam ze aj ten moj jeden hlas vam pomoze 🙂

jankaat.
21. feb 2010

ahojte..ja som tu veelmi dlho nebola..

matka gratulujem k malickej🙂 pozerala som fotky je rozkosna🙂

matka331
21. feb 2010

dakujem janka....

janulqa07
22. feb 2010

ahojte mozete mi pomoct? kde a za kolko v mi robia 3D?

cleo55
22. feb 2010

janulqa07! robia ho v nemocnici hned na prizemi vlavo!treba sa tam telefonicky objednat!ked pojdes paru stranok dozadu tak tam dievcata davali link na tel.cislo! cena je podla toho kolko fotiek a videa chces!ale priblizne od tych 30eur!

janulqa07
22. feb 2010

cleo dakujem 😉

katka16
23. feb 2010

ahojte! citam,ze kazdy ide radsej do He rodit,je to take zle v mi?

matka331
24. feb 2010

katka podla mna to tam bolo zle stale ...a teraz ked poodchadzali doktory je to este horsie

zdenkam
24. feb 2010

matka331 gratulujem k dcerke.
Tak nam sa to krati. O mesiac letime domov do Michaloviec na 1O dni.
Ozaj babenky davali ste si niektora robit tehotensku fotografiu. Ja sa a to chystam, som si dohodla fotografa. Nie je to lacna zalezitost, ale zas zostane to navzdy.

A 23. 3. mam dohodnuty ten ultrazvuk 3D v Michalovskej nemocnici. Ale to ma este tu caka 1.3. ultrazvuk v 20tt tehotenstva. Joooj, sa tak na to vsetko tesiiiiim.

janulqa, chces ten telefon? Ja som sa objednavala zo zahranicia. Prve co sa ma pytali, ze ktory doktor ma doporucil. Sranda, tak som ich musela uviest do obrazu, ze ziaden doktor, ze priletim do sr, tak si to chcem dat. Velmi mila pani tam bola, dohodli sme sa.

Kristina001 v Kamenici nad Cirochou, mam spoluziacku zo strednej, prave v januari porodila druhe dietatko. Idem vam za tu skolku zahlasit. 😉

jankaat.
24. feb 2010

zdenka a v mi si si dohodla fotografa??.. ktoreho? 🙂a mas pravdu to ti ostane navzdy🙂 krasne spomienky🙂

zdenkam
24. feb 2010

matka ja si cisak pochvalujem, krasny maly rez 11 cm len klipsy a do 5 dni som uz bola doma a v plnej parade fungovala a o maleho som sa tiez hned starala, lebo som ho mala in room. Tu sa to inak nerobi.

Ale kvoli bolestiam pred nim a kontrakciam 28 hodin so vsim vsudy aj zvracanim som sa zaprisahala ze uz druhykrat rodit nejdem. Vydrzalo mi to 2 roky. 🙂 A v juli budem zas rodit ak Boh da. Ale mna kvoli abnormalnej maternici caka planovany cisarsky rez, takze uz aspon nemusim zazivat tie strasne bolesti. Si pridem, reznu si a sup mam babo na svete. Jak si to lahko predstavujem, ze?

matka331
25. feb 2010

zdenka..dakujem ....vies co ze uz aj mne je dobre uz ma nic neboli po cisarskom,necitim ani tu jazvu ale vo vnutri citim asi tu pozosivanu maternicu mozem to citit??tie klipsy su take pliesky???ak ano tak aj ja som to tak mala a ta jazva vyzeraa dobre mam tamlen taku ciarku ...drzim ti palcenech ti tehotenstvo rychlo zbehne takako mne a nech sa ti narodii krasnucke ale hlavne zdravucke babetko 🙂

zdenkam
26. feb 2010

ano ano, klipsy to su take pliesky.Strasne to vyzera ale . Mne sa z toho dvihal zaludok, neznasam pohlad na krv, omdlievam pri nej /cintlavka som/.

Matka, tak neviem, ci to mozes citit, ale cosi ciitit mozes, napr. ja som mala taky pocit, ze sa nesmiem prepinat - sily, lebo som citila take akoby sa nieco chcelo natiahnut a nejde to.
Ale nechcem aby tehu rychlo zbehlo, lebo ak ma byt toto nase posledne babo, tak si to chcem co najdlhsie uzivat. Navyse sa citim cela radostna a happy jak si to naplno vychutnava. Ale to dietatko, to prosim Boha,nech bude zdrave. To chceme vsetke maminky.

Jankaat, ano v Mi som si ho dohodla, zatial komunikujeme len mailom, ze mam zavolat hned ked priletim. Pockat, kuknem do mailu o koho ide. LUdo Foldy, na nete je na www.artfotograf.sk

Mate nejake skusenosti s jeho fotenim? Ak ano, sem s nimi. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre