• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

rejoice gratulujem,to je super,ja este stale cakam a cakam... :wink:
jankaat o kolkej ti dneska vyhovuje? ja este pojdem s manzelom na obedik a okolo 12tej uz mam cas.vonku pred zemplinom sa mozme stretnut, ja budem mat oblecene cierne adidas teplaky,a mam velke brucho :grinning:. len napis o kolkej ti to vyhouje,cakam kym neodpises,ok?cau
8. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mam ist na vysetrenie plod.vody....co tam budu so mnou robit? dakujem za odpoved
8. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reioce- tak ty si bola este v piatok na vysetrenie,ze? uz viem,ze ktora si..mala si cierny pulover a spolu sme isli aj donutra...nebola som si ista..este raz ti gratulujem k malej,vela zdravicka vam prajem.
8. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som dopoludnia nemohla dostat na mk prepac :pensive: uz to nechame tak teraz... potom sa stretneme ked uz budes mat babatko pri sebe :slight_smile:
8. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rejoiced krasne gratulujem pokladiku a nech ste zdravi a mliecko tecie ako ma. A pekne nech mala rastie a nosi vam len radost. Pekna velka bambulka sa vam narodila.

13 dni a letime do Mi. Uz mi mamina aj zubara dohodla a nasi kupili listok na vlak. Ideme z ba do MI vlakom nocakom a lozko 1. trieda nech mame s Patrickom sukromie. Si to pochvalujem, sa vyspim a rano mozem hned zacat novy den bez dospavania. Len som zvedava ako casto budem chodit na to wecko, tak som chcela lozko v kupe blizko wecka, nech nenechavam sameho v kupe dlho. SA bojim. Ako uz som to tak robila, ale clovek nikdy nevie. Tie lozka su neni pristupne verejnosti, ktora v nich necestuje.

Kukam ze v 'Sr stale kosa. No hroza a ja som sa tesila na jar. Tu uz mame jar.
8. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem vás poprosiť o radu. Vyberám si medzi Dr. Komanickou a Dr. Gombošovou pre moju maličkú. Neviete mi poradiť. Nemáte niektorá skúsenosť?
10. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halóóóóó tu už nikto nechodí?
12. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka urcite Gombosovu. Je aj homeopatka. A je velmi sympaticka a ochotne poradi cez telefon.
12. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu chodim dost casto,len nikto nic nepise :slight_smile: a doktorky tu nepoznam,som tu len 2roky v mi...takze diky za radu :wink:
12. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skolara ďakujem za radu. Takú potrebujeme. Ako prvýkrát mamina budem určite veľa stresovať. takže rady cez telefón sa zídu. :grinning: Aj Ty ju máš? Teda Tvoja malá?
12. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ako dieta chodila ku komanickej :slight_smile: bola taka neutral, nic vazne mi nebolo, takze neviem posudit ci bola extra dobra.o gombosovej som pocula toho vela, vraj velmi dobra
13. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj latvia tak to je dobre. A blahoželám k pevnému zdraviu.
13. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dakujem.
budes rodit v michalovciach?
14. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj latvia. To v žiadnom prípade. Budem rodiť v Ke v novej. Tu som ležala v 17tt a bola to hrôza. Mohla by som o tom písať, ale to je skôr na zaplakanie. Nie je tu pri kom rodiť.
14. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tu stala chodiim ale malo piseme musime to rozbehnuuuut :grinning: :grinning: :grinning: mojej malickej sa zapalila rucka po ockovani tbc mato skaredee ale doktornam doniesoldnes framikoin zasyp tak dufam ze to bude breeee....aleaj ju boli ta rucka chuda moje
14. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, tak niecim skus chladit, bude menej boliet..

marcelka :slight_smile: len som sa pytala, nepredpokladala som pozitivnu odpoved :wink: pocula som ze co sa tyka porodnice a celkovo gyn., tak je to na zavretie..
14. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka to mi je ľúto. Nech vám je čím skôr lepšie.

latvia to je v poriadku. Kľudne sa pýtaj. Ty máš dieťa? V linke nemáš nič, tak neviem. :sweat_smile:
14. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja sa pripájam a čo sa týka MI pôrodnice tak súhlasím je to tam teraz o ničom,ale že vraj tam majú niečo modernizovať neviem čo,ale že vraj už kúpili polohovacie kreslo.Ale myslím,že to je málo na lákanie rodičiek.
14. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalovska nemocnica potrebuje hlavne lekarov:wink:
14. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď práve tak som to myslela,že vybavenie môže byť akékoľvek keď niet personálu a tí čo ostali(napr.Dr Filkor)sa roztrhať nemôžu.
14. mar 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina ved on je tam momentalne jediny schopny lekar.. a aj on je len clovek..
a ostatni lekari nestoja za nic,,
14. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasím a práve preto sa aj ja chystám rodiť inde nie tu a pritom predtým som mala oba pôrody v MI ale to ešte bola stará zostava lekárov.Ja som sice už treťorodička,ale nejako nemám odvahu ísť tu.
14. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka, hej, mam 8 mesacneho krpca :slight_smile:

MI porodnica vraj dostala novy ultrazvuk a to kreslo a este lakaju na aromaterapiu pri porode....ale tiez ma viac zaujima zlozenie osadenstva nez pristroje...
14. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalovskej nemocnici by sa trebalo pozbierat cim skor lebo strasnee reci o nej kolujuu no bohuzial aj pravdivee :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola v nemocke akurát, keď lekári končili. Prijímal ma lekár po jednej atestácií. Najprv ma presviedčal ako preháňam, akeď som mu povedala čo mám za sebou, tak ma nazval vysoko-rizikovou pacientkou. No kartu vypisoval hodinu a aj to zle. Pri vizite som primára informovala ja o vyšetreniach, lebo ten kretén držal kartu a nebol schopný ju ani otvoriť. A správal sa ako... Ráno pri ultrazvuku som nevedela či sa mám smiať, alebo plakať. Sami nevedeli čo tam videli (samozrejme okrem malej). Takže tu najviac potrebujú lekárov odborníkov s praxou a správnym prístupom k pacientkam. Potom potrebujú nielen kúpiť ultrazvuk a ďalšie veci potrebné k pôrodu, ale aj opraviť nemocnicu z vnútra aj z vonka. To všetko je potrebné. A aj možnosti pri pôrode. To je môj názor.
14. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochybujem ze sa michalovska nemocnica pozbiera niekedy.. tomu neveri uz nik..
ludia dost hucia na lekarov na sestricky.. ale pracovat v takych podmienkach ake su v mi nemocnici je fakt nemozne..
vsetko je vec penazi ktore v mi nemocnici nie su..

pracuje mi tam teta.. a pracovala aj mama cize viem o tom svoje..
14. mar 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peniaze aj su, len si ich rozdeluje par ludi.... :rolling_eyes:
15. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem, že aj pre personál je to ťažké. Ale pacientky by si to nemali odnášať. Ja pracujem v hypermarkete. Tí čo patria podo mňa, si nikdy neodnášali to, aký nátlak bol na mňa. Informovala som ich a dosť. Radšej som potiahla nadčas a ešte im pomohla, lebo veľa toho bolo aj na nich. A zákazníci odo mňa nikdy nevedeli čo sa deje v tzv. zákulisí. A tak by to malo byť aj v nemocnici. Predsa len tie pacientky potrebujú oporu a nie ďalší stres. Veď pre srandu tam neležia. Nevravím, že sa nestane, že príde čerstvo vytočený lekár či sestrička. Ale iba raz. Nie každú chvíľu.
15. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka, jasne, lekari a sestricky by mali byt mili, o tom niet pochyb...len tvoj priklad je trosku z ineho uhla.....zdravotnikov castokrat stvu a vytacaju samotni pacienti....to je akoby tvoji podriadeni ta furt niecim vytacali, pripadne ti kecali do tvojej roboty...urcite by si im to nedovolila....v dnesnej dobe sa pacient castokrat chova k zdravotnikom ako k sluhom, a uz nehovorim o tych ktori si nastuduju "medicinu" z internetu a presviedcaju lekara ze oni to vedia lepsie..
15. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia, nemyslela som to tak. Ja som so svojimi problém nemala. Stačilo povedať nech si to skúsia. Ja viem, že lekárov vytáčajú najviac pacienti. A preto som písala, že sa samozrejme stane, že personál príde vytočení. Ale to sa stane. Len ten kretén v nemocnici sa ku mne správal ako ... A na toto som narážala. Neštudujem ani pôrod. Načo. Lekár mi povie čo mám vedieť. Niekto si vypracúva pôrodný plán. Načo. Lekár vie čo ma robiť aby v krízovej situácií zachránil mňa aj malú. Ja to neviem. Len nech informujú. A nie prídu ako keby si im zjedla raňajky a ani Ti nepovedia, čo sa stalo. Vieš, mne za týždeň ležania v Mi nemocnici nikto nebol schopný vysvetliť, prečo som vlastne krvácala. Až som sa potom pýtala Dr. Fantazírovej a ona mi to vysvetlila. Ona tam bola najzlatšia. A aj to že už môžem ísť domov som musela zhodnotiť sama. A na našej izbe to musela každá.
15. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok