Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

katka16
8. mar 2010

rejoice gratulujem,to je super,ja este stale cakam a cakam... 😉
jankaat o kolkej ti dneska vyhovuje? ja este pojdem s manzelom na obedik a okolo 12tej uz mam cas.vonku pred zemplinom sa mozme stretnut, ja budem mat oblecene cierne adidas teplaky,a mam velke brucho 😀. len napis o kolkej ti to vyhouje,cakam kym neodpises,ok?cau

katka16
8. mar 2010

zajtra mam ist na vysetrenie plod.vody....co tam budu so mnou robit? dakujem za odpoved

katka16
8. mar 2010

reioce- tak ty si bola este v piatok na vysetrenie,ze? uz viem,ze ktora si..mala si cierny pulover a spolu sme isli aj donutra...nebola som si ista..este raz ti gratulujem k malej,vela zdravicka vam prajem.

jankaat.
8. mar 2010

katka ja som dopoludnia nemohla dostat na mk prepac 😔 uz to nechame tak teraz... potom sa stretneme ked uz budes mat babatko pri sebe 🙂

zdenkam
8. mar 2010

Rejoiced krasne gratulujem pokladiku a nech ste zdravi a mliecko tecie ako ma. A pekne nech mala rastie a nosi vam len radost. Pekna velka bambulka sa vam narodila.

13 dni a letime do Mi. Uz mi mamina aj zubara dohodla a nasi kupili listok na vlak. Ideme z ba do MI vlakom nocakom a lozko 1. trieda nech mame s Patrickom sukromie. Si to pochvalujem, sa vyspim a rano mozem hned zacat novy den bez dospavania. Len som zvedava ako casto budem chodit na to wecko, tak som chcela lozko v kupe blizko wecka, nech nenechavam sameho v kupe dlho. SA bojim. Ako uz som to tak robila, ale clovek nikdy nevie. Tie lozka su neni pristupne verejnosti, ktora v nich necestuje.

Kukam ze v 'Sr stale kosa. No hroza a ja som sa tesila na jar. Tu uz mame jar.

marcelka82
10. mar 2010

Ahojte. Chcem vás poprosiť o radu. Vyberám si medzi Dr. Komanickou a Dr. Gombošovou pre moju maličkú. Neviete mi poradiť. Nemáte niektorá skúsenosť?

marcelka82
12. mar 2010

Halóóóóó tu už nikto nechodí?

skolara
12. mar 2010

Marcelka urcite Gombosovu. Je aj homeopatka. A je velmi sympaticka a ochotne poradi cez telefon.

katka16
12. mar 2010

ja tu chodim dost casto,len nikto nic nepise 🙂 a doktorky tu nepoznam,som tu len 2roky v mi...takze diky za radu 😉

marcelka82
12. mar 2010

skolara ďakujem za radu. Takú potrebujeme. Ako prvýkrát mamina budem určite veľa stresovať. takže rady cez telefón sa zídu. 😀 Aj Ty ju máš? Teda Tvoja malá?

latvia
13. mar 2010

ja som ako dieta chodila ku komanickej 🙂 bola taka neutral, nic vazne mi nebolo, takze neviem posudit ci bola extra dobra.o gombosovej som pocula toho vela, vraj velmi dobra

marcelka82
13. mar 2010

ahoj latvia tak to je dobre. A blahoželám k pevnému zdraviu.

latvia
14. mar 2010

😀 dakujem.
budes rodit v michalovciach?

marcelka82
14. mar 2010

Ahoj latvia. To v žiadnom prípade. Budem rodiť v Ke v novej. Tu som ležala v 17tt a bola to hrôza. Mohla by som o tom písať, ale to je skôr na zaplakanie. Nie je tu pri kom rodiť.

matka331
14. mar 2010

aj ja tu stala chodiim ale malo piseme musime to rozbehnuuuut 😀 😀 😀 mojej malickej sa zapalila rucka po ockovani tbc mato skaredee ale doktornam doniesoldnes framikoin zasyp tak dufam ze to bude breeee....aleaj ju boli ta rucka chuda moje

latvia
14. mar 2010

matka, tak niecim skus chladit, bude menej boliet..

marcelka 🙂 len som sa pytala, nepredpokladala som pozitivnu odpoved 😉 pocula som ze co sa tyka porodnice a celkovo gyn., tak je to na zavretie..

marcelka82
14. mar 2010

matka to mi je ľúto. Nech vám je čím skôr lepšie.

latvia to je v poriadku. Kľudne sa pýtaj. Ty máš dieťa? V linke nemáš nič, tak neviem. 😅

martina149
14. mar 2010

Ahojte aj ja sa pripájam a čo sa týka MI pôrodnice tak súhlasím je to tam teraz o ničom,ale že vraj tam majú niečo modernizovať neviem čo,ale že vraj už kúpili polohovacie kreslo.Ale myslím,že to je málo na lákanie rodičiek.

jankaat.
14. mar 2010

michalovska nemocnica potrebuje hlavne lekarov😉

martina149
14. mar 2010

No veď práve tak som to myslela,že vybavenie môže byť akékoľvek keď niet personálu a tí čo ostali(napr.Dr Filkor)sa roztrhať nemôžu.

jankaat.
14. mar 2010

martina ved on je tam momentalne jediny schopny lekar.. a aj on je len clovek..
a ostatni lekari nestoja za nic,,

martina149
14. mar 2010

Súhlasím a práve preto sa aj ja chystám rodiť inde nie tu a pritom predtým som mala oba pôrody v MI ale to ešte bola stará zostava lekárov.Ja som sice už treťorodička,ale nejako nemám odvahu ísť tu.

latvia
14. mar 2010

marcelka, hej, mam 8 mesacneho krpca 🙂

MI porodnica vraj dostala novy ultrazvuk a to kreslo a este lakaju na aromaterapiu pri porode....ale tiez ma viac zaujima zlozenie osadenstva nez pristroje...

matka331
14. mar 2010

michalovskej nemocnici by sa trebalo pozbierat cim skor lebo strasnee reci o nej kolujuu no bohuzial aj pravdivee 😀 😀 😀

marcelka82
14. mar 2010

Ja som bola v nemocke akurát, keď lekári končili. Prijímal ma lekár po jednej atestácií. Najprv ma presviedčal ako preháňam, akeď som mu povedala čo mám za sebou, tak ma nazval vysoko-rizikovou pacientkou. No kartu vypisoval hodinu a aj to zle. Pri vizite som primára informovala ja o vyšetreniach, lebo ten kretén držal kartu a nebol schopný ju ani otvoriť. A správal sa ako... Ráno pri ultrazvuku som nevedela či sa mám smiať, alebo plakať. Sami nevedeli čo tam videli (samozrejme okrem malej). Takže tu najviac potrebujú lekárov odborníkov s praxou a správnym prístupom k pacientkam. Potom potrebujú nielen kúpiť ultrazvuk a ďalšie veci potrebné k pôrodu, ale aj opraviť nemocnicu z vnútra aj z vonka. To všetko je potrebné. A aj možnosti pri pôrode. To je môj názor.

jankaat.
14. mar 2010

pochybujem ze sa michalovska nemocnica pozbiera niekedy.. tomu neveri uz nik..
ludia dost hucia na lekarov na sestricky.. ale pracovat v takych podmienkach ake su v mi nemocnici je fakt nemozne..
vsetko je vec penazi ktore v mi nemocnici nie su..

pracuje mi tam teta.. a pracovala aj mama cize viem o tom svoje..

latvia
15. mar 2010

peniaze aj su, len si ich rozdeluje par ludi.... 🙄

marcelka82
15. mar 2010

Ja viem, že aj pre personál je to ťažké. Ale pacientky by si to nemali odnášať. Ja pracujem v hypermarkete. Tí čo patria podo mňa, si nikdy neodnášali to, aký nátlak bol na mňa. Informovala som ich a dosť. Radšej som potiahla nadčas a ešte im pomohla, lebo veľa toho bolo aj na nich. A zákazníci odo mňa nikdy nevedeli čo sa deje v tzv. zákulisí. A tak by to malo byť aj v nemocnici. Predsa len tie pacientky potrebujú oporu a nie ďalší stres. Veď pre srandu tam neležia. Nevravím, že sa nestane, že príde čerstvo vytočený lekár či sestrička. Ale iba raz. Nie každú chvíľu.

latvia
15. mar 2010

marcelka, jasne, lekari a sestricky by mali byt mili, o tom niet pochyb...len tvoj priklad je trosku z ineho uhla.....zdravotnikov castokrat stvu a vytacaju samotni pacienti....to je akoby tvoji podriadeni ta furt niecim vytacali, pripadne ti kecali do tvojej roboty...urcite by si im to nedovolila....v dnesnej dobe sa pacient castokrat chova k zdravotnikom ako k sluhom, a uz nehovorim o tych ktori si nastuduju "medicinu" z internetu a presviedcaju lekara ze oni to vedia lepsie..

marcelka82
15. mar 2010

latvia, nemyslela som to tak. Ja som so svojimi problém nemala. Stačilo povedať nech si to skúsia. Ja viem, že lekárov vytáčajú najviac pacienti. A preto som písala, že sa samozrejme stane, že personál príde vytočení. Ale to sa stane. Len ten kretén v nemocnici sa ku mne správal ako ... A na toto som narážala. Neštudujem ani pôrod. Načo. Lekár mi povie čo mám vedieť. Niekto si vypracúva pôrodný plán. Načo. Lekár vie čo ma robiť aby v krízovej situácií zachránil mňa aj malú. Ja to neviem. Len nech informujú. A nie prídu ako keby si im zjedla raňajky a ani Ti nepovedia, čo sa stalo. Vieš, mne za týždeň ležania v Mi nemocnici nikto nebol schopný vysvetliť, prečo som vlastne krvácala. Až som sa potom pýtala Dr. Fantazírovej a ona mi to vysvetlila. Ona tam bola najzlatšia. A aj to že už môžem ísť domov som musela zhodnotiť sama. A na našej izbe to musela každá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre