Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
8. okt 2007

ahojte baby. Vcera som sa neozyvala, lebo sme mali navstevu, potom sme skocili na hokej a potom do restiky. Drahy zarezervoval v mojej oblubenej. Normalne nam zapalili sviecku, prestreli broskynovy obrus(mali sme taku vyzdobu na svadbe) uz som sa bala, ze zacnu aj spievat 😀
Testik som mu ukazala po vecery. Ciarocku sice je slabucka, ale hned ju videl aj drahy. Tak tam naozaj je. Mrcha by mala prist v stredu tak pockam s dalsim testikom. Teplotka na BT mi stupa, bolia ma prsia a brusko. Nechcem sa zatial predcasne tesit, ale myslim.... 🙂 Drzte prsteky

mory
8. okt 2007

mimus no super tak drzim palcekyyyyyyyy........ 😵
no a ked ju tam videl tak tam asi je 😅 keby tam nebola tak by nevidel 😀
a jaka bola reakcia ked to uvidel? 🙂

mimus
8. okt 2007

povedala som mu, ze to zatial este stale neberiem ako pozitivny test, tak nech sa este velmi netesi, ale i tak bolcely vecer on ako babo 🙂 sa len tulil a pusinkoval kazdu minutku. No uvidime v stredu, ako to vyjde. Hovorim nechcem to velmi prezivat, co ak tam stale nebudu tie dve ciarocky

mory
8. okt 2007

mimus ked si tehu tak kazdym dnom bude ciarka viditelnejsia 😉 vlastna skusenost jooooj keby som mala pocitat kolko testov som si ja robila 😀

bubenko
8. okt 2007

mory kolko? 😀 😀 😀 😀 😀
mimus tak to sa velmi tesim!!!!! Dufam, ze si ozaj tehotna, viem si predstavit vasu radost ale aj tu neistotu. ked som si robila prvi test ja, tiez tu druhu ciarku nebolo az tak silno vidiet, preto sme to s manzelom najprv brali z rezervov ajked sme sa tesili, potom som si urobila este dalsie dva testy, ale nie hned, druhy na dalsi den a treti az o par dni, tak som isla k doktorke nech mi to potvrdi vysetrenim, ale ona len ze ak som si robila tri testy a vsetky boli pozit. tak urcite som a obiednala ma o tri tyzdne ku midwife, dovtedy sme nevedeli ci naozaj alebo nie. Ked som potom isla k tej midwife, tiez ma nikto nevysetroval len mi odmerali tlak, vypisali sme kartu a odvazili ma. Na isto sme to vedeli az o dalsie 4 tyzdne kedy som v tretom mesiaci isla prvi krat na ultrazvuk, tam sme si uz boli ozaj isty, az mi slzy tiekli ked som videla toho drobca v mojom brusku 😀
velmi ti to prajem, ja to mam uz za par a nemozem sa dockat!

malka
8. okt 2007

ahojte babule,
nejako dnes nestiham citat MK, mojej malej potvorke sa nechce spat, tak sa zabavame 🙂

k tym tehot.testom, ja som si urobila iba jeden jediny, a to na 7 den po vynechani mrchy a hned sa ukazali krasne dve ciarocky, takze netrebalo viac testovat.
v tom case sme boli doma na sk, tak som si to nechala potvrdit aj lekarkou,ktora mi urobila krvne testy, takze do uk som za gp isla uz ako jasna tehulka v 5 tt 😉
prvy usg som mala v 12 tt a druhy v 20 tt a v 25 tt som isla domov, lebo som chcela rodit doma.

bubenko, pekne sa ti to krati, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a nech mas na porod iba krasne spomienky 😉

mimus, vyzera to nadejne 🙂 , tesim sa s tebou

mory, ty uz pracujes? malu eliu davas azda do skolky?

mimus
8. okt 2007

no to ma serie, ze tu v uk veria testom a nerobia nic az do toho prveho usg. Kedy si ty mala prvy usg v uk bubenko?
Este aj ked idem k GP tak niekedy cakam az 2 tyzdne kym mam termin

mory
8. okt 2007

tak zeny to tam mate vazne odveci 😖 u nas sa chodi na prve sono v 6-8tt aby sa zistilo ci vobec bije srdiecko a potom v 11tt myslim sa meria obvod sije ci co a potom v 12tt sa ide na velku prehliadku kde sa da zistit co to bude 😉 a potom podla potreby co doktor povie ale chodi sa casto aj bez toho aby doktor povedal.

malka ja pracujem uz od 3 mesiacov 😠 u nas je to tak,materska je platena len 3 mesiace a musis sa vratit do roboty,ale zvykla som si skoro a hlavne sa malej v jasliach velmi paci takze je to v pohode 😉

bubenko
8. okt 2007

ja som sa prvi krat dostala ku midwife ked som bola asi v 8tt a v 12tt som isla prvi krat na ultrazvuk, az vtedy sme si boli isty. Dalsi ultrazvuk som absolvovala na konci piateho mesiaca tam nam aj povedali ze to bude dievcatko. Chcela som ist este neskor, aby sme si boli isty ze je malinka v poriadku ale povedali nam ze nieje dovod kedze moje tehotenstvo prebieha dobre a nemam ziadne problemy-testy boli v poriadku. Onedlho ju uz uvidim, velmi sa tesim 😀

bubenko
8. okt 2007

malka aj ja som najprv chcela rodit doma ale nakoniec som si to rozmyslela, tak uvidime ako to tu bude. Pomoct pride svokra, aspon nebudeme na tie zaciatky sami 😅

mory
8. okt 2007

bubenko no sak uz by si mohla teoreticky aj porodit 😀

mimus
8. okt 2007

Myslim, ze sa tu uz dnes neobjavite, tak prajem vam dobru nocku 🙂 ja este mam pred sebou dalsie 2 hodinky v praci, no uz teraz zaspavam.

mory
9. okt 2007

mimus kedy si robys dalsi testik? 🙂
bubenko tej mojej kamoske rano odtiekla voda takze by mala dnes porodit jooooj tak sa tesim a este aj na svadbu ideme vecer tak budeme dvojnasobne oslavovat 😀 odfotim ho potom a ukazem vo svojom albumiku 😉

mimus
9. okt 2007

ahojte. Testik som skusila dnes. Zase // ale ta druha este stale je slabsia. No je zase silnejsia ako bola v nedelu. Zajtra by mala prist mrcha tak ak nepride tak urobim testik vo stvrtok. Dufam, ze tam uz budu poriadne ciariska 😀 Na letaciku sice pise, ze aj ked je ciarka slabsia si tehotna, ale i tak si pockam a zacnem sa tesit na 100% az tam budu poriadne// a mrcha nedojde. Teplotky na BT sa tiez krasne drzia 🙂
bubenko aj my sa s tebou tesime na Sarah. Ako budes rodit? Nemas poziadavky ako do vody......

mory
9. okt 2007

mimus parada tak ja som si uz na 100% ista ze si tehu a prajem ti krasne tehotenstvo,vela zdravia a stastia a tesim sa s tebou 😵

bubenko
9. okt 2007

mory dala si nove fotecky co? tak sa elia smejka ako ty a uz su tam aj nejake zubky 😀 a mory je velky frajer 😎 mas daco nove?
mimus aj ja si myslim ze si tehotna, moje ciarky tiez neboli velmi silne ved som ti pisala, tak sa drz-hlavne nech ste zdravucky. Ja uz nepochybujem, ak urobis aj treti daj hned vediet.
rodit by som chcela klasicky, ziadne mimoriadne poziadavky nemam, akurat tak mozno epiduralku si budem pytat, ved uvidim ako to bude prebiehat, musim sa priznat ze aj sa bojim ale viac sa tesim na Sarah a tak na ten porod tak nemyslim, snazim sa byt silna. Po porode vam dam vediet ako to vsetko bolo, mozno to bude v pohode a mozno pridem o rozum a obratim porodnicu hore nohami. Ja si fakt nechcem predstavit aka je to bolest tie kontrakcie, ine porodili-musim aj ja, vsak mory? 😝

mimus
9. okt 2007

Tak to sa ti necudujem. Ja som uz dnes zahlasila, ze sa bojim rodit a to este ani nie som 100%-tna tehu 😀 Budeme na teba mysliet po cely cas, len musis dat vediet, ze ides na to 😉

skolara
10. okt 2007

Ahojte Michalovcanky
Som rada ze tu mame svoju temu.
Cele som vas precitala takze som v obraze.
😀
Bubenko drzim palce s porodom a Mimus tebe drzim palce aby si boja naozaj v tom. Dufam ze si 😉
Odteraz tu budem chodid jeeeeeej tesim sa 😝

mory
10. okt 2007

skolara vitaj 😉 odkial si? priamo z michaloviec? 🙂

mimus
10. okt 2007

vitaj skolara. Vidis mory ja som vravela, ze sa najde aj dalsia 😉 co sa k nam prida.
Babenky moje mrcha nikde, teplotka hore a testik zase // 😀 Ja som tehu!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

mory
10. okt 2007

mimuuuussssssssss tak sa s tebou tesiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm.......... 😵 😵
a uprav si tu snazilku na tehulku 😀 a tiez si konecne urob albumik 😉

malka
10. okt 2007

krasny den vam prajem,

mimus, no super, tesim sa s tebou, teraz sa pekne opatruj a rozmaznavaj 🙂

tiez ta vitam skolara 😉

mory, takze ta tvoja kamoska uz porodila, som si to precitala v januarovkach, parada.
to vcera si bola na svadbe? ako bolo?

mory
10. okt 2007

malka bolo perfektne,fakt ze uz davno som sa tak dobre nezabavila a hlavne sme sa citili s manzelom jak zaslobodna a tolko sme sa pusinkovali a celu noc tancovali no fakt sa nemozem vynachvalit 🙂 😉
malka preco neskocis aj ty do januaroviek? sak aj ty mas doma januarcatko 😉

anka
10. okt 2007

Ahojte Michalovcanky. Trosku som sem nakukla ja som tiez rodacka z Michaloviec no momentalne uz byvame v BA. Trosku som vas citala,
mimius - srdecne ti blahozelam k tehotenstvu tesim sa s tebou 😀

mory
10. okt 2007

anka cavko 😉 no super sa nam to tu rozbieha 😀 ako dlho si v blave? a kolko mas rokov? myslim ze vsetky sme tu viac-menej v rovnakom veku,a kde si byvala v MI? ja som strasne zvedava 😀

malka
10. okt 2007

mory, nie januarcatko, ja mam doma decembrovu babu. ale obcas si januarovky citam.
jak vam fajne bolo na tej svadbe,my sme naposledy boli pred rokom , ale to som uz mala riadne brusisko pred sebou, takze moc sme si nezatancovali, lebo aj nozky opuchali.
isla by som na nejaku, ale nic sa necrta 😒

ahoj anka.

mory, predpokladam, ze eliu uz davno prikrmujes, nemas s tym problem, spapa ti vsetko co jej navaris?
lebo ta moja mala potvorka vymysla co sa jedenia tyka.

mory
10. okt 2007

malka moja keby mohla tak zje aj tanier aj s lyzickou 😀 pazroska je to 😝 😀

bubenko
10. okt 2007

skolara vitam ta aj teba anka 😉
mimus tak vidis 😉 gratulujeeeeem 😀 , to je super a uz si nasa 😀 davaj teraz na seba pozor a pekne sa vytesuj je to skvela novina 🙂 , ozaj uz ste dali vediet domov? ako reagovali mamky?
mory tak ty si sa zabavila? no konecne, uz si potrebovala vypnut 😝 , som rada ze ste sa s Amosom tak bavili, asi by ste na take akcie mali chodit castejsie!
mory a kolko vazi mala pazroska? 😲

bubenko
10. okt 2007

joooooj, celu noc som zasa nespala, malinka sa len tocila a tocila, uz som myslela ze vide cez pupok 😝 , mimus tes sa 😀

mimus
10. okt 2007

diki bubenko 😀 neviem ci sa tesim 😉 na ten porod, ale tesim sa na babo. Nie doma sme to este nepovedali a ani nechceme. Ak to vydrzim a neprekecnem sa skor, tak to chceme urobit ako vianocne prekvapenie. Duifam, ze ich neporazi 😀 Ale nie, moja mamca sa bude urcite tesit, to skor ocino prekona sok. Aj ked mam uz 27 stale som jeho dievcatko. Svadbu rozdychaval cely tyzden 😀
anka vitam ta. Tak tak konecne nove tvare 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre