• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

mne ricinus nezabral :unamused: ale ladovala som sa nimi jak besna, lebo som si kupila 3 balenia :grinning:
matka, joooj, uz sa ti to bliiiizi :dizzy_face: :dizzy_face: trosku sa bat mozes, ale ono to pojde :wink: a homeo mozes brat hned po porode
3. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka držím silno palce.
Aj ja by som to mala najradšej za sebou. Ale ešte si počkám. A teda dúfam, že aj malá. :grinning: :grinning: :grinning: Ináč môj ocko sa narodil 9.4. tak som vravela že aj malá by mohla. Dedko by bol asi taký šťastný že až. :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v mi odporucam dr Filkora,pred tyzdnom sa mi narodilo prve dieta a dr Filkor bol strasne zlaty a na personal nemozem povedat ani jedno krive slovo
3. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Marcelka aj sa teším aj sa bojím,ale už by som to fakt mala najradšej za sebou.Najviac som zvedavá na maličkú,dúfam,že bude všetko v poriadku a aj tie posledné dni sú už asi najhoršie.Pripadám si už jak balón,bolia ma ruky,nohy a v noci už skoro vôbec nespím.Ale to nič všetko zvládneme len nech je všetko O.K.
3. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj. Všetko dobre dopadne. Maličká vám bude robiť obrovskú radosť. Ja si síce nepripadám ako balón, ale že chodím ako slon. :grinning: Budem na Teba silno myslieť.
3. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelka blahoželám. Ja budem mať Bálinta. Mala si aj epi? A ako pocity? Napíš viac. A na pôrodnú sálu si čo všetko potrebovala? Dávala si bábätku aj čiapočku? Alebo mu dali erarnu?
3. apr 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem vám všetkým príjemné prežitie sviatkov.
Martinka Ty už radšej vodu vynechaj. Ja ju tiež vynechám.
3. apr 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelka gratulujem aj ja a ja som tiež druhého syna rodila tu v MI pri Dr.Filkorovi a tiež môžem povedať,že bol veľmi zlatý.Takisto prajem všetkým príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov a neboj Marcelka moji chlapi ma zajtra polejú len voňavkou.Na vodu sa už teraz necítim.
3. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka ja nám voňavky nesedia od začiatku. Celé tehotenstvo žiadna. :frowning2: Takže som zakázala aj to. Netreba mi ďalšiu migrénu. Už som si ich užila až až.
3. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korbaaacik teda :wink:
4. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja babka minule dosla a doniesla malemu pleteny korbac :sweat_smile: ze nech ma nim vyplieska ...no ti poviem,, jak sa mu dostal do ruky, tak som bola cervena jak ma nim mlatil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ma len 8.5mesiaca :sweat_smile:
4. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda. To si bola červená od bolesti či od smiechu?
4. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj :grinning:
4. apr 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to si sa mala. A to nebola šibačka. Počkaj čo Ťa čaká zajtra. :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: skryjem sa? :grinning: moj otec len ofrka prstami vodou a inac nikoho nepustame. ale maly ma zajtra moze vyplieskat kolko chce :sunglasses: o rok ho uz vezmem a pojdeme na sibacky, aspon zarobime :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Správne. Na zarobky treba chodiť. :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie?? :grinning: kto odola malemu drobcovi s korbacom v ruke? :grinning: je to vyborny sposob jednorazoveho zarobku :sunglasses: a ani zdanit nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,no ako po Veľkej noci a po šibačkách a olievačkách? :slight_smile:
6. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olaaaaaaa :slight_smile:
u nas vsetko po starom, len som y preyierania pribrala kilo :angry: ale ked som neodolalaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bóóže ja svoje kilá už radšej ani nepočítam,som zvedavá či pôjdu tak rýchlo dolu jak šli hore :unamused:
6. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: nuz, mne to slo hore aj po porode :sweat_smile: az ma zacali boliet kolena tak som sa dala na chudnutie
6. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ....ja som tiez poculao trebisove len dobre veci a viem ze tam odysla aj fantazirova ...jasom tak isto rodila sekciou ...a infuzky mi davaali len v ten den ktory som porodila a na druhy den este jednu...mojamalicka mala vcera 2 mesiace je zlatucka velmi sa z nej tesiim ,,,,,,len akosi nemam cas ani sem pisat :slight_smile: aleaspon si vas sem tam preciiatm ..:slight_smile:
6. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okukla som fotecky :slight_smile: Barborka je rozkosnaaa :dizzy_face: a spinka v noci? ako sa mate?
6. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka 331 a ty si mala sekciu v spináli alebo v celkovej narkóze?A malinká je fakt rozkošná :slight_smile: :slight_smile:
6. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Matka, maličká je rozkošná. Prajem len všetko dobré - zdravie, radosť a šťastie.
6. apr 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...malicka je nas vytuzeny pokladik ...v noi spinka nadherne...priam ukazkovo napr:vcera vecer zaspinkala okolo 22:00 a zobudila sa atz v noci 03:20 dala som jej papat a spinkala az do 06:30 potom bola trosku hore ale spinka odpol osmej az do teraz ...pokladik :sweat_smile:
matka mala som sekciu vo spinaly velmi somsa bala ako to zvladnem ked budem pri vedomi ama budu rezat :grinning: :grinning: ale bolo to v pohode ani som neveda kedy a uz som to mala za sebou a vyhodou je toze ti hned ukazu malickuu....
marcelka dakujem ved aj vase babetka budu take rozkosnee.. :slight_smile:
7. apr 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Matka je super, že takto spinká. Je to naozaj pokladík. Dúfam, že moja nebude ako maminka celé tehu (nervózna a uplakaná).
7. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka... aj ja som pocas tehotenstva bola dot casto nevozna a uplakanaa :grinning: :grinning: alemalicka je kludnaa tak dufam ze j tvoja bude :slight_smile:
8. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok