Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
3. apr 2010

mne ricinus nezabral 😒 ale ladovala som sa nimi jak besna, lebo som si kupila 3 balenia 😀
matka, joooj, uz sa ti to bliiiizi 😵 😵 trosku sa bat mozes, ale ono to pojde 😉 a homeo mozes brat hned po porode

marcelka82
3. apr 2010

Martinka držím silno palce.
Aj ja by som to mala najradšej za sebou. Ale ešte si počkám. A teda dúfam, že aj malá. 😀 😀 😀 Ináč môj ocko sa narodil 9.4. tak som vravela že aj malá by mohla. Dedko by bol asi taký šťastný že až. 😀 😀 😀

zelka211
3. apr 2010

v mi odporucam dr Filkora,pred tyzdnom sa mi narodilo prve dieta a dr Filkor bol strasne zlaty a na personal nemozem povedat ani jedno krive slovo

martina149
3. apr 2010

Ďakujem Marcelka aj sa teším aj sa bojím,ale už by som to fakt mala najradšej za sebou.Najviac som zvedavá na maličkú,dúfam,že bude všetko v poriadku a aj tie posledné dni sú už asi najhoršie.Pripadám si už jak balón,bolia ma ruky,nohy a v noci už skoro vôbec nespím.Ale to nič všetko zvládneme len nech je všetko O.K.

marcelka82
3. apr 2010

Neboj. Všetko dobre dopadne. Maličká vám bude robiť obrovskú radosť. Ja si síce nepripadám ako balón, ale že chodím ako slon. 😀 Budem na Teba silno myslieť.

marcelka82
3. apr 2010

zelka blahoželám. Ja budem mať Bálinta. Mala si aj epi? A ako pocity? Napíš viac. A na pôrodnú sálu si čo všetko potrebovala? Dávala si bábätku aj čiapočku? Alebo mu dali erarnu?

marcelka82
3. apr 2010

Prajem vám všetkým príjemné prežitie sviatkov.
Martinka Ty už radšej vodu vynechaj. Ja ju tiež vynechám.

martina149
3. apr 2010

Zelka gratulujem aj ja a ja som tiež druhého syna rodila tu v MI pri Dr.Filkorovi a tiež môžem povedať,že bol veľmi zlatý.Takisto prajem všetkým príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov a neboj Marcelka moji chlapi ma zajtra polejú len voňavkou.Na vodu sa už teraz necítim.

marcelka82
3. apr 2010

Maťka ja nám voňavky nesedia od začiatku. Celé tehotenstvo žiadna. ☹ Takže som zakázala aj to. Netreba mi ďalšiu migrénu. Už som si ich užila až až.

latvia
4. apr 2010

korbaaacik teda 😉

marcelka82
4. apr 2010

latvia 😀 😀 😀

latvia
4. apr 2010

moja babka minule dosla a doniesla malemu pleteny korbac 😅 ze nech ma nim vyplieska ...no ti poviem,, jak sa mu dostal do ruky, tak som bola cervena jak ma nim mlatil 😝 a to ma len 8.5mesiaca 😅

marcelka82
4. apr 2010

No teda. To si bola červená od bolesti či od smiechu?

latvia
4. apr 2010

aj aj 😀

marcelka82
4. apr 2010

No tak to si sa mala. A to nebola šibačka. Počkaj čo Ťa čaká zajtra. 😀 😀 😀

latvia
4. apr 2010

😲 skryjem sa? 😀 moj otec len ofrka prstami vodou a inac nikoho nepustame. ale maly ma zajtra moze vyplieskat kolko chce 😎 o rok ho uz vezmem a pojdeme na sibacky, aspon zarobime 😀 😝

marcelka82
4. apr 2010

Správne. Na zarobky treba chodiť. 😀 😀 😀

latvia
4. apr 2010

no nie?? 😀 kto odola malemu drobcovi s korbacom v ruke? 😀 je to vyborny sposob jednorazoveho zarobku 😎 a ani zdanit nemusim 😝

marcelka82
5. apr 2010

😀 😀 😀

martina149
6. apr 2010

Dobré ránko,no ako po Veľkej noci a po šibačkách a olievačkách? 🙂

latvia
6. apr 2010

olaaaaaaa 🙂
u nas vsetko po starom, len som y preyierania pribrala kilo 😠 ale ked som neodolalaaaa 😝

martina149
6. apr 2010

Bóóže ja svoje kilá už radšej ani nepočítam,som zvedavá či pôjdu tak rýchlo dolu jak šli hore 😒

latvia
6. apr 2010

🙂 nuz, mne to slo hore aj po porode 😅 az ma zacali boliet kolena tak som sa dala na chudnutie

matka331
6. apr 2010

ahojte ....ja som tiez poculao trebisove len dobre veci a viem ze tam odysla aj fantazirova ...jasom tak isto rodila sekciou ...a infuzky mi davaali len v ten den ktory som porodila a na druhy den este jednu...mojamalicka mala vcera 2 mesiace je zlatucka velmi sa z nej tesiim ,,,,,,len akosi nemam cas ani sem pisat 🙂 aleaspon si vas sem tam preciiatm ..🙂

latvia
6. apr 2010

okukla som fotecky 🙂 Barborka je rozkosnaaa 😵 a spinka v noci? ako sa mate?

martina149
6. apr 2010

Matka 331 a ty si mala sekciu v spináli alebo v celkovej narkóze?A malinká je fakt rozkošná 🙂 🙂

marcelka82
6. apr 2010

Ahojte. Matka, maličká je rozkošná. Prajem len všetko dobré - zdravie, radosť a šťastie.

matka331
7. apr 2010

ahojte ...malicka je nas vytuzeny pokladik ...v noi spinka nadherne...priam ukazkovo napr:vcera vecer zaspinkala okolo 22:00 a zobudila sa atz v noci 03:20 dala som jej papat a spinkala az do 06:30 potom bola trosku hore ale spinka odpol osmej az do teraz ...pokladik 😅
matka mala som sekciu vo spinaly velmi somsa bala ako to zvladnem ked budem pri vedomi ama budu rezat 😀 😀 ale bolo to v pohode ani som neveda kedy a uz som to mala za sebou a vyhodou je toze ti hned ukazu malickuu....
marcelka dakujem ved aj vase babetka budu take rozkosnee.. 🙂

marcelka82
7. apr 2010

Ahojte.
Matka je super, že takto spinká. Je to naozaj pokladík. Dúfam, že moja nebude ako maminka celé tehu (nervózna a uplakaná).

matka331
8. apr 2010

marcelka... aj ja som pocas tehotenstva bola dot casto nevozna a uplakanaa 😀 😀 alemalicka je kludnaa tak dufam ze j tvoja bude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre