Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

martina149
8. apr 2010

Ahojte,tak ja už len dnes a zajtra idem,začína ma už pobolievať brucho a neviem z čoho to bude.Žeby zo strachu?

marcelka82
8. apr 2010

Ahojte.
Matka ďakujem dúfam.

Martinka neboj. Aj mňa pobolieva. Len neviem či je to rovnaká bolesť. Mne je dnes brutálna zima. Celá sa trasiem.

hanka000
8. apr 2010

Ahoj marcelka aj ja idem rodit do MI a som v 38tt.Spominala si,že si bola na pôrodnici a si sa čo to inforomovala,môžeš mi prosim ta povedat.je potrebne doniest si aj krem pre babo a tak isto aj navlhčene?

marcelka82
8. apr 2010

Ahoj Hanka. Blahoželám a silno držím palce. Pre bábo potrebuješ 40 jednorazových plienok, vlhčené obrúsky a krém. Ja si beriem aj čiapočku. Sestrička vravela, že dávajú erárnu, ale že keď ju dám do tašky nič sa nestane. Ja chcem mať maličkú pri sebe keď sa bude dať a nechcem aby chytila nejaký prievan. A čo sa týka vložiek ja som si kupovala v sanite a našťastie som trafila tie dobré. Vraj sú všelijaké. Tak ak si ich kupovala v sanite, pozri aby neboli z gázy. Obyčajné Lidie sú na pôrodnú sálu najlepšie. Tak mi povedali. Tie gázové ani neniesť. Vraj rýchlo pretečú. Ak máš ešte nejakú otázku, kľudne sa pýtaj. Ak budem vedieť, odpoviem. 😵 😵 😵

latvia
8. apr 2010

marcelkaaa, dnes je vonku horuco jak v auguste, chod sa prejst, bude ti teplooo 😉

marcelka82
8. apr 2010

Ahoj latvia. Bola som. Bolo super. Len Maxovi som nevzala vodu a ja som si nemala kde sadnúť a nevládala som to ustáť. 😒 Ale bolo nádherne.

latvia
8. apr 2010

ach, som zabudla v ktorom tyzdni uz si 🙂 ja som rodila v juli, a to bol hic jak dnes, potila som sa jak somarik 😎

marcelka82
9. apr 2010

latvia aj ja sa bojím horúčav. Ale čo už. Neplánované. Prišlo samo bez. Tak aj pôrod príde sám - dúfam. A dnes je zase pekne. Bola som sa dať ostrihať. Mám vyplatenú epi. Tak už dnes len vonku s Maxom a nič viac. Ja už tak na všetko kašlem. Som lenivá, unavená a vyzerám hrozne. Už mi to aj ľudia hovoria. ☹

latvia
9. apr 2010

😀 to verim, mne sa prestali zdravit, lebo ma nespoznali 😝 ale po porode bude fit raz dvaaaa, pojdes si zazumbovat a odreagujes sa 😉 mna boli cele telo, nemam kondicku

marcelka82
10. apr 2010

Ahoj. Prajem pekný víkend. Tak mi sme s Maxom zase sami doma. Ako vždy. ☹ A z nudy asi aj poupratujem. 😀 Čaká ma riadna rozcvička. Poutierať prach - behať hore-dole na stoličku. 🤐 Takže ak by som sa viac ako 2 dni neukázala, tak som v nemocnici a potom už iba dobré správy. 😀 😀 😀

hanka000
10. apr 2010

Ahoj marcelka,dakujem za info.Ja som si kupila tie velke vložky kotex,dufam,že su dobre.Ešte by som chcela info o nadštandardnej izbe, čo stoji,ale hlavne či maš babo po cely čas pri sebe.

marcelka82
10. apr 2010

Ahoj Hanka. Nie je začo. Nadštadadná izba stojí okolo 12€, toľko mi vravel doki a myslím, že tam môžeš mať bábo pri sebe. Istá si nie som. Len som počula, že ak chceš tak Ti bábo dajú na izbu. Ale naozaj si nie som istá. V utorok určite pôjdem na ozvy, tak sa ešte povypytujem. Ak Ťa ešte niečo zaujíma, tak napíš. V utorok dám info.

kavaapalma
10. apr 2010

a marcelka nahodou som sem zabludila a nasla som ta 😀 vies dobre,ze na teba myslim,nech to dopadne super...
ahojte kocky,sorry,ze som vam sem vtrhla do temy,no zvedavost mi nedala 😅 ,taj ja padam,ale este pridem,lebo som si vas citala a vyzera to zaujimavo...

marcelka82
10. apr 2010

Ahoj Jani. Viem, že na nás myslíš. Neboj dám vedieť.

kavaapalma
11. apr 2010

no ved zato,ked uz viem,ze je tu aj taka tema,tak sem pribehnem castejsie

latvia
11. apr 2010

hu huuuuu, kde ste vsetky? 🙂
ahoj kavaapalma, mas senza nick 😅 😎

marcelka82
11. apr 2010

Ahojte. Mne je dnes hrozne. Malá je od včera aktívnejšia než po iné dni. Cítim sa na zápchu a divný žalúdok. Aj kríže ma chytali tak som si radšej ľahla. Dáka som zoslabnutá.
Ale vám prajem, aby ste si nedeľu užili.

latvia
11. apr 2010

😕 chod si trosku oddychnut, ale ak to neprejde a bude ti horsie tak chod radsej na pohotovost...nepojdela si nieco tazke? alebo ti mala tlaci na zaludok?

marcelka82
11. apr 2010

Malá tlačí na žalúdok už niekoľko dní. Veľa ani nemôžem zjesť. ☹

marcelka82
11. apr 2010

Dnes som zjedla iba jogurt, polievku a troška tureckého medu s čokoládou bez orieškov.

latvia
11. apr 2010

uz len asi vydrzat kym slecna zavita na svet 🙂

latvia
11. apr 2010

mnam, turecky med by som si dala 🙂 nic sa uz do teba nezmesti? ani po troskach? aby si nam nevychudla 😉

marcelka82
11. apr 2010

No to už čakám. Tak možno aj preto je aktívnejšia. Alebo nie?

marcelka82
11. apr 2010

No ja jem po troške a potom zo mňa po menšej troške tlačí von cez ústa. Ale nemôžem povedať že zvraciam. Lebo to by šlo von všetko naraz.

latvia
11. apr 2010

😕 no, mozne je vsetko. ako si na tom? krcok makne? alebo s auz otvaras? tvrdne brusko? este tyzden vydrzat a uz by si mohla kludne rodit 😉

marcelka82
11. apr 2010

Doki už 2 týždne čaká, kedy sa začnem otvárať. Ale nič. Dnes mám tvrdšie bruško. Ale to je asi malá iba vytlačená. A ako zistím, či mäkne kŕčok? Ale dnes sa mi chodí horšie než inokedy.

latvia
11. apr 2010

v tehu knizke by si mala mat napisany bud nalez, alebo aspon CS(cervix skore)

marcelka82
11. apr 2010

Nevidím to poznačené. Možno to je to čo poznačil nečitateľne. 😒

latvia
12. apr 2010

ach, poslat do do prvej triedy na krasopis 😝 a mas tam aj nieco citatelne? 🙂

kavaapalma
12. apr 2010

nooo ten nick vznikol nahodou,lebo ak sme na dovci pri mori,tak oblubujem pit kafco v tieni pekne pod palmami 😀
inak latvia ty to velmi dobre poznas,ak sa smiem spytat si zdravotacka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre