Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
12. apr 2010

jj, som , pomozem v niecom?

mako5
12. apr 2010

ahojte ja som bola dr. Rocha ,ale dost bolestivo vysetruje.
potom som presla ,lebo som pocula ,ze je vraj velmi dobra dr.Fantazirova a som bola milo prekvapena s jej pristupom
pri nej som aj rodila a aj vdaka nej mam svojho jedineho milovaneho synceka 🙂

latvia
12. apr 2010

mako, zial, fantazirova uz v MI nepracuje 😒 tiez som na nu pocula dobre ohlasy..

ozqaj, kto vsetko pracuje v MI porodnici? Filkor je primar, a dalej? 😕

marcelka82
12. apr 2010

Ahojte. Mňa od včera trápi migréna - ťažká. Teraz chvíľu povolilo, ale noc bola príšerná. Dúfam, že je to posledná, ktorú so mnou maličká musí pretrpieť.
Latvia nič čitateľné. A je tu ešte nejaký ukrajinec, riaditeľ, Bálint a 2 ďalší z vonku. A sú tu takí mladí po jednej atestácií. Ale tí 😠

latvia
12. apr 2010

no, nic moc vyber 😝
na migrenu silne kafe s ibalginom alebo paralenom, malo by sa ti trosku ulavit..
a myslis asi exriaditela, ze? 😉 a ako sa vola ten ukrajinec? jedina nadej je vychovat spravne tych absolventov, nech sa daju na "dobry smer"...

marcelka82
12. apr 2010

No neviem či exriaditeľ. Keď som tam ležala, vraveli, že riaditeľ. Tak neviem. A neviem ani toho ukrajinca. Tí mladí, potrebujú najprv vedieť, čím tá žena prechádza, aby neboli takí odmeraní a hnusní. Aspoň poniektorí.

kávu nemôžem - v 18-tich som mala nábeh na porážku, tak mi zakázali. Len ma zachraňovali.

latvia
12. apr 2010

😕 no teda.....nebrala si vtedy HAK?
Ked mysli Kuchtu, tak ten je uz exriaditel...novy riaditel je Rohon, internista

tatranka111
12. apr 2010

ahojte baby ja len tak informatívne, že do nemocnice chodí aj dr. Holda, ale zdá sa mi, že len raz do týždna

latvia
12. apr 2010

a to je kto? 😕

marcelka82
12. apr 2010

Latvia myslím, že Kuchta. Keď som mala nábeh na porážku, tak mi dali nesprávne lieky a k tomu káva.

tatranka111
12. apr 2010

Holda má ambulanciu v Trhovišti a aj v Michalovciach pri nejakej strednej škole blízko autobusovej stanice. Je to moj gynekolog a je aj porodník

kavaapalma
12. apr 2010

Kuchta teraz zastupuje Zambovu v ambulancii na poliklinike,kde aj predtym robil...odkedy je ona na materskej este som tam nebola a ani tak skoro nepojdem,aj ked by mi trebalo spravit preventivku...niezeby nebol dobry ale radsej mam zenu lekarku
latvia ja som v pohode ale keby nieco tak som rada,ze si tu,poslem ti ip

latvia
13. apr 2010

ja by som tiez potrebovala nejakeho gyn...kto je v michalovciach najlepsi?

matka331
13. apr 2010

ahojte....aj u nas v sobranciach zastupuje zambovu kuchta

marcelka82
13. apr 2010

Ahojte. Tak som doma. Všetko je ok.

latvia ja odporúčam Bálinta. Nemenila by som ho.

Čo sa týka nadštandadnej izby, v Mi sú 2 typy. Dvojlôžková za 17€ a jednolôžková za 13€. Rozdiel je aj v tom, že na jednolôžkovej nie je wc. Ďalej bábo na požiadanie dajú mamičke na izbu, ale iba cez deň. O 21-ej ho vezmú a donesú až o polnoci na kojenie, aby si mamička oddýchla.Cez deň ho mamičke kedykoľvek na požiadanie ukážu. Berú ho tiež na kúpanie, ale mamička môže byť pri tom. Dúfam, že som na nič nezabudla. 😵

kavaapalma
14. apr 2010

to som rada marcelka,uz to vydrz a za chvilku mas po...
tazko povedat,kto je tam dobry,kazdy urobil niekomu nieco velmi dobre,ale aj opacne...

kavaapalma
14. apr 2010

a neviete niekto dokedy bude zambova na materskej...ono aj kuchta je odbornik...no pokym mi tam netreba ist tak radsej nejdem...asi tak...
zajtra uz idem do prace brrrrrrr tak sa mi strasne neceeeeee najhorsie je to prvy den potom jak uz skocim do toho kolotoca,tak to pojde...

marcelka82
14. apr 2010

Jani, nezávidím Ti. Ale troška aj mňa láka do práce. Ale o chvíľu jej budem mať toľko, že na normálnu aj zabudnem.

hanka000
14. apr 2010

Ahoj marcelka a to ked nahodou nebude ta dvojlôžkova volna a zoberiem si tu jednolôžkovu,tak to mi je už aky nadštandard,ak budem mudiet chodit na WC,ktore je spoločne pre všetky,ktore maju tie obyčajne izby.To je čo za system.

marcelka82
15. apr 2010

Ahoj Hanka. No neviem. Ja som tiež hlavne za wc a sprchu na izbe. Čo mňa zaujíma televízor? Budem rada, že si oddýchnem. Chladnička? Prežijem. Len wc - hygiena... 😒 Ale ako poznám môjho manžela, tak mi povie na jednolôžkovú. A pritom nemôžem chodiť na wc kde chodí spusta ľudí, lebo som zápalová. No ale on bude pozerať na iné. Tak uvidíme.

kavaapalma
17. apr 2010

vikendujete co,no pekne tak to ma byt,ja som dneska bola v praci ... sa tesim,ze to zajtra dospim...

marcelka82
17. apr 2010

Ahoj Jani. Prajem Ti, aby si si to zajtra užila.

kavaapalma
18. apr 2010

odkedy som vstala mam zlu naladu som nervozna a mrzuta ach jooo 😖

latvia
18. apr 2010

olaaaaa 🙂 mam na chodidle veeeeelke pluzgiere 😝
kaficko, co tak mrzuto? takuto naladu poznam 😉 a potom ze preco mam malo vlasov 😝

marcelka82
18. apr 2010

No tak sa pridám. Moja nálada na figu.

marcelka82
19. apr 2010

Latvia asi si veľa tancovala.

latvia
19. apr 2010

jeden tanec 😀 topanky ma otiskali este pred obradom v kostole 😝 co uz, ked raz nenosim opatky a potom naraz co to??opatok...

marcelka82
19. apr 2010

No tak nato si si mala zvykať postupne. Aspoň po troška.

latvia
19. apr 2010

to vies, ja ziadne opatky, mam 180cm, takze pridavat vyske nepotrebujem 😅

marcelka82
19. apr 2010

Fú a ja že som vysoká. 😀 Mám 175cm 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre