• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

:grinning: a vcera sme mali stretko v KE s konikovkami a cakali ze pride 2metrova obryna a ze som mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja ti viem? 180cm a malo?
19. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nie je to príliš, ale ani málo. Ja som ešte nemala vyššieho partnera. Všetko nižší odo mňa. :sweat_smile:
19. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako dopadlo stretko?
19. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skvelo :slight_smile: natrepali sme sa do aidy, tam sme urobili bordel a sli sme sa prejst aj s deturencami do mesta :slight_smile:
19. apr 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre padlo. Že?
19. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak cokolada na mlsny jazyk :slight_smile: bolo to odreagovanie, vsetky holky boli super
19. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, tak to Ti závidím. Ja som rada chodila do práce, práve preto, že som bola medzi ľudmi. Teraz som niekoľko mesiacov doma a iba rodina, ne, Max a telefón.
19. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebude nejake michalovske stretko? :confused:
19. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja poctivo makam taham nocne,ved za chvilu uz utekam do prace,zajtra bezim na anglinu,domov a zase na nocnu ... aspon nemam kedy mysliet na spanie a zivanie... :grinning:
a stretko no coby nie,ja som za... len nie som ani tehotna a nemam ziadne deti,beriete ma aj tak medzi seba... :sweat_smile:
tak ja bezim , lebo cas leti.................
20. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee, pocitaju sa aj babky, prababky ,vdovy, slobodne matky, vydate, rozvedene, tehotne, netehotne, po porode, kazdy kto kedy raz pachol k michalovciam :grinning:
21. apr 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis :grinning: zajtra konecne mam trosku casu tak sup do zahradky,lebo som nakupila skalnickove mini ruzicky,tak sa budem realizovat,lebo to tam vsetko po novom prerabam a este jedna nocna a potom vikend na chalupe :dizzy_face:
22. apr 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. To by bolo super. Len mi potom dajte vedieť. U rodičov nemám net. Pravdu povediac, veľmi mi nechýba. A kadú chvíľu porodím, tak už ani čas nebude. Potom už pôjdem na záhradku aj ja. A Jani, neviem ako dlho budem mať to číslo, čo na mňa máš. To je manželové. Pošlem sms z druhého, aby si mala.
24. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelkaaaa , ty este furt drzis 2v1 :slight_smile: :slight_smile: sa tesim, malickej je u teba dobre :wink: kolko ma teraz cca hmotnost?
aj ja by som chcela zahradku :sweat_smile: by som sa tam vyjasila na sadeni byliniek a zeleniny....este keby kurence rastli z posadenia kuracieho nechtu to by bolo najsamlepsie :slight_smile:
chytila ma hrozna nadcha, ach...
24. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj latvia. No ešte držím. Už je to dosť s bolesťami, ale nie s kontrakciami.

Prajem Ti skoré uzdravenie.
24. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: moja svinska nadcha trva vzdy minimalne 7 dni, nech robim co chcem :rolling_eyes:
ja tipujem ze budes prenasat :wink: tak minimalne 2 dni
24. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidíme. Ale väčšinou idú dievčatá na svet skôr a chlapci neskôr. Tak uvidíme. :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre marcelka ked tak potom napis sms,nech viem,ze si to ty a tamto cislo vymazem,dobre ja uz musim utekat,lebo praca vola
27. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! davno som tu uz nebola,16.marca sa nam narodilo babatko :slight_smile: vidim,ze vas tu je ale vela,som rada.
28. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka graulko k babatkuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :sunglasses:
idete na jarmok babky??? :slight_smile: :slight_smile: na fajnu klobasku....
zajtra inac davaju okolo 11h na namesti gulaaaaaaaaas zadarmo a ine dobroty, priiiiidte :wink:
29. apr 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem latvia :wink: ja urcite pojdem na jarmok,bola som vcera vecer mala som priepustku :wink: ja sedavam pri bu-bu bufet autobus. tam maju dobre jedla,
30. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :o)
Katka16 - gratulujem k babätku :o))) tak to my sme 16-teho akurát odchádzali z nemocnice:o)
A máte chlapčeka alebo dievčatko? Ako sa ti páčilo v HE nemocnici, a pri kom si rodila ? Pridaj foto do albumčeka :o)
30. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka ty sa ešte držíš v celku?
30. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj reioce- dakujem velmi pekne,mame dievcatko-Laura,dobre bolo v He,mala som nadstandarnu izbu 2ku,lebo jednotka bola uz obsadena.ale len 4dni sme boli dve a potom som bola sama,super tam bolo.ty pri kom si rodila? zabudla som mena :slight_smile: a a ko sa citite?
1. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Zajtra máme termín. Zatiaľ držíme 2v1, ale už asi nie dlho. Trocha sa bojím ale aj teším. So u rodičov, tak som kľudnejšia a je mi fajn. Nie som toľko sama. To je najúžasnejšie. A tiež na slniečku. I keď včera som si ho veľmi neužila. Bruško klesá a ja som iba šmýkala nohy za sebou. No skrátka som vôbec nevládala.

katka blahoželám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelkaaa, tak to uz bude coskoro ked ti kleslo brusko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mozno 2 dni po termine ako som tipla :grinning:
2. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. No uvidíme. Bruško je dole už 2-3 dni.
2. máj 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce marcelka
3. máj 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaficko, das nam vediet ked ti marcelka da vediet ? :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o marcelke nic nove? :confused:
4. máj 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Kati ja som rodila pri doktorke, nie tej mladuckej ale pri tej starsej co ma take brckave vlasy v cope. Toho 16-teho sa narodil aj jeden chlapcek Alex mozno poznas jeho mamku(ashanty), lebo tu pise na MK v teme Humenne. Ja som tiez lezala na tej dvojke pri okne. Ja som lezala 2 dni s jenou, potom jeden den som bola sama, a potom dali ku mne jednu co jej zomrelo babo :o((( My sa mame dobre, ja kojim a vobec nedokrmujem, vazime uz 4500g.
4. máj 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok