Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
19. apr 2010

😀 a vcera sme mali stretko v KE s konikovkami a cakali ze pride 2metrova obryna a ze som mala 😝 no ja ti viem? 180cm a malo?

marcelka82
19. apr 2010

No nie je to príliš, ale ani málo. Ja som ešte nemala vyššieho partnera. Všetko nižší odo mňa. 😅

marcelka82
19. apr 2010

A ako dopadlo stretko?

latvia
19. apr 2010

skvelo 🙂 natrepali sme sa do aidy, tam sme urobili bordel a sli sme sa prejst aj s deturencami do mesta 🙂

marcelka82
19. apr 2010

Dobre padlo. Že?

latvia
19. apr 2010

jak cokolada na mlsny jazyk 🙂 bolo to odreagovanie, vsetky holky boli super

marcelka82
19. apr 2010

Hm, tak to Ti závidím. Ja som rada chodila do práce, práve preto, že som bola medzi ľudmi. Teraz som niekoľko mesiacov doma a iba rodina, ne, Max a telefón.

latvia
19. apr 2010

a nebude nejake michalovske stretko? 😕

kavaapalma
20. apr 2010

ahojte,ja poctivo makam taham nocne,ved za chvilu uz utekam do prace,zajtra bezim na anglinu,domov a zase na nocnu ... aspon nemam kedy mysliet na spanie a zivanie... 😀
a stretko no coby nie,ja som za... len nie som ani tehotna a nemam ziadne deti,beriete ma aj tak medzi seba... 😅
tak ja bezim , lebo cas leti.................

latvia
21. apr 2010

jasneeee, pocitaju sa aj babky, prababky ,vdovy, slobodne matky, vydate, rozvedene, tehotne, netehotne, po porode, kazdy kto kedy raz pachol k michalovciam 😀

kavaapalma
22. apr 2010

supis 😀 zajtra konecne mam trosku casu tak sup do zahradky,lebo som nakupila skalnickove mini ruzicky,tak sa budem realizovat,lebo to tam vsetko po novom prerabam a este jedna nocna a potom vikend na chalupe 😵

marcelka82
24. apr 2010

Ahojte. To by bolo super. Len mi potom dajte vedieť. U rodičov nemám net. Pravdu povediac, veľmi mi nechýba. A kadú chvíľu porodím, tak už ani čas nebude. Potom už pôjdem na záhradku aj ja. A Jani, neviem ako dlho budem mať to číslo, čo na mňa máš. To je manželové. Pošlem sms z druhého, aby si mala.

latvia
24. apr 2010

marcelkaaaa , ty este furt drzis 2v1 🙂 🙂 sa tesim, malickej je u teba dobre 😉 kolko ma teraz cca hmotnost?
aj ja by som chcela zahradku 😅 by som sa tam vyjasila na sadeni byliniek a zeleniny....este keby kurence rastli z posadenia kuracieho nechtu to by bolo najsamlepsie 🙂
chytila ma hrozna nadcha, ach...

marcelka82
24. apr 2010

Ahoj latvia. No ešte držím. Už je to dosť s bolesťami, ale nie s kontrakciami.

Prajem Ti skoré uzdravenie.

latvia
24. apr 2010

dakujem 🙂 moja svinska nadcha trva vzdy minimalne 7 dni, nech robim co chcem 🙄
ja tipujem ze budes prenasat 😉 tak minimalne 2 dni

marcelka82
24. apr 2010

Uvidíme. Ale väčšinou idú dievčatá na svet skôr a chlapci neskôr. Tak uvidíme. 😀 😀 😀

kavaapalma
27. apr 2010

dobre marcelka ked tak potom napis sms,nech viem,ze si to ty a tamto cislo vymazem,dobre ja uz musim utekat,lebo praca vola

katka16
28. apr 2010

ahojte! davno som tu uz nebola,16.marca sa nam narodilo babatko 🙂 vidim,ze vas tu je ale vela,som rada.

latvia
29. apr 2010

katka graulko k babatkuuuuuuuuuuuu 😵 😎
idete na jarmok babky??? 🙂 🙂 na fajnu klobasku....
zajtra inac davaju okolo 11h na namesti gulaaaaaaaaas zadarmo a ine dobroty, priiiiidte 😉

katka16
30. apr 2010

dakujem latvia 😉 ja urcite pojdem na jarmok,bola som vcera vecer mala som priepustku 😉 ja sedavam pri bu-bu bufet autobus. tam maju dobre jedla,

rejoice
30. apr 2010

Ahojte :o)
Katka16 - gratulujem k babätku :o))) tak to my sme 16-teho akurát odchádzali z nemocnice:o)
A máte chlapčeka alebo dievčatko? Ako sa ti páčilo v HE nemocnici, a pri kom si rodila ? Pridaj foto do albumčeka :o)

martina149
30. apr 2010

Marcelka ty sa ešte držíš v celku?

katka16
1. máj 2010

ahoj reioce- dakujem velmi pekne,mame dievcatko-Laura,dobre bolo v He,mala som nadstandarnu izbu 2ku,lebo jednotka bola uz obsadena.ale len 4dni sme boli dve a potom som bola sama,super tam bolo.ty pri kom si rodila? zabudla som mena 🙂 a a ko sa citite?

marcelka82
2. máj 2010

Ahojte. Zajtra máme termín. Zatiaľ držíme 2v1, ale už asi nie dlho. Trocha sa bojím ale aj teším. So u rodičov, tak som kľudnejšia a je mi fajn. Nie som toľko sama. To je najúžasnejšie. A tiež na slniečku. I keď včera som si ho veľmi neužila. Bruško klesá a ja som iba šmýkala nohy za sebou. No skrátka som vôbec nevládala.

katka blahoželám 🙂 🙂 🙂

latvia
2. máj 2010

marcelkaaa, tak to uz bude coskoro ked ti kleslo brusko 🙂 🙂 🙂 a mozno 2 dni po termine ako som tipla 😀

marcelka82
2. máj 2010

Ahoj. No uvidíme. Bruško je dole už 2-3 dni.

kavaapalma
3. máj 2010

tak drzim palce marcelka

latvia
3. máj 2010

kaficko, das nam vediet ked ti marcelka da vediet ? 🙂

latvia
4. máj 2010

o marcelke nic nove? 😕

rejoice
4. máj 2010

Ahojte 🙂
Kati ja som rodila pri doktorke, nie tej mladuckej ale pri tej starsej co ma take brckave vlasy v cope. Toho 16-teho sa narodil aj jeden chlapcek Alex mozno poznas jeho mamku(ashanty), lebo tu pise na MK v teme Humenne. Ja som tiez lezala na tej dvojke pri okne. Ja som lezala 2 dni s jenou, potom jeden den som bola sama, a potom dali ku mne jednu co jej zomrelo babo :o((( My sa mame dobre, ja kojim a vobec nedokrmujem, vazime uz 4500g.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre