Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

anulienka166
30. máj 2010

ahojte... martinka moj maly mal koliky skoro az do 5 mesiaca...a vyskusali sme vsetko mozne.......ale najviac zabral Espumisan L a probiotika....maly sme strasne silne koliky :( bolo to dost tazke obdobie ale postupne sa to stratilo a je to prec...drzim palceky ....

kavaapalma
31. máj 2010

ahojte,ja mam kartu pri Zambovej,je ozaj velmi zlata a mila... neviem,kedy po materskej nastupi naspat neviete niektora...

janka256
31. máj 2010

@kavaapalma ahoj ja som dnes bola v nemocke na CTG a na nastenke som citala ze Zambova ma sluzbu pohotovostnu tak mozno uz robi neviem... 😉

marcelka82
31. máj 2010

@kavaapalma ja čo som rodila, tak ešte nerobila. A to bolo tento mesiac. 🙂

latvia
31. máj 2010

mozno len sluzi, do ambulanie asi tak skoro nepride....sak co bude robit kuchta? 😅 😝

kavaapalma
1. jún 2010

no ja neviem v robote mi niekto spominal,ze ona si otvori svoju ambulanciu ale neviem kde ani kedy ani ci je to vobec pravda... tak ked nieco viete,tak sup sem s tym,nech som v obraze...

latvia
1. jún 2010

to bude super, sa k nej supnem o rok 🙂
kaficko, to je tvoj ok? 😕 😎

anulienka166
1. jún 2010

ja mam tiez kartu pri zambovej aj som pri nej rodila a ked odchadazla na matersku tak vravela ze koncom maja zaciatkom juna by chcela zacar robit aspon na objdenavky..ale tak to bolo vo februari takze neviem ako to teraz kedze tam je kuchta...aj ja by som to rada..

latvia
1. jún 2010

🙂 som rada ze ide tak skoro do prace

martineckac
1. jún 2010

Zambová ma ambulanciu v meste, na námesti smerom k autobuske starej, pred lekárňou.

latvia
1. jún 2010

pred ktorou? 😕 😅 je ich tym smerom viac 😅

anulienka166
1. jún 2010

kde?vysvetli podrobnejsie.. 🙂

katka16
2. jún 2010

ahojte!
Zambova ma sukromnu ambulanciu na pesej zone,smer autobusova zastavka na pravej strane vedla lekarne 🙂 a teraz co mam robit ani neviem,rada by som chodila k nej....asi to aj urobim.

latvia
2. jún 2010

ja som asi blba, ale furt nechapem kde to je 😅 vedla akej lekarne? 😕

katka16
2. jún 2010

mam jednu otazku.
nasa mala bude mat 16 ho3mesiace a sme na umelej strave a vypije 180ml a to kazde 4hodiny,je to celkom fajn,ale uz to zacina byt malo...nepije trosku vela nato ze ma len 3mesiace? co vy nato ..poradte mi,dakujem.uz dneska sme pili 210ml.

latvia
2. jún 2010

zniz interval na 3 hodiny....deti su schopne vypit viac nez potrebuju, zaludok sa im rychlo roztiahne.skus najprv davat po 3 hodinach, uvidis ci sa to "zlepsi" co sa tyka pitia...na prikrmy je zial este skoro, tak sa zatial mliekom netrap.

katka16
2. jún 2010

latvia
chod od hotel druzba smer pesia zona a na lavej strane bude lekaren a su tam tabule a tam sa pise ze sukr.amb.Zambova.

latvia
2. jún 2010

aha, takze prva lekaren po lavej strane od druzby smer mesto?

katka16
2. jún 2010

asi hej...ale uvidis to,vsetko je vypisane

latvia
2. jún 2010

dik, pojdeme na prechadzku tak si to omrknem 😉

anulienka166
2. jún 2010

dakujem vam tiez za pomoc..a to keby som chcela ist k nej mam ist do jej starej ambulancie zobrat si kartu a ist k nej?asi ano nie??

katka16
2. jún 2010

dakujem latvia
anuilenka166-ked chces chodit k zambovej,tak najprv chod k nej,potom kuchtovi a on ti vyda tvoju kartu.mne tak hovorila sestricka.

katka16
2. jún 2010

cau latvia- nasla si to?

latvia
2. jún 2010

sevas 🙂 nesla som tam, mama jej volala na mobil, tak jej povedala ze ma ambulanciu tam kde bola stara kniznica, takze uz viem kde 😉 a zambova da listok pre dotycneho gynekologa ktory by mal potom poslat kartu postou.tak by to malo byt podla oficialnych noriem, do ruky by sa karta davat nemala,ale nie kazdy to dodrzuje

marcelka82
2. jún 2010

Ahojte. Tak naše časté kojenie sa vypláca. Malá pribrala 700g. 😵 😵 😵

latvia
2. jún 2010

🙂 🙂 sikovnica mala, len nech papaaaaa a rastie 😉

martina149
2. jún 2010

Ahojte my už máme od dnes náušničky tak sa trošku parádime a vážime 5060 gr. a dľžka 56,5 cm.Tak si tiež priberáme.
Marcelka dobre,že môžeš kojiť a malinka priberá.

latvia
2. jún 2010

🙂
ty nekojis?

martina149
2. jún 2010

Nie Latvia ja nekojím.Dávam Nutrilon lebo som mala malo mlieka a maličká chudla tak preto,ale ja som nekojila aj chlapcov.Škoda,ale dr.hovorila,že netrápiť babo a dať mu papať.
A veselo si kolikujeme.Dúfam,že fakt len do 3 mesiacov,lebo ja som u druhého syna čakala do 3 potom do pol roka a nakoniec plakal do roka.Až vtedy sa to trošku skľudnilo.

latvia
2. jún 2010

nam na koliku pomohol nutrilon comfort

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre