Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

ema263
12. okt 2012

Ahojte dievcata, chystam sa na laparoskopiu do MI nemocnice k Zambovej. Čo ma caka? Mate s laparaskopiou niektora skusenosti? Mam sa bat??? 😔

martina2001
12. okt 2012

@1stefi121 ja som sekciu musela, a nie je to stále že ak jeden pôrod CR tak aj druhý, to je na zvážení lekára. A preto že v Mi som nechcela rodiť som bola mimo

ladybirds
15. okt 2012

@lentilka222 ahoj, ja som ju mala.. len sa jej naporadni spytaj, ci by prisla.. a v poho, hned mi dala na seba cislo.. kludnej sa jej pytaj, co ti nie je jasne, vsetko ti vysvetli.. 😉

1stefi121
15. okt 2012

Baby ake mate skusenosti s Primarom Filkorom v Michalovskej nemocnici?

1stefi121
29. okt 2012

Bože zase ma chytaju tioe depresie z porodu ako t dopadne.

martina2001
29. okt 2012

@1stefi121 ale čo sa bojíš, dopadne to dobre 😉

1stefi121
29. okt 2012

Mate niekto kontakt na bubana v trebišove?

cleo55
29. okt 2012

@1stefi121 Stevka ja mam.uy potrebujes?

1stefi121
29. okt 2012

ano jani bud taka dobra ale pošli mi to fb dakujem

martina2001
29. okt 2012

@1stefi121 za ním by som ti odporučila ísť osobne, ordinuje aj v ambulancii v Mi

1stefi121
30. okt 2012

No ja za nim do ambulancie nepojdem lebo ako si myslim on je v ambulancii svojej mamy? A s tou ja dobre skusenosti nemam kedže to bola moja byvala doktorka. Ma aj inde ambulanciu?

martina2001
30. okt 2012

@1stefi121 nie nemá, ale keď je tam on nie je tam ona, ináč len do Tv, zisti ktoré dni má službu na ambulancii na oddelení, už si to nepamätám konkrétne. Ale v podstate keď pôjdeš k Fantazírovej si natom istom

1stefi121
30. okt 2012

On je vraj za sekciu skor tak asi sa mu ozvem.

martina2001
30. okt 2012

@1stefi121 nepovedala by som

1stefi121
30. okt 2012

No ty by si sa nebala spontanneho porodu ked maš zasebou sekciu myslim si že moj starch o život seba a dieťaťa je prirodzeny a ešte mam ja 3 ročnu dcerku.

martina2001
30. okt 2012

@1stefi121 ty čítaš čo píšeš? že on je za sekciu skôr, ale nie je, len ak máš nato diagnózu. A strach o môj život a život dieťaťa som ja mala celé tehu, nie len pôrod a mám doma ročného syna

1stefi121
30. okt 2012

Pokiaľ viem tak ak je jedna sekcia tak aj ostatne.

martina2001
30. okt 2012

@1stefi121 nehádam sa s tebou, ale nie je to tak, všetko záleží od steny maternice, ako bude jazva na tom

kavaapalma
5. nov 2012

ahojte,pridavam sa k vam...momentalne sice zijem v TV,ale len docasne,kym neprerobim nas domcek a potom sa stahujeme konecne do svojho...takze okres MI...

anulienka166
8. nov 2012

ahojte maminky....chcela by som sa vas opytat na byvanie v ?MI..ja som predcasom byvala na okruznej, ale chcela by som vediet podrobnejsie aj ine lokality napr.holleho, murgasa, atd..hlavne na ten nocny zivot, myslim ci tam neje v noci velky hluk, alebo nejaky podnik ci to nerusi...chceme kupit byt, niekedy mozno v lete, no neviem sa rozhodnut ci mam pozert iba na okruznu a stefanikovu..viem su to dobre lokality no co ked sa nam byt zapaci aj niekde inde??a pozeram aj na skolky...takze snp nechem..dakujem dufam ze sa nejaka ozve 🙂 ak chcete moze aj ip

martina2001
8. nov 2012

@anulienka166 my sme bývali predtým na Snp a spokojná som bola, len som mala druhé tehu dosť rizikové a malý chodí na 6ku ZŠ tak teraz sme na Murgaša a tiež mi to vyhovuje, vyrastala som na Okružnej, tak sa kľudne pýtaj.

anulienka166
8. nov 2012

@martina2001 dakujem...murgasa to je tam kde je to nove ihrisko??vies nam bolo na okruznej dobre, ale v nasej bytovke byvali vacsinou starsi ludia..museli sme predat lebo sme chceli ist do zahranicia, no uvazujeme znova kupit byt hoc sme planovali dom, ale na to treba vela peniazkov 🙂 takze opat MI a opat byt...snp je dobre ale daleko do mesta, a ja nemam vodicak zeby som maleho vozila do skolky a skolku by som chcela bud na okruznej, na juhu alebo svermovej...aspon tak som pocula ze tam su dobre skolky

martina2001
9. nov 2012

@anulienka166 nové ihrisko neviem, ale budúci rok asi aj bude, a to je tá ulica od tesca k nemocnici. Teraz tu dokonca je aj dopredaj bytov za celkom dobrú cenu. Tu hneď je jedna školka, potom medzi 4 a 6 ZŠ je škôlka, cez ulicu na Fraňa Kráľa je dobrá škôlka.

anulienka166
9. nov 2012

nie to ja som myslela ide, uz viem kde je ta ul.murgasa...uvidime, to je tiez celkom taka ok lokalita...este to je daleko 😉 pozbieram poznatky a potom sa rozhodneme...a mozno nakoniec vyhram loto a kupim si dom 🙂 hehe

1stefi121
12. nov 2012

Baby mate niekto skusenosti so sekciou z nefrologickeho hľadiska že vam dal papier ako odporučanie na sekciu nefrolog.?

su_san
17. nov 2012

ahojte kočky Michalovčanky i všetky ostatné tehuľky či maminky...neviete mi poradiť nejakých dobrých pediatrov v Michalovciach??? ďakujem pekne 😉

1stefi121
19. nov 2012

Baby mate niektora za sebou dve sekcie v michalovskej nemocnici. Niekedy teraz. 😒 😖

1stefi121
19. nov 2012

@su_san Ja mam Mikulovu je vyborna pediatrička a tiež nefrologička.

1stefi121
22. nov 2012

Baby mate niektora za sebou dve sekcie v michalovskej nemocnici. Niekedy teraz. emoticon emoticon

1stefi121
22. nov 2012

Baby je pravda že v mi už prihliadaju na to že ak je jeden porod cisarsky bude aj dalši.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre