Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

rejoice
23. jún 2010

Ahojte 🙂 tak my sme boli vcera s Mariankou na ockovani, vecer mala teplotu ☹ , tak sme jej dali nurofen a potom teplota klesla. Vazi 5 960g 😵 😵 😵
A nevie nahodou niektora poradit dobru firmu, ktora robi vstavane skrine a kuchyne na mieru? Dakujem 😵

latvia
23. jún 2010

@malka ak nahodou k nej pojdes, daj vediet ci ta ostrihala podla zelania 😉 a ak mas nejaky obrazok co sa ti paci, tak si ho vezmi so sebou aby videla ako ta ma ocvengat 🙂

@rejoice neviem,ale ked zistis,daj info, aj ja by som rada nejaku spolahlivu firmu 😅

mmaattuuss
23. jún 2010

Ahojte. Chcem sa spytat otazku mimo tehotenstva🙂 Ako v sucasnosti vyzera pocasie v okoli Michaloviec? Boli aj tam zatopene oblasti? Pytam sa preto, ze by sme chceli ist koncom jula na Siravu, ale rozmyslam, ze ak bude zle pocasie, ci sa nam vobec oplati tam ist. Alebo ak tam boli povodne, ci je to bezpecne hlavne kvoli nasmu malemu anjelikovi. Nevie nahodou niektora z Vas, ake asi bude pocasie v juli? Ja som pocula, ze ma aj v juli prevazne prsat a ze sa pocasie znormalizuje az niekedy v auguste. Co je na tom pravdy, neviete? Dakujem za odpovede.

latvia
23. jún 2010

@mmaattuuss michalovce su neyatopene, pod vodou boli niektore dedinz v okrese, ale nic bliyko michaloviec...na sirave netusim. a tiey som pocula ye bude casto prsat, ale dopredu ti to takto nepovie asi nikto 😅

martina149
23. jún 2010

@rejoice je dobre,že to maličká prešla len s teplotou.Ja sa očkovania dosť bojím.Môj druhý syn mal pri prvom očkovaní v 3.mesiaci dosť silnú reakciu a reval jak tur ale pri druhej dávke už nie,tak uvidíme čo bude teraz.Aj nás to o chvíľku čaká.

anulienka166
23. jún 2010

@mmaattuuss mi chodime pravidelne na siravu lebo to tam velmi zboznujeme 😉 pocas povodni mala sirava samozrejeme zvysenu hladinu vody dokonca cele molo bolo zatopene az uplne po vrch...ale teraz je vsetko ine... 😀 vsetko cistia a pripravuju na sezonu...a dufajme ze bude pekne pocasicko 🙂

kavaapalma
24. jún 2010

ahojte,marcelka je u rodicov,takze sa asi tak skoro k netu nedostne...
my zase nahaname nejaky mensi domcek a vsetko mozne aj nemozne sme uz videli,no nic co by stalo za kupu...ked nemozes kupit,tak vtedy je na vyber a ked mozes,tak nemas z coho vybrat...nakoniec sa nato vyserieme a pojdeme k moru...

latvia
24. jún 2010

@kavaapalma 😀 spravny pristup 😉 kde by ste chceli domcek? ja by som tiez, ale nebudu asi na to bubaky,alebo vhodny dom, jak pises....

tatranka111
25. jún 2010

ahojte baby mam taku otazočku podstupili ste už niektorá laparoskopiu v michalovskej nemocnici? ak ano ako dlho ste tam boli a treba si niečo brat zo sebou okrem zakladných vecí?
ako to všetko prebiehalo? asi začínam mat troška strach lebo z mojho okolia počujem zlé ohlasy na nemocnicu
a lekárov

tatranka111
25. jún 2010

baby žiadna z vas nebola na laparke v michalovciach?

latvia
25. jún 2010

ja som zial (alebo chvalabohu 😅 ) nebola 😉 ale laparoskopia nieje nic hrozne.co konkretne ta zaujima?
vacsinou sa ostava 3 dni

tatranka111
26. jún 2010

chcela som vediet ako to tu v michalovskej nemocnici prebieha ake maju postupy atd. či robia klistír alebo davaju tabletku.............či nechavaju nejaký vyvod z brucha a či tam su schopný lekáry? Tiež by som chcela vediet čo si mam vziat do nemocnice počula som že niekde si baby berú aj príbor a toaletný papier.....

kavaapalma
26. jún 2010

michalovska nemocnica je strasna... bola som tam iba na jednodnovy zakrok a bohato mi to stacilo,ak by som raz bola niekedy tehotna,tak tam urcite rodit nepojdem,jedine v tom pripade,ze by som mala vsetko vybavene od upratovacky az po riaditela...
hladame dom tak do 25km od MI hociktorym smerom,ale zatial biedne velmi biedne...ono tak ci tak musime vziat uver... bez toho si ani neskrtneme...hnusna doba...

tatranka111
26. jún 2010

@kavaapalma už som počula dost zleho na michalovsku nemocnicu.......na laparku by som mala ist na buduci tyžden, ale popravde už dostavam strach všetci hovoria iba zle na tu nemocnicu.
ty si bola tiež na laparke? mimochodom moj brat predava dom v Markovciach je to asi 25 km od michaloviec, maju ho tiež na hypoteku a ani by ho nepredali no bratovi zistili rakovinu a všetko sa začalo rucat

ronie111
27. jún 2010

@cleo55 ahoj, čítam si vaše príspevky a chcem sa opýtať, ak ste si boli pre tie karty ci ste platili po 5 eur, kedze som teraz bola pri Dr. Zambovej, brala som to ako samozrejmost , ze moju kartu ma aj v novej ordinácii , ale sestrička ma upozornila na to, ze si ju musim ist vypytata na polikliniku a pripravit si aj 5 eur. Nemyslim si , ze jte to normalne, ci ano? diky za odpovede

kavaapalma
27. jún 2010

no ja som tam este nestihla zajst,ale pravdou je co som naposledy menila dr.tak za vypis z karty som platila...
tatranka111 to je mi luto co sa stalo tvojmu bratovi,to nezelam nikomu.

kavaapalma
27. jún 2010

to som akurat menila dr.Kona za dr.Zambovu

latvia
27. jún 2010

@ronie111 podla zakona zial maju pravo vypytat si poplatok za vybavenie administrativy.....tych 5 eur bude aj na zaplatenie postovneho, kedze kartu zambovej poslu postou....a malo by to byt do 7 pracovnych dni..

cleo55
27. jún 2010

ja som to tiez este nestihla ale menila som svoju obvodnu doktorku a tam som platila 5 eur takze ratam aj pri zambovej ze to tak bude 😒

ronie111
27. jún 2010

ok diky za info, tak už len sa vytrepať aj s kočikom do polikliniky a odovzat listocek.... 😝

latvia
28. jún 2010

@ronie111 tusim zboku je bezbarierovy vstup, v poliklinike mas potom na kocik tie zeleza na schodoch a je tam aj vytah 😉

ronie111
28. jún 2010

@latvia to viem, len ten výťah tam funguje,, ako sa mu chce" a či sa mu vôbec chce.

latvia
28. jún 2010

@ronie111 😀 musim ti dat za pravdu, ja som tam bola asi pred mesiacom a nesiel 😒 esteze mam lakhy kocik aj dieta, 17kg som zvladla aj po schodoch 😝

tatranka111
28. jún 2010

ahojte baby ešte stale sa tu nenašla nejaká babenka čo bola na laparoskopii v Michalovciach? Laparka ma čaká pravdepodobne koncom tyždna....ak stihnem vyjst z prechladenia a ja sa už aj začínam bát......neviem čo ma čaká

latvia
28. jún 2010

@tatranka111 vela michalovcaniek tu casto nechodi 😒 co sa tyka laparoskopie ako samotneho zakroku tak sa nemas coho bat, nieje to nic komplikovane. budes mat 3 male vpichy v bruchu, po operacii ta to velmi boliet nebude (ja som potrebovala len jednu injekciu od bolesti).jo, a este nieco. je mozne ze ta budu boliet plecia, ja ked som sa zobudila, tak som mala dojem ze ma niekto udieral bejzbalkou po ramenach, tak ma boleli...to je ale z toho vzduchu co ti napumpuju do brucha, tak sa nezlakni ak nahodou 😅

tatranka111
28. jún 2010

@latvia niečo som si už o tej laparke prečítala, ty si na nej bola v Michalovciach? Skor ma zaujíma či robia klistír, či davaju kateter, ako dlho ostanem v nemocnici či si treba niečo zobrat atd.

latvia
28. jún 2010

@tatranka111 nie, mne ju robili v BA. a tam som den pred operaciou musela vypit liter a pol horkoslaneho prehanadla....som ho nedopila, lebo ma uz potom z neho napinalo 😝 100x radsej klystir, to bola pohodicka. kateter nieje na laparoskopiu nutny, myslim ze ho nedavaju. ale ostatne veci sa mozes kludne opytat v nemocnici, na ich stranke najdes cislo na oddelenie a spytaj sa, vsetko ti povedia 😉

tatranka111
28. jún 2010

@latvia dik za info.........hm michalovčanky tu asi velmi malo chodia 🙂

latvia
28. jún 2010

@tatranka111 skor by som povedala, ze radsej idu do inej nemocnice 😀
ale nie, neboj sa, nieje to az tak hrozne ako sa suska 😉

tatranka111
28. jún 2010

@latvia no ved prave to šuškanie ma odrádza 😒 😒 😒 už som počula vela zleho na tu nemocnicu..... a neviem to posudit, lebo mi sme sa pristahovali z Popradu a popravde aj ked som ju videla tak som mala dost.......všetko je tam rozhadzane vobec to nieje tak ako u nás.......všetko v jednej budove..........dufam, že aspon natrafím na dobrého lekára

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre