Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

marcelka82
12. máj 2010

Jajaj. Vy ste tu toho popísali. Len nemám toľko času čítať. Malá sa mi narodila v piatok o 16.20hod. Mala 54cm a 3250g. Je nádherná. Mám z nej velikánsku radosť. Včera nás pustili domov. V noci papala iba raz. Je to veľký poklad.

marcelka82
12. máj 2010

Ináč, pôrod radšej neopisujem. Patril k ťažkým. 😢 😢 😢

katka16
13. máj 2010

ahoj marcelka82 ,gratulujem,nech ste zdravucke

kavaapalma
13. máj 2010

ale ved si mala mat epidural,ci ti ho nestihli pichnut...
sak na debaty bude casu neskor...no ja radsej idem,lebo som mierne vytocena... hlboky vydych a nadych...

marcelka82
13. máj 2010

Katka ďakujem.

Jani, mala som aj epi, ale komplikácie vznikli skôr. Už na začiatku. To ma vyčerpalo.

ninkaalex
13. máj 2010

🙂 balahoželam ,aj ja som z Mihaloviec ,A kde si rodila v Michalovciach ?

latvia
13. máj 2010

olaaaaaaa slecny 🙂 🙂 🙂
ktora si da muffin na nerv? 😀 napiekla som ich 11....hlaste sa rychlo, uz polovicka niekam usla 😕 😀

katka16
14. máj 2010

latvia-my sa sice nepozname(skoda),ale ja mam rada muffin,ja sa hlasim...ale uz je neskoro,co 😝

latvia
14. máj 2010

😀 uz vcera bolo neskoro 😀
no, mohlo by sa urobit v lete nejake stretko michalovcaniek na koniku, hm? 🙂

marcelka82
15. máj 2010

Ahojte. Stretko beriem.

ninkaalex rodila som v Mi pri Bálintovi. Neľutujem to.

kavaapalma
15. máj 2010

ja to berem tiez.to stretko.. nema problema 😀
inak v stredu idem ku kadernicke a velka dilema nastala,lebo neviem aku farbu si vybrat na konce,vypatram nejake foto v googliku...ja by som si dala aj modre no neviem jak to stravi moja polovicka aj ked mi povedal,ze jemu je jedno ako len nech si necham dlhe vlasy...ja uz na nieco pridem...
vikend a fasa pocasie 😠

latvia
15. máj 2010

som ti vybrala 😀

latvia
15. máj 2010

ani toto nieje zle 😉 😎

ema263
15. máj 2010

Ahojte baby... Potrebujem poradiť... Potrebovala by som poznat co najviac nazorov na pana doktora Kuchtu. Chodim k nemu, mam za sebou velmi zle obdobie a neviem, ci ostat pri nom alebo nie... DAKUJEM!

latvia
15. máj 2010

ja ti neporadim, ako lekara ho nepoznam...ale ak sa ti nepozdava, tak ho zmen 😉

kavaapalma
16. máj 2010

ja ho poznam,je velmi dobry odbornik,nemenila by som ho ...
inak latvia ze vdaka,dvihla si mi naladu,take nieco presne mam na mysli,ta druha ma berie viac,lebo som blond...

kavaapalma
16. máj 2010

ja som nasla schopne len toto

latvia
16. máj 2010

😎 tiez fajn 🙂 , a nejaky modrozeleny pruh do toho daj a budes uz neprehliadnutelna 😀 😉

niqi
16. máj 2010

pekny dnik prajem vsetkym a chcem vas poprosit o radu ci niektora z vas chodila na nejaky predporodny kurz v mi
ci nieco take tam je a kde a ci je nejaky poplatok a kedy je vhodne zacat
dakujem vopred vsetkym za radu 🙂

latvia
16. máj 2010

http://www.nskmi.sk/

preklikaj sa hore cez oddelenia na zenske a tam mas ze sa robi priprava od 25tt a da sa objednat na telef.cisle, tak tam skus cinknut 😉

atima
16. máj 2010

ja som pri kuchtovi rodila bol velmi zlaty, ja som bola spokojna chodila som k Balintovi a keďže on v tom čase ešte nemohol robiť v mi nemocnici a ja som tam chcela rodiť tak som si musela najsť ineho lekara našla som Kuchtu a bola som spokojna.
Chodila som aj na predporodnu pripravu do MI tažko povedať či pomohla ja som napokon rodila cisarakom ale chodila som od 20 tt do konca stretavali sme sa tam z viacerými babami vymienali skusenosti nato to bolo super.

cleo55
16. máj 2010

no ja mozem povedat ze ta priprava velmi pomohla.ked viete ako dychat tak tie kontrakcie sa vcelku daju zvladnut 🙂
mozem len odporucat. a ozaj ahoj atima 🙂

vanilka2612
17. máj 2010

Ahojte,ja som chodila na predporodnu pripravu v MI, stalo to 20 € za 4 sedenia. Chodila som ale dost neskoro az od 34 tt tusim,Bolo to v januari 2009. Neviem,ci sa nieco zmenilo ale bolo to celkom fajn..Nieco nove som sa naucila a aj som vedela ako dychat..Presne ,da sa objednat telefonicky na zenskom oddeleni v MI.. A ta sestra ,ktora nas mala na kurze bola tusim hlavna na porodnickom oddeleni..takze uz ma tam aj poznala a to bolo fajn..Je to v tej starej budove oproti nemocnici. 😉

niqi
18. máj 2010

dakujem za odpovede

denus
19. máj 2010

Ahojte ja som sice nerodila v michalovciach ale chodila som na kurz cakame na bociana. neviem ci sa este robi ale tu je stranke...mne to pomohlo..ako prvorodicke...bola som spokojna 🙂
http://www.ruvzmi.sk/index.php?option=com_conte...

matka331
26. máj 2010

ahojtee...marcelka gratulujem k dcerke 🙂

marcelka82
26. máj 2010

matka ďakujem. 😀 😀 😀

anulienka166
28. máj 2010

ahojte..vezmete ma k sebe??ja mam 7 mesacneho synceka a rodila som v MI pri Zambovej bola som velmi spokojna..je to velmi prijemna zena 🙂 velmi mi pomohla..

martina149
29. máj 2010

Ahojte aj ja sa z času na čas hlásim ja vôbec nemám času sem chodiť čo mi je ľúto.Naša maličká je dosť uplakaná,koliky pokračujú,som z toho trošku nešťastná.Máte aj vy niektorá také problémy?Marcelka k malinkej gratulujem a nech ste zdravé to je hlavné.

marcelka82
29. máj 2010

Ahojte.
anulienka vitaj.

Martinka ďakujem. Tie koliky Ti nezávidím. My sme zase veľký hladoško. Schopná byť pri prsníku non-stop. Ale nech z neho aj vždy niečo tečie. Neviem či si niekedy nájde nejaký režim. No čo už. Budeme bez režimu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre