Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
8. jún 2010

to poznam, ja som monitor dychu zapinala vo dne v noci, po mesiaci ale uz nechcel byt v postielke tak spal so mnou, ale to som mala taky lahky spanok a furt som kukala ci dycha 😖
vcera sa nam urvalo hopsadlo a ta tazka spruzina ho tresla po hlave 😔 a samozrejme s nim cele padlo na zem....sme boli na traumacke, ale zda sa ze je ok....hlava doudierana....no nebolo mi vsetko jedno

marcelka82
8. jún 2010

Verím Ti. Musela si sa riadne báť. Nič príjemné. Ja mám tiež krehký spánok, ale už som dosť unavená, a tak hrozí, že zaspím tvrdo. A pri mojom šťastí, tak v najnevhodnejšiu chvíľu.

anulienka166
8. jún 2010

ahojte baby 🙂 a vyskusali ste probiotika na tie koliky? BIO gaja tak niejako sa volali co pomohli nam ale samozrejme k tomu pravidelne cvicenie s nozickami, masirovanie bruska pri kazdom prebalovani....tak ako som pisala my sme ich tiez mali do 5 mesiaca..a dost sme sa potrapili ☹

rejoice
8. jún 2010

Ešte jedna vec - ak bábetko trápi bruško, tak skús na niekoľko dní vysadiť mliečne výrobky. Alergény z mlieka sa postupne koncentrujú a prechádzajú do MM, na čo môže bábetko sprvoti len nenápadne alergicky reagovať. Uvidíš, či sa koliky náhodou nezmiernia.

marcelka82
8. jún 2010

My máme Infacol a Bio Gaja. Cvičíme nožinkami. Tiež ma napadlo, či to malá nemôže mať zo samotného mlieka ktoré pijem.

janka256
8. jún 2010

kocky mne pri malej lekarka povedala ze to moze mat aj z kavy hoci aj slabej ak pijem a to koliku mala az v 3 mesiacoch dovtedy nic 🙂

latvia
8. jún 2010

aj mne odporucali na 2 tyzdne vysadit vsetky mliecne vyrobky, a itak nepomohlo 😒 ani biogaia nam nepomohla, zlepsenie som videla az po infants dophilus

anulienka166
8. jún 2010

baby a neviete mi poradit nieco ucine aby nas neboleli dasienka ked idu zubky??skusali sme gely aj stale masirujeme ale nepomaha..a od horucky davame nurofen..dakujem

latvia
8. jún 2010

nam velmi pomaha citrovital, prirodne grepove 🙂 a ked je to uz na zblaznenie tak na noc nurofen alebo panadol,ale to je uz zriedka

matka331
9. jún 2010

ahojte baby....citam vas citam aledlho som tu nebola....vidiim ze vas trapia koliky.... ☹ mysme take problemy nemali klop klop 🙂
my sme vcera grckali rano... nam bolo zke ani neviem z coho ale hylak nam pomohol a uz je dobreee... co je novee ?ako sa maju tie najmensie deticky?

rejoice
9. jún 2010

Ahojte
Chcem sa opytat ci ma niektora skusenost s elektrickym odpudzovacom na komare zn. Chicco, alebo co je dobre na komare kde je babatko 😵

marcelka82
9. jún 2010

Ultrazvuk - ko o 8týždňov.

latvia
9. jún 2010

marcelka, a mate balit nasiroko? ake su vysledky?

martina149
10. jún 2010

Latvia chcem sa len opýtať,tvoj malý plakal veľmi keď mal koliku?lebo naša reve až do nepríčetna,ale myslím si,že je to kolika lebo to je každé poobedie v rovnakom čase.Už z toho začíname byť trošku na nervy.

latvia
10. jún 2010

@martina149 jj, do nepricetna a este trochu viac 😖 ked som volala doktorke ci mozeme dojst na ultrazvuk bruska, a pocula maleho ziapat v telefone, tak ze ano, hned pridte 😅 tak si vies predstavit jaky vreskot to bol

marcelka82
10. jún 2010

Lekár vravel naďalej látková plienka a ortopedické nohavičky. Dnes mi detská povedala, že výsledky sú dobré, že látkovú plienku nech vynechám. Na pampersu iba ortopedické. Veď v tej horúčave by toho bolo veľa aj na malú.

latvia
10. jún 2010

nevies ake pismenko ti dali? 1B? klbiky myslim.... v podstate by si balit nemusela, len parkrat ponosit malu v satke, aby mala nozicky od seba

marcelka82
10. jún 2010

výsledok: L.dx 59 40
L. sin 59 43

To je všetko. Nič viac.

latvia
10. jún 2010

hmmm, tak tie cisla mi nehovoria nic

martina149
11. jún 2010

No dnes je otrasne horúco aj vám detičky horšie spia počas takých horúčav?moja sa nevie počas dňa uložiť,len ju uspávam na rukách a keď spustí rev tak hotová katastrofa.

latvia
11. jún 2010

my nastastie byvame na 1. takze mame chladok, aj ked dusny vzduch mame...ja ho nechavam len v plienke a na rukach musim uspat tiez.....uz som rozmyslala ze dam na balkon maly bazenik s vodou, nech sa clupka 🙂

marcelka82
11. jún 2010

Ahojte. No my chodíme na prechádzky aj v takomto počasí. No najradšej do obchodov. Tam majú poväčšine chladnejšie. Tak tam malá troška pospí. Doma máme doslova peklo. Bývame na samom vrchu. 😝 😝 😝 Hrôza. Celé dni sa od nej nepohnem. Stále je iba na prsníku. Sem-tam jej dám troška vodičky. Ale to je jej málo. Toľko čo zaspí, už sa budí celá prepotená. Chúďa moje malé. Zo zimy zrazu do horúčav. Riadný šok pre drobčekov. A večer tiež nechce zaspať. Tak roztváram okná krížom mimo spálne. Len aby sa troška schladilo. A až potom mi zaspí a ja bežím okná zatvárať, aby jej zas nebola zima.

latvia
11. jún 2010

jj, v tychto horucavach sa najlepsie chodi do supermarketov k chladiacim boxom 😉

marcelka82
11. jún 2010

Hm, tam je už dosť chladno pre takého drobca. Stačí aj tá klíma čo tam majú. 😀 😀 😀 Napr. Tesco. Chodíme tam skoro každý druhý deň. 😀 Dôvod sa vždy nájde.

latvia
11. jún 2010

to mas blizko, ze? 🙂 my hypernovu 😀

marcelka82
11. jún 2010

No my máme blízko Tesco.

latvia
11. jún 2010

kedy dame meeting michalovcaniek? 🙂

anulienka166
11. jún 2010

ahojte...ja zatial byvam v dedine pri MI a tiez chodim torsku vonku hoci je horuco aspon niekde do chladocku....a latvia kde byvas na akej ulici ze mas blizsko hypernovu lebo mi tam na okruznej kupujeme bytik... 🙂 🙂

latvia
11. jún 2010

pri krizovatke 😉 kde presne na okruznej?

anulienka166
11. jún 2010

fuuuha.. 🙂 tak ako neviem ti tak presne vysvetlit nepoznam tak dobre MI lebo ja som sa tu len vydala...ale je to bytovka C3.neviem ci vies ktora...a ked ano aj ty tam niekde?ci ty v tej samotnej co stoji pri krizovatke,?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre