Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
11. jún 2010

a odkial to si ty presne? myslim pred vydajom 😀

latvia
11. jún 2010

jaj, idem uz spat, lebo je vela hodiiiin...aspon raz spat pred 23.00 😝

anulienka166
11. jún 2010

tak z MOdrej nad Cirochou..to je za humennym smerom na sninu..a ty pochadzas praimo z MI?a asi to tam aj niekde bude 😉

marcelka82
12. jún 2010

Pomóóóc. Malá ma samé potničky a stále plače. Čo mám robiť? Neviete niekto ako je s mobilnou klimatizáciou v paneláku?

latvia
12. jún 2010

nechaj ju len v plienke, nech sa vetra

marcelka82
12. jún 2010

Je. No potničky jej aj tak pribúdajú. Už som ju aj okupkala.

anulienka166
12. jún 2010

alebo ju nechaj len tak hloucku 🙂 aspon torsku ...nas maly dnev vobec v noci nespal a bol strasne zly.. a az o 10 napoludie zaspal pri ventilatore uz som nevedela co robit chudatko male 😒 😢

marcelka82
12. jún 2010

Latvia stretko dajme keď bude vonku príjemne pre našich drobcov.

marcelka82
12. jún 2010

Nechať ju holučkú je ťažké. Ešte sa čistí a do toho aj tá hnačka. Už nám lekárka znížila dávku antibiotík. Dnes som jej dávala aj banán. To bolo zlaté ako sa tvárila. Nevedela čo to je.

martina149
12. jún 2010

Marcelka a z čoho má maličká hnačky?A musí antibiotiká?

latvia
12. jún 2010

s antibiotikami sa maju podavat aj probiotika, kup si infant dophilus, biogaia obsahuje len jeden kmen, dophilus 6, je lepsi.
a su to isto potnicky? nezareagovala nahodou na antibiotika?? 😕

marcelka82
12. jún 2010

Antibiotiká berie vyše týždňa. Potničky až teraz. Dokonca ich nemá po celom telíčku. Biogaiu mi odporúčila lekárka. Ale keď je tamto lepšie, tak až dostanem peniažky, tak jej to kúpim a v akých dávkach jej ich mám dávať?

latvia
13. jún 2010

mas to v navode, tusim podla toho ci ma zapchu/hnacky, alebo len ako podpora na crievka...raz denne je to ok. biogaia su v podstate dobre, ale obsahuju len jeden kmen bakterii ktore dobre rozkladaju mlieko alebo tak to je tam nejak pisane v letaku, takze tym pomahaju pri kolikach a podobne....jeden kmen sa mi ale na zapchy alebo hnacky zda byt malo... a okrem toho, viacerym biogaia nepomohla, vratane nas 😅 alebo to mozes striedat, tyzden biogaiu, tyzden dophilus, pokial ma este koliky alebo hnacky, zapchu. vyskusat mozes, ak nepomozu, vrat sa k biog.

marcelka82
13. jún 2010

O.k. ďakujem za radu vyskúšam.

latvia
16. jún 2010

vcera som sla mestom a okukla som kde ma zambova ambulanciu.....je medzi lekarnami U Apollona a lekarnou Schneider.....za apolonom je dalej Zlaty byk...( som predtym pisala ze tam kde stara kniznica ale stara kniznica bola oproti 😝 ) 😉

kavaapalma
16. jún 2010

na balkone je zaveseny velky napis gyn.ambulancia

latvia
16. jún 2010

aaaaaaaaaaano 🙂

cleo55
16. jún 2010

cawte baby 🙂 chcem sa spytat tie co chodite k Zambovej boli ste po katru pri Kuchtovi alebo ste hned boli pri Zambovej.

latvia
16. jún 2010

ak mas kartu u kuchtu, tak najprv k zambovej, ona da vymenny listok kde ziada o kartu a kuchta by ju mal poslat postou

cleo55
16. jún 2010

tak chodila som k zambovej pokial neisla na matersku.takze kludne mozem ist hned k nej?

latvia
16. jún 2010

ak si chodila na polikliniku, kde predtym zastupovala kuchtu, tak mas kartu tam. moja mamka jej volala, tak jej povedala ze karty su na poliklinike, ale ze neni problem, da listok a pojdes si vyziadat kartu.resp.jej mozes zavolat a opytat sa 😉

cleo55
16. jún 2010

diky latvia 🙂

latvia
17. jún 2010

dnes je kraaaasny den, snad nebude prsat ani prazit slnko 😝
marcelka, si sa pytala na tu bytovkovu klimu, na balkone oproti v bytovke maju nieco co vyzera asi ako klima, a je na 8.poschodi tak pravdepodobne je to ono

atima
18. jún 2010

cleo ako drobec, rychlo zbehol rok 🙂 , že?

cleo55
18. jún 2010

ahoj atima,no tak to neuveritelne zbehol este len teraz nedavno sme mali bruska nie?

malka
22. jún 2010

Ahojte,
vie mi niekto poradit suprovu kadernicku v Mi? Najlepsie z vlastnej skusenosti. Chcela by som nejaku radikalnu zmenu ucesu, ale aj farby 🙂 Vopred dakujeeeem 😉

latvia
22. jún 2010

na sedmicke ZS kadernictvo Tina.

malka
22. jún 2010

latvia, mas s nou vlastnu skusenost? Ide o mladu, ci starsiu pani? A co ceny? 😉

latvia
23. jún 2010

jj, jedina ktorej som schopna zverit svoje haro 😀 mlada, cca 29-30 rokov. Ked mi robi melir, striha, fuka tak som platila teraz po novom....tusim 15 euro? 😅 cca priblizne, ja uz nepamatam.
mna tesi ze nepouziva britvu ked chcem zostrihat na postupne ale vie to noznicami, a ze robi vyborny melir, velmi tenke pruzky, nahusto, takze efekt fakt vyborny a nevyzeram jak zebra 😝
treba sa k nej objednat, ma vela ludi...do ip ti poslem telefonne cislo

malka
23. jún 2010

IP precitana, este raz dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre