Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
22. nov 2008

mimus mozes zobrat aj sedacku aj kocik
kocik pre vstupom do lietadla zlozia a daju na bok a sedacku si beries do lietadla aby mala malinke kde sediet 😉

mimus
22. nov 2008

ale niekto mi vravel. ze ked mam len listok pre dieta, tak ju musim drzat na rukach, lebo nema zaplatene sedadlo?
diki mory 😉

mory
22. nov 2008

mimus to je pravda ale v lietadle su 3 miesta a vecsinou ked mate babetko tak nedavaju nikomu listok vedla ja som uz vela krat letela a vzdy sme mali pre sedacku miesto 😉

mory
22. nov 2008

no a v najhorsom pripade das sedacku hore do ulozneho priestora a misku budes mat na rukach
ako dlho trva let?

mimus
22. nov 2008

len 2 a pol hodinky, takze to ju podrzim, len tu sedacku nam bude treba na slov. lebo pride po nas ocino na letisko autom 😅

mory
23. nov 2008

mimus ty co tu strasis v noci? 😅

sak ti hovorim ze ber sedacku a das ju do ulozneho pristoru ked je to vajicko tak sa v pohode zmesti 😉

mimus
23. nov 2008

mory moja misenka isla spinkat az o 23:30 😅 ona tak stale chodi spat, aj ked sme ju skusali uz kupat v inych casoch nic nepomaha. Ale zato spi do 9h rana min. niekedy pekne do 11h a ja uz i po ranajkach mam 😀
diki za info 😵
ty inak ako?
tu kosa jak v rusku a to esteasi chytim soky, ked dojdeme na slov 😀

mory
23. nov 2008

u nas normalka nejakych 23 stupnov na slniecku ale do konca tyzdna sa me oteplovat na nejakych 27*C
ja by som praveze chcela sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh tak velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹

mimus
23. nov 2008

no to by som sneh chcela aj ja 😀 ale tu v uk nehrozi.Aspon tu kfde sme my som sneh nevidela 😅 , ale tak letime do popradu, tak neviem neviem ci nevystupim do snehu. Tiez sa uz tesim jak male dieta. Misenku mozeme sankami tahat 😵 no dufam, ze bude sniezika
ale i tych tvojich 27 tisko zavidim, bo ja viac na teplo ako na zimu.

mimus
25. nov 2008

to vazne uz sem ani nekuknete 😢 😢 😢

mimus
26. nov 2008

tak mna uz chyta cestovna horucka, edze uz v pondelok letime. Uz teraz sa bojim jak to s misenkou zvladneme....ten nas spolocny prvy let. A este aj bez ocina 😖 . Joj dufam, ze nebude plakat cele dve hodiny, bo teraz je dost mrzuta kvoli zubku 😢 . Naposledysom uz nevedela co s nou, tak som jej dala cipok na ukludnenie a zabralo, tak asi supneme do zadocku i red letom, nech je radsej ospala 😀
vraj je na slov. sniezik.....a uz sa tesime na sankovacku 🙂

bubenko
26. nov 2008

ahojte, ja viem ze tu casto nechodim, ale vazne nemam cas ☹
Sarinke idu dalsie zubky len este stale nic nevidno a po nociach len place, oslava prveho rociku nedopadla podla predstav kedze Sarah bola chora, ale ajtak sme pooslavovali, v sobotu letime

mory
26. nov 2008

bubenko uz tak skoro letite? 😅 aj s tatkom ci same dve?

mimus no kukam tu kukam furt ale tiez nie vzdy mam cas odpisat 😉

mory
29. nov 2008

ahojte
to si tu mam pisat sama so sebou? 😀
mimus malinka jak rastie 😉

mimus
30. nov 2008

ta ja uz tiez adsej nepisem.....nech netrpim samomluvou 😀
miska rastie...i zubok rastie, druhy sa pretlaca, tak zase je mrzutejsia
ja uz chytam nervy z cesty, bo este ani nezbalene a hlavne ako to mala zvladne
vlastne ako to ja s nou zvladnem 😅
a uz i ty by si mala o deturencoch napisat bo to len ja tu sa rozpisujem a nikde nikoho 😢 😢
pridala som vcera nove fotecky
idem kuknut ci i vy nemate daco nove aspon v albumikoch 😕

mory
30. nov 2008

mimus neboj cesta ubehne rychlo a ako idete autom?

no co budem o nich pysat hlavne ze sme zdravy a rastu jakeby ich polievali , moriky sa meni na nadejneho futbalistu a eliuska nam nechce velmi rozpravat az sa niekedy hambim ked sme v spolocnosti s detmi v jej veku a oni tak krasne hovoria normalne aj vety atd... a moja nic 🙄 ma svojich par slov ktore pouziva na vsetko takze je tazke ju porozumiet " ze ani vlastna mater jej nerozumie" 😀

mimusiacik
2. dec 2008

Turne plodnosti s OZ BOCIAN

http://www.bocianoviny.sk/

Vyborna sanca napisat na listok svoju otazku na diagnozy a sledovat Dr.odbornikov na plodnost ako zareaguju v roznych centrach...pritomni dr.z centier,urolog,embryolog,neonatolog...

Ucast zadarmo,nemate co stratit ,len ziskat

bubenko
3. dec 2008

ahojte, cesta bola dobra, Sarah bola zlatucka a pekne ma pocuvala, co uz samozrejme neplati, odkedy uz chodi tak mi uz nechce dat ani rucku a len zdrha 😝
v noci stale nespinkame, tak bezim, este sa ozvem

mimus
3. dec 2008

takze baby uz sme doma
misenka nakoniec let zvladla uplne super
prvu polovicu vsetko obzerala a druhu prespinkala, ani na chvilku nezaplakala
vysiel nam uz druhy zubok tak znova je trosku nepokojna a teraz jej chcem dat este aj uska prepichnut tak neviem ci mam, kedze uz tie zubky trapia a ja jej este pridam uska 😔

mimus
3. dec 2008

mory tak aj ty uz budes mat doma futbalistu 😉 roman tiez vravel, ze este ze mi vyslo dievcatko bo syncek by musel byt futbalista jak ocino......jak keby mi jeden nestacil 😀
a neboj eliuska sa rozbehne....ja som vraj chodila uz v 8 mesiacoch ale tiez sa mi nechcelo zacat rozpravat a teraz ma je tazko zastavit 😀

mimus
3. dec 2008

bubenko a to preco nespinkate?
a ako brusko uz vidno? tesi sa sarah na braceka alebo sestricku 😉
ste teraz na sk ci v uk......ak doma tak uz by sme mohli dat to stretko, nech aspon jednu z vas poznam osobne 😉

bubenko
4. dec 2008

ahojte, mimus gratulujem k zvladnutiu cesty a tiez k druhemu zubku. my ostavame na sviatky tu, pride svokra aj svagriny, nejak uz posviatkujeme, je mi to akurat luto koli mojej mame ya ostavame tu.
mory sestra uz ma dievcatko, vola sa Alexandra a narodila sa 20.nov. mala 3,45kg a 51cm, uz som ju videla lebo sme odlietali z Popradu a boli sme u nej, mala je zlata a velky papos, vela si neoddychne, teraz tam ostala mama na tyzden aby jej trosku pomohla. Ako sa mate?
Lubka? a ostatne?

mory
4. dec 2008

bubenkooooooooo gratulujem slavke k bambulke 😵 😵 jaaaaaaaaaaj jak sa tesim 😀
mi sa mame dobre krasne pocasie stale uz s atesime na mikulasa a na vianoce len neviem co dtom pod stromcek 😒 dufam ze daco vymislim a vy ako? jake darceky kupujete? 😕

mory
6. dec 2008

tak ako ste slavili mikulasa? a chodil vobec? 😀

u nas hej decka sa neskutocne tesili jasne ze Eliusa hned vsetko porozbalovala a pojedla polovicu ale aspon ze tio zozalo uspech 🙂

mory
9. dec 2008

no tu sa nenormalne keca 😀 halooooooooooooooo spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimeeeeeeeeeeeeeeeee?????????? 😠

mory
10. dec 2008

to snad nie? 😕 ste ma tu nechali samu a to ani v michalovciach niesom 😠

lubka,vera? kde ste? mimus? ty uz vianocujes ? aj bubenko 😝

majso
10. dec 2008

ahojte baby, som Maja a pochadzam z Mi, aj ked teraz som v UK, som tu prvykrat, ale velmi sa tesim, ze som nasla tuto stranku 🙂

majmat
10. dec 2008

ahojte baby, som Maja a pochadzam z Mi, aj ked teraz som v UK, som tu prvykrat, ale velmi sa tesim, ze som nasla tuto stranku 🙂

mory
10. dec 2008

😀 maja ahoj no a hned si tu 2xkrat 😀 uprav si udaje v pase nech o tebe vieme viac 😉

majmat
10. dec 2008

pardon, trochu som sa pomylila, posledne dva prispevky su rovnake, uzivam majmat, to druhe nie, takze piste prosim na majmat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre