Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
7. jún 2009

martinella aj ja blahozelam k titulu 😉

mory ked ja nemam spana 😀
ale nie ja som vzdy spala 5-6 hodin a stacilo mi 😉 a moje slniecko sa budi len raz okolo 6 na flasu a spinka do 9-10, takze to je v pohode. no uznavam, ze vcera som to pretiahla 😀
ale ked ja cez den net nejako nestiham. Sice pc je zapnuty cely den, ale len tak nakuknem, kecam so segrou cez skype pocas krmenia a nie je cas na pisanie

bubenko uz to ma za sebou? nemas nove info?

lubka a ty kde?
a ostatne baby? ja viem ide leto, tak vsetky na slniecku sa vyhrevaju

🙂

tita201
8. jún 2009

Ahoj kočky ako sa mate mi sme stale viac a viac šikovnejši len tak pozeram čo ten moj poklad už dokaže. 😎

lubka.l
8. jún 2009

ahojte
v nedelu sme sa vratili do uk a davame doporiadku zahradku a trosku upratujeme.
mimus onedlho letis co. 😀
bubenko ako?

mory
8. jún 2009

ahoj kocky 😉

bubenko stale nic 😀 chudera 😅 teraz ma doma mamku tak upratuju a pripravuju ,

ja som nezamestnana uz od piatku jeden sef (mam troch) ma vyhodil a ty dvaja furt chcu aby som sa vratila a ja nechcem ☹ boze neviem co mam robit chcem aby ma nechali na pokoji 🙄 😔

lubka.l
9. jún 2009

ahojte
tak ako bubenko uz to mas zasebou? 😀

mimus
9. jún 2009

lubka sa neviem dockat uz domov 😵
tak babo si dava nacas 😉 chce prist peknucke 😵

mory tak sa na nich vykasli, uzi si leto s deturencami a az potom sup niekam do prace 😎
ja tiez som zostala s Miskou doma a nic tu neberiem, takze ma musi Roman chvilku zivit
ale tak sa endalo to skombinovat aj ked som chcela do prace 🙄

jarka007
10. jún 2009

Sorry, ze sa vam tu takto votriem. Povodne som chcela poradit nejaky obchod na poziciavanie detskych veci. ale vidim, ze skoro vsetky ste zo zahranicia 😕 . V auguste ideme na taky tyzden, dva do MI a svokra nema nic pre deti 😖 , ziaden kociar, detsku stolicku, no proste nic. My ideme v aute 5ti, s 3ma detmi, takze sa nam nic take nezmesti. Ako to riesite vy, ked idete na SR ?
Moja mama si pozicala od znamej aj stolicku a s kocikom nema myslim tiez problem. Akurat svokra nepozna asi nikoho z MI, od koho by si detske veci mohla pozicat. Viete mi poradit ?

mory
10. jún 2009

jarka ja ti moc neporadim lebo ked ideme k nasim do MI tak kocik berieme a postielku maju nasi este taku co som v nej ja spala 😀 myslim ze bez stolicky si poradis sak ked mas autosedacku - vajicko tak maleho nakrmis kludne aj v nom 😉 drzim palce a uzite si 🙂

cetera
10. jún 2009

Ahojky, mam len taku otazocku ohladom vysetreni u lekara.....ako casto vam robil alebo robi lekar UTZ pocas tehu a ci ste zanho platili stale alebo ako to funguje....lebo mne ho zatial robili stale iba minule nie cize dokopy asi uz 5-6 krat a stale som za neho platila 10 euro. To poistovna nic nepreplaca? Pokial viem tak v 10,20, 30 tt preplacaju ale ja som zatial platila stale tak neviem. Mam vseobecnu a navstevujem ambulanciu u Rocha. Vdaka za odpoved

cleo55
10. jún 2009

cetera v tom 10,20 a 30tt by si mala mat zadarmo aspon ja som tak mala a tiez mam vseobecnu a ostatne som platila necelych 7eur! asi pan doktor si chce privyrobit tak to vyzera!a tiez som mala priblizne tych 6-7 utz!

cetera
10. jún 2009

no ale to je to ze zatial som platila stale kazdy jeden utz...aj ked ako pocuvam je asi najdrahsi co sa tyka UTZ....Este minulý rok stal 2OO korun a po novom 300. Hrozne.....ved ja sa uz teraz popýtam sestricky lebo stale platit nebudem....a vraj by sa nemalo tolko robit utz ze to nerobi tolko dobre babu

cleo55
10. jún 2009

nemalo by sa robit tolko utz fakt to skodi babu.mne robila obvodna utz a ku koncu aj moj porodnik lebo si chcel byt isty preto som ich mala aj viac.a mala by si mat 3 utz zadarmo aspon som tak pocula ze to preplaca poistovna.tak skus mu daco povedat a postazovat sa!

mory
11. jún 2009

ahjte 🙂

bubenku sa dnes skoro rano narodil zdravucky chlapcek Viktorko 😀 sa tesim maju sa dobre a uz su aj doma tak im gratulujem a prajem pokojne noci a vela mliecka 😵

lubka.l
11. jún 2009

bubenko gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.
prajem vela siiiiiil,nech vam pekne rastie,papka a hlavne spinka.drzte sa. 😀

tita201
11. jún 2009

cetera 🙂 ja chodim k ROCHOVI a tiež som stale platila je neskutočne drahi niekedy som tam nechala aj 450 sk 300 usg a bola som na marodke tak potvrdenie pre socialnu poistovnu a ked mi brali krv tiež som platila a raz zapotrošili vysledok tak som musela isť na odber ešte raz a samozrejme zaplatiť chodim k nemu už 7 rokov ale v poslednej dobe si dava riadne palky manželovi som stale hovorila že tehotenstvo je luxus

cleo55
12. jún 2009

tita a cetera tak preco nezmenite doktora sak ich tu je tolko ze az!ja som uz bola pri 3 lekarov no a skoncila som pri zambovej s nou som zatial spokojna!a nenechavala som pri nej velke peniaze akurat za potvrdenie pre socialku 1euro! tita tak ako malycky?nas rastie kazdym dnom a aj sa meni stale je iny!spinka ti po nociach? a samozrejme bubenko gratulujem a nech ste zdravucky!

lubka.l
12. jún 2009

tak co baby kde ste?
mimus si uziva slovensko
bubenko babo
mory oddychuje alebo naopak vratila sa do prace?
a ostatne !! 😀

fofinka1
13. jún 2009

cafte kocky nemam momentalne doma net tak len tak z neterinho compu pisem,martinella gratuluje k uspesnemu ukonceniu studia,je to supeeeer,bubenko aj tebe gratulujem k dietatku,vela zdravicka a spokojnosti,nech len papka a spinka do krasy.
inak u nas vsetko po starom,danko bude mat o chvilu rok,tak to aby som utekala objednat nejaku tortu,inak je to dobty papkac,zje vsetko co nezje jeho 😀 chvalabohu,kamoska ma problem do svojej dcerky dostat aspon nieco,velmi rada by si to so mnou vymenila ale ja danka nikomu nedam 😀 uz sa tesime na leto,z dovolenky zatial nic,s muzickom si myslime ze ma danko este cas aby chodil k moru,nech si to uzije ked bude vacsi,sak co teaz s nim pri mori len budeme mat starosti a ani si neoddychneme,lebo uz zacal chodit a len vymysla co by kde nasiel a vopchal do pusy 🙂 tak toto leto to vidim na grilovanu klobasu na sirave a nafukovaci bazenik na dvore 😝 tak sa majte pekne zatial papa

mory
13. jún 2009

ahojte 😉

bubenko cakame na fotockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😠

davam kavu kto sa pridaaaaaaaa ????//

lubka.l
13. jún 2009

ahojte
mory ta kava este plati?????

tita201
13. jún 2009

cleo55 🙂 asi preto neodidem lebo som spokojna s jeho pracou ja len poukazujem na to že si da zaplatiť ja viem že zambova je dobra mama k nej chodi a ja ju poznam osobne.fofinka1 🙂 neboj na dovolenku ešte pojdeme ked drobci podrastu ved aj širava je v pohode mnalen mrzi že nepojdem tento rok na tuning do trebišova ☹

mimus
14. jún 2009

ano ano uzivame si domooooooooooooooooov 😉

bubenko o uz ma za sebou.....myslela som na nu 😵 blahozelaaaaame k Viktorkovi a tiez sa tesime na skore fotecky 😀 a Vikorko je vlastne skoro presne o rocik mladsi ako Misenka 😵

a baby inak nestiham vela pisat, lebo krasne si uzivame rodinku, oslavili sme rocik ento vikend a tak sa vam sova
😀 ozve az po prichode do uk

mory
15. jún 2009

mimus blahozelame k prvemu rocku 😵 😉 uzivaj si uzivaj kym mozes 😎 ja toho roku asi nepoletim koli tomu ze uz nerobim ☹ ale nic robotu si musim najst inak nepoletim vobec 🙄 😅 😀

mimus
16. jún 2009

tak nech cim skor nech len nieco splasis, aby si zavitala aj domov 😉

baby mali sme kontrolu na rehabilitacii aj na neurologii. Vsetko dopadlo super a viackrat uz ani nemusime chodit 😵 Hlavne ze nas vysetrovala ta ista doktorka co pred 5mesiacmi povedala, ze Miska nikdy nebude chodit 😅 tak teraz jej to mala ukazala. Sice urobi len 2,3 krocky sama, ale za rucky chodi vkuse a najviac ju bavia schody 😀

lubka.l
18. jún 2009

ahojte
bubenko tak co hodis nejake to foto s chrobacikom 😀
mimus tak co uz ste v uk?
mory nasla si uz nieco?

mory
18. jún 2009

lubka este nie ☹ ale nevzdavam sa 😉

lubka.l
18. jún 2009

mory drzime ti prsty aby si nasla co najskor 😉

lubka.l
19. jún 2009

kuk

mory
20. jún 2009

bubenko no tak coooooooo? uvidime maleho chrabaka ked bude mat rok? 😀

mimus
20. jún 2009

nooo aj ja sa neviem dockat foteciek a vzdy takto nadranom skontrolujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre