Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

bubenko
19. apr 2008

ahojte, konecne som sa tu na chvilku dostala, ja vobec nemam cas, Sarah spi cez den len po desat minut a ked konecne zaspi tak neviem co skor ☹
mimus ja som si do porodnice brala vsetko podla zoznamu, ale nepotrebovala som tam skoro nic kedze ma na druhy den pustili domov. Zober si tak troje body, troje dupacky, nejake ciapocky, plienocky a pre seba pyzamo a uterak aj ciste spodne pradlo a tiez pre malu osusku na kupkanie. Ostatne veci si mozes nechat doma po ruke, keby ta tam nechali dlhsie tak aby ti to manzelik priniesol. Ja som sla s obrovskou cestovnou taskou a skoro nic som tam nepotrebovala. A tiez si zaistite detsku sedacku, lebo bez tej ta s babom domov nepustia. S nami isla sestricka az dole k vychodu a dozerala nato aby bolo vsetko tak ako ma byt, ale sedacku staci ak manzel prinesie az vtedy ked ti povedia kedy ta pustia. Ak si este na nieco spomeniem tak ti dam vediet.
Sarah uz zrejme kazdu chvilu pojdu zubky, dost je nervozna, som zvedava ako to prezijeme, coskoro pridam nove fotecky, rackovat sa jej velmi nechce ale zato stoji uz krasne na nozickach 😀
mory uz vies kedy dojdete?
dievcence drzte sa 😉

mimus
19. apr 2008

jeeej ahoj bubenko. Takze si sa nakoniec od malej na chvilku odtrhla. Dakujem za zoznam, uz som sa tento vikend pustila do prania veciciek a kupila som si i tasku, ale len taku mensiu. Tak ako si pisala, ja radsej necham potom muzicka priniest veci, co este budem potrebovat. Uz sa tesime na fotecky 😵

lubka tu je to cislo http://www.slovakembassy.co.uk/

zuzu2302
20. apr 2008

ahoj bubenko.. ako myslis, ze uz stoji na nozickach? vies moja Lili ma tiez 5 mesiacov a zatial jej celkom ide to zdvihanie hlavicky.. ☹ neviem.. ci je menej sikovna, alebo cim to bude 🙄 hm?

bubenko
20. apr 2008

ahojte, tak som ju uspala ale ona este urcite vstane aspon 3krat a potom by sa uz mala zobudit az vtedy ked bude hladna 😅
zuzu urcite nieje menej sikovna, mozno je poslusnejsie dieta ako moja Sarah 😀 , uz ked sa narodila tak sa vobec nespravala ako novorodeniatko, uz vtedy bola velmi ziva a to hovorila aj svokra ked tu na 3 tt bola, skoro vobec nespala a stale sa odkopavala z perinky. A ked sme isli na sk a isli sme ju dat ockovat tak aj doktorka vravela ze je na svoj vek velmi tuha, uz nam aj sedi ale nie uplne sama este sa kyvka, dviha sa z postielky, p
ekne stoji ale nie sama ked ju drzim tak ju staci len tak jemne pridrziavat a ona pekne stoji. Ale inak je dost vybbrana a leniva, na posteli sa velmi nehadze skor caka kedy ju niekto vezme na ruky, ked nema plienku tak sa posuva a vystraja ale akonahle ma plienku tak je strasne leniva, ledva sa otoci na bok-samozrejme ked sa jej chce a
rackovat sa jej tiez nechce, trosku skusa a potom place aby som ju uz obratila lebo asi sa jej uz nechce 😝
tak uz sme hore, idem
mory ako? mimus?

vera113
21. apr 2008

Jeeeej, kočky vy ste sa ale rozbehli...to som ani nestíhala čítať Lubka takže nakoniec ostávaš na UK ? Tak držím pacule nech to všetko hravo zvládneš... Ináč videla som foto - joj jak to super vizeráš s tým bruškom.. 😵 Mory to si chudla zámerne? Lebo ja síce nechudnem - to moje telo chudne samo 😅 Ale už me strašia, že ak to tak pôjde ďalej, že stratím mliečko 😝 Bubenko náš Filip nemá ani 3 mesiace a už mu idú zúbky - no zatiaľ to zvláda statočno on aj my..Tak zatiaľ sa majte. Prajem vám krásny deň 😵

bubenko
21. apr 2008

vera tak to som este nepocula aby isli zubky tak skoro, ale asi to je lepsie teraz 😀 😝
mory niesi az velmi chuducka? 🙂

vera113
21. apr 2008

ahoj bubenko - vieš čo, to bude asi tou uponáhľanouu dobouo. Kámoška má 5 mesačne bábo a ono už má 2 zuby...ďalšej sa malá narodila už s jedným zubom (má o trápenie menej ale bolesť naviac 😝 )ináč aj ten náš expert vraj dosť rýchlo rastie a mám pocit, že tiež nebude račkovať - lebo už sa zapiera na nožičky - ale to sa uvidí. Ty si ešte na Slovensku alebo si už späť? Inak mám pre vás novinku : Boďa má dievčatko. Pod dlhom trápení sa im to nakoniec podarilo.
Dididi vieš čo, ja Ťa odniekiaľ poznám - no ani za svet Ťa neviem zaradiť. No neva... 😀

Neviem kto sa tu pýtal, či sme všetky MI ( ja nie som- bývam "trochu" ďalej, ale keďže som tam študovala a mám tam kopec známich tak som v tejto téme aj ja). 😉

Mory to koľko vážiš?

mory
21. apr 2008

tu som aj ja 😀

mory
21. apr 2008

urcite si vas docitam doma ale idem pochvalit filipka jaky je sefak a ako rychlo rastie 😉
bubenko no tak to budes mat jak ja s morikom sak pametas takze ti drzim place 😀
a niesom velmi chuda tak akurat mam 61 kil 😉

mory
21. apr 2008

boda ma babenko? super a kedy sa narodilo? a preco po dlhom trapeni? 😒 mala nejake problemy?

lubka.l
21. apr 2008

ahojte baby.
mimus dakujem za link.ty si sa uz objednala?
mory si fakt chuducka,zavidim ti to teplo co tam mate.decka su tiez chutnucke.
vera no ja ostavam,vsetci to zvladli musim aj ja.ty to mas s filipkom asi trosku jednodnuchsie ako bubenko co?

mory
21. apr 2008

lubka drzim palce 😉

lubka.l
21. apr 2008

mory dakujem.
mimus to je tvoja kuchyna na modrejstreche?

lubka.l
21. apr 2008

mory o bodi mi vierka spominala nieco o potrate(potratoch)ona vie viac mozno neskor napise.

vera113
21. apr 2008

malého mi kočíkuje krstňa takže som k vám pribehla...
ľubka tak potom Ti držím naozaj palce, ale Ty si bojovníčka tak si myslím, že to zvládneš ľavou zadnou.. 😀
No ja musím priznať, že to s Filipom je jednoduchšie ako to má bubenko so Sarah ZATIAĽ je to kľudné dieťa. Ináč Ťa bubenko obdivujem, že to takto zvládaš, ja by som už bola s nervami v koncoch - priznávam sa aj bez mučenia.. 😅 No a mory - naozaj super vizeráš (ja mám teraz 51 kg) ale ešte budem musieť urobiť niečo z bruškom veď predsa tam niečo zostalo 😵
No a naša Boďka - túžili mať detičky, ale nejako sa to nedarilo. No a keď sa to zadarilo tak prišiel samovoľný potrat. No teraz je chvála Bohu všetko O.K. Malá má už mesiac no neviem si spomenúť na meno... 😠 Ale zistím. Inak u nás je krásny deň a čo tam vonku???

mory
21. apr 2008

viery no len pockaj ked ti maly trosku podrastie 😀 zatial je maly aby vystrajal.

ked budes bodou tak ju pozdravujeme 😉 a u nas je horucava ani sme dnes vo nesli mozno vecer ked bude prijemnejsie 😎

mimus
21. apr 2008

lubka ja som sa uz objednala, lebo chceme to mat cim skor a len na termin sa caka min. 3 tyzdne. Hej, tie fotky som tam hodila pre teba, lebo si chcela vidiet. Su sice troska tmavsie, ale neva. Teraz akurat muzik dokoncuje vstavane skrine do spalne a od soboty sa pustame do kupelne. Uz sa tesim na ten bordel 😀

vera113
22. apr 2008

mory - nestraš! Ale nejako to snáď prežijeme, šak základy mám z roboty... 😵 Koľko tam máte teraz stupňov? Joj jak Ti závidím teplo u nás zas prší, hrúza. Dúfam, že doobeda sa vyčasí a ja budem môcť ísť s drobcom vonku.
Ľubka - jak sa cítiš? Tato je v pohotovosti? 😉
mimus - chcela som urobiť kuk do Tvojho albumu, no nechce ma tam konik pustiť, nevieš čo sa deje? Aj Tebe sa to riadne kráti. Len veľa nepracuj, aby si ten pôro nemala skôr než same chceš.. 😀
Tak vám kočky prajem pekný deň

lubka.l
22. apr 2008

ahojky baby
vierka tato rano o 4:30 odchadza a 18-19 prichadza,neviem ci sa da nato povedat pohotovost,aj keby som mu zavolala na obed kym by prisiel prejdu tri styri hodiny koli tomu ze stale cestuje niekam inam a tu su zapchy jak svina.a aby sedel cely cas doma na zadku to nema zmysel.takze to namna musi prist skoro rano alebo neskor vecer 😝 u nas je tiez zatiahnute,uz aby bolo teplo.a ako tvoj muzicek vytesuje sa ako hrdy ocko co?
mimus super dakujem,az budes mat cas hod tam viac fotiek.ja tam zavolam vo stvrtok,dufam ze mi povie ake papiere su potrebne(koli tomu ze niesme obaja slovaci)a nebude ziadny problem.a co brusko rastie,hod foto.

bubenko
23. apr 2008

ahojte, vera ked budes s bodov tak jej gratulujem k dievcatku 😉
moj anielik dlho nespinkal tak ideme sa hrat, potom s nou pojdem trosku von 😀
mimus ako sa citis?
mory a ty ako?

dadulienka2404
24. apr 2008

ahojte baby chcem sa len sa len spytat neviete ci je v MI sono 3d??ak ano neviete kontakt????

mory
24. apr 2008

cavte 😎

dadulienka ja myslim ze len v kosiciach ale neber ma za slovo nebyvam tam 😉

bubenko zijeme decka maju cely tyzden volno takze mame veselo lebo ja robym 😠 tak su s amosom a on chudak nieje velmi taky typ zeby bol cely den s detmi 😀

lubka no ako este si 2v1? 😀 mimus a ty? 🙂

gabkazabka
24. apr 2008

Ahojte,
Dadulienka,sono 3D uz v Michalovciach je....vcera o tom bol clanok v Novom case.... 😉

dadulienka2404
24. apr 2008

no a nevies nahodov cislo alebo nieco ako by som sa tam dostala???

gabkazabka
24. apr 2008

☹ neviem,
ale skus sa opytat svojho gynekologa,on by o tom mal vediet....ved aj na 3D ultrazvuk potrebujes papierik od svojho gynekologa....aspon v KE je to tak... 😉

lubka.l
24. apr 2008

ahoj mory. este stale 2v1.cakame a cakame.ved to je jak nekonecny pribeh.vonku prsi a prsi takze sedim doma.tebe to aspon rychlo ubehne v tej praci.

mimus
24. apr 2008

dadulienka tu je clanocek, nie je tam sice tc, ale je to v MI nemocnici, tak skus ich tel. informacie:

http://www.michalovce.sk/article.html?p=a435943...

lubka jeeej ty si uz tak blizucko. Taska uz zbalena, vecicky poprane? Ja sa chystam tento vikend, ak sa mi podari najst cas 😅 .

Ja konci v praci az 14.5. tak zatial mi to ide celkom rychlo. Akurat sa uz neviem dockat posledneho dna, lebo obsediet v praci 8h mi uz dava zabrat. Chrbat mi uz naozaj odchadza, tak normalne uz cvicim i v praci, aby som tam naozaj este vydrzala 😀 . Brusko ratsie, rastie, uz by sa to podla mna mohlo aj zastavit, lebo ma preklopi dopredu 😝 .

lubka.l
24. apr 2008

ahoj mimus. vecicky poprane(ked bolo teplucko tak som prala aby vyschli na slniecku a nie na radiatore)taska nachystana tak ako veci len ich este nahadzat do nej.netrpezlivost stupa.tak hod fotku bruska,moje nerastie len sa napina,ja som vela nepribrala teraz mam 62kil co nieje vela nato za som v deviatom mesiaci.

bubenko
25. apr 2008

lubka tak o chvilocku je to tu, uz si riadne nedockava co? dufam, ze nemas strach 😅
mimus a ty sa kedy chystas domov? pri porode chces aj muzicka? 😝
mory len nech si ich Amos uzije, nech vie ze to nemas lahke 😝 😀 😀 😀
vera ako filipko?

mimus
25. apr 2008

nooo ja este poprane nemam, lebo tiez cakam na krajsie pocasie. Kedze este stale robim a cez vikend stale prsi. Uvidime ako to dopadne tento vikend. lubka urcite daj potom vediet, ked to na teba pride 😉 , nech ta mozeme aspon na dialku podporovat.

bubenko domov ideme koncom augusta na cely mesiac, noooo ak sa to nepretiahne. Na ambasadu ideme 7.jula, uz som to radsej objednala, a potom vraj pride rodny list do MI, tak do 3 mes. , ale my sa chystame spat uz 25.9. tak uvidime, ci neostanem doma a muzik sa nevrati sam.
O tom ci bude pri mne pri porode dlho nepremyslal, hned povedal, ze pojde, ale teraz akosi mekne a uz sa boji, ci to zvladne. Kamosi mu tu opisovali, ake to bolo hrozostrasne, tak sa rozklepal 😀 . Ale uz mu to neprejde, lebo ja s nim pocitam.

a co ako vase deturence? Cochvila uz budeme chodit po rady... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre