Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

ozujskova
4. máj 2010

zomrelo jej mimco a dali ju na sestonedelie?to ju nemohli dat na gyndu nech nevidi miminka? 😕

katka16
4. máj 2010

marcelka82dakujem! potom napis ked sa ti narodi babo 🙂
reioce,ja som rodila pri Pavlovcinovy,ale bol tam aj dr.focko aj ten druhy doktor,je fesak 😀 ja som bola s nimi dohodnuta-protekcia 🙂 boli velmi zlaty aj sestricky..ja som lezala tak isto pri okne,dobre sme sa tam citili,ale stacilo,moja dcerka-laura ma 7tyzdnov a vazi 4800g,a ma 55cm.je velmi kludna ,zlata je,ako kazde babatko.

rejoice
4. máj 2010

ozujskova - oni ju dali najprv na nadstandardnu kde bola sama, ale ona chcela ist ku mamickam a rozpravat sa, tak ma poprosili ci ju nemozu dat ku mne, najprv to bolo tazke nadviazat rec, ale potom sme sa aj nasmiali, bola to mlada 17 rocna kocka, ale tesila sa na to babo ako kazda.
Kati- ved vy ste nas uz s vahou predbehli a to ste sa narodili 10 dni neskor 😀 a kolko vazila tvoja Laura ked sa narodila? Ty aj prikrmujes?

kavaapalma
4. máj 2010

jasne ze dam vediet co a ako marcelka,hned ako sa mi ozve no zatial nic... zajtra sem nepribehnem mam anglinu pridem dom az neskoro o siedmej vecer,ale keby volala,tak napisem,sak nie som to one tava,aby som vam nedala vediet...teda ja trepem... idem zo skrine vytrepat zimne oblecko a vymenit za letne ,padam aby som to do osmej stihla,lebo ide ruzova,caute...

latvia
5. máj 2010

٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

kavaapalma
5. máj 2010

tak zatial nic neozvala sa

latvia
6. máj 2010

cakame 🙂

katka16
6. máj 2010

reioce- mala ked sa narodila mala 3200g,potom schudla na 3000g a zacala som kojit a hned mala 3200g naspat. 2tyzden som ju kojila,ale asi jej bolo malo,lebo mi pri tom zaspinkala,(skoda,lebo este aj teraz mam milecko)tak ze som jej davala z flase a jej sa to velmi zapacilo,no a preto tak pekne pribera.pije 150ml,ale niekedy je to malo. a aky bol porod? mala je zdravucka,vsetko ok? aka je,kludnucka?

martina149
6. máj 2010

Ahojte dievčatá ja tu už veľmi nestíham chodiť,ale aspoń zdravím.A pozerám,že Marcelka ešte stále nič?My sa už tiež nekojíme,malá je hladoška mliečka bolo málo a robím jej tiež po 120 ml a vypije väčšinou tak 110-115.Dr.sa to zdá veľa,ale čo s ňou mám robiť,keď 100 ml je jej málo,potom ešte stále ťahá a je nespokojná.Takže tak.

janka256
6. máj 2010

ahojte kocky no martinka aspon ze mala je zdravucka nech len pekne rastie 🙂 aj mne sa to uz blizi vcera som dostala taky strach ze jaaaj ved o chvilu pojdem aj ja rodit ale aspon viem do coho idem a tiez sa uz dakedy neviem dockat kedy malu uvidim 🙂 martinka ako si spominala ze tie infuzky si mala este na druhy den po porode potom ti uz davali aj normalne jest?

martina149
6. máj 2010

Janka ja som mala sekciu v piatok,infúzky v piatok a sobotu a prvýkrát som dostala jesť až v nedeľu bujón a v pondelok už mixovanú stravu,v utorok už normálne a v stredu sme išli domov.A ďakujem Janka dúfame,že budeme zdravé,len nás sem tam bolí bruško tak dávam Espumisan.Ale to nám doktorka hovorila,že to môže byť z toho,že dosť papá.

latvia
6. máj 2010

😕 no ja sa az desim kolko hladovka po sekcii 😔 😔

martina149
6. máj 2010

Latvia aj ja som sa čudovala a samozrejme po hladovke som z toho bujónu mala.....

latvia
6. máj 2010

ja som po operacii vajecnika mala mat tiez hladovku dalsi den, ale nevydsrzala som a tajne som si ulamovala minonky 😀

rejoice
6. máj 2010

Ahojte 🙂
katka16- tak moja rychlo nepribera, ale asi preto ze vobec nedokrmujem, doktorka povedala ze pribera presne podla tabulky 170 g za tyzden tak som rada, lebo mne sa to zdalo malo. Porod som nemala vobec lahky 😢 prve slabe kontrakcie som pocitila vecer 5-teho a porodila som az vecer 6-teho, a este k tomu abnormalna rotacia hlavicky- takze som bola dost potrhana 😢
Ja som po porode 2 dni nemohla zjest ziadnu tuhu stravu, a potom som mala vsetko mlete- cize tu ruzovu omacku a v tom som mala to pomlete maso a to az do konca pobytu.

janka256
6. máj 2010

juuj takze to tak isto ako v MI davaju jest a potom ma clovek kojit no nie a z coho?

latvia
6. máj 2010

veru, treba si nabalit do zasoby rezne 😀 a potom pod paplonom zuvat 😉

kavaapalma
6. máj 2010

tak stale nic,dnes som jej volala a ak to nestihne do pondelka tak jej daju vyvolavacku,celkom to zvlada,akurat ma uplne opuchnute nohy...

latvia
6. máj 2010

na, mozem robit takmer teodoru 😝 chudatenko, dufam ze to pride skor nez jej vyvolaju, mna to uz posledny mesiac nebavilo, jaka som bola dolamana a opuchnuta a tarbava 🙂
pozdravujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

denus
6. máj 2010

Ahojte babenky
Neviem ci viete ale dna 8,5,2010 v sobotu sa uskutoční mila pre mamu tu v Michalovciach od 15,00. Viac info na www.mcdrobec.detailne.sk
prídte aj s detičkami 🙂

latvia
6. máj 2010

no do kelu ☹ a niesom doma

kavaapalma
7. máj 2010

takze je to tu marcelka ma dcerku Alexandru narodila sa dnes o 16 20 a ma 3250g a 54cm,srdecne blahozelam 🙂
ja idem do prace aj zajtra takze oddychnem najskor v nedelu...ale aspon plateny sviatok...

latvia
7. máj 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 babulkaaaaa, sak ona ma este viac kilo nez mal moj syn 😀 a vraj je malicka 😉 a vidim ze aj dlha, bude z nej modelka 🙂 🙂 🙂 ze gratulujeme, ak s nou este budes hovorit 🙂 nevravela aky bol porod?

janka256
7. máj 2010

jeej aj ja gratulujem marcelke aj jej malinkej prajem vela mliecka a zdravicka 🙂

kavaapalma
8. máj 2010

detaily budu neskor,nehovorili sme spolu,len pisali sms-ky...
tak ja idem makat do dalsej zmeny tej domacej... zajtra budem len spat a jest... mam obrovsku chut na chleba s mastou a cibulou,tak si hadam najprv dam zo dve krajce 😀 ahojteeeeeeeeeeeeee

kavaapalma
11. máj 2010

len som to preletela vidim,ze nic nove tak odlietam... teraz mam nocne,nic moc...

latvia
11. máj 2010

cau netopierica 😉 ci sova? 😕 😉 jj, u nas nic nove, mozno po dnesnom zapase v MI to tu bude zivsie 😀 snad sa nikto nechysta, to je o zivot tam byt 😝

latvia
11. máj 2010

a som nasr...... objednala som si auticko z mimibazaru a nedoslo mi 😠 vyhodila som 17,50 eur do vetra ☹

rejoice
11. máj 2010

Ahojte 🙂
latvia- tak to cloveka nastve tomu verim, a kde sa stala chyba? Zlyhala posta alebo odosielatel?

latvia
11. máj 2010

ja neviem, zenska mala len pozitivne ohlasy, napisala ze ho poslala...tak zrejme posta.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre