Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

1stefi121
2. dec 2012

Baby mate niektora za sebou dve sekcie v michalovskej nemocnici. Niekedy teraz. emoticon

1stefi121
19. dec 2012

Baby ktora rodila v michalovsekj nemocnici po cisarskom spontanne.?

kalia
30. dec 2012

Dievčatá neviete mi poradiť, je v Mi nejaká dentálna hygienička? Alebo niekde v okolí?

tilly24
30. dec 2012

ahojte, neporadite mi ci je niekto v mi a okoli, komu by sa hodil balik bodikov s kratkym rukavom a par letnych veci vo velkosti 0-3 mes, je to vsetko v super stale, len to nechcem dat na bazar, hcem to darovat niekomu kto to aj vyuzije, komu sa to hodi.

mimus
1. jan 2013

@tilly24 a co keby si sa spytala svojej lekarky. Maju urcite vela deticiek a vedia posudit, ktorej mamicke by to pomohlo 😉

1stefi121
2. jan 2013

Baby plati sa ak chcem aby ma moja doktorka ja odrodila? Mam Zambovu a chodi ku porodom.

martina2001
2. jan 2013

@1stefi121 v nemocnici nie, dohodneš sa s ňou, a potom len jej

ladybirds
5. jan 2013

@1stefi121 s nou sa dohodni na poradni, aj ja som ju mala pri porode 🙂

1stefi121
8. jan 2013

Kto rodil pri primarovi Filkorovi sekciou baby.

1stefi121
11. jan 2013

Rodili ste niektora teraz niekedy po prvom cisarskom spontanne v michalovciach.? Nebali ste sa?

kavaapalma
11. jan 2013

@1stefi121 ved ked si mala raz cisarak,tak aj druhy bude. Neboj,bud v pohode. Strach je velka brzda a neprospieva tebe ani babatku. Ja netusim do coho idem,ale strach nemam,respekt ano. Som v pohode a v pohode aj porodim,myslim pozitivne a nic ine si nepripustam. Nechcem ani oxytocin ci co to davaju,ani epi,nic. Moje telo najlepšíe vie,co robi a ja ho riadim.

1stefi121
11. jan 2013

No dal by boh aby si pravdu mala.

kavaapalma
11. jan 2013

@1stefi121 hybaj k nam do temy junovky 2013 a mam pravdu. Ver tomu a nepochybuj.

1stefi121
18. jan 2013

Baby rodili ste niektora v Michal. nemocnici po prvom cisarskom spontanne? Ako to dopadlo.

nadhera
23. jan 2013

najde sa tu mamicka, ktorej pediatricka nie je privelmi aktivna , co sa tyka ockovania? ☹ Prosim IP , dakujem

metisa
10. mar 2013

@cleo55 seeerus

metisa
10. mar 2013

@kalia
Je to súkromná ambulancia, je tam aj dentálna hygienička, neviem, koľko stojí ošetreni teraz, ale pre nikoľkými rokmi to bolo za cca 40e.
http://www.rrmi.sk/

dzali
26. apr 2013

ahojte tiez mam mudr.zambovu termin mam v oktobri, je tu i nejake sukromne forum pre michalovcanky? 🙂

1stefi121
29. apr 2013

@dzali ano je tu take forum ja mam tiež zambovu chceš niejake info .

dzali
29. apr 2013

@1stefi121 a mozes ma tam pridat resp. odkazat spravkyni aby ma pridala? ja budem rodit az v oktobri a so zambovou som velmi spokojna 🙂

1stefi121
29. apr 2013

noja som sa tam dostala cez bolk priatelia a oblubene na svojom fotoblugu a na boku som mala skupinu michalovce. Tak skus takto.@dzali

kavaapalma
30. apr 2013

@dzali daj si forum a do vyhladavaca zadaj michalovce a len sa pridaj do skupiny to je vsetko.

dzali
30. apr 2013

@1stefi121
@kavaapalma dakujem baby uz som nasla 🙂

trblietka147258
20. júl 2013

ahojte mamičky,ja už mam skoro 4ročneho .syna a je zly jak čert

trblietka147258
20. júl 2013

ja som v michalovskej nemocnici vôbec nerodila.rodila som v levoči.

molly28
23. júl 2013

ahojte michalovčanky..dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

stanka_s
autor
7. aug 2013

Ahojte, chcela by som darovať nenáročnej mamičke používané hračky pre chlapca (autíčka a pod.). Malý už ide do školy, tak sme upratovali izbu 🙂. Sú to používané hračky, na väčšine to je vidieť (autíčka sú trochu poobíjané). My ich už nepotrebujeme a ľutujeme ich vyhodiť, tak ich radi posunieme ďalej.

fajnzienka
7. aug 2013

@stanka_s tak to je od teba veľmi pekné 🙂 Nech sa malému darí v škole 🙂

hajanka
10. jan 2014

ahojte, mate niektora nejake aktualne info ohladom porodnice, sluzieb poskytovanych, pristupu, atd?

fajnzienka
10. jan 2014

@hajanka Ahoj podľa toho, čo všetko chceš vedieť? Skús napísať aj tu: https://www.modrykonik.sk/group/223/ Viac žien ti poradí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre