Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

fajndievca
9. mar 2009

Ten lekár ku ktorému už asi 10 rokov chodím má iniciály FB. Mnohé žienky o ňom hovoria v dobrom, no ja ako som spomenula s ním dobré skúsenosti nemám. Stále keď za ním prídem, on ma rýchlo odbije a za 5 minút som už aj von z jeho ambulancie. Veľmi mi záleží na mojom zdraví, to asi každá z nás, no som mladá mám ešte len 23 rokov a ako som spomínala túžime s priateľom po bábätku, na ktorom chceme začať plánovať ešte tento rok. Poviem pravdu, tento pán doktor ma nikdy ani poriadne nevyšetril a keď sa ho pýtam, čo mi je, on sám mi nevie ani odpovedať, no myslím, že to bude dosť vážne, lebo mám zväčšený kŕčok maternice, silné krvácanie a bolesti pri menštruácií a hlavne každý pohlavný styk s priateľom je bolestivý, tak určite to nie je v poriadku o čom ma chce presvedčiť tento pán doktor, ku ktorému chodím.

fajndievca
9. mar 2009

A martinella ja som z Pavloviec nad Uhom

fajndievca
9. mar 2009

Ale v súčasnosti bývam s priateľom v Michalovciach.

cetera
10. mar 2009

ahoj fajn dievca......ja navstevujem dr.Rocha ambulanciu ma na straňanoch pri potravinach Bala myslim ze tam je v takej bielej budove hned vedla, je tam aj detska lekarka myslim a zubna ambulancia...ma aj velmi zlatu sestricku a som s nim spokojna...ved skus nejakeho a uvidis ako to tam pojde.....

cleo55
10. mar 2009

ahoj monika presne toho pana doktora som myslela o ktorom pises.ja na tvojom mieste uz davno mam kartu prec.ja som bola pri nom asi jeden rok ale bola som pri nom asi 2x a 3x som uz brala kartu.to ked ty sa ho neopytas na svoj stav tak ti nic nepovie!a kedze mas take problemi tak cim skor men doktora.asi kazdy ini lekar je lepsi ako on!!!!!!!!!!!!!

ekia
10. mar 2009

Ahojte aj ja mam Rocha, myslím že je fajn, aj keď som počula už aj naňho ne milé veci.... Páči sa mi milý prístup jeho aj sestričky. Aj keď tiež mám niekedy pocit, že ma rýchlo vybaví ... 😒
Sto ľudí, sto chutí.Pokiaľ nemáš problém každý lekár dobrý....

mory
10. mar 2009

no tak som sa trocha informovala ale vraj je vela gynekologov a o ziadnom sa nehovori ze je najlepsi ale aj na rocha som pocula dobre veci a aj dr. bubanova 😉

fajndievca je to na tebe ku komu nakoniec pojdes ale ak niesi spokojna a mas problemy tak urcite doktora men 😉
a pisala si ze si z pavloviec tak mozno poznas bozenu palovu teraz je asi vydata tak ak ju nahodou stretnes a poznas tak ju pozdrav od viery ferencovej 🙂 chodili sme spolu na strednu skolu.

janka256
10. mar 2009

ahojte aj ja som od michaloviec a fajndievca tebe mozem poradit podla mojich skusenosti dr.Fantazirovu ja ku nej chodim a som velmi spokojna dokonca som pri nej aj rodila moju Katku takze je naozaj super. 🙂

fajndievca
10. mar 2009

Veľmi pekne vám ďakujem žienky, že ste mi poradili, ani si neviete predstaviť ako ste mi pomohli.

mory
11. mar 2009

janka ano aj fantazirova je dobra 😉

fajndievca tak uz len vezmi kartu a vyberaj si 😀 🙂 drzim palce aby si nasla dobreho lekara a nemala problemy s tehulkovanim 😉

fajndievca
12. mar 2009

To aj ja dúfam, že nebudem mať problémy potom otehotnieť, lebo by som bola veľmi smutná. Som učiteľka v materskej škole, deti milujem a bolo by to pre mňa dosť hrozné, ak by som nemohla mať aspoň jedno vlastné. Teraz dúfam, že to nebude až také vážne, ako sa nazdávam. Už mám vybratú adeptku, ku ktorej by som išla, už len verím, že tá nebude taká neochotná ako terajší môj lekár a bude sa mi snažiť čo najviac pomôcť.

cleo55
12. mar 2009

ahoj fajn dievca!este ti chcem povedat ze ked som odchadzala od FB tak mi nechcel dat kartu a pritom som mu aj zaplatila (uz neviem kolko odomna pytal).karty som sa dockala asi 3 mesiace potom a to som mu kazdy tyzden volala kde je ked ju moja nova doktorka este stale nema! po jemnych vyhrazkach mi karta dosla o 3 dni! Dufam ze ty taky problem nebudes mat,ale davaj si pozor!

fajndievca
12. mar 2009

Bola som informovaná, že kartu si nemusím ísť vyberať, že lekárka, ktorú chcem navštíviť si ju vypýta, tak dúfam, že to tak bude, lebo som počula od viacerých žien, že malí práve s týmto problém, že im FB kartu za žiadnu cenu nechcel dať a horko ťažko ju od neho potom zobrali.

fajndievca
12. mar 2009

No uvidím, uvidím, uvidím, snáď s tým problém nebude.............a kde ste žienky z Michaloviec?

kika333
13. mar 2009

ahojte aj ja chodim ku FB a zatial som nemala nejaky problem s nim, ale tiez sa musim pytat ak chcem nieco vediet. je taky ze toho vela nepovie ale zase je lepsi odbornik ako ostatny. ak mate problemy tak on vie lepsie co treba robit ako ostatni, len sa ho treba vela pytat....

kika333
13. mar 2009

inac dnes je vonku strasne co? ani sa mi nechce nikam ist ale musim ist do mesta nieco pokupit

fajndievca
13. mar 2009

Veru, veru, vonku je fakt hrozne. Už by konečne mohlo výjsť slniečko a mohlo by byť už teplejšie, aj keď pred malou chvíľou som videla ísť jednu babu v kožuchu, minisukni pod zadok, tenučkých silonečkách a sandálkach..........to je teraz asi módny hit.

mimus
13. mar 2009

baby tak my sa uz tesime domov. Sice len na tyzden, ale i to potesi 😀

cetera
13. mar 2009

ahojte holky, mna dnes tak boli v podbrusku, ze az.....ked chodim hrozne to boli alebo ked si chcem sadnut....tak len cely den sedim alebo lezim...to iste aj vcera...vecer to preslo no ale cely den takto....hrozne este ma to takto nebolo ....

fofinka1
13. mar 2009

ahoj cetera nemala by si ist k lekarovi? ved to nie je sranda.akakolvek bolest je v tomto stave zla.ale nechcem ta strasit.

cetera
13. mar 2009

pockam ci to prejde do pondelka lebo na pohotovost ma nikto uz nedostane a s tym ich pristupom tam k ludom........mam stvrtok poradnu keby to preslo tak sa popytam....niekto vravi ze je to normalne ini zase ze mam ist k lekarovi, nechcem zase pre kazdu vec tam ist...budu si mysliet ze som ina....

mory
14. mar 2009

cetera je to tvoje zdravie a mas v brusku cloviecika tak len sa chod ukazat lepsie zbytocne ako neskoro 😉 nech si tam myslia co chcu hlavne ze ty budes spokojna ze je vsetko v poriadku 🙂

cetera
14. mar 2009

neviem to je take bolenie vajecnikov skor bz som povedala

fofinka1
16. mar 2009

cetera ked sa dobre pamatam tak chodis k rochovi.ja k nemu tiez chodim a mozem ti povedat,ze on neberie taketo problemy na lahku vahu,aspon ta vysetri a pozrie ultrazvuk uz ked nic ine.bolesti v tehotenstve urcite nie su normalne,take tie akoby menzesove bolesti pri vajecnikoch dajme tomu,na zaciatku som aj ja mala take nazvem to fantomove bolesti, ale ked sa nemozes ani posadit,tak by si si mala dat pozor,drzim palce,nech je to fakt len take bububu 😉

cetera
19. mar 2009

akurat som prisla od dokyho vsetko je ok vravi ze asi tak rychlo rastieme ked to pobolieva ale keby to neprechadzalo o dva tyzdne ideme na odbery tak budem PN, mame uz 14cm...a bolo to uz take velke babätko oproti tomu co minule.... 🙂

fofinka1
20. mar 2009

cetera super tesim sa s tebou 😀 😉 minule sme boli na jednej malej oslave a bola tam aj kamoska ktora je teraz v piatom mesiaci,normalne som jej zavidela to brusko,bol to krasny cas-tehulkovanie.tak si to uzivajte vsetky co ste tehu 😀

mory
24. mar 2009

😕 kde ste vsetky?

michalovce sa stratili na mape? 😀

petulo18
25. mar 2009

Ahojte, aj ja som z okres MI. My sa zatiaľ ešte len snažime.

fofinka1
26. mar 2009

tak a sme zase nachladeny.to pocasie mi lezie pekne na nervy,daniel ma nadchu a kasle ako kon.ani vonku nemozeme vyjst,kedy konecne pride jar?

mory
29. mar 2009

fofinka prajem skore uzdravenie 😉

mne nesiel net 4 dni 😠 ma skoro trafilo - som zavisla 😀
prejem vsetkym peknu nedelu dufam ze uz bude jarna 😎
u nas je krasne ale co mam z toho ked tvrdnem v robote 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre