Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

zymga
29. nov 2011

@ggaabbrriieellkkaa awojky co ja viem tak doktorka zambova je super,rodila pri nej moja kamoska uz 2x a stale si ju nevie vynachvalit

zymga
29. nov 2011

Awojky je tu buduca mamicka s michaloviec na pisanie alebo pokecanie pri cajiku?

cleo55
30. nov 2011

@ggaabbrriieellkkaa ahojky ja k nej chodim a ako gynekologicku si ju neviem vynachvalit,ako porodnicku ju nepoznam ale tiez som pocule len dobre spravy 😀

cleo55
30. nov 2011

@zymga ahoj my cakame babatko,trosku skor ako ty ale sme skoro rovnako 😀

zymga
30. nov 2011

@cleo55 tak to je super,

cleo55
30. nov 2011

@zymga si priamo z MI?

zymga
30. nov 2011

@cleo55 ano som

cleo55
30. nov 2011

@zymga ta veeeeeelmi obdivujem mat take male deticky za sebou,nie je to o nervy ? 😉

zymga
30. nov 2011

@cleo55 vies ze niekedy je ale nie vzdy pisala som ti spravu

rakovcanka
10. dec 2011

@zymga ahoj tak my to sice mame uz za par ... ale kludne mozme pokecat ak este mas zaujem, popripade nejake otazocky 🙂

rakovcanka
10. dec 2011

@ggaabbrriieellkkaa ja k nej chodim, dohodla som si ju aj k porodu, a som s nou velmi spokojna, vzdy mi vsetko pekne vysvetlila, povedala... nikdy s nicim nebol problem ... a co sa tyka porodnice, tak nie je to luxus ale da sa to podla mna prezit, bola som sa pozriet a nejako to tie 4 dni prezijeme si myslim ... co sa tyka ci treba oznamovat v nemocnici, tak sa opytaj priamo jej, mne dala cislo na seba, a ze keby nieco tak jej mam volat, a v nemocke netreba ohlasovat ze ona pride k porodu ... a co sa tyka epi, tak ja chcem bez epi, neviem nejako sa tej epi bojim, a prezili to aj ine tak snad aj ja ... tak snad som ti poradila

hanule24
10. dec 2011

som z velkych revist okres sobrance,mam dve deti,a kde byvas ty alebo skvor kde byvate vy???

lussyp
12. dec 2011

@lubika86 myslim, ze v kazdej nemocnici je to tak, ze sestricky prijmaju dezerty a kavu atd.... preco by som niektorej za starostlivost nieco nedala?? a s lekarmi je to tiez tak aj na inych oddeleniach...je mi luto, ze si mala zlu skusenost ci uz s lekarom alebo s pobytom v nemocnici. ja som v MI rodila v roku 2009 a neviem si vynachvalit ci pristup lekarov alebo sestriciek na oddeleni. a myslim, ze odstrasovat fotkami hlavne prvorodicky je dost nevhodne, niektore nemaju moznost ist rodit do inej porodnice ako do MI. ved to nie je hotel aby sa tam starali o pohodlie. na to su nadstand. izby za ktore si priplatis. nie je to sukromna porodnica aby okolo rodiciek behali v rukavickach. kazdy clovek ma dobre ale aj zle dni v praci a tiez sa nemoze vzdy na kazdeho a za kazdych okolnosti usmievat. ak takyto pristup niekto chce, tak na to su sukromne nemocnice alebo priplatenie lekarov, duly ale. porodnej asistentky....tolko moj nazor....

wanes11
15. dec 2011

@rakovcanka ahoj ako pozeram,tak mas taky termin ako ja...a aj svoju gynekologicku k porodu..tak by som chcela vediet ako mozem,ze ci davas nico ya porod,a kolko ak davas,a kedy ci pred alebo po porode...dakujem ya odpoved...

rakovcanka
15. dec 2011

@wanes11 ahoj, no urcite nieco dam, nie preto ze by pytala, ale tak som s nou spokojna a verim, ze to tak ostane, a urcite az po porode, pred porodom si netrufam, hocico jej do toho moze prist a peniaze ti uz potom nevrati 🙂 .... ale mam na nu sukromne cislo, takze si myslim, ze pristup je uplne super z jej strany... a tak som myslela ze nejakych 50e do obalky asi najskor... aj to si myslim ze je az az

wanes11
15. dec 2011

@rakovcanka no tak to presne aj ja tak chcem spravit,tiez mam sukromne cislo a tiez taku sumu som chcela,len som nevedela ci to dost 😖 ...no a jak pozeram tak sa aj mozno stretneme v mi na porodnici,ja uz v nedelu mam termin a ked nic tak pondelok na iniekciuu 😖

rakovcanka
15. dec 2011

@wanes11 no ale ty mas termin asi trosku skor ako ja ... ja mam 26.decembra, ale asi pojdeme az na povodny termin 4.januara ... uvidime, lebo po dnesnej poradni sa nejako neponahla no ... a myslim ze 50e je dost...

wanes11
18. dec 2011

@rakovcanka tak to mas este troska cas,no mi uz ani nie,a este stale nic sa nedeje a dnes termin....no nejako sa malej nechce von,ale tak zajtra nas caka vyvolavacka tak uvidime 😖

rakovcanka
18. dec 2011

@wanes11 neboj dobre bude a ani sa nenazdas a budete doma 🙂 drzim palceky, potom daj vediet ako ste dopadli

wanes11
19. dec 2011

@rakovcanka tak uz sme po iniekcii,ked nic tak zajtra zas,tak to uz keby tak bolo,ze by sme uz boli doma...aj tebe drzim palce,lebo aj tebe sa to uz krati..

rakovcanka
19. dec 2011

@wanes11 no uvidis, ono pride na svet ked bude mat 🙂 a neboj urcite vsetko dobre dopadne, a ano, aj mne sa to krati, ale uz ked doteraz sa nevypytal, tak nech sa vypyta az po vianociach 🙂 lebo na vianoce v nemocke, nic moc

wanes11
19. dec 2011

@rakovcanka no tak to mas pravdu,a ja tie vianoce stravim v nemocnici tak ci tak..ale co uz,len nech to mam uz zasebou...

rakovcanka
19. dec 2011

@wanes11 urcite to vsetko dobre dopadne, potom daj vediet ked uz to budes mat za sebou 🙂

wanes11
20. dec 2011

@rakovcanka tak uvidime,lebo este sa malej nechce von,po dnesnej poradke to este neni vobec na porod 😒

rakovcanka
20. dec 2011

@wanes11 a vyvolavacka nezabrala? ako dlho uz prenasas?

ladybirds
21. dec 2011

ahojte dievcata, neviete ci v MI este niekto robi 3D okrem Balinta? som zabudla svojej dr spytat.. 🤐 😵 😵

wanes11
21. dec 2011

@rakovcanka tak len 4 den prenasam,a vyvolavacka dnes uz 3 iniekcia a nic vobec,ani na ctg to este neni na porod tak neviem co to 😒

wanes11
21. dec 2011

@ladybirds ahoj,tak kazdy dr.by mal zabezpecit svojej pacientke ak ma zaujem 3-4d ultrazvuk...ja osobne chodim k dr.balintovi,a ten ma vsetko co treba,tak neviem ti poradit,ale urcite ak tvoja dr.nema osobne,tak by ti mala odporucit niekam inam ak mas zaujem..

wanes11
23. dec 2011

@rakovcanka no ty este si doma?ze ta tu niet,azda nepojdes skor ako ja 😒 ...no pockaj,ze mi sa v tej nemocnici stretneme 🙂

rakovcanka
27. dec 2011

@wanes11 mno mozno ti zle vypocitali termin... lebo aj take sa stava,ale ked ani po vyvolavacke, tak enviem neviem, nam sa termin posunul na 4 januara znovu ... ale po dnesku to vyzera tak na 3-4 dni este, a som sa dlhsie neozvala, lebo som taka chora, ze mam antibiotika zase, a dufam, ze budem vladat odrodit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre