Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

tita201
11. aug 2009

dakujem vam kočky za podporu a za dobre radyzajtra idem do trebišova dam vedieť dnes bola svokra u doktora po vymeny list adoktor ktory zastupoval detsku povedal že sa ani nečuduje že ideme do trebišova lebože sa na balintovu vela mamičiek sťažuje a že prave dnes si tiež prišla pytať jedna vymeny list že ide z drobcom do košic

fofinka1
12. aug 2009

nasa detska mi najprv pripadala,ze asi bude s balintovou kamoska,netvarila sa velmi spokojne,ked som jej povedala,ze chceme ist s malym do KE,potom mi povedala,ze mam ist ale ze sa mam potom rozhodnut,ku ktorej neurologicke budem s malym chodit,kvoli poistovni.no a po nasej navsteve v KE som sa rozhodla,ze ku ziadnej 🙂 danko to nepotrebuje.balintova nam predpisala cvicenie a my sme nikam nechodili,sme k nej objednani na kontrolu zaciatkom oktobra a ja verim,ze keby sme tam sli a nepovedala by som jej,ze sme necvicili,tak by aj tak povedala,ako sme pokrocili a ze dankovi uz nic nie je 😉
tita som fakt zvedava 😵

ityla
12. aug 2009

Ahojte! Co to, čo o Bálintovej? To je tá neurologička? Ja mám ísť k nej zajtra s malým na vyšetrenie.

fofinka1
12. aug 2009

ahoj ityla ides tam prvykrat?no co ti napisat?ak sa da,nechod tam a objednaj sa bud do trebisova alebo do kosic,do kosic mam kontakt na jednu super doktorku tak ak chces tak poslem IP.do trebisova ma zase kontakt tita.drzim palce.

tita201
13. aug 2009

ahoj tak bola som v trebišove bolo tam super prostredie kde je lekarka je nadherne v čakarni plazma žive kvety sestrička velmi dobra a aj doktorka všetko mi pekne vysvetlila a povedala aby som z drobcom cvičila a že všetko sa da do poriadku bola som velmi prekvapena aka je ustretová.

fofinka1
14. aug 2009

tita takze musite cvicit vojtovku?

tita201
15. aug 2009

asi ano ale doktor povedal že to ukaže a my ak sa to naučima tak budeme cvičiť doma

fofinka1
15. aug 2009

ved hej,aj my sme cvicili doma,raz za tri tyzdne sme chodili k fyzioterapeutke na kontrolu.urcite mu to neuskodi,len nech manzel stoji pri tebe,ono to nie je lahke pre toho kto cvici s dietatom vojtovku,ten plac a tak...ale citala som v mamine,ze to dieta neplace od bolesti,ze ho to vobec neboli,ale preto,ze ho tie cviky nutia robit nieco,co sa mu nechce,napr. dvihat hlavicku a to sa mu vobec ale vobec nepaci.
tak ja neviem comu verit,ale asi radsej budem verit tomu ze ho to nebolelo 🙂

tita201
15. aug 2009

manžel tam pojde zo mnou on z nim cviči aj teraz

fofinka1
16. aug 2009

no vidis,to je dobre,moj mi pomahal,lebo potom nam pribudol cvik,ktory musia dvaja robit,da sa aj ked si sama,ale danko je take velke sidlo,on si to nenechal len tak lubit 🙂 ale uz je to za nami a som rada,lebo si myslim,ze mu to pomohlo.inak tita to sme tu ostali uz len my dve?kde su vsetci?asi na dovolenke 🙂

cleo55
16. aug 2009

ahoj tita!tak to som rada ze sa vam to uz podarilo!maly je zlatunky a uvidis teraz to uz pojde rychlo sa budes cudovat ake bude kazdym dnom robit pokroky 🙂 to vidim na nasom sidle 😀

fofinka1
16. aug 2009

tak tak ako vravi cleo,najprv si musis pockat na tie male zazraky a potom pridu tie velke a uz nebudes stihat sledovat ako kazdym dnom dokaze nieco nove.

ale baby fakt KDE STE????????????

lubka.l
16. aug 2009

ahojte
tak mi sme zasa v uk.ale v septembri ideme na slovensko.
z dovolenky som si doniesla zapal stredneho ucha co dodat...
sarke rastu stolicky tak to mame pestreee...

tita201
16. aug 2009

ahoj mamičky tak ako hovorite deju sa zazraky ešte pred tyždnom ledva udržal hlavku a teraz sa už sam dviha a obkukuje svet a jak diškuruje no na popukanie stale už len sledujem čo z neho vypadne a ako sa pritom dvoležito tvari no od buduceho tyždna ma manžel dovolenku a ideme robiť na dom už aby bolo všetko hotove aby sme tam už mohli vianocovať a fofinka v stredu idem ku KOMARIKOVEJ SOM ZVEDAVA čO MI POVIE RAZ SOM TAM Už BOLA A VšETKO VYšLO 🙂

fofinka1
17. aug 2009

tita myslis do bl.polianky ku komarikovej?

tita201
18. aug 2009

fofinka1 ano tam

fofinka1
20. aug 2009

haloooo kde ste vsetci?asi dovolenkujete ci co 😀

cleo55
20. aug 2009

fofinka nedovolenkujeme len niet casu ☹ chcem sa spytat je ta komarikova dobra uz som vela o nej pocula!

tita201
20. aug 2009

ja osobne som spokojna mne stale čo povie to sa splni a chodi tam kopec mojich znamych

cleo55
21. aug 2009

a kolko berie?

tita201
21. aug 2009

ked vešti z kariet tak 7 eur

cleo55
22. aug 2009

a vesti este aj z niecoho ineho?

tita201
22. aug 2009

ja neviem viem len že y kariet

atima
22. aug 2009

ja som za nou ešte nebola ale tiež som počula že je dobra

fofinka1
22. aug 2009

baby ja neviem ale vy tomu vazne verite? mi to pripada trochu pritiahnute za vlasy,asi preto,ze som veriaca.
a inak pekny zarobok 7 eur. 😀
tita len jej to prosim nehovor 😀 🙂

tita201
23. aug 2009

prečo by som jej to mala hovoriť ved každy ma na to svoj nazor ja ho nikomu neberiem 🙂 ja som tiež neverila až kym som nezažila

fofinka1
23. aug 2009

ok tak potom nam napis ci sa to splnilo 🙂
danko ma jedenasty zubok a dalsi je na ceste,tak mame o veselie postarane,je mrzuty az hruza,len krici,place,a mne tym poriadne lezie na nervy ale musime vydrzat.raz bude mat krasne biele perlicky 🙂

cleo55
23. aug 2009

fofinka ja som tiez veriaca a verim tomu lebo mam s tym dobre skusenosti! uz som bola pri jednej asi6x a stale mi povedala pravdu skoro vsetko sa na 100% splnilo!

lubka.l
23. aug 2009

ahojte
ja som tam tiez par krat bola a pomohla.hlavne po zdravotnej stranke. a co sa tyka ceny,nikdy mi nepovadala kolko presne.len ze kolko uznam za vhodne.

fofinka1
24. aug 2009

my sme s dankom boli pri jednej babke v banovciach lebo bol urieknuty,boli sme tam dvakrat a povedala,ze bude velmi nachylny na urieknutia,ze to ma od narodenia,to bolo pred rokom naposledy a odvtedy nic,chvalabohu.neviem,ci si to my ludia aj trochu nevsugerujeme a potom tomu verime.ale danko sa po navsteve u tej babky ukludnil,to je fakt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre