Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

katka16
27. feb 2010

ahoj Matka 331! dakujem ,za odpoved. tak dobre som si vybrala,uz chodim do he,9.marca mam termin,ale uz moze prist hoci-kedy.

katka16
27. feb 2010

a chcem sa vas opytat...co vsetko treba brat do he.do nemocnice? veci pre seba aj pre babatko? dakujem

matka331
27. feb 2010

katka..humenska nemocnica je super....som rada ze ma baby presvedcili aby som isla rodit tam.....do nemocnice si zober len veci pre seba a pre babetko len pampersky a utierky a krem na zadocek ...to je vsetko oblecenie ti tam pre babetko dajuuu 🙂 takti drzimpalceaby si to cim skor mala za sebou a hlavne rychly poorod a bezbolestnyyy...

katka16
27. feb 2010

jooj,si velmi zlata,ze si mi hned napisala,velmi si mi pomohla,lebo uz mam veci pbalené...uz sa neviem dockat,kedy to na mna pride.Tebe sa teraz narodila mal,ze? gratulujem. aky si mala porod? u koho si rodila? dakujem za odpoved.

rejoice
27. feb 2010

ahojte
matka331, chcem sa ta opytat aku mas skusenost s personalom, so sestrickamia a tak ci ti pomahali s babatkom po porode. A ako si bola spokojna s izbou, bolo tam teplo, pri sprchovani bola tepla voda? A este sa chcem opytat ako prebieha vyzita? dakujeeeem krasne za odpoved 😵 😵 😵
katka16-ja mam termin 7.3. tak mozno sa tam stretneme 😉 a kedy si bola na poradni v HE, ja som bola vcera 🙂

matka331
27. feb 2010

katka rodila som pri doktorovi palvlovcinovi taky starsi sivyy.....🙂ale ja som mala cisasrsky🙂
rejoice....sestricky aj doktori su tam velmi dobry ..nemozem sa na nic stazovat nezazila som tam ziadnu neprijemnu situaciu s personalom...izbu som mala nadstandard takze som musela byt spokojna bolo teplo na izbe aleaj ostatne izby su take iste ako nadstandardnee....(len nemaju telku,chladnicku)tepla vodabola tak isto ..ponormalnom porode mas babetko pri sebe po 24h ale ekd ti treba pomoct alebo poradit tak pomozu sestricky....musia ved od toho tam suu .....
vizita je najprv mala zenska topride jeden doktor so sestrickou skontroluje ta opyta sa ta ako sa citis a to je vsetko.potom je detska vizita topride detska doktorka aj sestricka skontroluje babetko ,a v pondelok,stredu,piatok je aj velka vizita to pride primar aj ten doktor ktory ta bol pozriet na malej vizite aleon sa ta len spyta ako sa citis nic viac

katka16
28. feb 2010

ahoj reocie! aj ja som bola v piatok na poradni,bolo nas tam 4,ja som mala sive nohavice a sivy vrch,neboli sme tam akurat spolu? ty si odkial? ja som v michaloviec. matka 331,super pocit ,ked nam to vsetko napises, hned mi je lepsie,aspon som v obraze.sice sme aj pytali ,ze ako to funguje...ale lepsie,ked nam niekto povie,ktora aj zazila 🙂 aj ja by som chcela mat izbu nadstandard.

matka331
28. feb 2010

katka no aj mne popisali vsetko pred ty mako som tam isla ....tak dufam ze budes mat stastie na tu nadstandardku ....ja som malastastie elbo ked som prisla ja tak akurat jedna odchadzala domou 😝

katka16
28. feb 2010

citala som,ze vela vas tu nepozna vela ludi,ani ja tu nemam vela kamaratiek,som druhy rok v michalovciach...termin mam 9.marca,a rada by som chodila s niekym kocikovat,porozpravat sa...nudim sa ☹

jankaat.
28. feb 2010

zdenka nemam skusenosti s jeho fotenim ale podla tej stranky sa mi zda byt celkom dobry🙂

jankaat.
28. feb 2010

katka ja zijem v michalovciach veelmi dlho🙂ale tiez tu nepoznam vela ludi..

rejoice
28. feb 2010

Ahojte 🙂 Matka dakujem za infosky 🙂
Katka nepamatam si kto mal co oblecene tak si ta neviem predstavit 😅 , ked si ty pamatas tak ja som mala sive nohavice, fialovy sveter s kratkym rukavom a pod tym biele tricko 😉 ja byvam od MI vyse 30 km.

katka16
1. mar 2010

ahoj jankaat! no,mohli by sme sa niekedy stretnut,ty kedy mas termin? ja mam 9.marca. mozme skocit niekedy aj na kavu..do zemplina,tam to poznam 🙂 .alebo ako chces.
reioce,asi viem,ze ktora si..ale nie som si ista,ty ides na cisarsky 7.marca? este v piatok idem do humenného,na poradnu a na monitor.

lucia1212
1. mar 2010

Ahojte babenky,nájde sa tu niektorá,ktorá ide rodit do Mi.Ja mam sice termin v aprili,ale rada by som vedela názor ako je to tam,myslim v pôrordnici a či je potrebne doniest pre bábo len plienky, ako to bolo kedysi,alebo je potrebné už aj navlhčené a aj kem na zadoček.Dakujem.A ešte,ak vôbec tu je taka mamička,ktorá ide sem rodit,tak mate už aj vybaveného lekára,alebo len hop alebo trop.

nadhera
1. mar 2010

kocky, ak sa aj nedostanete na nadstandart, nezufajte. Aj ostatne izby su pekne, nemaju sice TV a chladnicka je v jedalni. WCko,sprcha samozrejmost. Bola som v HN 2x - dokonca ta ista izba aj postel. 😉 Raz sme vyuzili moznost pozerat telku , dali sme si kavu a aj tak sme prekecali cely film. Dako nam TV nechybala. Niekedy ma vyhodu,ked ste dve na izbe, pretoze nemozete babo nechat same, takze spolurodiaca postrazi, v najhorsom sestricka .
Ked som odchadzala po druhom porode, tak som bola uplne posledna pacientka 😀 Verim,ze do vecera im niekto pribudol.
Nebojte sa, drzte sa a ked budete uz doma, dajte o sebe vediet. 😉

nadhera
1. mar 2010

lucia, pelusky a vlhcene utierky si dones. kremik nemusis, lebo dostanete babatkovsky kufrik/nieco podobne ako u zenskeho lekara,len bude plnsi/ a v nom isto bude sudocrem na ritku, dokonca aj cumlik a sestricky ti ho vyvaria. 🙂

rejoice
1. mar 2010

katka- nie ja nemam planovany cisarak, dufam ze bude spontanny porod 🙂 a ked do piatku neporodim tak idem tiez na poradnu v piatok 😉

katka16
2. mar 2010

rejoice-no super tak tam sa stretneme,ja idem na 10 -tu na monitor, alebo skor a potom na poradnu 🙂 uz som dala aj fotku aby si videla,ze ako vyzeram 😉 ja tam chodim s manzelom. tak verim,ze sa este stretneme.

zdenkam
2. mar 2010

babenky, len tak na okraj. Vcera som mala scan v 2Ott. Krasne mi vsetko poukazovali aj manzel a syncek boli pri tom pani strasne trpezliva lebo Patrick bol cely nestastny vidiet mamku lezat na posteli, tak mu hovorila co a ako. Vsetko je ok, co je najdolezitejsie a cakama dalsieho chlapceka. Takze u nas doma budem jedina zena tak nech si ma rozmaznavaju. 😀

jankaat.
3. mar 2010

ahojte🙂

zdenka gratulujem k dalsiemu chlapcekovi a k tomu ze je vsetko ok 😵

katka ja mam termin az koncom oktobra🙂.. a kludne sa mozme stretnut kedy ti to bude vyhovovat🙂

katka16
4. mar 2010

jankaat ,no to je super. v piatok idem na poradnu,a mne vyhovuje stále,lebo ja uz nic nerobim,len doma sa nudim a cakam,ze kedy pridu na mna bolesti 😉 ty robis? tebe kedy vyhovuje?

zdenkam
4. mar 2010

Janka at dakujem. 😉
uz len 17 dni a letime do MIchaloviec. Tesim sa jak diva. A to neni ani tak dlho co sme doma neboli - len 6 mesiacov. Minuly rok sme neboli 12 mesiacov ☹
A stale ked pridem kukam co sa tam vsetko zmenilo. Uz sa tam co sa tyka obchodov ani neorientujem. Uz sme viac ako 5 rokov v zahranici.
Ale sa tesim, ideme kupit boticky, lebo tie slovenske su ovela kvalitnejsie ako irske z ortopedickeho hladiska.

jankaat.
4. mar 2010

ahojte

katka ja nepracujem.. ja studujem ale externe cize mi to vyhovuje stale🙂

zdenka 17dni ubehne veelmi rychlo... a v Mi 6 mesiacov je ako vecnost vsetko sa tu meni na nepoznanie.. a co sa tyka obchodov vsetky dobre miznu z mesta a ostavaju len tie "pofiderne"..

zdenkam
5. mar 2010

ach jo. NO asi sa vsetke presuvaju do nakupnych centier, vsak?
Janka studujes externe v MI?
Ja som 3 roky robila na tej pobocne Eu PHF ako sekretarka, to sa uz zda tak davno. Ale stale tam zajdem, ked dojdem domov, pozdravit exkoleganu.

katka16
5. mar 2010

ahojte

jankaat tak to je super,a kde by sme sa mohli stretnut? v oc zemplin? v pondelok by sme sa mohli stretnut ,ked do vtedy neporodim 🙂 bola by som rada. co ty na to?

jankaat.
6. mar 2010

ahojte.. mne doma nejde notebook.. a cez mobil ma nechce prihlasit :-/ cize sa ozyvam az teraz.. i tak sme vcera boli s priatelom po dlhom case niekde vonku.. ito sme skoncili len v romane na vecery..

zdenka tak nejako vecsina obchodov poriadnych je najma v zempline inde ani nie...
a ja mam 18cize nechodim na vysku ale na gymnazium..

katka.. v pondelok mozme kludne🙂...

rejoice
7. mar 2010

Ahojte 🙂 Vcera sa nam narodila nasa dcerka Mariannka, vaha 3480g a ma 49cm 😵 😵 😵

matka331
7. mar 2010

rejoice gratulujem ti ....pekne miery ma malickaa...🙂drztee sa a prajem vela mliecka ..aaky bol porod?

jankaat.
7. mar 2010

rejoice gratulujeem🙂

rejoice
8. mar 2010

Dakujem krasne za gratulacie 😵 😵 😵
porod bol dost dlhy, ale zvladli sme to, hlavne ze sme zdrave 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre