Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
28. aug 2010

@janka_a v humennom je jarmok 😉

janka_a
28. aug 2010

@latvia len na jarmok akosi nevyslo pocasie 😔

kavaapalma
28. aug 2010

@latvia ja rada zumbu isla by som potriast sa ak mas blizsie info tak sem s nimi,co to stoji ako casto to je ci len hodka kde to je a pod.budem ti vdacna...

kavaapalma
28. aug 2010

sice vonku prsi ale vecer sa chystame na siravu,ze este tento vikend kamoska ma zlomila,prinajhorsom pojdeme na kolibu na luc zakrepcit si,,,ked tak zajtra sem skocim

latvia
28. aug 2010

@kavaapalma supeeer, tento tyzden bola uprava, ale hned jak budem vediet najnovsii rozvrh tak dam echo. platilo sa doteraz 2 eura, a bolo to hodinu 🙂

marcelka82
29. aug 2010

Ahojte. Aj ja by som šla na stretko. Len neviem ako - s tým mojím hladoškom. Stratili sme aj režim pre hlad. 😖 Ale to bude asi aj zúbkami.

latvia
29. aug 2010

@marcelka82 nieje problem, das vediet kedy ste papali a skusime sa prisposobit my 😉

kavaapalma
29. aug 2010

no to sa da,ak to vyjde tak pride aj kamoska,lebo ta tiez robi na zmeny... normalne sa tesim...
@marcelka ak mas net tak si asi uz v meste,o to skor pribehnem na kavu,lebo ma velmi mrzi,ze to zatial nevyslo...

janka_a
29. aug 2010

http://web.novinyzemplina.sk/clanky.php?id=507
dole na stranke je aj mail aj tel . cislo na samotne instruktorky zumby.. ci uz na 1tke skole alebo na gymnaziu ul. l stura... sice starsi clanok ale snad funguju🙂

latvia
30. aug 2010

jj, ta hore sfotena je zuzka, cvici na GLS 🙂

marcelka82
30. aug 2010

Jani. Už sme natrvalo v Budkovciach. Tak zabehni sem.

janka_a
31. aug 2010

@latvia ahoj🙂 zistila si nieco o tej zumbe?

latvia
31. aug 2010

jj, zumba na GĽŠ utorky a stvrtky 16.30 h, zacina sa tento stvrtok 😉

janka_a
1. sep 2010

@latvia budes chodit?

latvia
1. sep 2010

@janka_a dufam 😅 ja som zavisla od mojich rodicov, ked mi mozu postrazit krpca, tak jedine vtedy

janka_a
2. sep 2010

@latvia ja by som tiez asi rada zacala chodit..len samej sa mi akosi nechce 😒 preto sa pytam🙂

kavaapalma
3. sep 2010

ahojte,ja tiez necem chodit sama,ale ak pojdem tak nepravidelne,pri mojej praci sa inak neda...
@marcelka82 to si mi teda vyrazila dych... a mas aj tu net u rodicov,ked tak napis ip,ze vo co go.... . ..... . .....lebo som nejaka zmatena z toho...................

janka_a
3. sep 2010

@kavaapalma
@latvia trebalo by najst nejaky ten spolocne vyhovujuci termin aby sme sli co na to poviete?🙂 aspon raz za cas🙂

ja mozem ale len stvrtky..

kavaapalma
4. sep 2010

to by slo skusit aspon raz,ze co to obnasa... ci vobec budem mat vydrz,ci nebudem dychcat hned po 15min. 😀 @janka_a
vo stvrtok by som mohla teoreticky,len je pre mna blby cas od 16 30 to by slo,len ak su to dve hodky,tak to nejde,lebo potom spoj dom mam az o hodku a pol... jedine,ze by som odisla skor o tej 18...

marcelka82
4. sep 2010

Ahojte. Prihodila som nejaké fotky malej. A ešte poprihadzujem, len neviem kedy presne.

kavaapalma
4. sep 2010

idem hned kuknut

kavaapalma
4. sep 2010

super 🙂 hlavne v tom ruzovuckom a v tych kvietkovanych satickach na konci... je rozkosna,ma nadherne okale...

janka_a
4. sep 2010

@kavaapalma ja utorky mam skolu az do 4 cize nemozem... a podla mna by sa dalo stvrtky aj tak aby si odisla trosicku skor🙂

@marcelka82 mala je krasna🙂 vela zdravicka prajem!🙂 rastie ako z vody tfuj tfuj neureckom🙂

kavaapalma
5. sep 2010

@janka_a no dalo by sa to mas pravdu,ale kedze ja robim na 3zmeny,tak jednoznacne,ze z poubedky to nic z toho a z nocnej to zalezi od toho ako na tom budem...a este k tomu anglina...no asi tak... sak do toho stvrtku sa este dohodneme...

janka_a
5. sep 2010

@kavaapalma do stvrtku casu dost🙂 ... a aka anglina ak smiem vediet?🙂 chodis do jazykovej skoly?

kavaapalma
6. sep 2010

ano presne tak.jelikoz som nemala taku moznost ucit sa ked som chodila este do skoly,tak teraz si to musim platit...
tam som mala len neminu a to fuj... som uplny zaciatocnik,teraz zacinam 3kurz,pomaly ale isto... 😀

janka_a
6. sep 2010

@kavaapalma sikovna 🙂 pomalicky ale isto to zvladnes a v dnesnej dobe anglictina hybe svetom cize ti to pomoze🙂

kavaapalma
7. sep 2010

@janka_a tak gratulujem,vidim,ze cakas babenko,tak nech sa dari vsetko dobre zvladnut 😉 ... nam to nehrozi,ach jooo... kto vie kedy...
takze zumba uz urcite nehrozí 😀 😀 😀

janka_a
7. sep 2010

@kavaapalma predbehla si ma akurat som isla pisat ze zo zumby nic 😝 😀 a este k tomu ked budem rizikova tehula- co isto budem 😔
a dakujem🙂

kavaapalma
7. sep 2010

nemas zaco rado sa stalo @janka_a

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre