Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
23. sep 2010

@eva7780 jj, viem, len som ladybirds chcela povedat ze ju necaka to co teba 😉 inac, hrozne, ze si na to pamatas a neprispali ta 😒

eva7780
23. sep 2010

@latvia to si budem pamatat asi riadne dlho 😠 😠 😠
neviem aký su teraz doktori v MI v nemocke,ale mna by veru na to už nik nenahovoril 😒 aj tak to nepomohlo 😖 😢

latvia
23. sep 2010

@eva7780 verim 😒 snad sa to raz zmeni...

kavaapalma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kavaapalma
24. sep 2010

ahojte,no veru ja tiez tej nemocke neverim,akurat mi kamosska vcera hovorila ze sa dala do programu,kde robia vyskum dvoch tisicok tehotnych,ze ti porobia vselijake vysetrenia z krvy...

kavaapalma
27. sep 2010

dnes som zbehala snad vsetky butiky v meste so spolocenskymi satami a nist normalne som znechutena...vsetko na jedno kopyto 😠 a ked aj maju nejaky super kusok,tak hned na druhy den je predany... 😖

latvia
28. sep 2010

@kavaapalma ani v tom obchode viac pri konci mesta?vedla je potom tusim parfumeria...maju tam celkom pekne spolocenske oblecenie len neviem ako ceny

mibiha
29. sep 2010

Ahojte som tiez z Mi chodim k dr.Balintovi a chcela by som sa spytat ze kolko sa plati ked ho chcem mat pri porode....

martina2001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mibiha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kavaapalma
29. sep 2010

@latvia bola som ozaj vsade a uz na to kaslem... ked nieco uvidim vo vyklade,tak mozno inak nato prdim-slusne povedane... 😝
potrebujem si zuzit dve trika a robim vsetko preto,aby som sa tomu vyhla tak sa mi nece

martina2001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kavaapalma
3. okt 2010

halooo kde ste kto.............................................................................................................................................................. 😕

latvia
3. okt 2010

huhuhhhuuuuuuuuuuuuuu 😉 tu som , hrame schovku? 😀

latvia
5. okt 2010

kde kupim sojovy jogurt???cisty biely

kavaapalma
5. okt 2010

@latvia asi sa tu skryvame kade-tade 😠 trochu to tu viazne...
netusim kde to kupis,ale skus obchod s bio a racio potravinami,ale podla mna by to mali mat aj v tescu

latvia
5. okt 2010

v tescu mali 3 jogurty ale s niecim ovocnym....ja potrebujem biely na tortu 😒 ale do bio zajdem,aj ked tam som chladene veci nevidela

kavaapalma
8. okt 2010

mozno ti poradia tam v tom biu...

kavaapalma
12. okt 2010

no nic,stale klud asi spiaca doba...ako medvede sa ulozime na zimny spanok 😀

latvia
12. okt 2010

@kavaapalma servus nespiaca princezna 😀

latvia
12. okt 2010

skapal tu pes,ze? co tak dohodnut stretko niekde v meste? pre michalovcanky?by bolo nacase,ne? 😉
piste kto kedy moze

latvia - prisposobi sa

kavaapalma
15. okt 2010

ja mam toho pomerne vela ale skuste dat nejaky termin moznoto pojde, bud.tyzden mam ranky,no nemozem v utorok,to naisto a bud stvrtok alebo piatok,to este presne neviem... dalsi tyzden nic to mam nocne... a bud.víkend tak isto cely robim...

latvia
15. okt 2010

@kavaapalma 😀 tak to nemas velmi na vyber 😉

kavaapalma
15. okt 2010

rada by som popisala no uz musim bezat do roboty,neskor ti to vysvetlim a dam podrobnejsie info,lebo u nas sa uz dre na kolotoc... sakra uz musim

kavaapalma
16. okt 2010

tak asi prt zo stretka 😀

latvia
17. okt 2010

@kavaapalma 😝 to clovek musi zajst za tebou do prace? 😀

kavaapalma
19. okt 2010

@latvia no nik sa neozval,asi pojeme kavovat len my dve 😵
ta robota no jo,ten vikend makam v sobotu rano a nedelu mam nocnu,kvoli tomu,ze dalsi vikend predlzeny od piatku do pondeli mam neuveritelne volno,lebo sobotu sa budem svadbovat 😀 😀 😀 a hned je aj statny sviatok...

latvia
19. okt 2010

@kavaapalma ja som za 😉 ktory vikend? co? jak? pokavujeme bez maleho ci mam brat aj maleho? ja som buduci tyzden dost mimo, ale predlzeny vikend by bol dobry 🙂

kavaapalma
21. okt 2010

@latvia no toho 30.10 ja idem na svadbu nedelu budem dospavat a pondelhok je vseetkych svatych... takze az ked neskor,ved mame na seba kontakt a mne je jedno mozes aj s malym prist ja mam velmi rada deti...tiez chodimku kamoske co ma dvochsynatorov,no ta sami ondi klavesnica,tak sorry...a mam aj 3rocne krsniatkoa dalsia kamoska ma dievcatko dalsie kolegyna zase dvochsynov,takze skusenosti dost a deti ma maju radi 😅

latvia
21. okt 2010

@kavaapalma a nechces si privyrobit obcasnym babysittingom? 😀 ja ti rada poziciam svoje dieta, len ci ta neprejde na deti chut 😝

janeisha
21. okt 2010

ahojte.. prosim vas dr pircova alebo zambova beru nove pecientky? .. objednava sa tam? mate nahodou osobne skusenosti? .. potrebujem zmenit lekara..dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre