Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
21. okt 2010

@janeisha zambova myslim berie, zavolaj si tam ja som s nou bola spokojna

janeisha
21. okt 2010

@latvia a uz k nej nechodis?

latvia
21. okt 2010

@janeisha zatial nie, bola som u nej na vysetreni v tehotenstve, ked som bola doma, inac mam poistenie v CR, tak preto k nej nechodim.ale chystam sa 😉

kavaapalma
22. okt 2010

@janeisha ja mam dr.zambovu,je velmi mila a dobra dokina,objednava sa k nej a mne to uplne vyhovuje,lebo tak necakate dlho...
@latvia zatial ma chut nepresla,kedze este ani jedno nemam,no pre mna plus robila som aj v materskej skolke,takze som zazila vselijake detske povahy...

lenkapalova
22. okt 2010

@janeisha Ahoj Dr.Pirčová Ťa určite zoberie,lebo stále berie nové, len asi nemožeš mať podpísanú dohodu so žiadným lekárom na tento rok.Ale tento rok už končí tak neviem ako ti to súri........ 😉

marikac
26. okt 2010

@latvia to stretko plati?bude nejake?

janeisha
26. okt 2010

@lenkapalova
@latvia
@kavaapalma dakujem za odpovede skusim sa opytat aj jednej aj druhej😉

latvia
26. okt 2010

@marikac no, ja bz som rada,len sa nejak nevieme dohodnut kedy....mas navrh?

marikac
27. okt 2010

@latvia ja mozem hociktory den po 15,30hod(po praci)....

latvia
27. okt 2010

@marikac super, tak uz len doladit kavaapalma, ta to ma pernejsie a zbytok sa skusim prisposobit 🙂

kavaapalma
2. nov 2010

@latvia @marikac je fakt,ze ja to mam tazke ten tyzden mam poubedky potom dalsi rano t.j. o druhej koncim,takze pre mna je neskoro o pol stvrtej,jedine,ze pojdem s niekym skor a potom sa stretneme aspon stihnem dve kavy naraz...
maminka moja v nedellu odchadza takze ostavam sama so styromi chlapmi doma,to si viete predstavit kolko varenia a t.d. pridalo by sa mi dva dni volna,lebo som aj nachladena a celkovo potrebujem oddych aj vcera som musela do roboty,tak si viete predstavit jak som zurila... v sobotu na svadbe bolo super hrala nam ciganska kapela...

marikac
2. nov 2010

@kavaapalma styria chlapi? och matka zem, to si nedokazem ani predstavit. Tak moznoze nejaky vikend nepripada do uvahy? 😉
@latvia

latvia
2. nov 2010

@kavaapalma
@marikac
z vikendu jedine nedela poobede, v sobotu stale upratujeme ako keby sme mali 5poschodovu vilu 😝 a to by mali cas viaceri, nie? ted doladit len harmonogram @kavaapalma aby nebola na poobednej a mozeme dat kafeeeee 🙂asi pridem bez krpca, lebo by som vas nestihala ani pocuvat

latvia
3. nov 2010

tak, dnes sme dali stretko s marcelkou 😉 dufam ze dalsie bude coskoro 🙂

kavaapalma
4. nov 2010

no uvidime ja fakt nemozem nic slub ovat tenmto vikend robim nedelu rano... je to na figu...idem na smenu...

kavaapalma
7. nov 2010

ahojte,co nove

latvia
9. nov 2010

@kavaapalma u nas nic 🙂 zacali sme chodit do materskeho centra, dnes som mala svoju 5. jazdu, nikoho som nezrazila, auto je bez skrabanca 😉

marikac
9. nov 2010

@latvia a co ja? 😕

latvia
10. nov 2010

@marikac teba cakam v centre, co ty na to? od stvrtej do siestej 🙂 pride aj anulienka166 a mozno prehovorime zase aj marcelku82 s alexinkou. aspon uvidis co ta o 8 mesiacov caka 😀

marikac
10. nov 2010

@latvia fajn, aj tak tam mam dnes cestu, mozem cca asi od 16,20 ,ale uz sa tesim. poslem ti cislo do IP a poprosim tvoje, aby som sa s vami vedela spojit.

latvia
10. nov 2010

@marikac 😵 paraaaada

kavaapalma
10. nov 2010

myslim,ze ta kava asi z mojej strany nebude jednak nemam cas a jednak myslim,ze som natom psychicky dost na figu,kedze stale nie som tehotna a vsetky moje kamosky dookola ano aj dnes som sa dozvedela novinku zase jedna kamoska otehotnela ako super tesim sa velmi ale vnutorne ma to ubíja a radsej sa nebudem stretavat ,lebo jednoducho teraz nato nemam naladu... neviem ci ste ma spravne pochopili ale asi by ste hovorili len o detoch a ja nemam o com...dufam,ze som nikoho neurazila...

marikac
11. nov 2010

@kavaapalma nie, nevadi. Sledujes ovulaciu?

kavaapalma
11. nov 2010

nehnevajte,ale nechcem sa o tom bavit,kde je chyba to vieme a bodka...

rejoice
12. nov 2010

Ahojte, dlho som tu nebola, ale Mariannka ma naplno zamestnava 😵 obcas sem ale nakuknem co je noveho 😵
marikac-prajem bezproblemove tehulkovanie, Julo nech si ta pekne rozmaznava (spoluziak zo ZS) 😵 😵 😵
Neviete mi poradit v MI dobre masiarstvo, kde sa da kupit cerstve morcacie masko. Potrebujem pre malu, a bojim sa kupovat zo supermarketov 😒

latvia
14. nov 2010

@rejoice masiarstiev mas tu niekolko, napr . pri novozrekonstruovanej sportovej hlae oproti nemocnici je masiarstvo, alebo zboku pri zlatom bazante, alebo na zaciatku mesta oproti vyskovej budove....

ceja
14. nov 2010

dievcence, pardon, ze vam tu leziem, som dost v koncoch..akych mate pediatrov? ja som zufala. mam mudr holodnakovu, ale nie som si uz ista...nemozem povedat, ze ma zly pristup, to vobec nie, ale proste nie som presvedcena, ze je dobra :(... ake mate skusenosti? dakujem

ps: mozete aj do ip

latvia
14. nov 2010

@ceja ja momentalne ziadnu,ale ak nieco surne potrebujem tak Gombosova je perfektna, poradi,pomoze, nebol s nou "problem" zatial.

marikac
15. nov 2010

@rejoice muzik si ma rozmaznava,...nemam mu co vycitat, hotovy poklad to je 😵 😵

ekia
17. nov 2010

@ceja my máme Čermákovú, zatiaľ som spokojná a hlavne je milá, dokonca keď mala dovolenku mi dala číslo na seba ak by bol problém, keďže Adamko mal v tom čase kiahne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre