Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

latvia
28. jún 2010

@tatranka111 verim ze niesi nadsena, ale niektore mali s gyn. v michalovciach aj dobru skusenost.ono ako to u nas byva, jeden nieco povie, druhy to trosku prifarbi ,treti to zamota a potom je z toho drama....ano, nie stale sa tam robi vsetko ako sa ma, ale je to individualne...u niekoho mohli nieco pokaslat, u teba nemusia nic a mozes byt spokojna...drzim palce

kkatrinka33
28. jún 2010

ahoj tatranka111 ja som z MI a minuleho roku v oktobry ma operovali laparoskopicky ležala som na gyn.oddeleni ja som sa nestihla ani bat muselo to byt rychlo mam 3 dierky v bruchu ten zakrok netrva dlho a potom to trocha boli pichnuti ti niečo od bolesti da sa to myslim že kateter davaju po operacii ked by ta riadne rezali a k tej nemocnici nikdy viac v marci som musela ist znova na zakrok povedola som si neexistuje bola som v KE v šaci a to sa neda porovnat nechcem ta strašit možno sa to tam už pomenilo k lepšiemu to už je na tebe tak ti držim palce za 3 dni si doma papa

latvia
28. jún 2010

@kkatrinka33 co konkretne bolo zle na michalovskej nemocnici?

kkatrinka33
28. jún 2010

latvia prostredie je prišerne maš sa ist osprchovat samozrejme studena voda,wc hroznom stave.operačka ešte naše mami možno na tom stole rodili ten pristup pristup sestričiek ktora aka doktor bol tam taky mlady neviem či mal 35 neviem už ako sa vola niet mudrejšieho ako on mna operoval vtedy dr Buban ten z nich mal velmi dobry pristup k pacientkam no proste to musiš zažit neprajem to nikomu už len ten pohlad na tu nemocnicu možno že som najaka fajnovka ale už si to možem porovnat

latvia
29. jún 2010

@kkatrinka33 vizualne je nemocnica dost bieda, uznavam 😅 sestricky tiez niesu vsade ustretove, ani lekari, v podstate vela zavisi od toho na koho tatranka natrafi, ale tie 3 dni to prezije 😅

tatranka111
29. jún 2010

@kkatrinka33 a klystír ti robili tiež? a ako? davali čípky či ako? ja som ešte na žiadnej operacii nebola tak neviem. A operovat može kto? kludne aj moj gynekolog či len niekto kto ma na to opravnenie?

Mala by som ist v piatok no kto vie či aj pojdem som troška nachcladená a asi mam taký slabší zapal moč. mechúra tak som zvedavá ako to dopadne

latvia
29. jún 2010

@tatranka111 podla toho co znamena troska nachladena a slabsi zapal moc.mechura. ak nebudes mat v poriadku moc, tak na operaciu nepojdes. s nadchou sa teoreticky da, je otazne aka nadcha...ci vladzes dychat nosom, ci je to klasicka senna nadcha alebo ci na nu trpis celorocne...sople nesmu byt zelene a ani teplota nesmie byt

tatranka111
29. jún 2010

@latvia no dychat už vladzem aj sama horučka tiež klesla a na ten zapal pijem urologický čajík.......ved uvidím ako to dopadne všetko im poviem a oni rozhodnú

latvia
29. jún 2010

ak si mala aj teplotu, odlozila by som to. povedz to ale vsetko doktorom...

tatranka111
29. jún 2010

všetko poviem 🙂 ale teplotu som mala len jeden den a nebola až taká vysoká 37,3 a nebola to telesná ale bazalna čiže telesná musela byt nižšia

kkatrinka33
29. jún 2010

@tatranka111 ahojte žiaden klystir nedavali ani čipky pred operaciou ti daju tabletku naladovku postupne ta bude unavovat nesmieš jest, pit šak oni ti všetko povedia ani sa nenazdaš a budeš mat po všetkom pokial maš nejaky zapal v tele tak si myslim že by si nemala byt operovana gynekolog ta asi nemože podla toho o koho ide ked chceš niečo vediet tak ti odpoviem papa

tatranka111
29. jún 2010

@kkatrinka33 ja som sa len preto pytala, že či gynekolog može, lebo si napíala, že ta operoval Buban a on je gynekolog. Moj dr. (Holda) ma objednal na piatok ked tam on ma službu tak som si to dala nejako do suvisu 😀

kkatrinka33
30. jún 2010

@tatranka111 ahoj ked on pracuje v nemocnici tak samozrejme že može ja som myslela že taky čo je mimo nemocnice tak potom napiš ako si dopadla

janka_a
30. jún 2010

ahojte michalovcanky🙂 mozem medzi vas? 😉

latvia
30. jún 2010

🙂 vitaaaaaaaaaaaaaj,jaska 😉

latvia
30. jún 2010

ozaj,kocikujete niektora? z eked ma v meste stretnete tak sa kludne ozvite, nechce sa mi samej "blukat'" po meste.mam oranzovo hnedy sportiak

martina149
30. jún 2010

No ahojta tak my sme dnes boli na poradni a vážime 5740 gr a 60 cm no a samozrejme plačeme ešte furt hoci sa mi zdá že už trošku menej.

kkatrinka33
30. jún 2010

@latvia ja by som aj rada kočikovala len ešte nemam čo no nevie či by som ta spoznala zase maš inu fotku

latvia
30. jún 2010

@kkatrinka33 😅 nemusis mat kocik 😉 podla kocika ma spoznas. inac som velka melirova blondina 😉 a casto nisim bielu suknu, takych nieje vela 🙂

janka_a
30. jún 2010

dakujem za privitanie🙂

ja sice este babatko nemam ale na prechadzku rada pojdem🙂 ja byvam na sidlisku vychod🙂

latvia
30. jún 2010

ja na opacnej strane 😀 ale ak ma niektora v meste uvidite, tak do mna kopnite 😉

kkatrinka33
30. jún 2010

@janka_a ani ja babatko nemam ,ja byvam na salezianov na prechadzky často nechodim sem tam idem do mesta ked mi treba niečo kupit

kkatrinka33
30. jún 2010

@latvia že si neprehliadnutelna

janka_a
30. jún 2010

@latvia kopat ta asi nebudeme da sa ozvat aj prijemnejsim sposobom😀

@kkatrinka33 ja tiez malokedy chodim do mesta...iba sem tam ked som znudena a nemam co robit doma🙂

latvia
30. jún 2010

😀 oki,jemnejsi sposob mi nevadi 😀

tatranka111
2. júl 2010

ahojte tak na laparoskopiu som nešla ☹ choroba zvítazila ☹

latvia
2. júl 2010

nevadi, najprv sa preliec a potom.

janka_a
2. júl 2010

@tatranka111 skore uzdravenie prajem...

tatranka111
2. júl 2010

@janka_a dakujem a to som si myslela, že to nachladnutie rýchlo prejde ☹ dufam, že na buduci týžden sa už na tú laparku dostanem

@latvia jasné, ja som si aj myslela, že ma dnes nevezmú

kkatrinka33
2. júl 2010

@tatranka111 no čo už nech si čim skôr zdrava nech to maš rychlo za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre