Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

ekia
17. nov 2010

Ahojte, často sem nechodím, popri práci a malom dáko nestíham ale občas si Vás rada prečítam. Hádam keď dôjdem do šťastného konca a budem doma na MD tak sa tu objavím častejšie...
@latvia aj ja som začala šoférovať aj keď mám vodičák 12 rokov stale som sa ktomu nedokopala 😠 Až teraz som bola vlastne donútená, manžel je na 8 týždňov služobne mimo prichádza iba na víkendy. Tak som si musela vybrať buď každé ráno si vezmem taxík alebo odvediem do jaslí malého sama. Tak už 3 týždne bojujem . zatiaľ bez nehody a škrabancov - klop,klop.. 😉 Minulý týždeň sme boli prvý krát v materskom centre - páčilo sa, po prvotnom poďme domou som ho potom odtiaľ nemohla dostať 🙂

kucierka24
18. nov 2010

@rejoice Najlepšie mäsiarstvo je na Leninke...Moj názor....Prijemny ľudia a mäsko stále tip top...

anulienka166
18. nov 2010

@rejoice ahoj..zo supermarketov ani pre malicku nekupuj moj nazor...ako nebudem menovat ale ja mam s jednym zle skusenosti..kupovali sme masko aj z pulotveho predaja aj vakuvane a hoci mali dobru spotrebu a bolo "cerstve" tak nebolo...Ale myslim maso vseobecne to je jedno ake..ci morcacie, bravcove, kuracie.....masko je stare a strasne dlho sa pripravuje..jeznoznacne nejake masiarstvo 🙂 tiez by som rada vedlela v ktorom ho maju najcerstvejsie

kavaapalma
19. nov 2010

dobre tipy ja si myslim,ze na leninke je tiez najlepsie,neverim velkym supermarketom

rejoice
21. nov 2010

Ahojte 🙂
Dakujem vam za radu, urcite do toho mesiarstva na leninke pojdem, mozno hned aj zajtra. Len keby mi ho chcela Mariannka aj papkat, nechce ho ani rozmixovane a trosku spaka ked je pokrajane nadrobno v polievocke, a to doktorka povedala aby som jej davala masko kazdy den.

kleo80
27. nov 2010

Ahojte ja som z okresu Michalovce 🙂

latvia
27. nov 2010

@kleo80 🙂 a odkial presne?

kavaapalma
27. nov 2010

@latvia no ahoj ako sa mame,ani k upirom uz nechodis...
@kleo80 ja tiez nie som priamo z mesta...

latvia
27. nov 2010

@kavaapalma nazdaaaar pracujuca 😀 😉 to vies, mam teraz roboty nad hlavu, tak som vypustila niektore temy...ako robis tento tyzden>?

kavaapalma
27. nov 2010

@latvia mam ranky tak hadam niekam aspon na hodku vypadneme,teda ak sa dohodneme

latvia
27. nov 2010

@kavaapalma jooooj, som dufala ze minimalne poobedky alebo nocne, v piatok rano mam jazdu a babka bude strazit krpca, ta reku ze pojdeme na kafe 😝 tak to asi nechame na inokedy, poobede mi nema kto strazit bobika 😖

kavaapalma
27. nov 2010

@latvia tak nic nevadi raz to urco vyjde co uz 😖
robis vodicak teda mas odvahu...

latvia
28. nov 2010

@kavaapalma skusim sa urvat niekedy 😉 hej, vodicak, si vravim ze dobra vec, tak preco nie. len auto v nedohladne 😀

kavaapalma
28. nov 2010

@latvia a to je najhorsie,ze aj ked si urobis vodicky a potom nejazdis tak vyjdes z cviku a potom bude problem sadnut za volant... u mna to tak je 😖

latvia
28. nov 2010

@kavaapalma hej, to viem, ale to sa neda zabudnut, musime len oprasit 😉

ceja
28. nov 2010

@kucierka24 a ktore na leninke, lebo su tam dve... pri ilase a potom tusim mecom (blizsie k byvalemu trhu, tusim vedla je/bol svadobny salon)

kleo80
29. nov 2010

@latvia velke kapusany 🙂

kavaapalma
29. nov 2010

tak to dobre poznam @kleo80 mam tam kamosov aj rodinu

kucierka24
30. nov 2010

@ceja Mecom som myslela...je najlepsi... 😎

kavaapalma
1. dec 2010

videli ste vianocnu vyzdobu v oc zemplin,je uzasna...musim sa tam pofotit,kaslem nato,ze na mna budu ludia pokukovat ako na posahanu 😅 ... @latvia najblizsie prve kafco je v monacu 😎

latvia
1. dec 2010

@kavaapalma 😀 kde je monaco? v OC?buduci tyzden makas ako?

kavaapalma
5. dec 2010

@latvia hej v oc... mam nocne ... no neviem jak to bude zajtra musim k lekarovi potrebujem dat prec znamienko zas sa mi zvacsilo a potom nazad stiahlo a spravila sa mi na nom chrasta...

latvia
5. dec 2010

@kavaapalma tak kebyze budes zajtra doobeda okolo 9.00 v meste, tak prezvon, mozno budeme aj my

kavaapalma
5. dec 2010

@latvia uvidim ako dlho budem cakat u dokiho,lebo musim k svojmu prepapier na kozne,pak na to kozne a pak sa objednat na chirurgiu,uz teraz chytam hysaky 😖 neznasam cakanie 😠

latvia
5. dec 2010

@kavaapalma 😀 to sme na tom rovnako, tak ked budes velmi vela cakat tak prezvon.

kavaapalma
5. dec 2010

@latvia tak ok

latvia
13. dec 2010

dr. zambova bude mat dnes v MC drobec diskusiu ohladne gynekologie a tehotenstva, nepridete? 😉 mozte sa jej opytat cokolvek, bude to taky vseobecny pokec o zenskych problemoch. o 16.00 ak by ste chceli prist, budova 7.ZS na vychode, nad telocvicnou

denisa82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanulka_so
18. dec 2010

ahojte som 6 mesiace tehotna a chcela by som vediet ktory lekary teras robia v michalovskej nemocnici a ci su tam dobre sestricky
🙂

kavaapalma
19. dec 2010

ahojte,co mame zimny spanok ako medvede,lebo kde nic tu nic...
mrzi ma @latvia,ze to nevyslo,ved ak tak teraz mam ranky koncim o druhej... keby nieco sms-kni 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre