Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

wanes11
27. dec 2011

@rakovcanka tak ja uf stvrtok idem do nemocnice na vyvolavacku v infuzke.a ked nic tak piatok cisarak...uz musime ukoncit tehotenstvo,lebo ja uz ozaj som po takom termine,ved uz tak puchnem ,ze konec...od piatku sa otvaram na 2 palce som bola ale bolesti nigde....a ty sa vyliec cim skor,ved to hruza ak tak budes mat ist rodit..ani ja nevladzem na noc ale to od pl.vody...tak skore uzdravenie....

rakovcanka
27. dec 2011

@wanes11 dakujeme, budem sa snazit, rychlo vyzdraviet 🙂 a mozno si to na poslednu chvilku babatko rozmysli a pride normalnym sposobom na svet, a vsetko dobre dopadne.... uz aby sme to mali za sebou a krasne babatka a hlavne zdrave pri sebe 🙂

wanes11
28. dec 2011

@rakovcanka no to mas pravdu,mat to uz zasebou,ale mna uz zajtra caka vyvolavacka,lebo ani po dnesku sa sama nepusti von..tak zajtra ideme uz co bude,len nech to uz mam zasebou ☹ ty sa drz,potom dam vediet jak budem doma,no ked sa tam nahodou nestretneme,mozno tvoje babo sa vyberie skor 🙂 ..drz mi palce,aj ja tebe drzim...

rakovcanka
29. dec 2011

@wanes11 ahoj, tak my sme dnes boli na rychlo u doky lebo mi vyskocil velmi tlak, tak mi len povedala, ze to je bliziacim sa porodom, ze to uz sa pomalicky spusta vsetko ... tak uvidime 🙂 a zacali sme sa aj otvarat konecne, takze mozno do konca tyzdna sme vonku 🙂 sme sa smiali, ze nakoniec budeme prve novorocne v michalovciach 🙂 tak uvidime, ze ci tam este budes alebo sa vymenime 🙂

januliksk
6. jan 2012

Ahojte kočky, to je strašné čo tu niektoré píšete aké máte zážitky s MI porodnicou, ja som si našťastie nechala poradiť a rodila som ako prvorodička, ktorá mala strašný strach vo Vranove n.Toplou, a nepoviem ani jedno krive slovo na porodničku, samotny porod s EPI a vsetko okolo toho. Nikdy by som nesla rodit do MI. Som aj ja pacientkou dr, Zambovej-je skvela.

sisapetrigova
7. feb 2012

@januliksk ahojky aj ja chodim k zambovej je fakt super a rodila si s epiduralkou bolo to v pohode?? ja mam termin v maji a neviem, či si mam dať pichnut alebo nie?? 🙂

januliksk
7. feb 2012

@sisapetrigova ahoj sisa,asi si ma nespoznala,hm?-jana kučeravcová
asi som sa velmi zmenila,tazke budes aj ty maminkou?gratulujem 🙂
ja som rodila v maji 2011 s EPI a bolo to fajn,ked mi ju pichli tak ma uz nic nebolelo a davala som si ju preto lebo som sa toho porodu velmi bala a nevedela som do coho idem,a inak by som ani nesla rodit,ani cisarskym 🙂

sisapetrigova
7. feb 2012

@januliksk ahoj jasne že si ťa pamätam dakujem a aj ja ti gratulujem ja sa tiež trošku bojim lebo neviem do čoho idem ked tak dam si aj ja EPI budem to jednoduchšie 🙂 a ty kde si rodila?? inak ako vsetko zvladas v pohode?? 🙂

sisapetrigova
7. feb 2012

@januliksk a este otazocka kolko dni si ta nechali po porode v nemocnici?? a byvas v michalovciach??papa 🙂

januliksk
7. feb 2012

@sisapetrigova Ja som na tej EPI trvala hoci aj Zambova ma odhovarala,ze ona by si ju nosobne nedala,rodila som vo Vranove,najprv som chcela ist do Šace,lebo tam sa mi ta nemocnica najviac pacila,ale nechala som si poradit Vranov a bola som tam aj pozriet a maju to tam uplne nove a isla som aj za konkretnou porodnickou (ak by si chcela mozes aj ty za nou zajst) taka mlada baba ale vidno ze ma v hlave,lebo bola velmi sikovna s tychto veciach, ziadny nastrih ani nic..a mala som VIP izbu-jednotku,to vybavila ona. Uz to teraz zvladam dobre,najhorsie boli tie horucavy v lete,to sa v byte nedalo vydrzat a tak som bola u mamy na dome. Mame byt v MI,ale zaciname s domcekom na jar. V nemocnici som bola 6 dni,lebo maly mal zltacku tak o dva dni to bolo dlhsie,inak take 3-4 dni...

sisapetrigova
8. feb 2012

@januliksk ahoj pozerala som tvoje fotecky maly je rozkosny 🙂 tak asi aj ja si tam tu EPI pichnut a tu sacu no este uvidim vraj tam kde chces rodit staci ist az 35 tyzden tehotenstva?? a pohyby si kedy zacala citit?? ja zacinam 26 tyzden a citim ale nie az nejak velmi k zambovej iidem na poradnu zas az na buduci stvrtok tak dufam, že bude oki 😒 to verim u maminy dobre nie aspon ti pomohla s malym 😉 a kde zacinate stavat domcek?? mi stavame v trnave pri laborci uz aby to bolo hihi 🙂 🙂

timea777
6. mar 2012

prosim vas kto bol na drilling alebo prefuky v nemocnici v Michaloviach? Ake mate skusenosti, odporucate? A poznate niekto gyn. Rajterova alebo Reiterova ......? Aka je?

ladybirds
7. mar 2012

ahojte mamicky,, prave zaciname vyberat pre nasho drobceka pediatra.. podla coho ste vyberali vy? a ku ktoremu pediatrovi chodite so svojimi detickami v MI??

nescafe28
1. jún 2012

Ahojte, chodi tu este niekto?

fajndievca
12. jún 2012

@timea777 ahoj, ja som bola vo februáry na laparoskopiu, operovala ma práve Rejtová, ale ona myslím nie je celkom gyn, ona je chirurgička a chodí operovať na gyn. No a z môjho pohľadu odviedla skvelú prácu, za čo jej veľmi ďakujem, lebo celý pribeh operácie a po operácií bol bez problémov a hneď o mesiac som otehotnela. Odstránili mi cystu na vaječníku, poriešili endometriózu, zistili že jeden vajíčkovod mám upchatý a ešte som mala problémy s hormónmi, lebo som mala zvýšený prolaktín, čo mi spôsoboval anovulačný cyklus, tak som si myslela, že tak skoro neotehotniem a prešiel mesiac a zistili sme, že budeme 3ja 🙂

fajndievca
12. jún 2012

@ladybirds ahoj tak veľa mamičiek berie svoje dieťa k pediatrovi, ktorý má ambulanciu buď vo svojom obvode, kde bývajú, alebo k rodinnému lekárovi, ku ktorému chodia sami a je aj pre deti aj pre dospelých, no alebo zo skúsenosti alebo z počutia o nejakom dobrom pediatrovi 🙂

timea777
15. jún 2012

@fajndievca jeeeeej tak to blahozelam 🙂, no ja uz som tiez po laparke..... mne odstranili PCO a obe vajecniky mam v poriadku spiechodnene a zistili mi aj zrasty endometriozy :( tebe odstranili endometriozu? Alebo mala si aj nejaku liecbu? Koho mas prosim ta gynekologa/cku?

fajndievca
15. jún 2012

@timea777 ja chodím k Fantazírovej a som s ňou veľmi spokojná....hlavne v tom, že má ľudský prístup a ja som dosť hamblivá a s ňou nemám problém rozprávať o všetkom. Čo sa týka tej endometriózy, tak pri laparoskopii sa ju snažia odstrániť celkom, ale celkom sa jej dá zbaviť iba následnou dlhodobou hormonálnou liečbou, aby sa už nevrátila. Mne odporúčala lekárka, že skúsime na pol roka sa poliečiť, a ešte som nezačala nič brať a už som otehotnela. Tak držím silno palčeky, aby aj tebe to tak vyšlo 🙂

kalia
8. júl 2012

Ahojte baby...vidím, že je tu trochu "mŕtvo" 🙂, ale aj tak sa skúsim spýtať, rodila niektorá z vás pri dr. Holdovi?

namarie
16. júl 2012

@kalia ja som pri ňom nerodila, ale bol to môj lekár prvých 20 tt (potom som prešla do KE kvôli škole) a bol super, sympatický a milý, určite je aj pri pôrode super, ale neviem zo skúsenosti, to je len predpoklad 🙂

fajndievca
17. júl 2012

@kalia ahoj ja som pri ňom nerodila, ale počula som o ňom, že je veľmi dobrý. Ja som ho mala pri laparoskopii a nemôžem si ho vynachváliť, lebo dopadla dobre a hneď o mesiac a pól po nej som otehotnela.

kalia
17. júl 2012

@namarie
@fajndievca ďakujem dievčatá 🙂 je to môj gynekológ už 12 rokov, máte pravdu, že je milý, sympatický, som s ním absolútne spokojná, len som si chcela pokecať s nejakou mamičkou, ktorá pri ňom rodila, chcela by som si ho zavolať k pôrodu a chcela som vedieť nejaké detaily 😉

namarie
17. júl 2012

@kalia tak ono podľa mňa keď je Dr schopný a milý celkovo tak bude v poho aj pri pôrode, ja som mala pri pôrode neskutočného smeja a aj keď to boo dosť ťažké tak mi to riadne uľahčil už len tým milým prístupm 🙂 mysém, že s Holdom to bude rovnaké 🙂 a držíme palce aby vám všetko dobre dopadlo 🙂

kalia
17. júl 2012

@namarie ďakujem 🙂 je to môj tretí pôrod a paradoxne, mám najväčší strach 😀 pri prvom som nevedela, čo ma čaká, takže som bola v pohode, pri druhom som si povedala, zvládla si prvý, druhý bude malina, no a teraz, keď si pomyslím na tie dve, tak ma chytá panika 😀

namarie
17. júl 2012

@kalia jaaaj ja že prvý 😀 aaa nepanikár, bude ok, či tie prvé dva boli až také strašné?

kalia
18. júl 2012

@namarie ten druhý bol perfektný, lebo bol prirodzený, bez vyvolávačky, ale prvý mi vyvolávali, tak to bolo niečo príšerné...no a teraz mi hrozí tiež vyvolávaný, dokonca už v 38tt...tak preto tá panika 😖

namarie
18. júl 2012

jaaaj tak to budeme silno, silno, silno držať palčeky 🙂

fordikford
18. júl 2012

ahojte baby ja som rodila pri fantazirovej a poviem vam bola to pohoda je fakt super lekarka mala som strach ale ona mi velmi pomohla bol to moj treti porod tak som vedela čo ma čaka ale pohoda za dve hodiny po prijme bola mala na svete čo sa neda povedat o chalanoch tam som rodila 15 hodin pri dr.Roh a dr.Śtefanko ale prežila som to za tie krasne deti sa to oplati

namarie
19. júl 2012

@fordikford no fantazírová je tiež dobrá, hoci to neviem z osobnej skúsenosti, mama k nej chodila, šak nebyť jej tak nie som na svete, mame povedali, že sa jej nenarodí zdravé dieťa, predomnou bola na jednom potrate kvôli tomu a potom sa fantazírovej pýtala, či si ma môže nechať a tá na ňu vypleštila oči, že prečo by som nemala byť v poriadku a aha, už mám aj ja svoju malú a obe sme úplne v pohode 🙂

nescafe28
29. júl 2012

Neviete mi poradit, kde je nejaka dobra predajna na kociky v MI?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre